Як змінити регіон Netflix і переглянути будь-яку версію країни де завгодно

Як змінити область Netflix

Якщо у вас є підписка на Netflix, ви можете отримати доступ до контенту майже з будь-якої точки світу, за винятком кількох країн. Однак каталог шоу та фільмів, які ви можете переглянути, залежатиме від регіону, в якому ви перебуваєте. У деяких країнах бібліотека Netflix дуже обмежена. Таким чином, ви можете захопити Netflix думати, що ви перебуваєте в іншому регіоні, наприклад, США, щоб отримати доступ до кращого вмісту.

Найпростіший спосіб зробити це за допомогою віртуальної приватної мережі (VPN). VPN тунелює ваш інтернет-трафік через посередницький сервер, розташований у вибраній країні. Таким чином, він може замаскувати вашу IP-адресу та замінити її однією з вибраних вами країн підробляти своє місцезнаходження. Більше того, VPN також шифрує весь ваш трафік, щоб ніхто не міг контролювати вашу активність, навіть ваш провайдер..

Після налаштування VPN доступ до потрібної бібліотеки Netflix стає досить простим.

Як змінити регіон чи країну Netflix?

Ось як змінити регіон чи країну Netflix:

 1. Створіть обліковий запис Netflix, якщо ви ще цього не зробили.
 2. Завантажте, встановіть та увійдіть у VPN із нашого списку нижче. Ми рекомендуємо ExpressVPN.
 3. Підключіться до сервера у вибраній країні.
 4. Перейдіть на веб-сайт Netflix. Вам слід автоматично перенаправляти на сайт для країни, в якій знаходиться ваш вибраний сервер.
 5. Увійдіть, якщо ви ще цього не зробили, і виберіть свій вміст.

Чи можу я дивитись Netflix за кордоном?

Так, цей метод дозволить вам дивитися Netflix будь-де за кордоном. Наприклад, якщо ви перебуваєте у Великобританії і хочете дивитися американський Netflix або якщо ви закордонне в Іспанії і хочете дивитися Великобританію Netflix, то використання VPN дозволить вам переключитися на країну.

Ми детально розбиваємо кожну VPN далі у цій статті. Ось кращий опис 7 найкращих VPN для зміни регіону на Netflix:

 1. ExpressVPN Найбільш надійний VPN для комутації країн Netflix. Також добре працює з більшістю інших потокових служб. Швидкі швидкості, 30-денна гарантія повернення грошей.
 2. CyberGhost Найкращий бюджетний варіант, добре працює з Netflix
 3. NordVPN Надійний і хороший вибір для Netflix
 4. PrivateVPN Відмінна нова мережа VPN, яка добре працює з Netflix
 5. Surfshark Наразі розблокує Netflix та багато інших потокових служб
 6. БезпечнішийVPN Розблокує Netflix бібліотеки США та Великобританії.
 7. Щит гарячої точки Недорогий надійний сервіс для розблокування Netflix.

Майте на увазі, що Netflix знає, що передплатники використовують цю тактику для доступу до геометрійного контенту, і це відбувається злом. Коли виявиться, що певна IP-адреса належить постачальнику VPN, вона заблокує трафік з цієї адреси. В цьому випадку, ви побачите помилку проксі-сервера заявляючи:

«Ну, щось пішло не так. Помилка потоку. Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу. “

Помилка проксі-сервера Netflix.

На щастя, багато провайдерів прагнуть забезпечити обробку та обслуговування серверів, які пропонують надійний доступ до різних бібліотек Netflix. Тим не менш, не всі ці постачальники пропонують порівнянну послугу. Для потокової передачі вам потрібно забезпечити швидку та надійну VPN. І ви також хочете знати, що ваш обраний провайдер цінує безпеку та конфіденційність в максимальній мірі.

