Як дивитись iZombie 5 сезон в Інтернеті з будь-якого місця

Як дивитися iZombie 5 сезон в Інтернеті

5 сезон iZombie відбудеться прем’єра в четвер, 2 травня, о 5:00 PST / 8:00 EST. Ймовірно, буде 13 епізодів, як і в попередні сезони, і з одним на тиждень, це означає, що шоу має закінчитися 25 липня, заважаючи будь-яким несподіваним невдачам. Нижче ми пояснимо, як дивитися кожен епізод iZombieП’ятий та заключний сезон, де б ти не був у світі.

Ви повинні це зазначити ми рекомендуємо лише офіційні джерела. Хоча нова серія може бути доступна на неліцензованих потокових сайтах, ми настійно рекомендуємо дотримуватися офіційних мовників, особливо ви можете дивитися онлайн безкоштовно, дотримуючись наш путівник. Якість відео найчастіше набагато вище, і немає шансів зняти епізоди в режимі офлайн за порушення авторських прав. Ви можете передавати потік iZombie Сезон 5 безкоштовно все одно, користуватися тінистими, несанкціонованими потоковими сайтами немає жодної користі.

Усі платформи показані iZombie є регіонально заблокованими, а значить, для використання з-за кордону вам потрібен VPN.

Як передавати iZombie 5 сезон за кордон за допомогою VPN

Обхід регіонального блокування легко, як тільки ви знаєте, як. Нижче ми пояснимо, як розблокувати та передавати трансляцію iZombie з будь-якої точки світу:

 1. Почніть із реєстрації у відповідній службі VPN. Ми рекомендуємо використовувати ExpressVPN, але NordVPN та CyberGhost – це відмінні, дешеві альтернативи.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN, переконайтесь, що ви отримаєте відповідну версію для свого пристрою.
 3. Вирішіть, яку з потокових платформ нижче ви хочете розблокувати.
 4. Підключіться до одного з серверів VPN у відповідному місці. Наприклад, вам доведеться використовувати сервер США для розблокування CW або британський сервер для Netflix UK.
 5. Спробуйте відтворити відео на вибраній службі. У більшості випадків це має розпочатися негайно, але якщо цього не відбудеться, очистіть кеш і куки веб-переглядача, а потім оновіть сторінку.

Як безкоштовно транслювати iZombie 5 сезон безкоштовно на телебаченні США

Прапор США

CW виробляє та транслює iZombie в США. Це хороша новина, оскільки CW дозволяє користувачам робити переглянути останні п’ять серій його шоу в Інтернеті безкоштовно. Для перегляду вам навіть не потрібно створювати обліковий запис. З цього приводу слід пам’ятати кілька речей: по-перше, ці епізоди не будуть живими; натомість вони будуть додані до бібліотеки на замовлення через кілька годин після того, як вони закінчать виходити в ефір по телевізору. Крім того, в ефірі нових епізодів старші з них видаляються з веб-сайту CW. Це означає, що у вас буде чотири тижні, щоб наздогнати, якщо ви пропустите епізод.

Якщо ви краще дивитеся нову серію наживо, є кілька способів зробити це. USTVNow – послуга потокової передачі, призначена для того, щоб дозволити членам Збройних сил США дивитися американське телебачення під час розгортання. Однак, оскільки насправді не перевіряється, чи перебуваєте ви в армії чи ні, хтось може зареєструватися; USTVNow дозволяє вам зареєструватися, навіть якщо ви не живете в Америці. Ця платформа включає CW (та чотири інші канали) у свій вільний план.

Ви також можете транслювати пряму трансляцію CW за допомогою телевізора YouTube, fuboTV або Hulu за допомогою передплати на Live TV. Якщо ви вже не маєте цих сервісів, підписуватися не варто, оскільки жодна з цих платформ не пропонує безкоштовну пробну версію, достатню для перегляду всього п’ятого сезону iZombie.

Шукаєте наздогнати старіші епізоди перед новою серією? В даний час Netflix US пропонує сезони 1–4, і хоча це зазвичай коштує 8,99 доларів США на місяць, існує 30-денна безкоштовна пробна версія. Просто скасуйте, як тільки ви це зробите, щоб не стягувати плату.

Послуги, згадані вище, доступні лише у США, але ви можете отримати доступ до них з-за кордону за допомогою VPN. ExpressVPN поставляється з a 30-денна гарантія повернення грошей тож ви можете спробувати це без ризику.

