Кращі безкоштовні та платні антивірусні програми для Android та Android-пристроїв

Зараз пристрої Android складають левову частку смартфонів та планшетів, якими користуються сьогодні більшість споживачів. Насправді станом на 2023 рік операційна система Android становила понад 85 відсотків усіх мобільних пристроїв. Однак з популярністю набуває ризик, і пристрої Android набагато більше схильні до отримання вірусів, ніж їх колеги Apple iOS.

Кращі безкоштовні та платні антивірусні програми для Android

Це не означає, що пристрої Android за своєю суттю гірші, ніж пристрої iOS від Apple, такі як iPhone або iPad. Це означає, що, як і на комп’ютерах Windows, слід вжити декількох додаткових запобіжних заходів, щоб захистити свої пристрої Android за допомогою надійного антивірусного додатка. І якщо ви вже маєте справу з тим, що, на вашу думку, може бути вірусом на вашому пристрої Android, вам потрібно буде якомога швидше очистити телефон або планшет від зловмисного програмного забезпечення, щоб запобігти можливим втратам даних або конфіденційності..

Розглянемо антивірусну опцію для кількох пристроїв

Перш ніж зануритися у безкоштовні та платні версії антивірусних додатків Android, ви можете розглянути один із варіантів: антивірусні програми для кількох пристроїв. Багато компаній із забезпечення програмного забезпечення пропонують підписку на антивірус, яка охоплює всі ваші пристрої – включаючи ваші ноутбуки, настільні комп’ютери, смартфони та планшети.

У більшості випадків компанії з високим рейтингом та надійними програмами для AV пропонують окремі додатки для Android у магазині Google Play як з безкоштовними, так і з платними версіями. Однак вам може бути краще придбати передплату у компанії, яка охоплює всі ваші пристрої, а не лише ваш Android. З огляду на те, що підписка «все в одному», як правило, забезпечує доступ до програми Android як частина пакета, ви можете знайти більше цінності в цьому маршруті, якщо ви вже мали намір придбати якісний антивірусний додаток Android.

Доступ до таких антивірусних програм Android, що входять до пакету підписки, доступні такі інструменти AV для всіх включно:

Дивіться також: Найкращий VPN для Android

Купол Панда

Panda Security пропонує зручний для користувачів антивірусний засіб під назвою Panda Dome, призначений для захисту всіх ваших пристроїв. Таким чином, Panda Dome надає додаток Android поряд із додатком для Windows за ціною підписки.

Андроїдний антивірусний купол Panda dome

Прочитайте наш огляд Panda Dome 2023 для отримання додаткової інформації.

Антивірус Bitdefender

Bitdefender – один з кращих антивірусних постачальників на ринку. Переглянувши їхнє програмне забезпечення Antivirus Plus 2023 для Windows, ми виявили, що це надзвичайно добре створено. Їх інструмент для сканування вірусів надзвичайно ефективний, і він має один з найагресивніших (хорошим способом) засобів захисту в реальному часі, які ми перевірили.

антивірус bitdefender mac

Послуга дозволяє не лише захищати мобільні пристрої Android за допомогою мобільної версії програмного забезпечення, але також можна керувати своїми іншими установками Bitdefender Antivirus за допомогою мобільного додатку.

Прочитайте наш огляд Bitdefender Antivirus Plus 2023, щоб дізнатися більше.

Антивірус VIPRE

Ми давали Vipre Antivirus кілька сприятливих відгуків після проведення широкого тестування програмного забезпечення. Єдине головне занепокоєння цієї програмної компанії – порівняно неякісне обслуговування клієнтів. Крім того, компанія пропонує захист як для ваших комп’ютерів, так і для пристроїв Android, зведених в одну і ту ж підписку. Додаток для Android VIPRE широко не завантажувались в Google Play Store, насамперед тому, що сам VIPRE є менш відомою компанією. Однак їх інструмент AV – це той, який варто перевірити.

VIPRE найкращий антивірус Android

У нашому огляді VIPRE Antivirus є детальніше про те, що вони пропонують.

McAfee Antivirus Plus

McAfee та його антивірусні засоби добре відомі і широко використовуються як бізнесом, так і споживачами. У деяких випадках ви знайдете антивірусний інструмент McAfee, який попередньо встановлений на новому ПК або ноутбуці Windows. Він також постачається в комплекті з деяким популярним програмним забезпеченням, включаючи багато продуктів Abode. Для тих, хто вже придбав McAfee або хто може розглянути можливість придбання програмного забезпечення AV, підписка на McAfee Total Security дозволяє встановити антивірус на комп’ютер та мобільну версію на пристрої Android.

mcafee mac антивірус

Ви можете дізнатися більше про антивірус McAfee в нашому детальному огляді.

Антивірус Касперського

Касперський, використовуючи параметри Інтернет-безпеки та повного захисту, забезпечує покриття всі ваших пристроїв, включаючи пристрої Android OS і навіть комп’ютери Mac. Як компанія, Касперський стає все більш відомим не просто своїми інструментами AV, але й наукою та дослідженнями проблем безпеки в Інтернеті, що робить його надійним джерелом як для дослідників, так і для споживачів..

касперський

Наш повний огляд детально описує, що може запропонувати інструмент «Все в одному» Касперського.

Як ми оцінювали безкоштовні та платні антивірусні програми

Щоб визначити 10 найкращих безкоштовних та 5 найкращих платних антивірусних програм для Android, ми розглянули наступні критерії:

 • Кількість встановлень (чим більше, тим краще)
 • Загальна оцінка користувачів (із 5)
 • Кількість відгуків клієнтів (дуже важливо!)
 • Країна розробника (важливо – детальніше нижче)
 • Розмір файлу
 • Дата оновлення програмного забезпечення востаннє
 • Додаткові функції, що пропонуються
 • Використання реклами
 • Ціна (лише платні додатки)

Для будь-якого додатка Android більша кількість завантажень зазвичай означає, що додаток не тільки працює, але ефективно продається в обох рекламних оголошеннях і з вуст в уста. Деякі інші фактори можуть спричинити велику базу користувачів для додатка subpar, оскільки деякі недобросовісні розробники платитимуть користувачам завантажувати програмне забезпечення та користуватися платними відгуками, тому інші критерії мають значення.

Рейтинг користувачів (з 5) надзвичайно важливий, але тим більше, коли ми подивимось, скільки людей насправді залишили зіркові рейтинги та написали відгуки. Якщо, наприклад, 4,5-зірковий рейтинг, і понад 100 мільйонів завантажень, але все ж дуже мало письмових відгуків і балів, це може бути свідченням шахрайської закупки балів у розробника додатка. Справедливо і зворотне (низький бал, але велика кількість позитивних відгуків).

андроїдний антивірус

Розмір файлів також буде важливим для будь-якого мобільного пристрою. Незважаючи на те, що додаткові функції, окрім антивірусного сканування та моніторингу, є корисними, функція розширення функцій може зробити додаток загалом непосильним, особливо якщо у вас на пристрої Android обмежений простір.

І хоча додаток може бути високо оціненим і має велику кількість завантажень, воно також може бути таким, яке багато людей зараз не використовують. Останні оновлення важливі не лише для того, щоб програма була функціональною, але й була безпечною для використання.

Крім того, ми дивимось, де знаходиться розробник програми. Хоча ми не проводимо дискримінації на основі конкретного місця розташування, додатки, завантажені зловмисним програмним забезпеченням та шпигунським ПО, швидше за все походять із країн, де правила конфіденційності користувачів чітко не виконуються. Оскільки багато антивірусних інструментів можуть збирати та передавати особисті дані під час моніторингу вашого телефону на предмет загроз, дуже важливо вірити, що конфіденційність ваших даних буде захищена.

Насправді у звіті про компанію AV-Comparatives за 2014 рік було розглянуто проблеми безпеки інструментів AV, пропонуючи споживачам “встановлювати лише товари від авторитетних виробників та перевіряти, чи ліцензійний договір не допускає жодних сумнівних практик, таких як надання будь-яких даних користувачів” бути зібраним ». У звіті застерігає від використання безкоштовних продуктів, оскільки вони, швидше за все, зловживають даними користувачів.

З цією метою в нашому огляді кращі оцінки отримали програми країн із чіткими законами про захист даних.

Дивись також: 100+ страшних фактів кібербезпеки

10 найкращих безкоштовних антивірусних програм для Android

Ніколи ніколи не буває по-справжньому безкоштовно, тому безкоштовні програми завжди будуть ризикувати. Для антивірусних програм для Android цей ризик, як правило, змушений миритися з великою кількістю реклами, обмеженою функціональністю, поки ви не перейдете до преміум-сервісу або, в деяких випадках, знежирення та продажу даних користувачів..

Наступні безкоштовні антивірусні програми для Android отримують від нас досить хороші оцінки на основі перевірених критеріїв:

 1. Google Play Protect
 2. Безпека охорони & Антивірус
 3. Без антивірусу – очищення від вірусів
 4. CM Security Lite – антивірус
 5. Мобільна безпека & Антивірус (ESET)
 6. Антивірус & Мобільна безпека – безкоштовний протектор
 7. Super Speed ​​Cleaner – антивірусний засіб для чищення & Бустер
 8. Super Cleaner – антивірус, бустер, очищувач телефону
 9. Virus Cleaner – антивірус, бустер (MAX Security)
 10. Avast Antivirus 2023

Ми надали цим додаткам нашу печатку схвалення після встановлення, тестування та оцінки кожного з них. Однак у них є деякі обмеження щодо них як безкоштовних програм, і ми зазначили будь-які основні проблеми, коли це необхідно.

Google Play Protect

Перш ніж переглянути інші безкоштовні опції, нам слід визначити, перш за все, факт, що на вашому пристрої Android вже встановлено антивірусний інструмент як частина програми Google Play Store. Відомий як Google Play Protect, вбудований AV-інструмент Google вже регулярно сканує встановлені програми, а також будь-яку програму, яку ви можете спробувати встановити з Google Play Store.

Антивірус Android Play від Google Play

Якщо загроза знаходиться в магазині Play або в додатку, який ви вже встановили, Google Play Protect сповістить вас і допоможе вирішити ситуацію..

Google Play Protect призначений як для видалення шкідливих програм, так і для захисту встановлених програм. Він також повідомить вам про те, що програма в Play Store потенційно небезпечна. Але він не видалить інші типи потенційно шкідливих файлів, які можуть існувати поза додатками, і він не зможе боротися з широкою кількістю іншої зловмисної програми, яку можна встановити на пристрої Android.

Ви можете перевірити стан безпеки програми Android, відкривши Google Play Store, потім натисніть на кнопку меню (три рядки у верхньому лівому куті екрана).

андроїд антивірусний захист Google

Звідти натисніть на Грати в Захист.

андроїдний антивірус

Потім ви можете побачити статус програми та пристрою та запустити сканування на випадок, якщо ви хочете перевірити.

Зважаючи на існування Google Play Protect (відносно невідома функція), багато ваших проблем щодо безпеки вже обробляються вашою операційною системою Android без додаткового програмного забезпечення. І це абсолютно безкоштовно. Однак для захисту вашого пристрою може знадобитися додатковий захист, тому варто вивчити додаткові безкоштовні та оплачені варіанти з урахуванням обмежень Play Protect..

Безпека охорони & Антивірус

Ви чули хороший шанс почути про безпеку Lookout & Антивірус. Як звичайний користувач Android, у мене навіть було встановлено попередньо встановлений на різних телефонах Android. Безпека охорони & Антивірус – один з найнадійніших інструментів Android AV, доступний у Google Play Store, і так, він доступний за низькою, низькою ціною безкоштовно. Однак безкоштовна версія є досить обмеженою, і хоча Lookout не монетизує безкоштовну версію рекламою, вона пропонує платну версію з розширеними функціями, що, чесно кажучи, трохи на дорогому боці.

