Захист конфіденційності дітей в Інтернеті – Посібник для батьків, опікунів та вихователів

За комп’ютером
Настав час поговорити з дитиною. Ви зазирнули в історію їх веб-переглядачів і, настав час. Вам обом стане незручно і незручно, і все змінилося сильно, оскільки ви були в цьому віці. Але краще почути це від батьків, ніж навчитися цього у незнайомця чи незнаючого Бога в Інтернеті.

Ні, не та розмова. Настав час обговорити конфіденційність в Інтернеті з дітьми.

Не буде Інтернет та уряд для мене це регулюють?

Ха-ха. Хороший.

Тому що ми всі знаємо, наскільки чесні люди, коли їх запитують до віку, перш ніж зайти на веб-сайт. І кожен, хто має можливість зробити веб-сайт або додаток, досконало розуміє етику та правила, коли йдеться про збір даних та подачу реклами неповнолітнім. З великою силою приходить велика відповідальність, правильно?

Принаймні, саме так вважали перспективні законодавці, які розробляли Закон про захист конфіденційності дітей у 1998 році. Закон США вимагає, щоб веб-сайти, спрямовані на дітей віком до 13 років, отримували згоду батьків серед інших стандартів відповідності. Наче середній малюк має достатньо довгий проміжок уваги, щоб зачекати, коли його батько прочитає політику конфіденційності.

COPPA жорстоко критикували за те, що вона неефективна і навіть контрпродуктивна в захисті дітей в Інтернеті. Діти часто вдаються до вмісту, який не відповідає віку, а не чекати батьківського схвалення. Це не заважає дітям отримувати доступ до порнографії чи рекламуватися на них. Веб-сайти, які в іншому випадку можуть надавати вміст, який підходить дітям, часто забороняють дітям взагалі через тягар відповідності та можливі штрафи за порушення COPPA.

Великобританія виявилася дещо активнішою у поширенні обізнаності щодо конфіденційності в Інтернеті серед британської молоді через UKCCIS та її мантру “Клацніть розумною, натисніть безпечною”. Однак це та сама організація, яка в 2013 році намагалася відфільтрувати веб-сайти, які вважаються небезпечними або неприйнятними для дітей, але ненавмисно заблокувала веб-сайти груп ЛГБТ-прав та благодійних організацій, що мали на меті навчати дітей щодо наркотиків, здоров’я та сексу.

Тож ні, ви не можете залежати від того, щоб саморегулювати себе в Інтернеті чи від урядів (які так чи інакше можуть створювати правила лише для своєї країни)..

Чи справді конфіденційність дітей – це проблема?

Ви сумніваєтесь, що це так!

Троє з чотирьох дітей мають доступ до смартфона в США. У Великобританії 43 відсотки дітей від 9 до 12 років мають профіль соціальних медіа, повідомляє Бібліотека Конгресу. Кожен третій є у Facebook, незважаючи на 13-річну межу. Чверть цих дітей у Facebook ніколи не торкаються обмежень конфіденційності у своєму профілі, а п’ята частина з них публічно показує свою адресу та / або номер телефону. Facebook стверджує, що не може втримати дітей неправду про свій вік та створення облікових записів.

І це лише Facebook. Це вже навіть не круто. Snapchat, Tumblr, Vine, Instagram та Kik популярні серед підлітків та підлітків. Хто знає, що буде далі?

Соціальні медіа та ігри представляють найбільшу загрозу для конфіденційності дітей, оскільки вони вимагають значної кількості інформації після реєстрації. Інформація про профіль використовується соціальною мережею для розміщення націленої реклами та рекомендації вмісту. Цю інформацію також можуть використовувати аферисти та хижаки для націлювання на дітей. Якщо бути справедливим, це трапляється і з дорослими. Але діти набагато сприйнятливіші, ніж дорослі.

Детальніше: Як вашу особистість можна вкрасти за допомогою соціальних мереж (і як її запобігти)

Наслідки ігнорування дитячої активності в Інтернеті можуть мати негайні та довгострокові наслідки. Ви, напевно, чули страшилки, коли дитина несвідомо витрачає тисячі доларів на покупки через додаток у мобільній грі. Торговці наркотиками та сексуальні злочинці націлюють дітей в Інтернеті, як і на злодіїв особи. Фактично, Carnegie Mellon CyLabs каже, що діти мають понад 50 разів більше, ніж інша людина використовує свій номер соціального страхування.

Кожна з 40 родин має дитину, яка стала жертвою крадіжок особи, згідно з Центром допомоги у розкраданні особи та стратегією Javelin & Дослідницької групи, і ця цифра зростає. Діти роблять чудові цілі для крадіжок особистих даних, оскільки в їхньому кредитному звіті є чисті рештки без вад. Шахрайство з особами може продовжуватися роками без попереднього повідомлення, оскільки дітям немає необхідності в кредитуванні, поки вони не стануть дорослими, щоб придбати машину, орендувати квартиру або взяти кредити для коледжу. Однак, коли цей день настає, ці молоді жертви чекають грубого пробудження.

Дивись також: Кращий захист від крадіжок особи

Досить ваших страх! Що я можу з цим зробити?

Як батько, існує чітка грань між захистом конфіденційності ваших дітей та наїздом на нього самостійно. Але є кілька простих запобіжних заходів, які дозволять їм отримати свободу, захищаючи свої інтереси.

Слідуйте та дружте своїх дітей

Турбуєшся про те, що твоя дитина публікує на Snapchat? Що ж, це просто. Встановіть його, зробіть обліковий запис і дотримуйтесь їх. Тепер ви можете спокійно відстежувати активність їхніх публічних облікових записів з розумної відстані, і вони також будуть більш обізнані щодо публікації. Ви можете переглянути їхній список друзів у Facebook, щоб побачити, чи є хтось тінистим. Ні, ви не зможете екранувати те, що говорять на приватних каналах, але дітям дозволяється мати секрети.

Зробіть те саме для кожного облікового запису соціальних медіа. Увійдіть у Minecraft, щоб тероризувати село Джуніор. Це не тільки допоможе зберегти вашу дитину, ви також познайомитесь із ними та світом, у якому вони живуть краще. Це безпрограшна робота для всіх учасників.

Не починайте створювати правила, які здаються довільним для вашої дитини. Без поблажливості поясніть їм ризики та небезпеки, якщо не захистити конфіденційність в Інтернеті. Викиньте частину цих даних зверху як доказ.

Не йдіть за їхніми спинами і не шпигуйте за своїми дітьми. Це лише ще більше зневіриться і може зробити їх більш підданими. Коли ви вживаєте заходів, які вимагають певного нагляду, будьте прозорі щодо цього.

Не використовуйте соціальні входи на недовірених сайтах

Діти і дорослі так само засмоктуються, щоб грати у вікторини та проводити опитування в Інтернеті, особливо у Facebook. Але багато з цих сайтів просять, щоб користувач увійшов у свій профіль у соціальних мережах, перш ніж результати можуть бути розміщені друзями для перегляду. Скажіть дитині уникати цих ігор та вікторин, оскільки багато з них містять дані з профілю вашої дитини та їхніх друзів, який компанія та треті сторони використовують для націлювання реклами та хто знає що ще. Якщо ви не визнаєте та не довіряєте компанії, яка є власником веб-сайту, не використовуйте свої профілі соціальних медіа для автентифікації або авторизації програм.

Дивіться також: Facebook, Twitter, Google+ або LinkedIn… З якими слід увійти?

Коригування налаштувань конфіденційності для дітей

Практично в кожному додатку соціальних медіа буде вкладка, наповнена налаштуваннями конфіденційності. Вивчіть їх. Прочитайте політику конфіденційності. Тепер, коли у вас є ті самі програми, що і у вашої дитини, сядьте з ними та відключіть те, що потрібно вимкнути. Видаліть облікові записи з результатів пошуку, щоб сторонні люди не могли надсилати запити друзів. Видаліть якомога більше інформації загальнодоступного профілю – адресу, школу, номер телефону, електронну адресу тощо. Збільшення жорсткості налаштувань конфіденційності здебільшого не вплине на функціонування програми соціальних медіа, тому ваша дитина не повинна розміщувати багато боротися.

Захист конфіденційності вашої дитини – це лише розширення захисту вашої конфіденційності. Ви можете виконати багато цих завдань разом. Ми не будемо висвітлювати всі додатки, які ваша дитина може встановити або не встановити в цій статті, але ми торкнемося декількох великих.

Дивіться: 75+ безкоштовних інструментів для захисту конфіденційності в Інтернеті

Налаштування пристрою

По-перше, на всіх пристроях служби локації стали нормою. Це дозволяє виробникам Apple, Google, Microsoft та додатків стежити за місцем розташування користувача. З очевидних причин найкраще їх вимкнути. Скажіть дітям не робити геотегізацію своїх фотографій у соціальних мережах – принаймні, поки вони не покинуть це місце та не планують повертатися. У нових версіях iOS та Android ви можете відключити дозвіл на відстеження місцезнаходження в додатку за допомогою програми або повністю відключити його в налаштуваннях.

android розташування

Фасадні камери також майже універсальні для телефонів, планшетів та ноутбуків. Немає нестачі новин як про хакерів, так і для правоохоронних органів, що дають можливість камери, невідомі користувачеві, робити знімки та дізнаватися, де вони знаходяться. Покладіть на ці камери наклейку або шматок електричної стрічки.