Зважаючи на вищезазначене, ми склали список найкращих VPN для перегляду версії Netflix будь-якої країни на основі таких критеріїв:

 • Оминає помилку проксі-сервера Netflix
 • Має великий вибір серверів
 • Забезпечує швидке та надійне обслуговування
 • Використовується сильне шифрування, підкріплене додатковими функціями безпеки
 • Не тримайте журналів активності користувачів або IP-адрес
 • Забезпечує обізнану та доступну підтримку клієнтів

Найкращі VPN для зміни регіону на Netflix

1. ExpressVPN

ExpressVPNСіч 2023 р. Розблокує NetflixTested січня 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є надзвичайно відомим постачальником на Британських Віргінських островах. Його більш ніж достатня мережа з понад 1500 серверів у 94 країнах означає, що ви отримаєте доступ до величезного вибору бібліотек Netflix. Справді, ExpressVPN надійно розблокує версії Netflix для США, Великобританії, Японії, Канади та Франції, серед інших. Якщо обраний сервер не працює, ви можете просто зв’язатись із агентом підтримки клієнтів, щоб дізнатися, який оптимальний сервер для підключення.

Окрім Netflix, ExpressVPN може надати доступ до безлічі іншого обмеженого географічним контентом, у тому числі від BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu та HBO. Всі сервери оптимізовані для швидкості а це, у поєднанні з надійним сервісом, означає, що ви можете безперешкодно передавати шоу та фільми.

Як ми вже згадували, конфіденційність та безпека також є головною проблемою для запобігання провайдерам, державним агенціям або хакерам, щоб вони переслідували вашу діяльність або переглядали вашу особисту інформацію. ExpressVPN забезпечує цей фронт 256-бітним шифруванням AES (вважається військовим) та ідеальною секретністю вперед. Ці функції додатково підтримуються перемикачем на знищення – який скасовує інтернет-з’єднання, якщо зникне VPN-з’єднання – та захистом від витоку DNS. ExpressVPN не відстежує активність користувачів і не запише вашу IP-адресу.

Доступні програми для Windows, MacOS, iOS, Android, Linux та певних маршрутизаторів Wi-Fi.

Плюси:

 • Легко змінюйте область Netflix
 • Висока швидкість завантаження та потокового відео
 • Важко перемогти в конфіденційності та безпеці
 • Значна мережа в 94 країнах та понад 2000 серверів
 • Цілодобова підтримка клієнтів через живий чат

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі інші варіанти

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩЕ ДЛЯ NETFLIX: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Надійно розблокує Netflix США, Великобританія, AUS, CA, FR, IT, JP, DE та багато інших з будь-якого місця. Працює з більшістю інших потокових служб, таких як iPlayer та Amazon Prime з великою швидкістю для перегляду HD без буфера. Спробуйте без ризику з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

КібергостРозблокує NetflixTested січня 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost експлуатується з Румунії та пропонує розростаючу мережу серверів із понад 5 700 в 90 країнах. Хоча він не розблоковує стільки ж регіональних каталогів Netflix, як ExpressVPN, він є зобов’язався забезпечити доступ до US Netflix, яка версія з найбільшою бібліотекою. CyberGhost додатково розблокує Netflix Великобританія, Франція, Німеччина та зростаюча кількість інших каталогів Netflix.

Він також може розблокувати інші популярні сайти, такі як BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video. Багато з них є легко доступний через спеціалізовану вкладку у клієнта CyberGhost. Просто натисніть на сайт, до якого ви хочете отримати доступ, і ви підключитесь до відповідного сервера. Швидкість є достатньо високою для потокової передачі у форматі HD або навіть UHD.

Цей постачальник – ще один найкращий виконавець з питань конфіденційності та безпеки. Він не контролює будь-яку активність користувача та ніколи не записує будь-яку інформацію, яка може бути прив’язана до конкретного користувача. 256-бітове шифрування використовується з ідеальною секретністю вперед, підкріпленою перемикачем захисту та захистом від витоку DNS.

Цей постачальник дозволяє до семи одночасних з’єднань з базовим планом. Додатки доступні для Windows, MacOS, Android та iOS.

Плюси:

 • Працює з Netflix US з будь-якої країни
 • Оцінив дуже високо в нашому тестуванні на швидкість
 • Керує мережею з понад 5000 серверів у 90 країнах
 • Низька вартість

Мінуси:

 • WebRTC IPv6 протікає в macOS
 • Немає графічного інтерфейсу Linux

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТНА ОПЦІЯ: CyberGhost – найкращий вибір бюджету, який добре працює з Netflix та потоковими сайтами. Не зберігає журналів і не передає HD відео надійно. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPNРозблокує NetflixTested січня 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN пропонує величезну мережу серверів, що включає понад 3 300 в понад 60 країнах. Він відомий своїм можливість розблокувати Netflix, включаючи каталоги США, Канади, Нідерландів, Франції, Іспанії, Великобританії, Австралії, Бразилії, Італії, Індії та Німеччини.

