Просте вирішення для обходу обмежень живого відключення ESPN

ESPN +

Практично всі спортивні змагання великих північних ліг в Північній Америці – MLB, NBA, MLS, NHL, NFL тощо – застосовують обмеження щодо затемнення для онлайн-глядачів. Ці обмеження перешкоджають потоковому трансляції відео улюблених місцевих команд.

Як зазначає ESPN, існують відключення для забезпечення прав власників первинних прав. ESPN не може передавати поточні ігри, оскільки хтось інший, як правило, телебачення, придбав ексклюзивні права на трансляцію у глядачів у регіоні. Це впливає не тільки на ігри, які граються вдома, але і на місцеві команди, які грають у гостях.

VPN – це ефективне рішення для відключення ESPN. Скорочене для віртуальної приватної мережі, VPN здійснює маршрутизацію вашого Інтернету через сервер в іншому місці. Підключившись до VPN-сервера за межами області затемнення, ви можете розблокувати потоки, заблоковані регіоном, або навіть дивитися ESPN +, перебуваючи за кордоном. Наприклад, якщо ви перебуваєте в Нью-Йорку, а янкі заблоковані на ESPN +, ви можете використовувати VPN для підключення до сервера в Чикаго чи Лос-Анджелесі та розблокувати живі ігри.

Наша найкраща рекомендація – ExpressVPN. Він пропонує швидку швидкість і надійні з’єднання, тому ви можете передавати в гру всі HD ігри. У США багато локальних серверів, тож знайти одне поза регіоном затемнення кожної гри дуже просто. Крім того, він постачається безбезпечним 30-денним гарантією повернення грошей.

ExpressVPN найкращий для потокового спорту

3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО: Отримайте додаткові три місяці безкоштовно тут, підписуючись на річний план ExpressVPN. Угода включає 30-денну гарантію повернення грошей на 30 днів, тому ви отримаєте повне повернення коштів, якщо не будете задоволені.

Кожна ліга має власну політику затемнення, яку ви зазвичай можете шукати на відповідних веб-сайтах.

Як обійти ESPN живі відключення за допомогою VPN

Якщо гра заблокована, ви можете отримати повідомлення про те, що ви заблоковані через регіональні обмеження. Однак, тестуючи, ми також з’ясували, що ESPN може також відображати повідомлення про те, що вміст недоступний, або навіть може вийти із свого облікового запису, якщо ви спробуєте завантажити заблоковану живу гру або повторити.

Ось як обійти ESPN + обмеження живого відключення:

  1. Зареєструйтесь та завантажте якісний VPN з достатньою пропускною здатністю та сервером, щоб отримати доступ до кожної забарвленої гри, яку ви хочете. Ми використовували ExpressVPN у своїх тестах, і це добре допомагає обходити пропуски для вищої ліги.
  2. Встановіть додаток VPN на свій пристрій. Зауважте, що смартфони можуть не працювати, оскільки ESPN перевірятиме ваше GPS-місце на додаток до вашої IP-адреси.
  3. Підключіться до сервера, де гра, яку ви хочете переглянути, не затьмарена. У нас був успіх, минаючи затемнення через сервери в різних місцях США. 
  4. Відкрийте веб-браузер і перейдіть на ESPN.com або відкрийте додаток. Увійдіть у свій рахунок. Тепер ви зможете отримувати доступ як до ігор, так і до перегляду ESPN +, які, як правило, не закриваються.

Хоча ми виявили, що ExpressVPN є найбільш надійним варіантом для обходу ESPN-відключень, у нас є список інших рекомендованих VPN для ESPN тут.

Живі відключення: мобільний та робочий стіл

Відключення в реальному часі – це блоки потокових служб, які не дозволяють деяким користувачам отримувати доступ до вмісту. Відключення функціонують шляхом визначення місцезнаходження користувача, а потім блокування цього користувача від отримання певних відеопотоків.

Служби трансляції в реальному часі, такі як ESPN +, визначають ваше місцезнаходження за допомогою IP-адреси та, якщо у вас є його на своєму пристрої, вашого GPS-місцезнаходження. Кожен пристрій, підключений до Інтернету, має унікальну IP-адресу, яка вказує приблизне розташування пристрою. VPN може приховати вашу IP-адресу, але не ваше GPS-місцезнаходження. 