Завжди встановлюйте шаблон свого пальця, PIN-код чи пароль на своїх пристроях, щоб не залишати сторонніх та доброзичливих знайомих у бізнесі вашої дитини.

Налаштування конфіденційності Facebook

Цілком імовірно, що жодна соціальна мережа в Інтернеті не знає більше про нас, ніж Facebook, а налаштування конфіденційності найбільшої соціальної мережі у світі, на жаль, може бути дещо складною навігацією. Для початку перейдіть у правий верхній кут домашньої сторінки та натисніть значок блокування. Натисніть, щоб знизити “Хто може бачити мої речі?” і перемкнути його на “Просто друзі”. Це повинно уникнути зору вашої дитини від сторонніх людей.

ярлики конфіденційності у Facebook

У наступному спадному меню “Хто може зв’язатися зі мною?” Ви можете встановити, кому дозволено надсилати запити вашого друга. Більше не можна робити профіль нездійсненним для пошуку. Натомість, найприватніший варіант, який ви отримуєте, – це лише дозволити друзям друзів надсилати запити друзів. Ваша дитина все ще може надсилати запити друзів кому завгодно, тому це не обмежує того, з ким вони можуть дружити.

В останньому розділі заблокуйте шахраїв, кібер-хуліганів та будь-кого іншого, з яким ви не хочете, щоб ваша дитина спілкувався.

Ми ще не зробили. У нижній частині цієї вкладки натисніть “Переглянути інші налаштування”. Тут ви можете завадити людям шукати обліковий запис ваших дітей за їхнім номером телефону чи електронною адресою. Зробіть так.

Клацніть на вкладці “Шкала та теги” на лівій бічній панелі цієї сторінки. Встановіть усі ці налаштування на “Друзі”, коли вони доступні, щоб утримати незнайомців. Тут ви також можете додати можливість переглянути фотографії та статуси, у яких ваша дитина позначена тегами. Це запобігає появі у їхньому обліковому записі будь-яких невідповідних фотографій та кібер-знущань, які в іншому випадку можуть пізніше переслідувати їх.

Тепер Facebook дозволяє користувачам обирати статуси та фотографії, але звільняє конкретних людей від їх бачення. Дайте дитині знати, що вони не повинні вас блокувати таким чином, оскільки все, що їм не комфортно ділитися з вами, не слід ділитися з рештою світу.

Далі – вкладка Послідовники. Підписник – це хтось, хто може переглядати ваш профіль та публікації, але особисто не дружить з вами. Переключіть це з “Усі на друзів” як ще один бар’єр для незнайомців.

Тепер про розділ додатків. Це найбільш недооцінена частина захисту конфіденційності Facebook, можливо, тому, що Facebook фінансово отримує вигоду від сторонніх додатків, що мають доступ до особистих даних користувачів. Щоразу, коли ви входите з Facebook на інший веб-сайт або додаток, це відображається тут. Ви та ваш син чи дочка повинні обидва виконати цю частину. Перегляньте кожну програму окремо (їх може бути дуже багато) та надайте кожному мінімальний дозвіл. Це означає змінити видимість на “Тільки я”, якщо це не буде функціонувати інакше, а також відключити інші дозволи видимості, такі як список друзів, хронологія, електронна адреса, школа, номер телефону тощо. Не дозволяйте програмам публікувати від вашого імені та не надсилати вам сповіщення, якщо тільки ти їм абсолютно довіряєш. Якщо ви не розпізнаєте додаток або не використовуєте його більше, видаліть його повністю, оскільки політика конфіденційності, можливо, змінилася після першого підключення до облікового запису.

Після того, як ви видалили всі непотрібні дозволи з усіх цих додатків (обов’язково натисніть Показати всі внизу), прокрутіть трохи далі до трьох панелей під списком програм. У розділі Додатки інших користувачів натисніть Редагувати. Це перелік інформації, яку програми, які використовують ваші друзі, можуть бачити у вашому профілі. Хитрий, правда? Навіть після вимкнення всіх цих дозволів на додаток, додатки, які використовуються вашими друзями, все ще можуть отримати доступ до вашої інформації. Зніміть прапорець з усіма і приєднайте його до Big Brother.

