ExpressVPN un Bitcoin svin laimīgas, anonīmas laulības 3 gadus

ExpressVPN un Bitcoin tiek izgatavoti viens otram.

ExpressVPN sāka pieņemt Bitcoin maksājumus 2014. gada jūnijā, izmantojot maksājumu apstrādātāju Bitpay. Tas ir bijis aizraujošs ceļojums, ko raksturo strauja izaugsme un tam raksturīgās privātuma priekšrocības.

Kāpēc ExpressVPN pieņem Bitcoin

VPN pakalpojumam, kas apzinās privātumu, ir obligāti jāpieņem anonīms maksājuma veids. Citi centralizēti, regulēti maksājumu pakalpojumu sniedzēji paļaujas uz kredītu – sistēmu, kas izveidota, lai savāktu un pārbaudītu lielu daudzumu personas datu. Tomēr ar Bitcoin maksājumiem jums ir jānorāda tikai sava e-pasta adrese.

Kaut arī Bitcoin maksājumi nav pilnīgi anonīmi, tie nodrošina ievērojamu privātuma ieguvumu, salīdzinot ar izveidotajām pārskaitījuma metodēm. Amerikas Savienotajās Valstīs dāvanu kartes piedāvā pievilcīgu alternatīvu, bet pakalpojumu sniedzējiem, kas nav ASV, ir grūti tos pieņemt.

Papildus privātumam, Bitcoin piedāvā arī interesantas biznesa iespējas. Piemēram, tas palīdz mums nodrošināt VPN aizsardzību personām, kuras nevar iegūt kredītkarti. Ja jūs esat samērā turīgs cilvēks no Rietumu valsts, tas var šķist pārāk pievilcīgs, bet cilvēkiem no noteiktām valstīm ar noteiktiem kredītpunktiem vai tiem, kuriem nav kur piezvanīt uz mājām (pazīstams arī kā digitālie nomadi) , Bitcoin ir dzīvības glābējs.

ExpressVPN mēs uzskatām, ka ikvienam ir tiesības izmantot internetu ar drošību, privātumu un brīvību – ne tikai tiem, kuriem ir pieeja tradicionālajām norēķinu metodēm..

Ceļš bruģēts ar Bitcoin

Bitpay ir bijis ļoti uzticams partneris ar stabilām API un lielisku atbalstu par vēlamām likmēm. Sakarā ar anonīmo raksturu un papildu Bitcoin maka drošības pasākumiem krāpšana vai atmaksas nav problēma, kas padara Bitcoin maksājumu apstrādi ļoti drošu un efektīvu..

Gada griezumā Bitcoin darījumi ir palielinājušies par 250% un turpina pieaugt.

Turklāt, atkarībā no jūsu maksājuma valūtas, Bitcoin var būt arī veids, kā samazināt forex maksu. Mēs iesakām jums to izpētīt pats un izsvērt visas priekšrocības, ņemot vērā Bitcoin turēšanas nepastāvīgo raksturu.

Bitcoin un nākotne

Gan absolūtā izteiksmē, gan attiecībā uz kopējo pārdošanas apjomu mēs uzskatām Bitcoin par uzlecošu zvaigzni. Bitcoin jāturpina mērogošana, attīstot un pieņemot tādus maksājumu tīklus kā Lightning Network – tas padarīs lētāku nelielu summu nosūtīšanu, vienlaikus palielinot privātumu, lietotāju pieredzi un, iespējams, pat atkārtotu maksājumu iespējas.

Neatkarīgi no pastāvīgi mainīgajiem pasaules finanšu un tirdzniecības stāvokļiem, ExpressVPN ir apņēmies garantēt visaugstākās kvalitātes privātumu un pakalpojumus. Bitcoin ir šo saistību pīlārs, un mēs lepojamies, ka esam bijuši starp šī novatoriskā un privātumu apzinīgā risinājuma pirmajiem ieviesējiem..

Laiks, neizdzēšams cilvēku uzņēmējdarbības gars un tehnoloģiju attīstība šajā telpā atklās jaunus un aizraujošus notikumus. Mēs viņus visus sveicam!

Kā jūs redzat tiešsaistes maksājumu nākotni? Vai Bitcoin ir nākotne? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk!