AppDynamics проти Splunk

Заголовок AppDynamics vs Splunk

Якщо мова йде про моніторинг додатків, AppDynamics і Сплин – це два назви, які були розроблені для потреб сучасних організацій. Ці два титани виступили як одне з рішень для моніторингу продуктивності прикладних програм, призначених забезпечити користувачам повну прозорість щодо їх роботи. У цій статті ми розглядаємо дебати AppDynamics vs Splunk, щоб допомогти вам вибрати найкращий інструмент для вашого оточення.

Огляд програми AppDynamics

AppDynamics – це, мабуть, найвідоміше рішення для моніторингу програм у світі. За допомогою AppDynamics ви можете автоматично відображати бізнес-операції з додатками, щоб побачити проблеми з продуктивністю з накладних точок зору. Сюди входить географічна карта подорожі клієнта, щоб ви могли бачити, як переводиться досвід користувача від початку до кінця.

AppDynamics пропонує підтримку Java, .NET, PHP, Вузол Дж, С++, Пітон, і Іди. Рішення щодо моніторингу продуктивності додатків (APM) було розроблено з ніг до голови, щоб забезпечити найкращий досвід роботи кінцевих користувачів. На практиці це платформа, яка поєднує моніторинг продуктивності додатків, моніторинг кінцевих користувачів, моніторинг ефективності бізнесу та моніторинг інфраструктури. У AppDynamics є ряд відомих минулих клієнтів, серед яких Vodafone, Nasdaq, Dixons Carphone, eHarmony та Світовий банк.

Огляд Splunk

Splunk – це рішення для моніторингу прикладних програм, яке дозволяє контролювати підключені програми через використання машинних даних. За допомогою Splunk ви можете переглядати продуктивність ваших програм у режимі реального часу. Ви можете переглянути, чи ресурси вгору, вниз чи виникають проблеми з продуктивністю. Ви також можете конвертувати дані журналу в метрики використовується для запуску сповіщень. Splunk також має можливість витягувати потокові дані в реальному часі, наприклад, із зовнішніх служб Апач Кафка і AWS Firehose Kinesis.

Splunk був прийнятий цілим рядом клієнтів високої популярності, серед яких 89 членів Fortune 100. Імена включають Coca-Cola, CloudShare, Domino’s, John Lewis та Tesco. Splunk зарекомендував себе як рішення, яке добре вписується навіть у найбільші середовища моніторингу додатків.

Порівняння AppDynamics проти Splunk

FeatureAppDynamicsSplunk
Моніторинг додатків Так Так
Моніторинг хмари Так Так
Моніторинг сервера Так Так
AI та машинне навчання Так (виявлення аномалії) Так (виявлення аномалії)
Розширення та Додавання Понад 130 розширень 100 додатків DevOps, 806 програм шахрайства та відповідності, 840 додатків для ІТ-операцій, 652 додатків, 122 додатків для бізнес-аналітики, 102 IoT та промислових додатків даних
RestAPI Так (кілька API) Так
Ціна 3600 доларів за одиницю на рік Splunk Enterprise починається від 150 доларів за спожиту ГБ

Моніторинг додатків

Не секрет, що моніторинг програм – це хліб та масло як AppDynamics, так і Splunk. З них AppDynamics пропонує найповніший досвід моніторингу додатків з точки зору прозорості та простоти використання. AppDynamics може автоматично відкривати додатки в мережі та встановлювати основні показники продуктивності. Програми можна відстежувати до рівня коду, так що ви можете бачити першопричину будь-яких проблем із продуктивністю.

Наприклад, ви можете переглянути всю подорож клієнта ваших клієнтів, щоб шукати сфери з низькою ефективністю. Подорож замовника – це показано як мапу, щоб вам було легше бачити всі елементи які складають досвід кінцевого користувача. Завдяки цій перспективі зверху вниз ви зможете оптимізувати користувацький досвід та забезпечити, щоб додатки працювали як слід.

Сплин надає детальний огляд продуктивності та стану здоров’я додатків у всій мережі. Ви можете з першого погляду визначити, чи додатки працюють так, як слід, чи відбувається більше. Це можна побачити через просту у використанні інформаційну панель, яка функціонує як центральний центр для більшості ваших моніторингових дій.

Однак, щоб зняти тиск з боку користувача, Splunk використовує машинне навчання для виявлення шаблонів та встановлення базових показників продуктивності. Сплин може аналізувати ваші поточні дані щодо використання та прогнозувати проблеми в майбутньому. Машинне навчання чудово допомагає планувати майбутнє та надає вам інформацію, яка дозволяє вашим програмам довгостроково працювати.

Моніторинг хмари

За останнє десятиліття ми спостерігали, як більше організацій включають хмарні служби у свої щоденні операції. Зростання хмарних сервісів означало це Платформи моніторингу додатків повинні мати можливість контролювати хмарну інфраструктуру щоб забезпечити повну картину. Це виклик, враховуючи, що хмарними послугами часто керують сторонні сторони, які не завжди прозорі.

Моніторинг хмарних сервісів не є проблемою для AppDynamics та Splunk. У AppDynamics ви можете переглянути продуктивність хмарних служб у режимі реального часу. Ви можете побачити основи, такі як продуктивність хмарних служб і поглибитись у самі бізнес-операції, відстеживши такі дані як обсяг транзакцій і пропускна здатність.

За допомогою Splunk ви можете керувати хмарними службами, гібридними послугами та міграцією хмари з одного місця. Можливість відстежувати ці ресурси дозволяє вам переконатися, що ваші хмарні служби надійні, а також допоможе вам усунути неполадки у випадку, якщо проблеми з продуктивністю перебувають у голові.

ви Ви також можете переглянути, скільки коштують ваші хмарні ресурси і прогнозуйте свої майбутні вимоги щодо використання, щоб гарантувати найкраще використання своїх хмарних ресурсів. Це дозволить вам побачити, чи платите ви занадто багато за послугу, яка вам не знадобиться в осяжному майбутньому. Спираючись на здатність контролювати майбутні вимоги, Splunk має тут перевагу.

Моніторинг сервера

Одним з найважливіших ресурсів у сучасних мережах, забезпечення високої доступності серверів має першорядне значення. Це область, де і AppDynamics, і Splunk є першокласними продуктами. AppDynamics дозволяє збирати діапазон метрик із підключених серверів. Наприклад, ви можете переглянути стан здоров’я підключених серверів і переглянути, як з часом змінювалася продуктивність сервера.

Якщо ви виявите проблему на зразок вузького місця, ви можете негайно почати усунення несправностей, щоб точно визначити причину проблеми та вирішити її. Платформа Splunk також пропонує можливість відстежувати фізичні та віртуальні сервери на предмет проблем з продуктивністю. Ви можете помітити проблеми з продуктивністю та вказати на ключові проблеми, такі як затримки та завантаження свиней, щоб ви могли вжити заходів до того, як сервер стане жертвою простою..

Основна частина вашої діяльності з моніторингу сервера відбуватиметься через панель інструментів, де ви можете подивитися дані журналу і Використання процесора щоб переглянути стан підключених серверів. Ці дані відображаються вам у форматі графіків трендів, щоб ви могли побачити, чи є якісь коливання з часом, про які потрібно взяти до відома.

Крім того, за допомогою Splunk ви можете переглядати активність підключених серверів у центрах обробки даних та розподілених хмарних інфраструктурах. Ти можеш стежте за роботою вашого сервера за допомогою таких показників, як CPU% та ROI%. Якщо ви виявите, що існує проблема з вашим сервером, ви можете переглянути декілька рівнів інфраструктури, щоб знайти корінь проблеми та вирішити її..

Досвід моніторингу серверів Splunk орієнтований на те, щоб допомогти вам підтримувати та працювати з серверами. Контроль пропускної здатності, завантаження свиней та ємності – лише деякі фактори, за якими можна відстежувати оцінку продуктивності сервера. Хоча Splunk робить хорошу роботу з моніторингу серверів AppDynamics, схоже, пропонує більш гладкий досвід у цілому.

Дивись також: Моніторинг мережі, сервера та додатків для SMB

Автовідкриття

Автовідкриття – це область, де AppDynamics має одне з найбільш значущих переваг перед Splunk. AppDynamics має можливість автоматичного виявлення, яка може відображати візуальні зв’язки між користувачами протягом усіх додатків. Щоразу, коли користувач вчинить дію і додасть товар у кошик для покупок або випише, ви зможете його побачити.

Вся ця інформація відображається для вас на карті. Карта забезпечує наочне зображення всієї вашої мережі додатків. Якщо ваша програма відображається таким чином, ви отримуєте повний огляд кроку вашої програми, що дозволяє вам залишатись в курсі ефективності в міру їх появи.

На жаль, Splunk не має такої можливості. Як результат, AppDynamics – кращий вибір, якщо ви хочете отримати повну видимість вашої інфраструктури, зменшивши при цьому кількість ручної конфігурації, яку ви повинні зробити, перш ніж почати використовувати продукт.

AI та машинне навчання

Частина, що розвивається із швидкими потребами сучасного ринку, – це використання рішення, яке використовує штучний інтелект та машинне навчання для виявлення загроз. AppDynamics APM має функцію машинного навчання, яка використовується для автоматичного виявлення аномалій продуктивності. Продукт використовує алгоритми машинного навчання на основі середнього часу відгуку визначити, коли програма діє проблемно. Ви можете прочитати цю функцію прямо до рядка коду, що спричиняє проблеми з продуктивністю.

Крім того, під час реагування на події система машинного навчання надсилає сповіщення та збільшує відповіді на інциденти. Це досягається за рахунок використання базових ліній, які автоматично створюються AppDynamics. Потім ці базові лінії відстежуються та оповіщаються про їх порушення. Це гарантує, що персонал утримується у циклі та може реагувати у разі потреби.

Splunk використовує рішення для машинного навчання під назвою the Інструментарій машинного навчання (MLT) Для виявлення аномалії. Він може визначити, коли продуктивність виходить за рамки норми, і попереджає вас. Якщо відбудеться нова подія, яка на відміну від будь-якої попередньої діяльності, MLT повідомить про це. Фактично система машинного навчання контролює ваші програми для вас.

Машинне навчання Splunk також пропонує прогностичну аналітику, яка передбачає майбутню ефективність ваших програм. Це чудово для швидкого виявлення довгострокових тенденцій. Наприклад, ви можете передбачити такі речі, як майбутня потужність сервера та скорочення клієнтів, щоб ви могли вжити заходів для вирішення цих проблем якомога раніше..

Розширення та надбудови

Розширення та доповнення стали основною частиною сучасного моніторингу програм. Включення нових розширень та доповнень має важливе значення, щоб не відставати від потреб вашої організації. AppDynamics має понад 130 розширень. Сюди входять розширення для .NET, насторожує, AWS, Лазурний Монітор, Java, Лямбда, MongoDB, Моніторинг сервера, і Обчислення без сервера.

Splunk має цілий ряд плагінів під назвою Apps. Ці додатки включають Мобільна розвідка, Сплинув потікВеб-сервіси Amazon, VMWare і Віртуалізація, Unix та Linux, Microsoft Exchange, DB Connect, ODBC, Відповідність PCI, і Splunk Analytics для Hadoop. Кожне з цих додатків пропонує нові можливості. Наприклад, додаток Amazon Web Services дозволяє використовувати AWS CloudTrail і налаштувати потоки даних для контролю ваших хмарних ресурсів.

Splunk пропонує широкий спектр програм для різних потреб. Є 100 додатків DevOps, 806 програм шахрайства та дотримання безпеки, 840 додатків для ІТ-операцій, 652 утиліти, 122 бізнес-аналітики та 102 програми IoT та промислових даних. Виходячи з спектру доступних програм, Splunk має тут очевидну перевагу, оскільки користувачеві доступно просто більше варіантів.

API відпочинку

An API або Інтерфейс програмування додатків став одним із найпоширеніших способів дозволити користувачам налаштувати власний досвід роботи. І AppDynamics, і Splunk мають доступні API REST. Існує кілька різних API-програм AppDynamics, які дозволяють налаштувати платформу. Вони складаються з платформних API та API на стороні агента.

API платформи на стороні платформи, пропоновані AppDynamics, включають API контролера, API аналітичних подій, Автономні API машинного агента, API агента бази даних, API приладового інструментарію прикладних програм, API сповіщення та відповіді, і API Cloud Connector. Один із особливо корисних API – API сповіщення та відповіді, який дозволяє створювати власні події, отримувати дані про події та створювати власні URL-адреси для сповіщень.

