Як дивитися вікінги 5 сезон в Інтернеті з будь-якого місця

Перша половина Росії Вікінги 5 сезон завершився несподіваною смертю кількох головних героїв. Що буде у другій половині? Якщо ви з нетерпінням чекали повернення цього шоу, ви, можливо, задумалися, як його дивитись Вікінги 5B сезон. У цій статті буде вивчено, як жити потоком Вікінги у США чи за кордоном у Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Великобританії чи інших місцях.

Вікінги 5 сезон

Якщо у вас є кредитна картка в США і ви можете підписатися на канал історії, використання однієї з багатьох потокових служб, таких як Philo, є найкращим варіантом. Можливо, ви також зможете переглянути Вікінги Епізоди 5 сезону безкоштовно на History.com безкоштовно після того, як вони вийшли в ефір наживо.

Якщо ви подорожуєте за межами США, найкращий VPN для використання – ExpressVPN. Для користувачів, які не можуть отримати підписку на канал “Історія США”, параметри включають History.ca, Amazon Prime UK, SBS.au та інші.

Зображення 2 сезону вікінгів

Вікінги 5 сезон відбудеться прем’єра в США 28 листопада о 21:00. Буде десять епізодів, а доля людей Каттегата вирішиться до кінця сезону. 6 сезон вийде десь на початку наступного року.

Найкращий VPN для Вікінги: Експрес VPN

Скріншот домашньої сторінки ExpressVPN

Існує багато варіантів перегляду Вікінги як у США, так і в інших країнах. Але незалежно від того, який веб-сайт ви використовуєте для перегляду Вікінги у вашій країні, вас заблокують, якщо ви поїдете за межі своєї країни. Це тому, що канал «Історія» ліцензував Вікінги у деяких країнах виключно третім сторонам, наприклад, SBS в Австралії. У рамках укладених угод він погодився блокувати користувачів, які знаходяться в кожній країні, переглядати епізоди Вікінги з джерел в інших країнах.

Незважаючи на цю проблему, ви можете легко обійти геоблоки Історичного каналу, використовуючи VPN, щоб приховати свою IP-адресу. Це дозволить вам подорожувати будь-якою точкою світу, не пропускаючи епізоду Вікінги.

Ми рекомендуємо ExpressVPN для шанувальників шоу на каналі історії, таких як Вікінги. ExpressVPN має сервери в більш ніж 90 країнах, не веде журналів і має успішні результати пошуку геоблоків на History.com, Hulu, Netflix та інших потокових сайтах.

Щоб розпочати роботу, потрібно лише кілька хвилин. Просто виберіть, чи хочете ви підписатися на один, шість чи 12 місяців. Якщо ви вирішите протягом 30 днів, що послуга вам не подобається, ви можете скасувати повне повернення коштів.

ТРИ МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО: Виберіть річний план ExpressVPN, щоб заощадити 49% та отримати додаткове тримісячне покриття.

Як дивитися Вікінги 5 сезон в Інтернеті

Аби дивитися Вікінги в Інтернеті спочатку потрібно визначити, які джерела ведуть шоу у вашій країні. Ось список джерел для США, Канади, Великобританії, Австралії та Нової Зеландії.

Сполучені Штати

Вікінги з історії США

Якщо ви з США, найкращий спосіб перегляду Вікінги он-лайн через потоковий сервіс, який здійснює канал історії. Ви також можете дивитися на офіційному веб-сайті History Channel, якщо у вас є підписка або ви користуєтесь програмою History Channel. Нові епізоди будуть розміщені в той самий час, коли вони виходитимуть через кабельну та супутникову службу. Після натискання на епізод, вас попросять увійти в систему телевізійного провайдера. Якщо у вас немає телевізійного провайдера, доступні наступні варіанти, доступні лише в Інтернеті:

 • Філон ($ 16 на місяць) НАЙКРАЩІЙ ВАРІАНТ
 • Телевізор Fubo (пакет $ 44,99 / місяць)
 • Слінг помаранчевий / слінг блакитний ($ 25 / місяць)
 • HDHomeRun Premium TV ($ 34,99 / місяць)
 • Blend TV (39,93 дол. США / місяць пакет)
 • Hulu з прямим телебаченням ($ 39,99 / місяць)
 • DirecTV зараз ($ 40 на місяць)

Кожен із цих телепровайдерів пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію.

Якщо ви не хочете підписуватися на провайдера телевізора, ви також можете орендувати епізоди Вікінги на вимогу наступного дня після виходу в ефір за $ 2,99 за епізод, використовуючи наступні послуги:

 • Амазонське миттєве відео
 • iTunes

До всіх цих послуг можна отримати лише кредитну або дебетову карту США.

Канада

Вікінги з історії Канади

Якщо ви з Канади, найкращий сайт для перегляду Вікінги Офіційний сайт каналу історії в Канаді. Нові епізоди будуть розміщені в ефірі. На жаль, у Канаді не вдалося знайти телевізійних провайдерів, що сумісні лише з History.ca. Вам потрібен кабельний або супутниковий сервіс, щоб отримати доступ до нових епізодів Вікінги.

Великобританія

Вікінги з історії у Великобританії

Якщо ви з Великобританії, у вас є два варіанти перегляду Вікінги 5 сезон, частина 2 онлайн. Перший варіант – підписатися на Amazon Prime за £ 7,99 / місяць. Нові епізоди будуть розміщені наступного дня після виходу в історію. Другий варіант – скористатися TVPlayer.com та підписатися на пакет “PLUS Lite” за 5,99 фунтів / місяць. У цьому випадку ви зможете переглядати нові епізоди, коли вони виходять в ефір або записують їх, і переглядати їх пізніше.