Ці служби також вимагають, щоб у вас було включено служби локації на пристрої, який ви використовуєте, щоб вони могли визначити ваше справжнє місцезнаходження. Крім того, підписуючись на сервіс, вам потрібно надати поштовий індекс. 

Використання послуг локації частіше зустрічається на мобільних пристроях, тоді як ви можете уникнути включення служб локації у веб-браузері. Однак, потокові сервіси на зразок ESPN + можуть змусити вас увімкнути служби локації для перегляду вмісту.

Потокові медіа-пристрої, такі як Chromecast, Fire TV, Roku, Apple TV та ігрові приставки, зазвичай не оснащені GPS. Однак, окрім Fire TV, вони, як правило, також не сумісні з додатками VPN. Тож якщо ви використовуєте один із цих пристроїв, подумайте про налаштування VPN на вашому маршрутизаторі wifi.

Обхід ESPN + живих відключень у веб-браузері

VPN корисні з кількох причин, але користувачі ESPN + вважають функцію сканування регіону особливо корисною. Підключившись до VPN, вам буде призначена нова IP-адреса. Ви можете вибрати підключення до регіону, поза межами якого відбувається затемнення, що повинно надавати вам доступ до заблокованих прямих трансляцій та повторів.

Цей обхід за допомогою VPN легко здійснити, якщо ви використовуєте веб-браузер. Після встановлення та налаштування вашого VPN за вибором виберіть розташування сервера, а потім підключіться.

Ми перевірили це на сервері Даллас ExpressVPN ExpressVPN. Коли ми підключились і спробували завантажити повтор за «Даллас» проти «Орландо Сіті», ми отримали два повідомлення. По-перше, нам сказали, що відео тимчасово недоступне:

espn3 затемнення

Потім кілька разів автоматично завантажується сторінка, поки ми не вийшли з облікового запису:

ESPN live blackout

Підключення до сервера в Лос-Анджелесі призвело до належного завантаження потоку:

ESPN + відключення живого відключення

Як показано, через веб-браузер все, що вам потрібно зробити, це підключитися до VPN за межами затемненого регіону, щоб отримати доступ до потрібних потоків..

Якщо ви все ще виявитесь заблокованими, вам може знадобитися очистити кеш-пам’ять веб-переглядача та файли cookie. Можливо, ESPN отримує доступ до цих файлів у вашому браузері, щоб визначити фактичне місцеположення.

Обхід обмежень живого затемнення ESPN 3 або ESPN + на Android або iOS

Версія ESPN для мобільних додатків вимагатиме від вас включити служби локації будь-яке замовлення для перегляду будь-яких потокових трансляцій чи подій на вимогу. Щоб вказати своє місцезнаходження, потрібно дозволити своє GPS-місцезнаходження на своєму пристрої. Таким чином, ви не можете підробляти своє місцезнаходження за допомогою мобільного пристрою. В даний час не існує ефективних методів, щоб підробити розташування GPS, за винятком вкорінення або вбивства вашої машини.

Пов’язані: Як втекти від в’язниці Firestick або Amazon Fire TV

ESPN 3 затемнення

Втім, ви можете спробувати спробувати кілька додаткових кроків, щоб отримати VPN, що працює з мобільним додатком. У нашому посібнику щодо обходу відключень MLB.tv є кілька додаткових порад. Ми не можемо гарантувати, що будь-який із цих методів буде працювати, щоб обійти вимогу розташування GPS, застосовану в додатках Android і iOS ESPN.

Політика відключення ESPN

Політика відключення ESPN для ESPN + така:

Деякі спортивні змагання в реальному часі та інший вміст, доступний через підписку на послугу ESPN +, можуть піддаватися відключенню. Наприклад, якщо ви перебуваєте на території домашнього телебачення команди, яка бере участь у грі, то гра може бути заблокована для перегляду чи перегляду в прямому ефірі як частини вашої підписки на послугу ESPN + (або інших застосовних сторонніх послуг). Відключення здійснюватимуться відповідно до місця, з якого ви отримуєте доступ до послуги ESPN + або відповідних сторонніх служб, і ми можемо використовувати різні технології та методи для перевірки вашого географічного місцезнаходження. Якщо ви не ввімкнете доступ до місцезнаходження на своєму пристрої, ви не зможете отримати доступ до послуги ESPN +.