Гаразд, останній крок. Перейдіть на вкладку Безпека у верхній частині лівої бічної панелі. Біти, пов’язані з конфіденційністю, які нас найбільше хвилюють тут: затвердження для входу в систему, паролі додатків, ваші браузери та програми та те, де ви ввійшли в систему.

  • Затвердження входу в основному те саме, що і двоетапна автентифікація. Щоразу, коли ви входите з нового пристрою, код буде надсилатися на ваш телефон як додатковий рівень безпеки. Вам доведеться додати номер телефону, якщо ви ще цього не зробили.
  • Паролі додатків дозволяють встановити окремий пароль для додатків, які підтримують цю функцію та дозволяють вам увійти за допомогою свого облікового запису Facebook, наприклад Spotify та Skype. Доцільно мати різні паролі для кожного додатка, коли це можливо. Докладніше про створення та запам’ятовування надійних паролів тут.
  • Якщо ваша дитина отримує новий телефон або входить у систему на чужому пристрої, важливим є налаштування Ваших веб-переглядачів і програм. Це журнал пристроїв, які не потребують підтвердження ідентифікації або надсилають сповіщення під час входу. Видаліть будь-які, які не є серед ваших поточних пристроїв, або які ви не впізнаєте.
  • Те, де ви ввійшли в систему, аналогічно наведеним вище параметрам, але для активних входів. Знову ж таки, видаліть усіх, яких ви не впізнаєте або не є вашими.

Параметри конфіденційності Snapchat

Якщо просіювання всіх налаштувань конфіденційності Facebook зробить вас втомленими, ви будете раді дізнатись, що Snapchat набагато простіше. Запустіть додаток і натисніть на піктограму привид у верхній частині екрана, а потім зубчик налаштувань у верхньому правому куті. Прокрутіть униз до розділу “Хто може…”. Встановіть “Зв’яжіться зі мною” та перегляньте “Мою історію” моїм друзям. Хто може переглядати мою історію, також можна налаштувати під певний список людей. Це також де заблокувати певних осіб.

налаштування snapchat

Повернувшись на сторінку налаштувань, натисніть Підтвердження входу, щоб налаштувати двоетапну автентифікацію. Це можна зробити за допомогою номера телефону та SMS або за допомогою програми аутентифікації, наприклад Google Authenticator або Authy. Перевірка входу робить вхід у Snapchat з нового пристрою двоступеневим процесом, який є більш безпечним.

Це майже все, що можна змінити на Snapchat, наскільки це стосується конфіденційності. Ви можете перейти до додаткових служб > Управління > Дозволи дозволити переглядати види доступу Snapchat до вашого пристрою, але їх неможливо змінити. Ви також знайдете політику конфіденційності та умови надання послуг на головній сторінці налаштувань.

Налаштування конфіденційності Instagram

Округляє трійку найпопулярніших додатків серед підлітків – Instagram. Щоб знайти налаштування конфіденційності Instagram, натисніть значок голови та плечей праворуч внизу, а потім три точки вгорі праворуч.

налаштування instagram

Ви можете обрати приватний акаунт, але більшість з них погодиться з таким поразкою в Instagram. Окрім цього, зробити приватне не так вже й багато.

Натомість конфіденційність та безпека в Instagram – це більше про те, як використовується додаток. Коли ви публікуєте фотографію, не додайте місцеположення до моменту, коли дитина покине вказане місцеположення, і лише якщо він не планує повернутися в найближчий час. В іншому випадку, незнайомці можуть визначити, де ваша дитина перебуває або де вони знаходяться, як тільки фотографія розміщена. Це не тільки може означати, що хижак може знайти вашу дитину, це також означає, що грабіжник може з’ясувати, чи є сім’я вдома чи ні.

Налаштування конфіденційності Twitter

Як і в Instagram, у Twitter не так багато чого ховати. Не додайте жодних особистих даних до твітів або розмитості профілю, і все буде добре.

Налаштування конфіденційності Tumblr

Tumblr не настільки популярний серед підлітків, як інші додатки, але серед мистецтва та поезії є притулок для порно, розмаху та вульгарності. Під час реєстрації Tumblr не вимагає справжнього імені, тому не потрібно його використовувати. Налаштування конфіденційності можна отримати через додаток або на веб-сайті.

