7 кращих онлайн-курсів з кібербезпеки для початківців

Кращий онлайн-курс з кібербезпеки для початківців

Кібербезпека – все більша проблема як для бізнесу, так і для людей, і попит на навчання в цій галузі зростає. Чи хотіли б ви посилити свої заходи з кібербезпеки вдома або на роботі? Або, можливо, ви є роботодавцем, який бажає посилити заходи безпеки вашого бізнесу та навчати своїх працівників щодо цієї теми. Можливо, ти розглядаючи кар’єру в галузі кібербезпеки і шукаєте, щоб розпочати роботу. Інтернет-курс з кібербезпеки для початківців може допомогти.

Незалежно від ваших причин бажання заглибитися у світ кібербезпеки, безперечно, є онлайн-курс, який підходить саме вам. Навчальні засоби сильно відрізняються з точки зору доступності, обсягу, придатності для різних рівнів компетентності та, звичайно, ціни.

Є багато варіантів, з яких можна вибрати, щоб процес відбору міг стати переважним. Ось чому ми склали список із семи найкращих онлайн-курсів з кібербезпеки. Перш ніж ми ознайомимось з деталями, ось оглядовий список найкращих курсів кібербезпеки, доступних в Інтернеті:

 1. Членство в VIPX StationX: надає вам необмежений доступ до величезного спектру курсів кібербезпеки, включаючи етичні злому, тестування на проникнення та багато іншого. Обслуговує всі рівні та велике співвідношення ціни та якості.
 2. Coursera Вступ у спеціалізацію з кібербезпеки: охоплює 4 курси початкового рівня, щоб допомогти вам на шляху до кар’єри в галузі кібербезпеки.
 3. SANS Cyber ​​Aces Online: Курси охоплюють основи безпеки навколо мереж, операційних систем та системного адміністратора.
 4. edX Essentials of Cybersecurity: Хороший варіант для тих, хто шукає курс, який має акредитацію університету.
 5. Кібербезпека Heimdal для початківців: Курс орієнтований більше на загального користувача, який хоче підвищити своє розуміння кібербезпеки.
 6. Бібліотечний вступ до ІТ та кібербезпеки: охоплює мережеву інженерію, системне адміністрування, криміналістику та проникнення.
 7. Гарвардська кібербезпека: управління ризиком в інформаційну епоху: курс кібербезпеки, що охоплює типи атак, ризики та стратегії пом’якшення, а також відповідність та правові проблеми. Не дешево – 2800 фунтів стерлінгів.

Вибір курсу ми грунтуємо на таких критеріях:

 • Пропонує співвідношення ціни та якості
 • Не потрібно багато, якщо такі є, попередніх знань про кібербезпеку
 • Пропонує практичні поради, які можна застосувати в домашніх умовах або у вашому бізнесі чи кар’єрі в галузі кібербезпеки
 • Працює повністю в Інтернеті, не потрібно подорожувати
 • Надає вам певний тип сертифікації після завершення

Кращий онлайн-курс з кібербезпеки для початківців

Ось наш список найкращих онлайн-курсів з кібербезпеки для початківців:

1. Членство VIPX VIP

Курс кібербезпеки StationX онлайн.

StationX пропонує майже 100 курсів, пов’язаних з кібербезпекою, включаючи викладання етичного злому, проникнення, мереж, кодування безпеки, цифрової криміналістики та реагування на інциденти. У нього навіть є курси, орієнтовані на проходження вищих сертифікатів безпеки та підготовку до іспитів.

Членство VIPX VIP надає вам необмежений доступ до всіх курсів, багато з яких набрали тисячі чудових відгуків. Зважаючи на те, що кожен курс звичайно коштує від 90 до 2000 доларів сам по собі, комісія зі знижкою в розмірі 149 доларів США (як правило, 1199 доларів) на рік за доступ до всіх курсів заслуговує на це. Ви можете транслювати та завантажувати лекції та отримувати доступ до них з мобільного чи настільного ПК. Ви будете вчитися на власній швидкості і отримати сертифікат про закінчення кожного курсу.

Для початківців ми пропонуємо почати з Повний курс з кібербезпеки! який включає чотири томи з класами, які викладав експерт з кібербезпеки та генеральний директор StationX Натан Хаус. Це модулі цього курсу:

 • Викриті хакери: Навчіться зупиняти хакерів, блокувати відстеження та запобігати державному нагляду.
 • Безпека мережі: Дізнайтеся про безпеку мережі, безпеку Wi-Fi та хакери, брандмауери, менеджери паролів тощо.
 • Анонімний перегляд: Відкрийте для себе світ анонімного перегляду, включаючи приховування IP-адрес, Tor та VPN.
 • Захист кінцевої точки: Дізнайтеся про антивірусне програмне забезпечення, шкідливе програмне забезпечення, шифрування та контроль програм.

