Мультфільм Божевільний Коді аддон: Чи божевільний мультфільм легальний? Це безпечно?

Мультфільм божевільний


Якщо у вас вдома є маленькі діти, важливо залишати їх зайнятими чимось їм подобається. Якщо ви шнур-кабель, який намагається уникнути рахунків за високе кабельне телебачення, іноді може бути важко знайти якісне дитяче програмування лише з онлайн-джерел.

Через цю проблему багато батьків звертаються до адона мультфільму Crazy Kodi. Мультфільм Божевільний – дуже популярний додаток, який дозволяє батькам знаходити мультфільми та інші дитячі програми. Працюючи на популярному медіа-центрі Kodi, Cartoon Crazy можна відтворювати майже на будь-якому пристрої, включаючи Roku, Apple TV, Amazon Fire Stick, ПК Macintosh, Windows PC та мобільні пристрої Android або iOS

З усім вмістом, який Cartoon Crazy робить доступним, вам може бути цікаво, чи законний він чи безпечний. У цій статті буде роз’яснено, як працює Cartoon Crazy і які ризики виникають при його встановленні.

Ви також можете знайти наш посібник про те, як переглядати фільми на Коді корисно.

Як безпечно та приватно використовувати Kodi

Серед багатьох застосувань для Kodi, потокова передача є найпопулярнішою. Однак потокове передача через Kodi має значні ризики щодо конфіденційності та безпеки. Деякі з цих ризиків є унікальними для трансляції через неофіційні доповнення, щось часто вирішується за допомогою використання віртуальних приватних мереж або VPN. Однак VPN – це необхідне доповнення Kodi, навіть для тих, хто використовує додаток з цілком законних причин і пропускає через офіційні додатки.

Навіть аддони, що входять до офіційного сховища, можуть бути взломані та використані для зараження комп’ютера користувача шкідливим програмним забезпеченням. Ці атаки “Людина в середині” (MitM) дозволяють хакерам викрасти ваші приватні дані через Інтернет-з’єднання, отримавши доступ до вашої системи. 

Поряд з ризиками, пов’язаними з аддоном, постачальників послуг Інтернету спіймали прискорення інтернету швидкості шнурів, що передають інтернет-відео. Компанії з широкосмугового Інтернету бачать потокове відео як конкурента своїх пакетів кабельного телебачення. Їм також не подобається, що потокове відео займає велику пропускну здатність і коштує грошей, впливаючи на їх нижню лінію.

Більшість давніх користувачів Kodi зараз передають вміст за допомогою послуги VPN. VPN шифрує всі ваші дані під час руху через Інтернет. Як результат, вашому Інтернет-провайдеру та будь-яким потенційним зловмисникам дуже важко, якщо не неможливо, визначити, хто ви є чи чим займаєтесь. VPN також зупиняє ваш провайдер прослуховування вашої онлайн-активності та буферизації Kodi.

Для користувачів Kodi IPVanish – це послуга VPN, яку ми рекомендуємо найбільше. Він використовує власні сервери та інфраструктуру, щоб забезпечити високу швидкість передачі даних. Це дозволяє мати безперебійне відео та високу роздільну здатність. Він також не зберігає журналів вашої діяльності, що є важливим для конфіденційності. IPVanish працює з усіма популярними пристроями та єдиним VPN для Firestick, який має спеціальний додаток.

Програма читання: Наші читачі можуть заощадити 60% на IPVanish тут можна зекономити 60%.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу. Завжди робіть власні дослідження, перш ніж звертатися до будь-якого додатку, потоку чи сховища Kodi.

Що таке мультфільм Божевільний адді Коді?

Cartoon Crazy – це доповнення, яке здійснює пошук по всьому Інтернету, щоб знайти відео, яке користувач шукає. Він не входить до офіційного сховища Kodi. Для того, щоб встановити його, користувачі повинні спочатку встановити стороннє сховище під назвою “Рецифікатор Люцифера”.

У той час як багато адонів Коді зосереджуються на пошуку фільмів і телевізійних шоу для дорослих, Cartoon Crazy спеціально шукає джерела, які, як відомо, передають вміст дітям. З цієї причини він набув великої популярності серед батьків.

Однак батьки повинні знати, що існують значні ризики встановити Cartoon Crazy. Мультфільми Божевільні потоки з джерел, які, як відомо, містять піратський вміст. Залежно від країни, в якій ви перебуваєте, відтворення відео з цих джерел може бути незаконним.

Крім того, сторонні аддони не проходять суворий процес перевірки, який виконують офіційні особи. Це означає, що існує більший ризик отримати зловмисну ​​версію мультфільму Crazy, ніж це стосується програм інших додатків для програмування інших дітей.

З цих причин ми не рекомендуємо встановлювати Cartoon Crazy. Натомість рекомендуємо використовувати альтернативні доповнення, перелічені нижче.

Альтернативи мультиплікаційному адоні Коді

На відміну від Cartoon Crazy, наступні аддони відомі лише для передачі вмісту з джерел, які компенсують творців контенту за їх роботу. Їх можна знайти в офіційному сховищі Kodi, якщо не зазначено інше.

PBS Kids

PBS Kids

PBS Kids – це дитяче програмне крило громадського телебачення в США. Він фінансується в основному за рахунок приватних пожертвувань, незначну частину його вартості надає Конгрес.

Додаток PBS Kids Kodi дозволяє дітям переглядати великий асортимент популярних дитячих шоу з цієї мережі, серед яких Артур, Боб будівельник, Кейлу, Кліффорд, Велика Червона собака та багато інших.

Цей додаток доступний безкоштовно, а програмування не має рекламних роликів.