захищеність від антивірусу Android

Ось основні статистичні дані цього додатка:

 • Рейтинг користувача: 4.4 з 5
 • Завантаження: 100 мільйонів+
 • № рейтингу клієнтів: 948 404
 • Розмір файлу: 9,62 Мб
 • Додаткові характеристики: Так
 • Країна розробника: США
 • Останнє оновлення: Березень 2023 року
 • Оголошення ?: Ні
 • Преміум-версія ?: Так

Одне певне, Безпека охорони & Антивірус, безумовно, добре виглядає. І з додатковою перевагою відсутності реклами, що їсть ваш інтерфейс, це набагато приємніше враження.

Безкоштовно ви отримаєте Безпеку додатків, Інструменти пошуку (якщо ви втратите пристрій Android або його вкрадуть) та системного радника. Кожен з них належним чином забезпечує захист вашого пристрою Android, щоб бути захищеним від зловмисників та злодіїв.

Сповіщення про крадіжку працює за допомогою GPS-програми вашого додатка. Якщо пристрій загублено або вкрадено, ви можете увійти до свого облікового запису на Lookout.com і знайти місце, де знаходиться ваш пристрій. Можна навіть заблокувати та витерти пристрій віддалено. (Усі телефони Android поставляються з Android Manager, що дозволяє вам це робити і. Це означає, що у вас є такий варіант навіть без Lookout.)

Якщо ви хочете отримати додатковий захист від крадіжок, наприклад автоматичне блокування при видаленні SIM-карти, або якщо є кілька спроб невдалого пароля, вам доведеться заплатити за підписку Premium..

Для своїх основних потреб Lookout надає функції безпеки, які сканують шкідливі програми і навіть захищають від рекламного ПЗ, крапельниць додатків, ботів, програмного забезпечення (додатки, які заряджають ваші цифрові гаманці без вашого відома), шахрайство з натисканням, експлуатація, ризикове програмне забезпечення, кореневий доступ, кореневі засоби, спам, шпигунське програмне забезпечення, засоби нагляду, шахрайство з платними платежами, трояни та інші вразливості. Це досить широкий перелік захистів безкоштовно.

захист від антивірусу Android

Якщо ви хочете розширити свої функції, вам знадобиться платний рахунок. Премія починається від $ 2,99 на місяць, але якщо ви хочете моніторинг посвідчення, моніторинг соціальних медіа, допомога у відновленні 24/7 та захист від крадіжки особистих злочинів на 1 мільйон доларів (так, вони серйозно продають страхування від крадіжки посвідчення особи), вам доведеться заплатити $ 9,99 на місяць або 99 доларів на рік (застосовується знижка).

Lookout насправді є надійним додатком безкоштовно. Відсутність реклами робить його одним з найкращих варіантів, тому, якщо ви його вже встановили на Android, ви можете також дотримуватися цього. В іншому випадку, можливо, ви захочете розглянути можливість переходу до цього варіанту.

Без антивірусу – очищення від вірусів

Піднімаючись високо в нашому списку з великої кількості причин, антивірус Безкоштовний – очищувач від вірусів – це досить добре малий додаток, з яким можна запропонувати бажаючим безкоштовний інструмент AV.

антивірус без антивірусу

Ось статистика з нашого аналізу:

 • Рейтинг користувача: 4.4 з 5
 • Завантаження: 50 мільйонів+
 • № рейтингу клієнтів: 987,489
 • Розмір файлу: 6,25 Мб
 • Додаткові характеристики: Так
 • Країна розробника: США
 • Останнє оновлення: Травень 2023 року
 • Оголошення ?: Так
 • Преміум-версія ?: Ні

Це відмінний вибір для тих, хто просторий і не потребує інструменту AV з великою кількістю зайвого пуху. Як видно із скріншотів нижче, Antivirus Free – Virus Cleaner має дуже продуманий інтерфейс користувача. І хоча він дійсно підтримується рекламою, ми виявили, що реклама ненав’язлива найбільше того часу. Вони з’являються після того, як ви зробите більшість дій, але ви можете вийти з них досить легко.

антивірус

Хоча він в першу чергу виконує функції сканера і монітора в режимі реального часу, чіткою особливістю цього інструменту є його функція “Анти-підслуховування”. Завдяки цій опції ви можете утримувати ваші приватні дані подалі від програм підслуховування та виявляти потенційних користувачів, які викликають спам. Крім того, за допомогою цього інструменту можна виконати глибоке сканування.

Хоча сама програма дещо невелика, але, здається, ви можете завантажити додаткові функції, такі як Класний майстер, Лікар WiFi, Блокувальник дзвінків і Зелений акумулятор як окремі додатки. Ці додаткові функції досить зрозумілі, вони допомагають вам краще керувати телефоном.

Як не дивно, Antivirus Free – Virus Cleaner включає в себе додаток для сповіщення про погоду. Ви, ймовірно, вже користуєтесь ним, тому можете ввімкнути цю функцію вимкнено в налаштуваннях. Крім того, деякі функції програми можуть трохи перешкодити, але ви можете вимкнути всі додаткові функції в налаштуваннях. Єдине, що залишилося суперечити – це реклама.

В цілому, антивірусний засіб – Virus Cleaner отримує від нас високі оцінки. Якщо ви можете витримати дещо дратівливу рекламу, це надійний додаток.

CM Security Lite – антивірус

Незважаючи на те, що він був відзначений тим, що знаходиться в одній із більш підозрілих країн щодо безпеки (Китай), CM Security Lite – антивірус насправді має багато що запропонувати бажаючим відкласти це питання. Зокрема, цей додаток був абсолютним найменшим інструментом для Android AV, який ми розглядали лише у 1,14 Мб. Для тих, хто має обмежений простір у телефоні, це, швидше за все, буде одним з найкращих антивірусних інструментів Android для розгляду..

андроїд антивірус см безпеки

На основі наших критеріїв, ось як CM Security Lite – антивірус відповідає:

 • Рейтинг користувача: 4,6 із 5
 • Завантаження: 10 мільйонів+
 • № рейтингу клієнтів: 254,752
 • Розмір файлу: 1,14 Мб
 • Додаткові характеристики: Ні
 • Країна розробника: Китай
 • Останнє оновлення: Січень 2023 року
 • Оголошення ?: Ні*
 • Преміум-версія ?: Ні

Якщо ви ознайомилися з вищевказаною інформацією, можливо, ви також помітили, що CM Security Lite – Антивірус не лише невеликий, але також є без реклами і не пропонує преміум-сервісу. Це частина того, що допомогло йому вийти так високо в нашому списку, і насправді це єдиний антивірусний додаток для Android, який ми розглянули, що відповідає цим дуже вузьким критеріям.