Він також може отримати доступ до багатьох інших популярних потокових сайтів, таких як Amazon Prime Video, Hulu, HBO та BBC iPlayer. Плюс його швидкісні швидкості роблять його ще більш ідеальним для насолодження улюблених шоу та фільмів. Деякі з NordVPN сервери навіть оптимізовані спеціально для потокового відео. І якщо у вас є якісь проблеми, ви можете просто зателефонувати до служби підтримки.

NordVPN – ще один сильний гравець з точки зору конфіденційності та безпеки. Він не зберігає жодних журналів, навіть даних про пропускну здатність. Безпека складається у вигляді 256-бітного шифрування із ідеальною секретністю вперед. Захист від витоку DNS та налаштовується перемикач знищення допомагають гарантувати, що ваші дані ніколи не залишають зашифрований тунель. Ще одна унікальна особливість безпеки – це те, що певні сервери оптимізовані для захисту від атак розподіленого відмови в сервісі (DDoS).

Ви можете встановити NordVPN на до шести пристроях одночасно. У ньому є настільні клієнти для Windows та MacOS, а також додатки для iOS та Android.

Плюси:

 • Варіант співвідношення ціни та якості для зміни регіону Netflix
 • Досить швидкі швидкості для потокового передавання вмісту HD без перебоїв
 • Підключіть одночасно 6 пристроїв
 • Конкретні сервери оптимізовані для певних завдань, наприклад торрент

Мінуси:

 • Настільний додаток може бути повільним
 • Величезна кількість серверів, але деякі працюють краще, ніж інші

Наш результат:

4.5 з 5

Сильний ALL-ROUNDER: NordVPN – це чудовий варіант, який розблокує більшість регіонів Netflix. Сильні дані щодо конфіденційності та безпеки. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує NetflixTested січня 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN працює з невеликою мережею серверів, але вона охоплює 56 країн, що означає потенціал доступ до широкого спектру бібліотек Netflix. Він може надійно отримати доступ до каталогів США, Великобританії, Японії, Іспанії, Бразилії, Франції та Італії, серед інших. Крім того, ви зможете розблокувати BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime Video та інші популярні потокові сайти. PrivateVPN не розчаровує швидкість та її надійне обслуговування дозволить вам переглядати шоу та відео без буферизації.

Що стосується безпеки, залежно від обраного протоколу ви отримаєте 128-бітне або 256-бітове шифрування. Перший досі вважається надзвичайно захищеним. Також у вас є резервна захист від витоку DNS та перемикач на знищення. Політика без реєстрації означає, що вам не доведеться турбуватися про те, що ваші дані потраплять в інші руки.

Плани PrivateVPN дозволяють одночасно підключати до п’яти пристроїв. Клієнти на робочому столі можуть бути встановлені в Windows та MacOS, а мобільні додатки доступні як для Android, так і для iOS.

Плюси:

 • Розблокує широкий спектр каталогів країн Netflix
 • Розблокує Hulu, Prime Video та Amazon BBC iPlayer
 • Не веде жодного журналу

Мінуси:

 • Невелика кількість серверів
 • Немає 24/7 чату в прямому ефірі

Наш результат:

4.5 з 5

Швидкі швидкості: PrivateVPN розблокує американські Netflix та багато інших країн. Дозволяє до 6 пристроїв в одному обліковому записі. Невелика мережа серверів, але швидке з’єднання. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. Surfshark

SurfShark VPNрозблокує netflixТестовано у січні 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark розблокує Netflix США, Великобританію, Японію, Нідерланди, Індію та Францію. Якщо ви підключитесь до будь-якої іншої країни, Surfshark перенаправить вас до бібліотеки Netflix США. Це означає, що кожен сервер розблокує Netflix незалежно від місця підключення. Найкраще, що Surfshark – єдиний постачальник у цьому списку, який дозволяє необмежену кількість одночасних з’єднань. Це чудовий варіант для сім’ї чи групи домогосподарки.

