Як дивитися SEA Games 2019 в Інтернеті в будь-якому місці

Як дивитися Ігри Південно-Східної Азії з-за кордону

Ігри SEA 2019 розпочалися 24 листопада, але є ще багато чого з нетерпінням чекати, оскільки турнір закінчиться до 11 грудня. Як ви можете собі уявити, десятки подій заплановані. Однак більшість днів заняття спортом проводяться приблизно з 9:00 до 7:30 за 30:00 PHT (8:00 – 6:30 ранку EST). Читайте далі, щоб дізнатися, як пряму трансляцію Ігор Південно-Східної Азії 2019 з-за кордону.

Ігри SEA – це грандіозна подія, і, таким чином, майже напевно будуть доступні неліцензовані потоки. Однак у них, як правило, дуже низька якість відео, з кадрами з низькою роздільною здатністю та частими заїканнями. Крім того, неофіційні джерела можуть бути перенесені в автономний режим в будь-який момент для порушення авторських прав. Маючи так багато законних способів перегляду (і доступність безкоштовного перегляду доступна на декількох різних мовах), немає причин вдаватися до тінистих, несанкціонованих джерел.

Ігри SEA демонструватимуться лише у країнах Південно-Східної Азії. Як результат, вам знадобиться VPN для перегляду з-за кордону.

Як передавати ігри SEA 2019 за кордон за допомогою VPN

Більшість потокових служб нижче заблоковані, тобто вони доступні лише в певних країнах. Підключившись до VPN, ви можете змінити свою IP-адресу, обманувши обрану платформу, щоб він міг знаходитись у потрібному місці. Це не так складно, як це звучить; просто виконайте наведені нижче дії, щоб розблокувати та передавати Ігри з Південно-Східної Азії з будь-якого місця.

Ось як дивитися ігри Південно-Східної Азії з-за кордону:

 1. Почніть із реєстрації у відповідному VPN, якщо ви ще цього не зробили. Ми рекомендуємо ExpressVPN, хоча CyberGhost і NordVPN – це дві чудові, дешеві альтернативи.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN. Буде на вибір кілька різних версій, тому обов’язково знайдіть потрібну для свого пристрою.
 3. Вирішіть, яку із служб нижче ви хочете розблокувати.
 4. Увійдіть у свою VPN та підключіться до сервера в потрібній країні. Наприклад, вам доведеться використовувати тайський сервер, щоб розблокувати канал 7 або малайзійський сервер для TV1.
 5. Нарешті, спробуйте отримати доступ до прямого потоку вашої служби. Він повинен завантажуватися без будь-яких проблем, але якщо ні, ви можете вирішити багато проблем, очистивши кеш і файли cookie та перезавантаживши сторінку.

Ми настійно рекомендуємо взяти хвилину, щоб переконатися, що ваш VPN працює достроково. Ігри в Південно-Східній Азії трапляються лише раз на два роки, тому соромно пропустити початок події через непередбачені технічні проблеми. Таким чином, якщо щось піде не так, у вас все одно буде час отримати допомогу від служби підтримки клієнтів VPN.

Як дивитись Ігри Південно-Східної Азії в прямому ефірі на індонезійському телебаченні

Найпростіший спосіб передавати Ігри Південно-Східної Азії в Інтернеті – це дивитися на Kompas TV. Ця платформа є абсолютно безкоштовною, і вам навіть не потрібно створювати обліковий запис. Однак є один головний застереження: ця послуга надає лише коментарі на індонезійській мові. Якщо ви зацікавлені лише у спорті самі, це не повинно бути порушником.

Телевізор Kompas не обмежений географією, тобто ви можете отримати доступ до нього з будь-якого місця. Незважаючи на це, ми все-таки рекомендуємо використовувати VPN під час трансляції. VPN не тільки зберігають вашу діяльність прихованою від снуперів, але й знижують ймовірність того, що ваш Інтернет-провайдер (ISP) спробує обмежити швидкість вашої мережі для частого потокового передавання. ExpressVPN постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, тобто ви можете спробувати це без ризику та вимагати повного повернення коштів, якщо не буде задоволено.

Де ще я можу в прямому ефірі провести онлайн ігри Південно-Східної Азії 2019 в Інтернеті?

Не потрібно панікувати, якщо ви не розмовляєте на індонезійській мові, оскільки ігри SEA 2019 показуватимуться кількома різними мовами. Подивіться нижче, щоб дізнатися, у яких мережах відображаються події, де ви живете:

Сінгапур

У Сінгапурі Ігри з Південно-Східної Азії будуть показані через 5 канал, 8 канал, CNA і канал U. Хороша новина полягає в тому, що ви можете передавати всі ці канали в Інтернеті через Toggle, і, в основному, вони транслюють покриття на мові мандаринців, певне шоу мають англійські субтитри.

Погана новина полягає в тому, що ця послуга має особливо суворі функції блокування регіону, і як результат, більшість VPN не працюватимуть. Ми можемо підтвердити, що станом на час написання повідомлення, VyprVPN вдалося розблокувати Toggle з-за кордону.

Малайзія

Події транслюватимуться на декількох різних каналах у Малайзії. Деякі будуть показані на TV1, TV2 та TV Okey, які можна безкоштовно передавати в Інтернеті за допомогою myKlik. Однак більшість подій буде показано лише на Astro. Якщо ви вже є клієнтом Astro Sports, можете передати їх онлайн через додаток Astro Go. Інакше, на жаль, немає ніякого способу дивитися.

Обидві ці платформи є регіонально замкненими і надаватимуть лише малайський коментар. Якщо ви хочете отримати доступ до цих служб за кордоном, вам доведеться підключитися до одного з малайзійських серверів вашого VPN.

Інші місця

Якщо ви живете в країні Південно-Східної Азії, ви майже напевно будете мати місцевого мовника. На жаль, не існує жодного офіційного списку, в яких мережах відображаються ігри SEA 2019. Сторінка Вікіпедії турніру дає певні підказки, але його міжнародний список телерадіомовлення застарілий, тому можна запропонувати такі платформи, як NJOI Now, які вже не працюють.

Які країни змагаються на Іграх SEA 2019?

Є одинадцять країн, які беруть участь у Іграх на південно-східній Азії 2019 року. Це:

 • Бруней
 • Камбоджа
 • Східний Тимор
 • Індонезія
 • Лаос
 • Малайзія
 • М’янма
 • Філіпіни
 • Сінгапур
 • Таїланд
 • В’єтнам

Розклад ігор у Південно-Східній Азії на 2019 рік

Оскільки десятки подій відбуваються протягом двох тижнів, графік SEA Games зрозуміло досить повно. На щастя, на офіційному веб-сайті Ігор Південно-Східної Азії є детальний графік, який розбиває кожен вид спорту у свій список та організовує заходи в хронологічному порядку.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me