Тут ви можете відключити обмін повідомленнями, щоб незнайомці не могли контактувати з дітьми. Якщо у вашої дитини є свій власний блог Tumblr, можливо, вимкнути коментарі та відповіді на публікації. Блоги можна зробити приватними, але це робить їх захищеними паролем. Це між вами і вашою дитиною, якщо ви вважаєте, що це найкраще.

Як і у всьому іншому, не публікуйте особисті дані та не будьте розумні щодо географічних позначень фотографій.

Батьківський контроль

Батьківський контроль можна вмикати вбудованим механізмом або стороннім інструментом на Android, iOS та більшості сучасних веб-браузерів. Ці елементи контролю не тільки захищають вашу дитину від невідповідного вмісту, але й можуть запобігти ненавмисному розголошенню особистих даних про себе чи свою сім’ю. Вони в основному спрямовані на дітей молодшого віку; ваш 16-річний не оцінить рівень управління мікроелементом, який пропонують ці інструменти.

Android

Android не вистачає виділеного батьківського контролю, проте деякі телефони мають можливість створювати кілька облікових записів користувачів. У налаштуваннях знайдіть розділ «Користувачі», де ви можете додати профіль з обмеженим доступом. Обмежений профіль дозволяє перемикати, до яких програм користувач може отримати доступ. Це особливо корисно, якщо ви дозволяєте маленькій дитині без власного телефону грати з планшетом чи телефоном. Обліковий запис перемикається залежно від PIN-коду чи пароля, введених на екрані блокування.

Якщо ви турбуєтесь про інвазивні додатки чи ігри, які, ймовірно, можуть стягувати рахунок, батьки можуть вимагати ввести пароль свого облікового запису Google перед завантаженням програми або здійснення покупок у програмі. Додатки можна фільтрувати за низьким, середнім або високим рівнем зрілості.

Нортон прем'єра сім'ї

Кілька додатків там дозволяють легко стежити і керувати тим, що діти роблять зі своїми телефонами. Нортон Сімейний прем’єр коштує колосальних $ 49,99, але він пропонує безліч корисних функцій, включаючи відстеження місцеположення, можливість блокувати окремі додатки та веб-фільтрацію. Батьки можуть бачити та обмежувати, коли та скільки часу на екрані отримують їхні діти. Він також працює на декількох пристроях для сімей з кількома негідниками, які рекламують смартфони. Qustodio, Net Няня та PhoneSherriff – це інші солідні преміальні варіанти.

Щоб отримати безкоштовні альтернативи, ознайомтеся з Funamo, Lock2Learn, MM Guardian та AppLock.

iOS

Айфони та iPad, на відміну від Android, вбудований батьківський контроль. У Загальних настройках iOS просто натисніть на Обмеження та створіть пароль. Тут ви можете відключити встановлені програми та певні функції. Safari, App Store, FaceTime, музичні програми, Siri та покупки через додаток все можна вимкнути або відфільтрувати.

Скріншот iOS

Також можуть бути обмежені соціальні медіа та послуги локації.

Якщо батьки хочуть мати можливість стежити за використанням iPhone з більшою детальністю, є програма для цього. Netsanity, Qustodio, OurPact і Kidslox – усі такі функції, як комендантські години, таймери, блокатори сайтів та хованки додатків.

  • Найкраще програмне забезпечення для батьківського контролю

Браузери

В Хром налаштувань на робочому столі браузера, прокрутіть униз до розділу Люди. Зніміть прапорець “Нехай хто-небудь додасть особу”, щоб ваша дитина не змогла легко її обійти, а потім натисніть “Додати особу”. Ви можете створити ярлик робочого столу спеціально для них. Виберіть піктограму для них і поставте прапорець “Керуйте та переглядайте веб-сайти, від яких ця людина відвідує”. Перейдіть до інформаційної панелі контрольованих користувачів за адресою https://myaccount.google.com/people-and-sharing. Виберіть новий профіль, а потім натисніть кнопку Керування у верхньому правому куті кадру дозволів. Тут ви можете ввести конкретні веб-сайти, щоб заблокувати або лише дозволити доступ до певних веб-сайтів. Не забудьте включити Безпечний пошук як загальний фільтр для дітей. Якщо ви заблокуєте сайт, до якого ваш крихітний серфер хоче отримати доступ, він або вона може надіслати його запитом, навіть не запитуючи вас віч-на-віч..

chrome додати контрольованого користувача

Для отримання більш детальних елементів контролю кілька розширень у магазині Chrome повинні відповідати вашим потребам. WebFilter Pro та Blocksi Web Filter пропонують такі функції, як управління часом, фільтрація Youtube, веб-фільтрація, білі списки та чорні списки.