Якщо ваш пристрій не підтримує VPN-додатки, наприклад ігрову консоль чи Apple TV, Surfshark вас охопив. Як і ExpressVPN, кожна підписка на Surfshark поставляється з окремим інтелектуальним сервісом DNS. Цей параметр дозволяє розблокувати американський Netflix на пристроях, які дозволяють змінювати налаштування DNS. Зауважте, що розумний проксі-сервер DNS не настільки безпечний, як звичайний VPN, який використовує сильне шифрування та перемикання для запобігання витоку даних. Якщо у вас виникли якісь проблеми, просто порадьтеся з підтримкою чату 24/7 в реальному часі. Surfshark не зберігає журналів і дозволяє проводити торрент.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS, Android та Linux.

Плюси:

 • Розблокує Netflix США, Великобританія та інші
 • Безлімітні пристрої
 • Включає окремий інтелектуальний сервіс DNS

Мінуси:

 • Відносно невелика серверна мережа
 • Інколи повільний сервер

Наш результат:

4 з 5

НЕЗАЛЕМОВАНІ ПРИСТРОЇ: Підключіть до сервісу Surfshark стільки пристроїв, скільки вам потрібно, і легко розблокуйте Netflix. Поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. БезпечнішийVPN

БезпечнішийVPNРозблокує NetflixTested січня 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.safervpn.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

БезпечнішийVPN – американський постачальник, що має понад 700 високошвидкісних серверів у понад 30 країнах. Він надійно розблокує бібліотеки Netflix, включаючи каталоги США та Великобританії. Конкретні сервери позначені для передачі потоку, тож ви знаєте, які вибрати, не звертаючись до служби підтримки. Ви також можете використовувати SaferVPN для перегляду вмісту для BBC iPlayer, Amazon Prime Video тощо.

Перебування в США може викликати занепокоєння з точки зору конфіденційності, але SaferVPN не зберігає журналів активності користувачів і ніколи не записує IP-адреси. Тому є немає інформації, яка могла б бути прив’язана до фізичної особи. Окрім конфіденційності, ви також можете насолоджуватися преміальною безпекою із 256-бітним шифруванням AES, захистом від витоку DNS та перемикачем захисту.

Основний план передбачає до п’яти одночасних підключень із програмами, доступними для Windows, MacOS, Android та iOS.

Плюси:

 • Добре працює з Netflix US
 • Швидкість припустима

Мінуси:

 • Обмежені можливості порівняно з іншими VPN
 • Не працює в Китаї

Наш результат:

3.5 з 5

Роботи в Китаї: SaferVPN – це чудовий вибір для користувачів у Китаї, оскільки він уникає Великого Брандмауера. Надійно розблокує Netflix та має чудові дані про конфіденційність.

Читайте наш повний огляд SaferVPN.

Купон SaferVPN Збережіть 80% на 3-річному плані ЗАВДАННЯ Знижка застосовується автоматично

7. Щит гарячої точки

Щит гарячої точкирозблокує netflixТестовано у січні 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.Hotspotshield.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Щит гарячої точки є прекрасною недорогою альтернативою для розблокування Netflix. Незважаючи на ціну, сприятливу для гаманця, він може похвалитися величезною серверною мережею понад 3200 в 70+ країнах. Це неймовірно швидко і розблокує кілька бібліотек Netflix, а також Hulu, Amazon Prime Video та інших популярних сайтів потокового передавання.

Кожен сервер США, який ми перевірили, розблокував американський Netflix, що чудово, враховуючи, що деякі провайдери дозволяють вам отримати доступ до Netflix через декілька серверів. Ми також пощастили з іншими регіонами, включаючи Netflix Великобританію, Швецію та Іспанію.

Спеціальний щит також відповідає статусу провайдера, що найкраще оцінюється, і на фронті безпеки. Особливості включають 256-бітне шифрування AES, підкріплене ідеальною таємницею вперед. Також є перемикач на знищення (лише для Windows) та захист від витоків DNS та WebRTC. Мобільні додатки оснащені автоматичним захистом Wi-Fi. Щит Hotspot зберігає мінімальні журнали, але жоден, який можна використовувати для відстеження активності до окремого користувача.

Ви можете завантажувати програми для Windows, MacOS, Android та iOS. До VPN в будь-який момент часу можна підключити до п’яти пристроїв. Підтримка надається через чат 24/7 в реальному часі або через веб-форму.