Після того, як ви переглянете це, ви можете продовжити перегляд і побачити, що захоплює ваш інтерес далі. Придбавши членство, ви отримали постійний доступ до нових навчальних курсів, які постійно додаються. Курси представлені найкращими експертами з безпеки, тож ви знаєте, що ви отримуєте найкраще з найкращого навчання.

Все це – це навчальний набір інструментів, який може слугувати вам добре, коли ви починаєте кар’єру в галузі. Оскільки він регулярно оновлюється, ви можете використовувати його для того, щоб бути в курсі прогресу в галузі кібербезпеки та сприяти подальшому розвитку своєї кар’єри.

Навіть якщо ви не займаєтесь кар’єрою на місцях, це все одно може бути вдалим. Оскільки ви можете налаштувати своє навчання, це членство підходить для тих, хто хоче взяти під контроль кібербезпеку у власній компанії, або навіть того, хто просто зацікавлений дізнатися більше про цю сферу..

НАЙКРАЩІ КУРСИ КІБЕРСЕКРИТНОСТІ: StationX – це наш вибір №1 для початківців. Членство VIPX VIP надає необмежений доступ до всього контенту, включаючи курси, орієнтовані на проходження найвищих сертифікатів безпеки.

2. Вступ у спеціалізацію з кібербезпеки

Курс кібербезпеки Coursera в Інтернеті.

Те, як працює Coursera, представляє кілька курсів як частину спеціалізації. Ви можете пройти всі курси в рамках спеціалізації або вибрати конкретні. Кожна спеціалізація включає практичний проект, який вам доведеться виконати, щоб отримати сертифікат.

Вступ до спеціалізації з кібербезпеки включає чотири курси:

 • Вступ до кібер-атак: Забезпечує базове розуміння загроз та вразливих ситуацій та огляд того, як здійснюються кібератаки.
 • Контрзаходи щодо кібератаки: Викладає основи кіберзахисту та криптографії, включаючи рішення щодо аутентифікації та криптографії відкритого ключа.
 • Виявлення та пом’якшення кіберзагроз у реальному часі: Обговорюють методи кібербезпеки в реальному часі та способи виявлення та попередження поширених атак.
 • Безпека підприємства та інфраструктури: Представляє більш вдосконалені теми, такі як рамки корпоративного дотримання вимог та проблеми в blockchain та мобільній безпеці.

Цей набір курсів виходить за рамки основ, тому менш підходить для домашніх користувачів, які прагнуть підвищити свої знання про кібербезпеку, і більше для власників бізнесу або потенційних фахівців з кібербезпеки. Запропоновані часові рамки є дев’ять годин на тиждень протягом двох місяців.

Ви можете пройти безліч індивідуальних курсів Coursera безкоштовно. Однак, щоб пройти спеціалізацію та відповідний практичний проект, щоб отримати сертифікат, вам доведеться платити щомісячну плату. Спеціалізації мають семиденну безкоштовну пробну версію, після якої вони коштують від 39 до 79 доларів на місяць за кожну спеціалізацію. Це означає, що чим швидше пройдеш курси та проект, тим менше доведеться платити.

Після закінчення цієї спеціалізації ви можете скористатись іншими пов’язаними, наприклад, кібербезпека для бізнесу та прикладна криптографія..

3. Cyber ​​Aces Online

Курс кібербезпеки Інституту ДАНС онлайн.

Інтернет-курси SANS Cyber ​​Aces Online пропонуються безкоштовно Інститутом ДАНС, про які ви, без сумніву, не чули, чи будь-яким чином цікавитесь кібербезпекою. Ця організація високо цінується в галузі інформаційної безпеки і впродовж трьох десятиліть проводить науково-дослідні та освітні програми.

Інститут проводить тренінги для персональних людей по всьому світу, але вони зазвичай коштують тисячі доларів за поп. Таким чином, отримати безкоштовне онлайн-навчання від цих хлопців – це задоволення. При цьому, поточні пропозиції обмежені лише одним курсом. Але якщо ви просто шукаєте дегустатора, це може бути ідеально.

Курс викладає основи кібербезпеки, охоплюючи наступне:

 • Операційні системи: Орієнтуючись на використання командного рядка, цей модуль навчає поняттям і командам в Linux та розширеному використанню Windows.
 • Мережа: Це охоплює основи комп’ютерних атак та відповідного захисту з мережевої точки зору. Ви дізнаєтесь про протоколи, що використовуються в кожному шарі OSI, зокрема, мережевому шарі.
 • Адміністрація системи: Заключний модуль викладає адміністративні функції в популярних сценаріях.