Претензія “без реклами” в цьому сенсі трохи є єдинорогом, але історія є більш нюансовою. Розробник програми отримує заявку на “відсутність реклами”, оскільки немає зовнішніх служб. Натомість додаток рекламує деякі додаткові функції, які ви можете спробувати, які в основному є плагіном для декількох інших додатків, які компанія пропонує, в першу чергу з тих, хто називається Майстер безпеки – антивірус, VPN, AppLock, Booster. Це додаток підтримується рекламою та має опцію платної премії.

см життя Android-антивірус

Тож як ці два додатки справді є окремими компаніями однієї компанії, подачі від одного до іншого є небагато. Тим не менш, для наших цілей CM Security Life – Antivirus працює як власний антивірусний інструмент без реклами, не потрібний для оплати, особливо з огляду на те, що “оголошення” є досить непоганими від того, що ми перевірили.

Завдяки малому розміру, це додаток просто: сканування зловмисного програмного забезпечення та захист системи в режимі реального часу. Цей функціонал невеликого розміру робить його хорошим для тих, кому не потрібно багато додаткових функцій.

Втім, у Cheetah Mobile, розробника цього додатка, є кілька проблем, через тіньові дії з деякими іншими програмами, які вони публікують.

Незабаром після придбання програми під назвою QuickPic компанія почала завантажувати дані користувачів на свої сервери. Компанія Android викликала поліцію Android для деяких своїх тіньових практик з іншими програмами. Більш конкретно, їх звинуватили у створенні неякісних додатків, які просто завантажують рекламне програмне забезпечення на пристрої користувачів. Знову ж таки, це додаток від китайського розробника, це означає, що він отримав трохи побічного очі під час нашого процесу перегляду та помітний загальний бал через нижчі стандарти конфіденційності для даних користувачів у своїй країні..

Зважаючи на це, візьміть CM Security Lite – антивірус із зерном солі. Це досить хороший додаток, який не завантажений типом рекламного ПЗ, зазвичай асоційованого з розробником. Але коли розробник має погану репутацію щодо такого виду діяльності, ви повинні знати, у що ви потрапляєте.

Мобільна безпека & Антивірус (ESET)

ESET – один з небагатьох відомих виробників антивірусів, безкоштовний додаток якого склав наш список. Додаток постачається з хорошою підтримкою користувачів та дуже високими рейтингами клієнтів.

eset android antivirus

Ось як захищено мобільну безпеку ESET & Антивірус вимірюється:

 • Рейтинг користувача: 4,7 з 5
 • Завантаження: 10 мільйонів+
 • № рейтингу клієнтів: 550,885
 • Розмір файлу: 9,95 Мб
 • Додаткові характеристики: Так
 • Країна розробника: США
 • Останнє оновлення: Квітень 2023 року
 • Оголошення ?: Ні
 • Преміум-версія ?: Так

Цей антивірусний аддон, який походить від такого добре розробленого розробника, як ESET, страждає лише від того, що він дратує багато приємних функцій протягом 30 днів. За цей час ESET дозволяє спробувати преміальну версію їх додатка, після чого ви будете вимкнені з усього іншого, окрім основних інструментів AV. Тим не менш, ESET має якісні інструменти AV для користувачів Android, тому це не все погано.

З випробуванням преміум-версії ви отримаєте сканування антивірусу та монітор у режимі реального часу, інструмент проти крадіжок, який використовує GPS пристрою, антифішинг, блокування додатків, фільтрацію SMS та викликів та функцію аудиту безпеки..

eset android antivirus

Під час випробувального періоду вам потрібно буде задовольнятися ESET, постійно відштовхуючись від 70% знижки на преміальну послугу та, швидше за все, більше оголошень за премію після цього. Але в цілому додаток все ще технічно без реклами та з привабливим інтерфейсом користувача.

Мобільна безпека & Антивірус від ESET – це дуже хороший варіант для тих, хто хоче захистити Android AV безкоштовно і з максимально надійного джерела..

Антивірус & Мобільна безпека – безкоштовний протектор

Антивірус Trustlook & Мобільна безпека – Безкоштовний протектор – дивовижний конкурент на ринку антивірусів Android. Для початку компанія належить до кількох надійних сервісів, що пропонують інструменти AV в Google Play Store. Мало того, що їхній додаток має хороші рейтинги та відгуки, в минулому компанія антивірусний інструмент компанії отримала сертифікат схвалення від AV-Test. На жаль, AV-Test не надав відгуків про антивірус & Мобільна безпека – безкоштовний протектор з 2015 року.

android antivirus

Щодо того, як ця послуга відповідає нашим критеріям, ось результати:

 • Рейтинг користувача: 4.4 з 5
 • Завантаження: 10 мільйонів+
 • № рейтингу клієнтів: 477 587
 • Розмір файлу: 6,27 Мб
 • Додаткові характеристики: Так
 • Країна розробника: США
 • Останнє оновлення: Квітень 2023 року
 • Оголошення ?: Так
 • Преміум-версія ?: Ні

Як не дивно, додаток Trustlook поділяє підозріло схожий зовнішній вигляд на Cheetah Mobile CM Security Lite. Крім цього, функції та функції, здається, працюють добре. Додаток вірний своєму слову в тому, що він є «вільним захисником». Немає можливості оплати функцій, і ви не будете заблоковані з функцій після випробувального періоду, як це робиться з платними додатками, такими як ESET.

Крім антивірусного засобу, ви знайдете кілька додаткових функцій, хоча жодна, яка є особливо рідкісною. Опція “Підсилювач телефону” допомагає вашому телефону працювати швидше, звільняючи деяку оперативну пам’ять та економлячи час роботи акумулятора. Телефон Booster працює так само, як і більшість подібних програм: вимикає певні додатки, що споживають акумулятор, очищає «мотлох» та впливає на споживання енергії, форсуючи режими та час очікування, серед іншого.

android antivirus trustlook

Програма непотрібного очищення допомагає позбутися від непотрібних файлів зі свого пристрою. Менеджер додатків здебільшого непотрібний, оскільки він не забезпечує жодної функції, яка ще не присутня в Android. А функція блокування додатків дозволяє захистити паролем певні додатки, які можуть загрожувати конфіденційності.