Firefox не передбачає жодних вбудованих заходів батьківського контролю, тому вам доведеться покладатися на сторонні плагіни. FoxFilter, мабуть, найбільш широко використовується. Чутливість може бути встановлена ​​для блокування ключових слів у тексті тексту або просто у метаданих, таких як назва сторінки та URL. Конкретні ключові слова та веб-сайти можуть міститись у чорному списку та в білий список, а багато ключових слів включаються після встановлення.

Windows

Microsoft представила спеціальні облікові записи дітей, починаючи з Windows 8. Увімкнено Windows 10, натисніть на меню “Пуск” і перейдіть до “Налаштування”. Перейдіть до Рахунків > Сім’я та інші користувачі та натисніть “Додати члена сім’ї”. На наступному екрані виберіть “Додати дитину”. Можливо, вам доведеться створити для них обліковий запис електронної пошти. Введіть номер телефону, який використовується для скидання пароля. Потім Windows запитає вас, чи хочете ви дозволити Microsoft націлювати своїх дітей на рекламу чи надсилати їм рекламні пропозиції. Вимкніть це, оскільки вони є контрпродуктивними для всієї позиції щодо конфіденційності, яку ми намагаємось прийняти.

Windows 10 дитячий рахунок

Тепер, коли у вас налаштований дочірній обліковий запис, ви можете отримувати щотижневі звіти про їхню діяльність та керувати налаштуваннями в Інтернеті. Ви можете заблокувати невідповідні веб-сайти, додати свої власні сайти до білого списку та чорного списку, обмежити додатки та ігри за рейтингом, а також встановити, коли та як довго можна використовувати комп’ютер.

Цей процес може виявитися дещо відкладеним, оскільки ваша дитина повинна зареєструватися за допомогою електронної адреси. У такому випадку також доступні сторонні додатки. Ви можете розпізнати імена з нашого списку Android та iOS: Qustodio, Norton Family та SocialShield – це суцільні варіанти. SocialShield особливо корисний для моніторингу соціальних медіа, попередження батьків про повідомлення, що містять вміст про секс та наркотики, підозрілі запити друзів та повідомлення, які можуть призвести до реальної взаємодії.

Mac OSX

Щоб увімкнути батьківський контроль у OSX, перейдіть до системних налаштувань у меню Apple. Клацніть Батьківський контроль та додайте нового користувача з увімкненим батьківським контролем. Тепер поверніться до свого облікового запису адміністратора, увімкніть батьківський контроль для нового користувача. Якщо ви зіпсували дитину своїм власним Macbook, ви також можете керувати батьківським контролем з іншого комп’ютера.

батьківський контроль у фільтрації вмісту леопарда

Щоб встановити обмеження, натисніть на вкладки вгорі. Додатки дозволяють вказати дозволений рейтинг та те, до яких програм ваш дитина може отримати доступ. Інтернет дозволяє фільтрувати доступ до веб-сайтів. Люди обмежують взаємодію дитини з іншими людьми через додатки Mail, iMessage та Game Center. Межі часу призначені для управління часом. Інші можна використовувати для цензури мови, блокування вбудованої камери та запобігання зміні пароля.

Qustodio та Norton Family також доступні як сторонне програмне забезпечення для батьківського контролю для Mac.

Захист від крадіжок особи

Крадіжка особи може трапитися з будь-ким, і діти часто націлені, тому що мало хто думає перевірити кредитні звіти своїх дітей. Будьте одним з небагатьох, хто це робить. У США всім громадянам надається по одному безкоштовному кредитному звіту від кожного з трьох національних бюро кредитних звітів на рік, який ви можете отримати від AnnualCreditReport.com. Замовте копію та перевірте її на будь-яку несанкціоновану чи підозрілу діяльність.

надійний кредит

Громадяни Великої Британії не отримують такої ж ввічливості, але деякі агенції з надання кредитних звітів пропонують безкоштовні випробування, з яких ви можете отримати кредитні звіти своїх дітей.

Кредитна звітність розпочинається, як тільки у дитини відкривається рахунок на їх ім’я, на який потрібна перевірка кредиту. З цього моменту вони мають кредитну оцінку.

Навчіть своїх дітей хорошим звичкам на початку, як-от ретельно перевіряти кожну покупку на виписці з кредитної картки, чи є у неї, та регулярно контролювати банківські рахунки за будь-якою діяльністю, яку вони не надавали. Дайте їм знати важливість захисту своїх номерів соціального страхування (національних страхових номерів, якщо ви перебуваєте у Великобританії), а також інших ідентифікаційних номерів на посвідченнях водія та медичних карток страхування. Усі вони можуть бути використані для вчинення шахрайства під іменем вашого малюка та пошкодження його кредиту на довгі роки.