Ви можете вибрати курси з вікторинами або без них, які представлені у форматі з декількома варіантами і перевірити знання та розуміння кожного модуля.

Цей курс орієнтований на потенційного професіонала з кібербезпеки або членів широкої громадськості. Інститут ДАНС сподівається, що, пропонуючи такі курси безкоштовно, люди отримають кращу освіту про кібербезпеку, і це, в кінцевому рахунку, “допоможе зміцнити безпеку нашої нації”.

4. edX Основи кібербезпеки

Курс кібербезпеки edX онлайн.

edX – чудовий ресурс для акредитованих університетських курсів. Ці курси розроблені самими різними університетами та проходять перевірені сертифікати. Однак вони дійсно коштують. Професійний сертифікат з питань кібербезпеки пропонується Вашингтонським університетом (UWashingtonX) і коштує $ 356,40.

Пропонована тривалість для всієї програми (яка включає чотири вступні курси) становить 2–5 годин на тиждень протягом 16 тижнів.

Включені курси:

 • Вступ до кібербезпеки: Відповідає на питання щодо та забезпечує грамотність у сфері кібербезпеки.
 • Кібербезпека: погляд CISO: Займається операціями з кібербезпеки, зокрема, головним співробітником інформаційної безпеки (CISO) у межах компанії.
 • Побудова інструментарію з питань кібербезпеки: Викладає навички, необхідні, щоб стати професіоналом з кібербезпеки.
 • Пошук шляху кар’єри в кібербезпеці: Обговорюйте різні шляхи кар’єри, за якими ви могли би слідувати, і допомагає визначити, який саме підходить для вас.

Кожен курс окремо коштує 99 доларів, тому ви заощаджуєте близько 40 доларів, купуючи пакет. Як бачите, потік цієї програми пристосований до того, хто думає продовжувати кар’єру в галузі кібербезпеки..

Після завершення цього, якщо ви шукаєте щось більш досконале, програма MicroMasters® в галузі кібербезпеки може зацікавити. Це досить дорого в 1080 доларів, але, безперечно, довжина та обсяг, безсумнівно, не варті. Він керується високо оціненим Рочестерським технологічним інститутом і спрямований на студентів, які хочуть розпочати свою кар’єру в галузі кібербезпеки.

5. Кібербезпека Heimdal для початківців

Курс кібербезпеки Heimdal в Інтернеті.

Heimdal Security – це авторитетна фірма, що надає технології та інтелект у боротьбі з кіберзлочинністю. Heimdal безкоштовно пропонує безкоштовний курс з кібербезпеки для початківців. Хоча багато курсів у цьому списку орієнтовані на потенційних фахівців з кібербезпеки, цей орієнтовані більше на загального користувача прагнучи підбити свою домашню кібербезпеку.

Цей курс проходить для вас, оскільки уроки доставляються у вашу поштову скриньку кожні два дні. Протягом 20 уроків ви дізнаєтесь:

 • Основи кібербезпеки, такі як словниковий запас та налаштування системи безпеки
 • Інструменти та тактики, які можуть захистити вас від зловмисного програмного забезпечення
 • Як зробити вашу систему менш вразливою до кіберзагроз
 • Як зберегти ваших дітей та інших близьких близьких людей в Інтернеті
 • Як безпечно досліджувати Інтернет (включаючи електронну пошту та соціальні мережі)
 • Навички безпеки, такі як знання про те, як працюють напади та як їх уникнути та боротися

Кілька прикладів заголовків уроків: «Більше не технічна хитрість! Отримайте основні умови безпеки за 20 хвилин ”,“ Поділіться. Щебетати. Захищати. Повторіть. – соціальні медіа, безпечний спосіб “та” Що ваші діти & батькам потрібно дізнатися про кібербезпеку ». Ви можете бачити, що це дійсно спрямовано на домашнього користувача і буде менш актуальним для тих, хто хоче продовжити кар’єру в галузі кібербезпеки..

6. Бібліотечний вступ до інформаційних технологій та кібербезпеки

Курс кібербезпеки в мережі Інтернет.

Якщо ви обговорюєте кар’єру в галузі кібербезпеки і думаєте про те, яким маршрутом пройти, цей курс може вам добре підійти. Розроблений, щоб допомогти вам прийняти рішення між основними напрямками кібербезпеки, він охоплює чотири основні дисципліни в модульному форматі, ніж охоплює трохи більше чотирьох годин на відео.