Обидва ці сервіси пропонують 30-денну безкоштовну пробну версію. Нові епізоди Вікінги також можна взяти в оренду за ціною 1,49 фунта за епізод від Amazon.

Усі ці послуги потребують доступу до кредитної чи дебетової картки Великобританії.

Австралія та Нова Зеландія

Вікінги на зображенні SBS 2

Якщо ви родом з Австралії чи Нової Зеландії, ви можете переглянути нові епізоди Вікінги на офіційному веб-сайті SBS. Просто увійдіть у свій телевізійний провайдер, щоб отримати доступ до епізодів за запитом.

Як потік Вікінги за кордоном з VPN

Наведені вище способи потокової передачі для Вікінги 5B сезон працюватиме до тих пір, поки у вас є правильні способи оплати для цих країн. Проблема виникне, якщо ви їдете за межі своєї країни. Наприклад, якщо ви живете у Великобританії, ви можете зареєструватися на TVPlayer, думаючи, що це дозволить вам переглянути кожен епізод нового сезону Вікінги. Але потім ви їдете в США і виявляєте, що отримуєте повідомлення про помилку, коли намагаєтесь отримати доступ до TVPlayer.com.

помилка tvplayer

Аналогічна помилка виникла, якщо ви живете в США і спробуєте отримати доступ до history.com з Великобританії або живете в Австралії і спробувати переглянути SBS.com.au з США. У всіх цих випадках проблема полягає в тому, що ваша IP-адреса видно. Як результат, веб-сайт, до якого ви намагаєтесь отримати доступ, знає, що ви перебуваєте в іншій країні.

Цю проблему можна легко вирішити за допомогою VPN, щоб зберегти вашу IP-адресу приватною. Ось як це можна зробити:

 • Виберіть постачальника VPN. Як ми вже заявляли раніше, ми вважаємо, що ExpressVPN – найкращий варіант. Але CyberGhost і NordVPN – це також низькі витрати, швидкісні варіанти
 • Завантажте та встановіть програмне забезпечення VPN з веб-сайту постачальника
 • Виберіть сервер із країни, в якій знаходиться ваша послуга. Наприклад, якщо ви передплатили програвач TV Player, підключіться до сервера Великобританії. Якщо ви підписані на DirecTV Now, підключіться до сервера США.
 • Перейдіть на веб-сайт служби та починайте перегляд!

Це все, що можна дивитися телевізор з-за кордону за допомогою VPN.

Ця стаття стосуватиметься лише офіційних джерел. Хоча, ймовірно, будуть піратські потоки Вікінги доступно, ми не рекомендуємо їх використовувати. У більшості випадків піратські потоки будуть низькою роздільною здатністю та схильні до буферизації. Багато хто розміщується на веб-сайтах, які можуть містити зловмисне програмне забезпечення або обмежений захист сайту. Вони також можуть бути зняті в автономному режимі взагалі. І чимало офіційних потоків доступно, тож немає причин вдаватися до неофіційних.

Чи можу я потік Вікінги з безкоштовним VPN?

Незважаючи на те, що безкоштовний VPN іноді може працювати, щоб обійти геоблоки, він зазвичай викликає розчарування у користувачів. Більшість безкоштовних VPN мають обмеження даних, які занадто низькі для потокового відео, особливо для високоякісного відео та звуку. Крім того, вони, як правило, не мають достатньої інфраструктури для управління трафіком, сформованим тисячами користувачів. Через це вони часто скидають сигнали навіть для користувачів, які просто переглядають Інтернет.

Безкоштовні VPN також часто записують дані користувачів, порушуючи їх конфіденційність. Продаж цих даних – це те, як вони заробляють гроші на сервісі. Тож це ще одна вагома причина триматися подалі від них.

Ми рекомендуємо використовувати VPN, які мають високу швидкість, що призводить до кращої якості зображення та звуку та менше буферизації. Список деяких хороших можна прочитати тут.

Що таке Історичний канал Вікінги?

Вікінги це історична драма, написана Майклом Херстом (Єлизавета, Єлизавета: Золота аге, Тюдори). Починається з оповідання про Рагнара Лотброк (його грає Тревіс Фіммель), героя, якого часто згадують у скандинавських сагах та поезії. За легендою, Лотброк був лютим воїном, який тероризував велику частину Англії та Франції у 9 столітті. У телесеріалі він зображений як пересічний фермер, який піднімається до статусу короля Скандинавії, організовуючи зухвалі рейди проти англійців.

Після того, як Лотброк помирає в 4 сезоні, серія слідує за синами Лотброк, коли вони продовжують нарощувати владу по всій Європі.

Хоча значна частина Вікінгів ‘ сюжетна лінія вигадана, вона також вплітається в елементи норвезьких легенд та досліджує релігійний конфлікт між римо-католицизмом та скандинавським язичництвом, що існував у 9 столітті. Шоу знімається в Ірландії та наповнене прекрасними сценами ірландських пейзажів. Крім цих елементів, шанувальники Вікінги також притягуються до сильної акторської майстерності, яку вона надає Фіммелю, Густафу Скарскгарду (Флокі), Джессаліну Гілсігу (Сіггі) та Клайву Стендену (Ролло).

Якщо ви хочете переглядати попередні сезони, щоб підготуватися до нового, всі вони доступні на Hulu у США та Amazon Prime Video у США та Великобританії..