Як додатковий рівень захисту, ви можете розглянути можливість інвестування в службу захисту крадіжок особи. Ці агенції відстежують вашу особисту інформацію, кредитні картки банківських рахунків та публічні записи з метою зловживання. Вони пропонують допомогу у випадку розбіжностей або шахрайства, а також великих страхових планів для компенсації будь-яких збитків, що виникають в результаті крадіжки особи. Якщо ваша дитина раніше була жертвою крадіжки особистих даних, то вона піддається більшій небезпеці, тому ці послуги особливо корисні.

TrustedID – це єдина служба захисту від крадіжок посвідчень особи, яку ми перевірили за допомогою справжнього сімейного плану, але в інших агентствах зазвичай є можливість зарахувати дітей. Ознайомтеся з усіма нашими відгуками щодо захисту від крадіжок особи, щоб визначити, який найкраще підходить вашій родині.

Програмне забезпечення для батьківського контролю

Програмне забезпечення батьківського контролю може дати батькам більш широкі та детальні інструменти для управління поведінкою своїх дітей в Інтернеті. Багато програм дозволяють відстежувати, які веб-сайти відвідують ваші діти та які програми вони використовують. Ви можете заблокувати конкретні веб-сайти чи програми або ввімкнути блокування на веб-сайтах, які містять певні ключові слова або підпадають під певну категорію. Ви навіть можете вказати, коли діти можуть користуватися своїми пристроями та як довго.

Доступні десятки програмного забезпечення для батьківського контролю, тому знайти найкращу підходящу ціну за правильною ціною може бути складним завданням. На щастя, ми подбали про це для вас, провівши комплексне тестування декількох найпопулярніших програм для батьківського контролю на ринку. Ознайомтеся з нашими оглядами програмного забезпечення для батьківського контролю тут.

Використовуйте VPN

Вводячи приватну інформацію на реєстраційних сторінках та веб-сайтах Інтернет-магазинів, переконайтеся, що сайт використовує підтверджений сертифікат SSL. Зазвичай це вказується піктограмою блокування та URL-адресою, передбаченою HTTPS. Це шифрує зв’язок між браузером та сервером. Встановіть у своєму браузері розширення HTTPS Everywhere, щоб використовувати HTTPS за замовчуванням, коли це можливо.

HTTPS недоступний для більшості веб-сайтів, тому будь-яка інформація, що передається з вашого комп’ютера в Інтернет, не шифрується та переглядається будь-хто, хто хоче її бачити. Щоб краще захистити себе та своїх дітей, вкладайте гроші в сервіс VPN. VPN шифрує весь ваш вхідний та вихідний трафік, а також маршрутизує цей трафік через сервер у вибраному вами місці. Це робить анонімною всю вашу активність в Інтернеті, приховуючи як вміст вашого з’єднання, так і маскуючи вашу IP-адресу та справжнє місцезнаходження.

Увімкнути VPN перед тим, як переглядати Інтернет або робити що-небудь ще в Інтернеті – це корисна звичка для батьків і дітей.

Якщо мова йде про простоту використання – навіть те, що маленька дитина може навчитися користуватися – важко перемогти ExpressVPN. Це одна з найшвидших VPN, яку ми перевірили, і розроблена з урахуванням новачків. З іншого боку, він не пропонує сімейні плани, а окремі плани відносно дорогі. Читайте наш огляд ExpressVPN.

додаток expressvpn для Android

Для більш дешевого варіанту, який працює для цілого дому пристроїв, ми рекомендуємо PureVPN або приватний доступ до Інтернету. Прочитайте наші відгуки про PureVPN та PIA. Зауважте, що якщо ви також маєте намір використовувати VPN під час потокової передачі, не всі VPN працюють з Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sky Go та багатьма іншими популярними потоковими службами.

Зробити свою дитину анонімною

У поєднанні з VPN наступний перелік запобіжних заходів може зробити вашу дитину невидимою або хоча б більше загадкою для Інтернету взагалі.

Підроблена особиста інформація

Ви, мабуть, витратили досить багато часу, навчаючи своїх дітей, як писати їхні імена, коли в них день народження та адресу, де вони живуть. Тепер навчіть їх брехати незнайомцям, коли їх запитують. Використовуйте підроблений день народження у Facebook, якщо ви його взагалі використовуєте. Ім’я та прізвище є кращими від першого та останнього. Якщо ви не очікуєте пошти, скористайтеся фальшивою адресою.