Завдяки гладкому інтерфейсу, як правило, хороші відгуки користувачів та дуже обмежений вплив реклами, Антивірус & Мобільна безпека – Безкоштовний протектор, безумовно, є безкоштовним інструментом AV, щоб перевірити.

Super Speed ​​Cleaner – антивірусний засіб для чищення & Бустер

У Super Speed ​​Cleaner все виглядає дещо сумнівним додатком, як від назви, так і від досить низькоякісного функціонального зображення в Play Store. Однак досить ефективний додаток, що стоїть за цим усім, підняв цей інструмент AV в ряди. У ньому понад 10 мільйонів завантажень, оцінка користувачів наближається до ідеальної, і надходить від розробника додатків у країні, яка вважається більш надійною щодо даних користувачів (Гонконг).

Ось як Super Speed ​​Cleaner – антивірусний очищувач досяг усіх балів за нашими критеріями:

 • Рейтинг користувача: 4,7 з 5
 • Завантаження: 10 мільйонів+
 • № рейтингу клієнтів: 386234
 • Розмір файлу: 7,03 Мб
 • Додаткові характеристики: Так
 • Країна розробника: Гонконг
 • Останнє оновлення: Квітень 2023 року
 • Оголошення ?: Так
 • Преміум-версія ?: Так

Це ви можете вважати в одній родині, як CM Antivirus Lite і Free Protector Trustlook. У додатку є аналогічний набір функцій (непотрібна чистка, підвищення рівня телефону, охолодження акумулятора / телефону, інструмент антивірусного сканування та захист у режимі реального часу). Спосіб очищення Super Speed ​​Cleaner дуже схожий також і з невеликим підстрибуючим рекламним полем у верхньому правому куті.

У Super Speed ​​Cleaner є більше доступних функцій, ніж у багатьох його конкурентів. Call Assistance автоматично блокує дзвінки, включає зворотний дзвінок та автоматизує відповіді на повідомлення. Функція “Підсилювач ігор” звільняє оперативну пам’ять в інших місцях, коли ви граєте в ігри.

супер швидкий очищувач андроїд-антивірусу

Що нам не подобається в цьому додатку, це те, що він встановлює окремий додаток “одним натисканням” поряд зі звичайним додатком. Незважаючи на те, що все інше працює добре, і реклама здебільшого не вдається, додавання додаткових додатків на ваш пристрій без вашого дозволу ніколи не бажано.

Super Cleaner – антивірус, бустер, очищувач телефону

Super Cleaner – антивірус, бустер, очищувач телефону, як видається, є в тому ж сімействі програм, що й CM Lite, Super Speed ​​Cleaner та багато інших. Тим не менш, у цього додатка є деякі відмінні функції щодо цього, які ви, можливо, захочете розглянути. Найголовніше, однак, це те, що він проходить багато наших тестів на запах, які допомогли йому перенести список в топ-10.

супер чистіший антивірус Android

Ось як оцінили Super Cleaner:

 • Рейтинг користувача: 4,7 з 5
 • Завантаження: 50 мільйонів+
 • № рейтингу клієнтів: 1422,129
 • Розмір файлу: 14,03 МБ
 • Додаткові характеристики: Так
 • Країна розробника: США
 • Останнє оновлення: Травень 2023 року
 • Оголошення ?: Так
 • Преміум-версія ?: Ні

Super Cleaner – це антивірусна програма, так, але це теж трохи більше. Доказом цього є назва, а також лінійка функцій. Додаток отримує стандартне видалення антивірусу, а також усі наступні дії: непотрібний очищувач, очищувач кешу, підсилювач телефону, підсилювач ігор, кулер процесора, блокування додатків та менеджер програм.

Більше того, розробник Hawk App обіцяє цікаву нову функцію в майбутньому: Facebook Junk Cleaner. Facebook, як правило, займає значну кількість місця на мобільному пристрої, що робить сміттєвий засіб спеціально для Facebook привабливою функцією.

супер чистіший антивірус Android

Антивірусний інструмент програми Hawk додає наш список, але він не є особливим. Все, що додаток пропонує, є доволі обробним. Всі інструменти працюють, але нічого тут ви не знайдете, використовуючи будь-який інший AV-інструмент. Проте 50 мільйонів завантажень і велика кількість позитивних оцінок – це безпечна ставка, навіть якщо додаток трохи роздутий..

Virus Cleaner – антивірус, бустер (MAX Security)

Virus Cleaner – антивірус, Booster від MAX Security пропонує досить бездоганний інтерфейс в середовищі, що не містить реклами. Хоча ви можете виділити трохи грошей, щоб зробити це додаток без реклами, вам це не потрібно буде. Під час тестування ми взагалі не виявили нав’язливих оголошень. Крім того, додаток працює швидко, щоб здійснити різні сканування та засоби захисту, які підтримуються стандартним антивірусним та інструментом моніторингу в реальному часі..

антивірусний засіб для захисту від андроїдів

Ось як виглядав Virus Cleaner – Antivirus, Booster відповідно до наших критеріїв:

 • Рейтинг користувача: 4,7 з 5
 • Завантаження: 10 мільйонів+
 • № рейтингу клієнтів: 307,753
 • Розмір файлу: 6,99 Мб
 • Додаткові характеристики: Так
 • Країна розробника: Гонконг
 • Останнє оновлення: Квітень 2023 року
 • Оголошення ?: Так
 • Преміум-версія ?: Так

Ви отримуєте шалену кількість безкоштовних функцій з продуктом MAX Security. Поряд із скануванням вірусів та захистом у режимі реального часу, MAX Security включає: Locker App, Wi-Fi Boost, Тест швидкості Wi-Fi, Безпечний перегляд, Організатор повідомлень, Приватне повідомлення (захист повідомлень), Менеджер програм, Call Assistant (добре для блокування дзвінки та номери), заставка батареї, сканер файлів, підсилювач ігор, монітор даних і злодіїв даних (перевіряє, які програми використовують дані, коли екран заблокований).