TV Ontario Kids

Онтаріо Діти

TV Ontario Kids – це дитяче програмне крило англомовної служби суспільного телебачення в Канаді. Як і його американський колега, він фінансується за рахунок поєднання державних субсидій та приватних пожертвувань.

Він проводить багато розважальних та веселих канадських мультфільмів та дитячих шоу, деякі з яких добре відомі за межами Канади. Бінг, Альфред Їжак, Папа-патруль та Флуогали – лише деякі з доступних назв.

Додаток TV Ontario Kids можна знайти в офіційному сховищі Kodi.

PlayOn

PlayOn

PlayOn сам не містить контенту. Однак він дозволяє передплатникам Netflix, Hulu, HBO Now, Amazon Prime Video та багатьох інших служб передавати вміст через Kodi. Він також дозволяє користувачам записувати відео з будь-якої зі своїх підписок.

Майже всі сервіси, сумісні з PlayOn, мають величезну колекцію дитячих назв. І більшість ріжучих шнурів вже мають передплату на одну або декілька з них. Додавання PlayOn у ваш Kodi може значно збільшити ваш каталог дитячих шоу та фільмів.

Єдиний недолік PlayOn – це те, що він коштує 30 доларів на рік за використання. Узамін на цю плату ви не тільки дозволяєте користуватися цими послугами разом з Kodi, але ви також можете легально завантажувати їх і продовжувати грати їх для своєї дитини довгий час після того, як постачальник контенту зніме їх..

ПОЛУЧАЛЬНИЙ ВІДПОВІДЬ: Спробуйте Playon безкоштовно 7 днів

SnagFilms

Знімати фільми

Snagfilms – веб-сайт, присвячений незалежним фільмам. У ньому є розділ «Діти та сім’я», який містить безліч класичних дитячих фільмів. Він також має розділ «анімація», який включає деякі фільми, які б зацікавили дітей, таких як Фантасти, Мисливці на драконів, і Подорожі молодого лікаря Doolittle.

Додаток Snagfilms Kodi дозволяє отримувати доступ до цього сайту зсередини Kodi. Він не має плати за передплату, але показує деякі оголошення.

Кінострічка

Кінострічка

FilmRise – компанія, що розповсюджує телебачення та фільми. Більшість їх вмісту доступна на інших платформах за певну плату. Однак компанія також підтримує веб-сайт, наповнений фільмами, якими вони володіють, і які готові роздавати безкоштовно.

Додаток FimRise Kodi надає вам доступ до всіх цих безкоштовних фільмів, до яких належать цікаві дитячі фільми Мій брат Свиня і Операція Далматин: Велика пригода.

BBC iPlayer

BBC iPlayer Коді Аддон

BBC iPlayer – це онлайн-сервіс Британської корпорації мовлення. Він надає доступ до всіх програм, які ви могли б знайти на телебаченні в прямому ефірі на будь-якому з каналів BBC.

Особливу увагу для батьків він забезпечує доступ як до CBBC, так і до CBeebies. CBBC має програмування для дітей віком від 6 до 15 років, тоді як CBeebies має програмування для дітей віком від 6 років.

Додаток BBC iPlayer Kodi дозволяє вам отримувати доступ до вмісту з обох цих каналів через ваш Kodi, що значно розширює кількість розважальних відео, які ви можете надати своїм дітям..

BBC iPlayer доступний лише для жителів Великобританії.

YouTube

Додаток YouTube Kodi

Додаток YouTube Kodi надає вам доступ до 1,2 мільярдів відео на YouTube.

Є сотні каналів YouTube, присвячених розвагам для дітей, в тому числі ABCKid TV, Маленький дитячий бам, Бліппі, Огляд Райана Іграшки, та багато інших.

Фільми про велику зірку

Фільми про велику зірку Коді Аддон

Подібно до SnagFlim, Big Star Movies – це поточний незалежний кіноканал. Він містить розділ «діти та сім’я» з більш ніж 40 назвами. Казки про джунглі, Піратська собака, і Лезо дракона – лише декілька доступних програм.

Батьки, які шукають вміст для своїх дітей, повинні триматися подалі від розділу «анімація» у фільміх про великі зірки, оскільки майже все це створено для дорослих.

Додаток від фільмів Big Star Movies можна знайти в сховищі SuperRepo.

DisneyJunior

Дісней Джуніор Коді Аддон

Disney Junior – це дитяча телевізійна станція, призначена для дітей віком і старше. Він створює безліч популярних шоу Док Макстафінс, Софія Перша, і Будинок Міккі Мауса.

Веб-сайт дозволяє користувачам безкоштовно передавати музичні відео з цих шоу, а також деякі кліпи та повні епізоди. Додаток DisneyJunior Kodi дозволяє отримати доступ до всього цього вмісту з зручності вашого Kodi. Його можна знайти в сховищі Noobsandnerds.

Огляд та проблеми конфіденційності

Немає сумніву в тому, що аддон мультфільму Crazy Kodi є ефективним у пошуку дитячих шоу та фільмів. Але вміст, який він передає, забезпечується джерелами, які не платять творцям за роботу, яку вони зробили розважаючи дітей. Якщо ви хочете лише ліцензований, авторизований вміст, Cartoon Crazy не може запропонувати багато.

Крім того, Cartoon Crazy – стороннє доповнення, яке не входить до офіційного сховища Kodi. Це означає, що він не пройшов той самий процес перевірки, що й інші адони. Це робить його більш ризикованим порівняно з іншими варіантами.

З цієї причини «Мультфільм Божевільний» – це не найкращий спосіб отримати мультфільми та дитячі програми через Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map