Увімкнути блокатори оголошень

відключити ss

Інтернет-реклама не є лише рекламою, вони також використовуються для отримання даних від людини, яка їх переглядає. Деякі – нешкідливі, а інші – прямо шкідливі. Блокатори оголошень і розширення для відстеження реклами можуть не допустити рекламних компаній проникнути на ваших дітей. Ми рекомендуємо блокувати рекламу плюс та відключити. Disconnect навіть пропонує навчальну дитячу версію Disconnect Kids. Деякі антивірусні продукти також містять блокатори оголошень.

Шукайте анонімно

Незалежно від домашнього завдання чи цікавості, дітям потрібно буде використовувати пошукові системи. Google та інші збиратимуть інформацію про кожного користувача, щоб створити навколо нього профіль, який використовується для складання рекомендацій та націлювання реклами. Як на мобільних пристроях, так і на настільних браузерах ви можете встановити пошукову систему за замовчуванням на щось більш анонімне.

DuckDuckGo, StartPage і ixquick не реєструють IP-адреси, не використовують файли cookie для відстеження та не слідкують за результатами, які ви натискаєте. StartPage і ixquick фактично обчислюють ваші особисті дані, перш ніж надсилати пошуковий запит в Google або іншу головну пошукову систему від вашого імені, тому ви отримуєте ті самі результати, не відмовляючись від будь-якої інформації.

Дивись також: Найкращі приватні пошукові системи

Фотографії поліції

Це може бути складніше, ніж це звучить. Залежно від віку вашої дитини, ви можете скасувати позначення всіх фотографій своєї дитини, які з’являються в Інтернеті. На Facebook, як згадувалося вище, ви можете вибрати будь-яку фотографію, на якій ваша дитина позначена, перш ніж тег буде оприлюднений для друзів. Але не у всіх соціальних мережах є такі детальні можливості контролю.

Якщо ваша дитина перебуває у спортивній команді чи клубі, це може стати складним. Обговоріть проблеми з дорослими лідерами та тренерами про те, щоб позначити дітей на фотографіях та зробити веб-сторінки та групи Facebook приватними. Викладайте основні правила з нянями та іншими батьками щодо розміщення фотографій в Інтернеті.

Так само, скажіть дитині, щоб вона була поважною і не позначала нікого в статусі чи фотографії без їх дозволу.

Збір інформації про дітей

Якщо ви користуєтесь веб-сайтом, додатком або навіть просто Facebook-групою, в якій беруть участь діти, важливо знати, яку інформацію збирати, як збирати та захищати її та з ким поділитися нею. Для цього у нас є окремий посібник: Справедливі практики збору інформації від дітей.

Поза безпекою

Конфіденційність малюка – це не лише захист їх від хижаків та шахраїв, хоча це, безумовно, достатньо причини. Але суспільний вплив на дітей, яких бомбардує реклама та маркетинг, викликана алгоритмом. Діти вражають, і їх розум може формуватися тим, що вони бачать в Інтернеті. Те, що вони бачать в Інтернеті, визначається тим, що хочуть, щоб вони бачили Google, Facebook, Microsoft та інші корпорації, які покладаються на рекламу та масовий збір даних dranet..

Так само в епоху, коли нічого не забуто, діти також формуються тим, що залишають після себе. У статті про Wall Street Journal Джулія Ангвен найкраще підсумовує це:

«Вони не матимуть свободи, яку я мав у дитинстві, щоб перетворити себе. У молодших класах, наприклад, я носив тільки рожевий і бірюзовий. Але коли я переїхав через місто до середньої школи, я повністю змінив свій гардероб і носив лише препрі одяг із копійчими мотузками. Ніхто не знав про мою трансформацію, тому що я не залишив ніяких слідів, крім кількох запилених фотографій у коробці для взуття в шафі моїх батьків. Спробуйте це у епоху Facebook ».

Інтернет може відкрити вашій дитині більше світу, ніж будь-яке покоління до них. Але ми не повинні дозволяти безликим комерційним корпораціям формувати їх у клас споживачів, обмежений онлайн-персонами, які вони несвідомо допомагали створити.

“За комп’ютером” від Ларса Плугмана, що має ліцензію CC BY-SA 2.0
“Батьківський контроль у леопарді: фільтрування вмісту” Веслі Фрайера, що має ліцензію за CC BY-SA 2.0