Так, це багато можливостей. Так чи інакше MAX Security вдається забити їх у додаток розміром до 7 Мб. Це досягається, маючи дуже мінімалістичний дизайн, але також не спочатку встановлені всі функції. Наприклад, коли я намагався запустити бустер, я встановив, що додаток встановив на свій телефон окремий додаток “Одноразовий підсилювач” без мого дозволу.

антивірусний засіб для захисту від андроїдів

Окрім цього, мабуть, серед найкращих функцій цього додатка є готовність розробника відповідати на негативні відгуки на своїй сторінці Google Play Store позитивно. Ми завжди любимо бачити це, і це справді відмінна риса хорошого розробника.

Примітка: MAX Security від ONE App Ltd має кілька клонів свого додатка в Google Play Store, включаючи Virus Cleaner 2023 – Antivirus Boost, Super Antivirus Cleaner & Бустер – MAX, а MAX Cleaner – прибирання телефону & Антивірус. Різниця між цими додатками майже не має, тому використовуйте те, що вам подобається найбільше. ONE App LTD, ймовірно, спамує Play Store з клонами одного і того ж додатка, використовуючи дещо інші назви додатків, щоб збільшити свою власну частку на ринку та захопити різні пошукові умови.

Avast Antivirus 2023

А, Аваст. Ми були раді бачити, що цей AV-інструмент піднявся в топ-10 та склав наш список найкращих антивірусних програм для Android. Avast виробляє надзвичайно бажаний і високофункціональний набір антивірусних інструментів для настільних додатків. Їх безкоштовний антивірус настільки ж хороший, як ви могли б собі уявити, як і особливо, особливо з понад 100 мільйонами завантажень.

антивірус avast android

Avast Antivirus 2023 потрапив у всі наступні позначки:

 • Рейтинг користувача: 4,5 з 5
 • Завантаження: 100 мільйонів+
 • № рейтингу клієнтів: 5,076,967
 • Розмір файлу: 16,79 Мб
 • Додаткові характеристики: Так
 • Країна розробника: Чеська Республіка
 • Останнє оновлення: Квітень 2023 року
 • Оголошення ?: Так
 • Преміум-версія ?: Так

Хоча багато більш відомих розробників AV пропонують безкоштовні версії без реклами, Avast вирішив включити рекламу у свій продукт. Це не надто велика проблема. Avast уникає спливаючих вікон, а натомість оголошення відображаються на частині екрану під час виконання або використання різних функцій, наприклад, під час запуску вірусу..

Користувацький інтерфейс добре побудований, хоча він все ще багато в чому схожий на більшість інструментів AV у списку безкоштовних додатків.

Avast досить помітно підштовхує оновлення платної версії Pro, але не робить це з надто настирливим поривом. Він здебільшого рекламує платну версію поруч із функціями, які вам знадобляться для розблокування (видалення оголошень, блокування додатків). Безкоштовно ви отримаєте інструменти AV, система захисту від крадіжок, Photo Vault, Wi-Fi Security та тестер швидкості Wi-Fi. Avast має 14-денну безкоштовну пробну версію, яка вилучає функції “Протикрадіж” та “Сейф фотографій” після закінчення судового процесу.

антивірус avast android

Це робить Avast нижчим у списку за додатковими функціями, але це все-таки якісна програма за те, що ви платите (нічого). І хоча це незвично, що вам потрібно платити, щоб отримати функцію, яку багато інших конкурентів надають безкоштовно (а саме App Locker), вам принаймні підкріплене комфорт, знаючи, що Avast – це добре знайомий розробник..

5 найкращих платних антивірусних програм для Android

Як і у безкоштовних антивірусних програм, платні програми для Android можна класифікувати за їхніми можливостями, статусом оновлення версій, рейтингами, кількістю завантажень, оглядами та надійністю захисту даних. Для платних додатків ми додали два нові критерії: вартість та спосіб оплати (на основі передплати, одноразовий платіж або обидва). Цілком очевидно, що чим вище якість і чим нижча вартість, тим краще.

Крім того, ми послабили деякі наші критерії, щоб мати широкий пул для роботи. Оскільки для Android є менше надійних платних AV-додатків, ми дозволили внести список, який містить менше 1 мільйона завантажень..

Зрештою, багато безкоштовних програм із платними версіями потрапили до нашого списку найкращих платних антивірусних програм, хоча вам потрібно буде самостійно визначити, чи є користь від оплати. Зрештою, багато платних додатків пропонують видалити рекламу лише за певну плату, а інші включають розширений список функцій, які ви платите за розблокування.

Наступні платні антивірусні програми для Android зменшили:

 1. Avast Antivirus 2023
 2. Super Speed ​​Cleaner – антивірусний засіб для чищення & Бустер
 3. Avira Antivirus Security 2023
 4. Майстер безпеки – антивірус, VPN, AppLock, Booster VIP
 5. V3 Mobile Security – Блокування програм AntiMalware / Booster / Apps

Оскільки більшість цих інструментів вже є у нашому безкоштовному списку, вашою основною проблемою буде те, чи варто додаток ціною оновлення без реклами. Однак декілька з цих додатків є новими у наших списках та отримали більш детальний міні-огляд, подібний до того, що ви знайдете у розділі безкоштовних додатків.

Avast Antivirus 2023

Як уже зазначалося вище, значна частина того, що ви отримуєте з Avast Antivirus 2023, вже входить у безкоштовну версію, що підтримується рекламою. Якщо ви вирішите оновити, ви отримаєте шафку додатків, захист від крадіжок, сейф для фотографій та без реклами. На щастя, Avast уникає будь-яких заплутаних способів оплати. Ви будете платити за послугу щорічно, а річна плата насправді невелика. Все-таки чи варто вартість без додаткових оголошень і додаткових функцій? Це вам вирішити Крім того, Avast пропонує один з найкращих платних інструментів AV, який ви знайдете в Google Play Store.

Вартість: 11,99 дол. США (на рік) або 2,99 дол. США (на місяць)

Спосіб зарядки: Підписка – щорічна або щомісячна

Super Speed ​​Cleaner – антивірусний засіб для чищення & Бустер

Супершвидкий очищувач Hyper Speed ​​має багато функцій. Ви можете отримати їх усі (антивірус, шафку додатків, підсилювач гри тощо) без реклами, якщо заплатите невелику плату. З огляду на те, що ця програма входить до нашого списку якісних безкоштовних інструментів AV, вона також легко її зробила і тут. Однак ви хочете платити лише в тому випадку, якщо вам подобається цей додаток і ви дуже ненавидите рекламу. Інакше не варто платити дещо високу ціну просто за те, щоб зняти рекламу, тим більше, що оплата здійснюється на основі передплати, а не одноразова плата.

Вартість: $ 11,99 (на рік) або $ 1,99 (на місяць)

Спосіб зарядки: Підписка – щорічна або щомісячна

Майстер безпеки – антивірус, VPN, AppLock, Booster VIP

Раніше ми згадували, що майстер безпеки – антивірус, VPN, AppLock, Booster VIP – це платна версія CM Lite. Майстер безпеки – сам безкоштовний додаток, що підтримується рекламою, з платною версією, але він розширюється тим, що пропонує CM Lite (саме тому інший додаток називається “Lite”).

супер швидкий очищувач андроїд-антивірусу

Ви побачите, що майстер безпеки – антивірус, VPN, AppLock, Booster – це ще одне додаток Cheetah Mobile (на зразок CM Lite), але підтримується рекламою та з платним додатком. Він не склав список найкращих безкоштовних програм AV, але він перераховує список платних.

На принциповому рівні майстер безпеки дуже схожий на CM Lite, лише за допомогою більш широкого розширення інструментів та функцій. Майстер безпеки також отримав печатку схвалення від AV-Test для захисту, хоча AV-Test зробив його низьким у використанні. Згідно з AV-Test, додаток дає велику кількість помилкових попереджень.

Що стосується задоволення наших критеріїв тестування, ось як відповідає майстер безпеки:

 • Рейтинг користувача: 4,7 з 5
 • Завантаження: 500 мільйонів+
 • № рейтингу клієнтів: 24,669,135
 • Розмір файлу: 14,25 Мб
 • Додаткові характеристики: Так
 • Країна розробника: Китай
 • Останнє оновлення: Квітень 2023 року
 • Оголошення ?: Так
 • Преміум-версія ?: Так

Не платячи за цей додаток, ви отримаєте антивірусне сканування та захист у режимі реального часу, AppLock, очищення від небажаних файлів, процесорний кулер, очищувач повідомлень, підвищення телефону, заряд батареї, підвищення ігор, безпеку повідомлень, безпеку Wi-Fi, безпечний перегляд, і обмежений доступ до SafeConnect VPN. Це досить багато безкоштовно, і це може бути непоганим варіантом як безкоштовна версія.

андроїд майстер антивірусної безпеки

Оплата статусу VIP отримує без реклами досвід, заплановане підвищення та використання 200 Мб VPN. Однак покупка “Преміум” включає необмежену кількість VPN.

Схеми ціноутворення Cheetah Mobile є дещо складними, і щодо VPN від цієї компанії є певні занепокоєння, особливо зважаючи на історію, що менша від зірок, і використання даних користувачів..

Ось розбиття цін.

Стандартний VIP

Вартість: $ 2,99 (на місяць), 4,99 дол. (За 3 місяці) 12,99 дол. США (на рік)

Спосіб зарядки: Підписка – щорічна або щомісячна

Преміум VIP

Вартість: 11,99 дол. США (на місяць), 20,99 дол. США (за 3 місяці) 35,99 дол. США (на рік)

Спосіб зарядки: Підписка – щорічна або щомісячна

За цими цінами майстер безпеки Cheetah Mobile входить до найдорожчих інструментів AV для Android. Від того, чи варто вам такої ціни, залежить від того, чи дійсно вам потрібно заплановане розширення, необмежений VPN та відсутність реклами.

Якщо у вас є VPN, однак, не потрібно. Є кращі, більш надійні варіанти VPN. Якщо вам справді потрібен VPN поряд із вашим інструментом AV, просто скористайтеся безкоштовною версією програми Master Master і завантажте та встановіть більш якісну, надійну VPN, таку як ExpressVPN або NordVPN. В обох є додатки для пристроїв Android.

Avira Antivirus Security 2023

Хоча він не потрапив до нашого списку безкоштовних AV-продуктів, Avira Antivirus Security 2023 дійсно пропонує користувачам можливість користуватися своїм додатком для Android безкоштовно. А з якістю та досвідом, які Avira приносить на стіл, є хороший шанс, що ви можете обрати цей варіант як свій безкоштовний варіант, навіть якщо він не в топ-10.

avira android antivirus

Чому Авіра не потрапила в топ-10? Переважно тому, що інші програми мали більше завантажень, трохи кращі рейтинги користувачів, менші розміри файлів, і вони були нещодавно оновлені під час нашого тесту. Однак, це легко потрапило б у топ-20.

AV-інструмент Avira – один з найкращих на ринку платних варіантів, з довгим переліком якісних функцій. Ось як це вимірюється в наших звичайних критеріях оцінювання:

 • Рейтинг користувача: 4,5 з 5
 • Завантаження: 10 мільйонів+
 • № рейтингу клієнтів: 502 180
 • Розмір файлу: 15,17 Мб
 • Додаткові характеристики: Так
 • Країна розробника: Німеччина
 • Останнє оновлення: Квітень 2023 року
 • Оголошення ?: Так
 • Преміум-версія ?: Так

Безкоштовно Avira пропонує програму, яка підтримує рекламу, яка забезпечує інструмент сканування, захист у режимі реального часу та декілька корисних функцій. Сюди входять захист від крадіжок, захист посвідчення особи (дозволяє здійснювати пошук у загальнодоступному списку порушень даних для вашої електронної адреси), блокувальник викликів та піратський радник, який дозволяє вам знати, які програми на вашому пристрої мають обмежену безпеку.

avira android antivirus

Якщо ви заплатите за оновлення до Avira, компанія використовує Захист камери для запобігання злому камери, Захист мікрофона для запобігання злому аудіо та Захист веб-сайтів для захисту вашого пристрою під час перегляду Інтернету. Avira також видаляє рекламу, регулярно оновлює свою антивірусну базу даних та надає технічну підтримку платним клієнтам.

Щодо ціноутворення, ось що Авіра може запропонувати:

Вартість: $ 11,99 (на рік)

Спосіб зарядки: Підписка – щорічна

Ціна робить Avira серед дешевих доступних варіантів. Ви платите за послугу та її додаткові функції 11,99 дол. США на рік, або лише 0,99 дол. США на місяць.

V3 Mobile Security – Блокування програм AntiMalware / Booster / Apps

Маючи 5 мільйонів завантажень, 4,5 з 5 балів та знак атестації на AV-тесті на своїй стороні, Ahn Labs має чим пишатися своїм додатком V3 Mobile Security. Як і кілька інших варіантів нашого списку платних додатків, V3 Mobile Security пропонує безкоштовну версію, яка не потрапила в 10 кращих безкоштовних антивірусних додатків, але його платну версію встановили правильні позначки, щоб поповнити наш найкращий список 5.

v3 мобільний захист Android антивірус

Враховуючи це, ось розбивка цього додатка та як воно вписується в наші критерії рейтингу:

 • Рейтинг користувача: 4,5 з 5
 • Завантаження: 5 мільйонів+
 • № рейтингу клієнтів: 54,581
 • Розмір файлу: 12,7 Мб
 • Додаткові характеристики: Так
 • Країна розробника: Південна Корея
 • Останнє оновлення: Квітень 2023 року
 • Оголошення ?: Так
 • Преміум-версія ?: Так

Однією з найкращих речей про цю програму є той факт, що вона вам каже все перед його встановленням потрібно отримати доступ на вашому пристрої. З недавнім кроком до більшої прозорості у тому, як сервіси використовують ваші дані, AhnLab вже випереджав гру. І дійсно, багато подібних додатків отримують ці дозволи, не вимагаючи їх наперед або як очевидно.

Однак, V3 Mobile Security вимагає досить багато доступу. Вам потрібно погодитись, щоб надати йому дозволи для адміністратора пристрою, історії пристрою та додатків, контактів, SMS, телефону, камери, місцезнаходження, ідентифікатора пристрою та інформації про дзвінки, датчика відбитків пальців (якщо у вас є), залучити інші програми (екран накладання), доступ до сповіщень, покупки через додаток та інформацію про обліковий запис. Це 13 дозволів, які вам потрібно надати, до того, що є фактично кожним важливим розділом операційної системи вашого телефону.

Відразу після завантаження можна здійснити сканування шкідливих програм. Додаток допоможе запобігти радістю, додасть захист конфіденційності для додатків та файлів та має оптимізатор пам’яті. Крім цього, V3 Mobile Security включає сканер URL-адрес для перевірки на наявність підозрілих посилань, сканер QR-коду, порадник конфіденційності (перевіряє, які дозволи отримує кожна програма на вашому пристрої), очищення конфіденційності, приховану галерею (для секретних фотографій), блокування викликів, бустер ( відновити деяку потужність обробки шляхом видалення небажаних процесів), блокування програм, не турбувати (замовчує дзвінки, сповіщення, сигнали тривоги за графіком) та тижневий звіт про активність.  

v3 мобільний захист Android антивірус

То за що ви заплатите за ці функції? Нічого. AhnLab пропонує все це безкоштовно. Однак додаток підтримується рекламою, тому платні варіанти – виключно позбавлення від реклами.

Ось що пропонує AhnLab для своєї програми:

Вартість: 0,99 дол. США (щомісяця) або 1,49 дол. США (разово, 30 днів)

Спосіб зарядки: Підписка – щомісячна або разова

Чи варта вартість? Можливо ні. Це одне з найкращих платних додатків, але вам може навіть не потрібно платити за нього. Для початку оголошень майже немає, тоді як додаток пропонує якісний досвід безкоштовно.

Мені справді потрібен антивірус Android?

Проста відповідь тут – так. Але це трохи складніше, ніж це.

Android лише переважно сейф

Хоча пристрої Android набагато більш схильні до зараження вірусами, ніж пристрої iOS, ці дві операційні системи побудовані аналогічно. Те, як працюють Android та iOS, ускладнює вірус насправді робити щось на своєму пристрої, колись там. Як і iOS, Android базується на ядрі Linux і використовує процеси, відомі як пісочниця, щоб захистити безпеку вашої системи..

Завдяки пісочниці кожному додатку призначається власне місце на жорсткому диску вашого пристрою, і він не може взаємодіяти з іншими програмами без необхідних дозволів. Насправді, кожен встановлений вами додаток повинен просити дозволу робити майже все, що завгодно. Ось чому ви виявите, що після встановлення програми на Android, він може запитати дозволу на доступ до інших частин вашого телефону, наприклад, камери чи списку контактів.

Пісочниця робить, наприклад, Android безпечнішим, ніж Windows, але не звільняє операційну систему від вірусів та злому. Як і у Windows, хакери, як правило, віддають перевагу Android через те, скільки користувачів є, тому хакери прагнуть старанно працювати над тим, щоб знайти шляхи безпеки заходів. Таким чином, існує багато вірусів, які можуть атакувати пристрій Android, або заразившись одним додатком, і отримати дозволи, або знайти способи використання методу пісочниці.

(FYI: Apple-пристрої також використовують пісочницю, що не є непроникним, як це було виявлено багатьма розробниками додатків та дослідниками безпеки.)

Тому, хоча основний дизайн вашого Android не дозволить вірусам настільки ефективно діяти, кількість користувачів Android у поєднанні з лазівками безпеки, які роблять антивірусне програмне забезпечення для вашого пристрою Android, справді необхідне..

Можливо, вам також сподобається антивірус. Найкращі безкоштовні програми видалення, виявлення та скануванняАнтивірус10 безкоштовні інструменти для видалення вірусів та зловмисних програм