Де ще я можу передавати iZombie в Інтернеті?

CW – не єдине місце для перегляду iZombie. Насправді останній сезон шоу буде доступний у кількох країнах світу. Нижче ми пояснимо, як здійснювати трансляцію iZombie де ти:

Netflix

iZombie Netflix

Для більшості людей, найпростіший спосіб перегляду буде увімкнено Netflix. Епізоди з 5 сезону будуть додані до канадської та британської бібліотек Netflix вранці після виходу в США. На відміну від багатьох інших шоу, iZombieДоступність напрочуд відповідає одній регіональній бібліотеці. Як такі, такі в інших країнах, чий каталог Netflix включає iZombie могли побачити нові епізоди, додані приблизно в той же час. Це ще не підтверджено, але якщо ви не можете знайти жодних інших джерел у своїй країні, не завадить перевірити Netflix на всякий випадок..

В даний час ви можете знайти перші чотири сезони iZombie у понад десятках бібліотек Netflix, включаючи Netflix США, Великобританію, Канаду, Мексику, Францію, Німеччину та Індію. Ціни змінюються залежно від місця проживання, але середня вартість звичайної підписки становить близько 8,33 дол. Netflix пропонує також 30-денну безкоштовну пробну версію, тож ви зможете побачити, чи доступний 5 сезон у вашому місці, перш ніж здійснити.

Netflix обмежений географічно та змінює свій доступний вміст залежно від вашого місцезнаходження. Для доступу до певної бібліотеки Netflix з-за кордону, вам доведеться підключитися до VPN.

Стен

iZombie Stan

Стен має ексклюзивні права на трансляцію iZombie в Австралії. Цей сервіс на даний момент дозволяє передавати поточний епізод кожного попереднього епізоду, а 5 травня розпочне показ 5-го сезону, як і Netflix у країнах за межами США..

Пакети починаються від $ 10 AUD на місяць, хоча вам доведеться платити трохи більше, якщо ви хочете дивитись на кількох екранах одночасно. Кожен план включає 30-денну безкоштовну пробну версію, однак, так що можна переглянути деякі, але не всі, нові серії безкоштовно. Звичайно, якщо ви терплячі, ніщо не заважає вам чекати, поки не завершиться 5 сезон, і використовувати безкоштовну пробну версію, щоб переглядати кожен епізод.

Ця служба перевіряє, чи пов’язаний ваш спосіб оплати з австралійською адресою, тому іноземним користувачам дуже важко зареєструватися, хоча австралійці в інших країнах можуть зареєструватися як звичайні. Оскільки Стен зафіксований у регіонах, вам доведеться підключитися до австралійського VPN-сервера, щоб дивитися що-небудь.

Чого очікувати від 5 сезону iZombie

Хоча четвертий сезон мав неабияку частку поворотів, історія ще не закінчена. Однак це було підтверджено iZombie не повернеться вже шостий сезон, з одним із творців шоу Роб Томас заявив, що шоу потрібно лише ще один сезон, щоб завершити справи.

Хоча письменники, безумовно, вирізали свою роботу. Під час останнього фіналу сезону Лів вирішив продовжувати працювати в якості ренегату. Зі зростанням кількості зомбі в Нью-Сіетлі напруженість, ймовірно, продовжить зростати між людьми та нежить. Коли Раві працює над кращим лікуванням, справи можуть закінчитися оптимістично, і якщо немає зомбі, немає необхідності в ренегаті, який міг би гіпотетично дозволити Лів свободі повернутися до життя, яке вона мала до подій сезону один.

iZombie 5 сезон акторський склад

Здебільшого акторський склад залишатиметься незмінним, переходячи до 5 сезону, за трьома помітними винятками. Двох головних персонажів (яких ми не будемо називати) були вбиті у фіналі 4 сезону, і через звинувачення у сексуальних проступках Роберт Кнеппер не буде репресувати свою роль Ангуса Макдонафа. Інакше шанувальники можуть з нетерпінням чекати побачити всіх своїх улюблених персонажів востаннє iZombie 5 сезон.

 • Роза Маківер у ролі Liv
 • Малькольм Гудвін як Клайв
 • Рахул Колі як Раві
 • Девід Андерс як Блейн
 • Роберт Бакі як майор Лілюїт
 • Алі Міхалка як Пейтон