Як дивитись Хорватію проти Англії в прямому ефірі (Ліга націй УЄФА)

Ліга націй УЄФА вже працює, і в цьому дописі ми покажемо, як ви можете спостерігати за “Хорватією” проти “Англії” в прямому ефірі. Ми також роз’яснюватимемо, як віртуальна приватна мережа (VPN) може обійти регіональне блокування та дасть вам змогу спостерігати за грою на звичайних потокових платформах, перебуваючи в таких країнах, як США, Австралія, Канада, Франція чи деінде в світі.  

Як спостерігати за Хорватією проти Англії в мережі Ліги націй УЄФА

Хорватія зіграє проти Англії 12 жовтня о 19:45 за тихоокеанським часом (11:45 ранку PST / 14:45 за тихоокеанським часом). Матч відбудеться на стадіоні HNK Рієка в Рієці, Хорватія. Більше 8,279 місць, квитки, зрозуміло, дуже важко отримати. Це не проблема, однак, як показано нижче, ми пояснимо, як ви можете передавати весь матч із комфорту власного будинку.

Зауважте, що ми рекомендуємо лише офіційні мовники Ліги націй УЄФА. Хоча у гучних спортивних змаганнях майже завжди є неліцензовані потоки, ми не рекомендуємо їх використовувати. Навіть ігноруючи проблеми, пов’язані з авторським правом, які вони представляють, ці потоки зазвичай мають низьку роздільну здатність і схильні до часткового проходження в автономному режимі. Оскільки так багато способів перегляду, насправді немає причин вдаватися до неофіційних передач.

Найкращий VPN для Ліги націй УЄФА: ExpressVPN

ExpressVPN-потокові види спорту

Ви можете безпечно передавати та переглядати Інтернет, використовуючи VPN. Вони шифрують ваш інтернет-трафік, не даючи йому прочитати постачальника послуг Інтернету або мережевого адміністратора. Ми рекомендуємо ExpressVPN: ця послуга має більш ніж 2000 серверів по всьому світу і має достатньо високу швидкість для передачі прямого відео HD високого рівня, без помітного буферизації. ExpressVPN може надійно розблокувати декілька служб, з якими бореться VPN, як Netflix та BBC iPlayer.

Щоб розпочати роботу, потрібно лише кілька хвилин; просто оберіть бажаний період передплати (один, шість чи дванадцять місяців) і оплатіть. З цього моменту у вас є 30 днів для випробування послуги, і якщо ви не задоволені, можете скасувати повне відшкодування без запитань. Якщо вам потрібно лише короткочасне покриття VPN, наприклад, якщо ви їдете у відпустку, ви можете скористатися цим випробуванням, щоб ефективно використовувати ExpressVPN безкоштовно.

Однорічна угода: Отримайте додаткові три місяці безкоштовно та зменшіть вартість на 49% за допомогою щорічної підписки на ExpressVPN.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Як транслювати Хорватію проти Англії за кордон за допомогою VPN

Розблокувати геоблокований вміст з-за кордону легко, навіть якщо ви ніколи раніше не використовували VPN. Просто виконайте наведені нижче дії:

  1. По-перше, підпишіться на надійний сервіс VPN. Ми вже згадували ExpressVPN, але NordVPN і CyberGhost – це дві чудові альтернативи недорогих.
  2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення VPN. Ви помітите, що існує кілька різних версій, тому не забудьте встановити правильну для вашої операційної системи.
  3. Визначте, яке з офіційних джерел нижче ви хочете використовувати.
  4. Підключіться до одного з серверів VPN у відповідному місці. Наприклад, ви використовуєте британський сервер для доступу до Sky Go або американський для ESPN.
  5. Спробуйте завантажити вміст із вибраного джерела. Відео має відтворюватися майже миттєво, хоча вам, можливо, доведеться перезавантажити сторінку або веб-переглядач, щоб побачити будь-які зміни.

Якщо у вас є час, радимо пройти описані вище кроки до того, як матч насправді розпочнеться. Таким чином, якщо щось піде не так, ви все ще встигнете зв’язатися зі службою підтримки клієнтів VPN.

Де дивитись Хорватія проти Англії онлайн

Як і у всіх інших матчах Ліги націй УЄФА, матч Хорватія – Англія транслюватиметься у кількох країнах світу. Нижче ми пояснимо, де ви можете дивитись цю стрічку наживо, незалежно від того, в якій країні ви перебуваєте.

НАС

Прапор США

Є два варіанти перегляду Хорватії проти Англії в США: Univision депортує ЗАРАЗ і ESPN+. Univision надасть іспанські коментарі, а ESPN – виключно англійською.

Якщо ваш кабельний пакет уже включає Univision ЗАРАЗ, ви можете передавати цю трансляцію в прямому ефірі без додаткових витрат, ввівши дані про свого постачальника. Якщо ні, або якщо у вас немає кабелю, ви також можете отримати доступ через поточну підписку на fuboTV або DirecTV Now. Обидві ці служби пропонують однотижневу безкоштовну пробну версію, але якщо ви хочете продовжувати дивитися Лігу націй УЄФА, вам доведеться платити близько 40 доларів на місяць.

ESPN + – кращий варіант для більшості людей. Це набагато дешевше (якщо припустити, що ви вже не маєте кабельного пакета), коштуючи всього 4,99 долара на місяць із однотижневою пробною версією. Однак обидва ці мовники геоблокують свій вміст, тобто вам доведеться перебувати в США або підключитися до американського сервера, щоб переглянути.