Ви дізнаєтесь про адміністрування системи, мережеву інженерію, реагування на аварії та криміналістику та проникнене тестування.

Багато курсів з Бібліотеки безкоштовні, і якщо вам сподобався цей курс, є ще багато на що вибрати. Ви можете шукати в їхній бібліотеці залежно від типу курсу та рівня складності. Всі курси представлені у відеоформаті, тому чудово підходять для візуальних учнів.

Зауважте, що після вступу у вас є досить агресивна версія Pro версії Cybrary, яка надає вам доступ до додаткових курсів та інших привілеїв, таких як керівництво по кар’єрному шляху та наставник. Це коштує 99 доларів на місяць, що дорого, але є 7-денна безкоштовна пробна версія, щоб перевірити, чи підходить вона.

7. Гарвардська кібербезпека: управління ризиками в епоху інформації

Курс кібербезпеки Harvward онлайн.

Цей Гарвардський курс розділений на вісім модулів, які потрібно вирішувати протягом багатьох тижнів. Він повинен включати приблизно 11–11 годин на тиждень. Після закінчення цього курсу ви зможете розробити стратегію зменшення кібер-ризику для вашого бізнесу або клієнта. Ви також матимете знання про це правові процеси та процеси дотримання які супроводжують кібератаки.

Ви дізнаєтесь про різні типи кібератак, які загрожують бізнесу та які системи мають високий ризик нападу, а також важливість цілісного підходу до кібербезпеки. Модулі включають Визначення загроз організації (модуль 2), Розуміння вашої технології (модуль 5) та Кібер-ризик та закон (модуль 6), серед інших.

Після закінчення цього курсу ви підете з сертифікатом на здобуття успішних знань з офісу віце-президента Гарвардського університету. Як і очікувалося, курс цього калібру справді має здоровенну ціну. На даний момент вам потрібно буде заплатити 2800 доларів, щоб зареєструватися. Якщо ви не маєте обмеженого бюджету, цей аркуш паперу може коштувати того, але для багатьох це просто недоступно.

Навіщо брати курс з кібербезпеки?

Кіберзлочинність – це зростаюча проблема, яка стає невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Зараз майже кожен користується Інтернетом певним чином, формує чи формує вдома, на роботі та в дорозі. Навіть відносно небагатьом, хто ухиляється від технологій, все ж доводиться стикатися з компаніями, для яких кіберзлочинність є реальною потенційною загрозою.

Таким чином, люди стали більш основною вимогою до усвідомлення ризиків, які існують там, і що вони можуть зробити, щоб захистити себе. Ось три основні причини проходження курсу кібербезпеки:

 • Щоб захистити себе та свою сім’ю. Легко попросити невігластво і сказати, що ми повинні залишати речі експертам, але думайте про це так: ми залишаємо це в поліції, щоб зловити злодіїв, але це не означає, що ми маємо звичку залишати вхідні двері незамкненими або залишаючи наші ключі в машині. Боротьба з кіберзлочинністю має бути груповим зусиллям, а освіта про загрози та способи їх пом’якшення – чудове місце для початку.
 • Щоб захистити свій бізнес. Великі та малі підприємства ризикують відстати, якщо мова йде про кібербезпеку. Занадто часто власники бізнесу вирішують активізувати свою гру лише тоді, коли вже пізно, і вони вже зазнали втрат. DDoS-атаки, порушення даних, фішинг-схеми та багато іншого можуть сигналізувати про великі грошові втрати та великий стрес. Проходження курсу з кібербезпеки може допомогти вам проявити активність у підвищенні рівня кібербезпеки вашого бізнесу, поки не буде занадто пізно.
 • Продовжувати кар’єру в галузі кібербезпеки. Якщо ви захоплені кібербезпекою і вважаєте, що хочете продовжувати кар’єру на місцях, вам пощастить. За прогнозами, до 2023 року буде відкрито 3,5 мільйона робочих місць у кібербезпеці [PDF]. Очікується, що ця галузь зросте з 75 мільярдів доларів у 2015 році до 170 мільярдів доларів у 2023 році. Проходження курсу кібербезпеки для початківців може допомогти вам вирішити, чи справді це ваш поклик, і якщо так, то в якій дисципліні ви хочете спеціалізуватися. Курси навчання мають низьку вартість і при відповідній кваліфікації можуть відкрити потенціал до високооплачуваної кар’єри в галузі кібербезпеки.

Дивись також:

 • Курси етичного хакерства
 • Заробітна плата в кібербезпеці та перспективи держави США

Кредитний імідж: Офісний стіл від StockSnap ліцензовано за CC BY 2.0