Плюси:

 • Варіант низької вартості для зміни регіону Netflix
 • Відмінна швидкість передачі HD відео
 • Підключіть до 5 пристроїв
 • 45-денна гарантія повернення грошей

Мінуси:

 • Немає підтримки для маршрутизаторів чи Linux
 • Не приймає біткойн

Наш результат:

4.5 з 5

Висока швидкість, низька вартість Netflix VPN: Hotspot Shield пропонує відмінні знижки на довгострокові плани та ідеально підходить для розблокування Netflix та інших потокових сайтів. Компанія пропонує щедру 45-денну гарантію повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Hotspot Shield

Купон Hotspot Shield – Спеціальна пропозиція – заощадите 75% на 3-річному плані ПОЗНАЧЕННЯ Знижка автоматично застосовується

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для зміни регіону на Netflix?

Безкоштовні VPN, безумовно, легко знайти і справді можуть бути дуже спокусливими. Але ми повинні порадити вам бути чіткими з кількох причин. Надання доступу до Netflix вимагає великих зусиль з боку постачальника, а безкоштовні послуги просто недостатньо вигідні, щоб виправдовувати ці ресурси на постійній основі. Безкоштовний VPN може допомогти вам вивчити каталог іншої країни Netflix, але коли прийде час переглядати вас майже напевно зустрічаються помилки проксі.

Більше того, ці сервіси зазвичай надають користувачам обмежений вибір серверів, а це означає, що ви маєте меншу ймовірність отримати доступ до потрібної бібліотеки Netflix. Навіть якщо ви отримаєте доступ, швидше за все, ви зірветеся низькі швидкості і навіть потрібно чекати в черзі для деяких серверів.

Практичність – це не єдине питання із безкоштовними послугами. Ми звернули великий акцент на конфіденційність та безпеку вище, оскільки користувачам важливо знати, що відбувається з їхніми даними. Провайдерам безкоштовних VPN-послуг потрібно якось заробляти гроші і часто це роблять за допомогою сумнівних методів. Деякі переривають ваше враження від дратівливої ​​реклами, зареєструйте свою діяльність та продайте дані третім особам, або навіть переносити зловмисне програмне забезпечення.

В яких країнах доступні версії Netflix?

Netflix почав повільно і ексклюзивно діяв у США протягом першого десятиліття. Він остаточно розширився на міжнародному рівні до Канади у 2010 році, і тоді зупинки не було. Після масштабного розширення 2016 року, Netflix тепер доступний у переважній більшості країн, виняток становлять Китай, Крим, Сирія та Північна Корея. Що стосується Китаю, не бажаючи пропускати цей масовий ринок, Netflix зробив поштовх до ліцензійних угод замість того, щоб фактично присутній в країні.

Хоча Netflix доступний у більшості країн, каталог шоу та фільмів сильно відрізняється залежно від вашого регіону. Окрім наявності різних назв, деякі регіони мають дуже малий вибір. Це пов’язано з різні ліцензійні угоди в кожному регіоні. Ось дванадцять бібліотек Netflix за кількістю доступних шоу та фільмів (джерело: Finder).

RegionShowsMovies
Сполучені Штати 1326 рік 4339
Американське Самоа 1078 рік 4573
Пуерто-Рико 1073 рік 3807
Мартініка 803 3736
Французька Гвіана 803 3710
Гваделупа 769 3731
Аруба 712 3389
Бенін (Дагомей) 462 3171 рік
Монтсеррат 661 2967
Британські Віргінські острови 666 2940
Канада 629 2942 рік
Бразилія 562 2951

Найбільший вибір телепрограм можна знайти в американському каталозі, який, за даними Finder, налічує понад 1300 шоу та понад 4000 фільмів. Це на відміну від десь на кшталт Хорватії, яка має трохи більше 200 показів і менше 600 фільмів.

Наведена нижче карта з веб-сайту Netflix показує (червоним кольором), де служба наразі доступна:

Карта, яка показує, де доступний Netflix.

Пов’язані: Найкращі VPN для доступу до Netflix США, Netflix UK, Netflix Japan, Netflix Spain, Netflix Brazil, Netflix France, Netflix Italy.

Чи дозволяє Netflix отримати VPN, щоб отримати доступ до вмісту?