Австралія

прапор Австралії

В Австралії є лише одна платформа, що показує Хорватію проти Англії в Інтернеті: Optus Sport. Існуючі клієнти Optus можуть виявити, що Optus Sport включений у їх широкосмуговий або телефонний план, але в іншому випадку доведеться платити за перегляд ігор в реальному часі; Optus Sport коштує $ 14,99 AUD на місяць, і, на жаль, не пропонує безкоштовного випробування будь-якого типу.

Оскільки ця послуга вимагає нових користувачів зареєструватися через мобільний додаток (Google Play або iTunes), цілком можливо зареєструватися з-за кордону, вибравши оплату через Google Play або кредит iTunes. Однак самі потоки є регіонально заблокованими та для перегляду потрібна австралійська IP-адреса. Це легко подолати, підключившись до австралійського VPN-сервера.

Великобританія

Британський прапор - союз

Sky має ексклюзивні права на трансляцію матчів Ліги націй УЄФА у Великобританії. Існуючі абоненти можуть пряму трансляцію цих ігор через програми Sky Go або Sky Sports. На щастя, якщо ви не клієнт Sky, є інший спосіб перегляду.

Більшість поєдинків Ліги націй УЄФА (включаючи Хорватію проти Англії) доступні на Тепер телебачення. Однак вони не включені в базову підписку, і вам доведеться платити за щоденний, тижневий або щомісячний пропуск на Sky Sports. Хоча ціна щомісячного пропуску трохи крута (33,99 фунтів стерлінгів), вона все ще дешевша, ніж переключення телевізійних провайдерів.

Хорватія

Прапор_Корватії

Спортклуб Балкани транслюватиме цю програму на телебаченні в Хорватії, хоча в прямому ефірі не буде доступний онлайн-ефір. Однак ви зможете спостерігати в прямому ефірі на Новому ТБ. Послуга потокової трансляції на цій платформі, Oyo, коштує 35kn щомісяця, але оскільки вона показує лише приладдя Хорватії, це не дозволяє спостерігати за більшістю Ліги Націй УЄФА.

Інші місця

Це лише деякі місця, в яких транслюється Ліга націй УЄФА. Хоча їх занадто багато, щоб висвітлювати їх окремо, ви можете знайти свого національного мовника, відвідавши сторінку фіксації Хорватія проти Англії на веб-сайті УЄФА. Ви повинні побачити відповідні місцеві джерела (якщо такі є) нижче часу початку матчу.

Чи можу я дивитись Лігу націй УЄФА за допомогою безкоштовного VPN?

Ви можете подумати, що безкоштовні VPN пропонують простий спосіб бути безпечним під час трансляції, але насправді вони є помилками у декількох способах. По-перше, з більшою кількістю користувачів, але менше серверів, ніж більшість преміум-сервісів, безкоштовні VPN намагаються забезпечити високі швидкості, необхідні для прямого трансляції відео. Крім того, ці служби, як правило, першими потрапляють у чорний список за допомогою потокових сайтів, тобто, навіть якщо ви можете переглянути один пристрій УЄФА, немає гарантії, що ви зможете переглядати інших.

Підтримка глобальної серверної мережі – це дороге завдання, тому як вільні VPN можуть собі це дозволити? Оскільки вони не стягують плату з користувачів заздалегідь, вони покладаються на інші способи заробітку, як-от вставлення реклами на відвідувані вами сторінки. Крім того, використовуючи відстежуючі файли cookie, безкоштовні VPN можуть відстежувати вашу активність навіть після відключення, що дозволяє їм створити детальний профіль споживача про вас. Пізніше це можна продати третім особам з метою отримання прибутку без вашого відома.

Існує не простий спосіб сказати, чи використовуєте ви законну службу VPN або просто одну із них багато програм, що містять зловмисне програмне забезпечення заселення платформ, таких як Google Play Store. На жаль, навіть якщо вибраний додаток не встановлює зловмисне програмне забезпечення на ваш пристрій, немає гарантії, що воно фактично шифрує ваш трафік. Тіньові ділові практики також не обмежуються лише невеликими послугами; ми бачили, що один з основних безкоштовних VPN полегшує роботу ботнету з простою пропускною здатністю користувачів.

Найкращий спосіб захистити себе в Інтернеті – це використовувати налагоджений, авторитетний VPN з історією ставлення конфіденційності своїх клієнтів на перше місце.

Яка команда очікує перемогу?

Кожна з цих команд зіграла єдину гру проти Іспанії, яку вони програли. Однак Англії вдалося обмежити пошкодження поразкою 2: 1, а Хорватія покинула поле 6-0. Хоча одного матчу недостатньо, щоб остаточно сказати, яка команда з більшою ймовірністю переможе, Англія створила більше можливостей у всьому, і було більше пострілів у ціль.

Нехай буде не надто швидким, щоб перейти до висновків. Хорватія та Англія зіткнулися у півфіналі Кубка світу, матчі, в якому Хорватія була домінуючою стороною, в кінцевому рахунку вигравши 2-1. Обидві команди здаються загалом рівномірними, але Англія виграла чотири з восьми попередніх матчів. Маючи 19 голів у цих іграх порівняно з 12-ми Хорватією, ми можемо з відносною впевненістю сказати, що Англія буде тримати тиск до останнього свистка.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me