Як уже згадувалося раніше, Netflix злагодився, дозволяючи підписникам переглядати вміст через VPN. Якщо відомо, що IP-адреса надходить з VPN-сервера, трафік з цієї IP-адреси буде заблокований, і ви побачите помилку проксі-сервера. Це означає, що з деякими постачальниками VPN, вас заблокують, навіть якщо ви підключитесь через сервер у країні, в якій перебуваєте, просто за те, що ви використовуєте VPN.

Ця практика видається нелогічною з точки зору бізнесу, оскільки вона насправді не робить Netflix жодних прихильностей і неприємно для глядачів. Однак це зрозуміло, коли ви враховуєте обмеження ліцензування вмісту, яких має дотримуватися Netflix. Ці обмеження означають, що компанія заборонено показувати всю свою бібліотеку в будь-якому місці. Без цих обмежень Netflix міг би бути однаковим де завгодно.

Таким чином, ви можете зрозуміти, чому Netflix потрібно принаймні сприймати, щоб мати певні заходи для запобігання глобальному розповсюдженню всієї своєї бібліотеки за допомогою використання VPN. Хоча, незважаючи на проксі, забороняється відповідно до умов використання компанії, фактично не було жодних зафіксованих випадків, коли хтось був покараний за доступ до вмісту через VPN.

Чи можу я використовувати DNS-проксі для зміни регіону в Netflix?

Багато постачальників проксі-сервісів DNS рекламують можливість розблокувати Netflix та інші потокові сайти. Справді, поки IP-адреса, яку вони надають, не буде заблокована Netflix, ви зможете отримати доступ та насолоджуватися потоковими шоу та фільмами.

Однак головна проблема полягає в тому, що це дуже просто для Netflix блокувати проксі-сервери DNS, тому вони виявляються дуже ненадійними. Вони також мають, як правило, менше країн, тому у вас менше шансів знайти потрібну бібліотеку. Один проксі, який не страждає від цих проблем, – послуга DNS MediaStreamer від ExpressVPN, яка включена в кожну підписку. Він використовується за замовчуванням при підключенні до VPN, але також може бути налаштований окремо.

Для деяких важливіше, проксі-сервер DNS не шифрує ваш трафік, тож ваша діяльність відкрита для вашого провайдера та будь-кого іншого, хто може переслідувати. Плюс ці послуги часто є безкоштовними, і, як і безкоштовна послуга VPN, вони можуть збирати та продавати вашу інформацію, вводити набридливу рекламу чи використовувати інші тінисті та інвазивні практики.

Змінено регіон, але все ще виникає помилка проксі-сервера Netflix? Спробуйте це:

Використання однієї з VPN у нашому списку вище, має забезпечити вам доступ до ряду бібліотек Netflix. Однак, все-таки може бути одна чи кілька перешкод для подолання. У нас є контрольний список, до якого ви можете перейти, щоб переконатися, що ви переглядаєте свої шоу.

 1. Зверніться до служби підтримки клієнтів постачальника VPN, щоб побачити, який сервер використовувати. Вони отримують ці запити постійно, і ви повинні мати можливість отримати швидку відповідь. Це найкраща ставка, якщо ваш провайдер пропонує чат наживо. Якщо ні, наступна пара варіантів, можливо, варто спершу спробувати.
 2. Відключіть і знову підключіться до того ж сервера. Іноді у вас з’явиться інша IP-адреса, яка може бути не в чорному списку.
 3. Спробуйте підключитися до іншого сервера в одному регіоні. Знову ж таки, це дасть вам іншу IP-адресу, яка може не бути заблокована.
 4. Вийдіть із усіх облікових записів, які кешують вашу IP-адресу, наприклад, будь-якого облікового запису Google.
 5. Зайдіть у налаштування свого пристрою чи веб-переглядача та вимкніть будь-які служби локації.
 6. Спробуйте очистити кеш, файли cookie та тимчасові файли.
 7. Якщо ви використовуєте Windows 10, ви можете спробувати відключити IPv6 у своїх властивостях Wi-Fi та очистити кеш-пам’ять DNS за допомогою командного рядка ipconfig / flushdns.
 8. Якщо ви користуєтесь мережею Wi-Fi і маєте доступ до маршрутизатора, ви можете перейменувати мережу, щоб відмовитися від послуг геолокації Google. Додайте “_nomap” (без лапок) до кінця імені мережі та підключіть свій пристрій до мережі.