З API Splunk Enterprise REST ви можете створюйте власні програми а також використовувати протоколи HTTP та HTTPS для взаємодії зі Splunk Enterprise. Ви можете використовувати API для створення власних додатків, віджетів та мобільних додатків для взаємодії зі Splunk. Окрім API, у Splunk є щось, що називається Спунковані SDK. Пакети SDK Splunk дозволяють інтегрувати Splunk з різними сторонніми сервісами та створювати інтерфейс користувача для вашого веб-стека.

Є пакети SDK Splunk, доступні в Пітон, Java, JavaScript, і C #. Виходячи з доступності API, відкритих для користувачів AppDynamics, ця платформа виділяється як краща з двох, якщо ви хочете структурувати середовище моніторингу відповідно до своїх потреб.

Підтримка громади

Маючи підтримку активного співтовариства, що стоїть за продуктом, це може змінити велику кількість пробігу, який ви вийдете з інструмента моніторингу додатків. Просто переглянувши форум спільноти або поради експерта безпосередньо від постачальника, ви можете дізнатися про нові речі щодо вашого продукту та вдосконалити навички моніторингу. І AppDynamics, і Splunk мають за собою підтримку спільноти з розумним розміром.

Спільнота AppDynamics складається з: дискусійний форум і а База знань наповнений експертними порадами. Форум AppDynamics виявляється трохи активнішим, ніж питання спільноти Splunk&Розділ. Точно також База знань містить понад 500 статей які дають вам зрозуміти, як використовувати AppDynamics для таких тем, як бази даних, інформаційні панелі та моніторинг кінцевих користувачів.

Спільнота Splunk набагато різноманітніша і складається з неї Q&Як, групи користувачів, доповнення, блоги, документація, і навчальний класи, які допоможуть вам максимально використати моніторинг. Spunk відповіді, Q&У розділі найкраще відповідати на ваші запитання знаючими членами спільноти Splunk. Хоча спільнота не настільки активна, як інші інструменти, вона достатньо активна, щоб ви досить швидко отримували відповіді..

Ціноутворення

Щодо ціноутворення, існує велика різниця між двома постачальниками. AppDynamics має три версії; APM Pro, APM Advanced, і APM Пік. Однак вам потрібно зв’язатись із службою продажу, щоб переглянути ціни. При цьому, як повідомляється, AppDynamics оцінюється в 3 600 доларів (2760 фунтів стерлінгів) на одиницю в рік для Pro версії. APM Pro забезпечує моніторинг бізнес-транзакцій у межах програми.

Якщо вам також потрібна видимість через сервери та мережу, тоді вам потрібно буде придбати APM Advanced. Якщо вам потрібна аналітика транзакцій та можливість перегляду ділових поїздок, вам потрібно придбати версію APM Peak.

Splunk Enterprise починається з ціни 150 доларів (115 фунтів стерлінгів) за спожиту ГБ на місяць. Ця версія підтримує необмежену кількість користувачів, необмежену кількість даних, попередження та додаткову підтримку. Ви також можете придбати Сплив світло за 75 доларів (57 фунтів стерлінгів) за спожиту ГБ на місяць. Однак ця версія може підтримувати лише до п’яти користувачів та 20 ГБ даних щодня, хоча вона може бути розгорнута в приміщенні або в хмарі.

Найкраща версія для тих, хто починається зі Splunk Безкоштовно. Splunk Free – безкоштовний продукт і підтримує до одного користувача, що містить до 500 МБ даних на день. Хоча це не пропонує пропускну здатність, необхідну для підтримки великих організацій, це хороший перехідний продукт для менших організацій, який тільки починається..

AppDynamics проти Splunk: Фінальний вибір

Якщо ви шукаєте найкращий досвід моніторингу додатків, який можна придбати за гроші, тоді не варто шукати далі, ніж AppDynamics. Від автовідкриття до розширень та API REST, AppDynamics надає користувацькому досвіду, який дозволяє вам залишатися в курсі всіх ваших програм, незалежно від того, чи вони розташовані в приміщенні чи в хмарі. Користувацький інтерфейс дозволяє це робити при мінімальних налаштуваннях.

Особливістю виділення цього порівняння, безумовно, є функція автовідкриття AppDynamics. Можливість перегляду ваших додатків за допомогою такої карти дійсно покращує ваше уявлення про те, що відбувається, і гарантує, що ви нічого не пропустите.

Звичайно, якщо ви не любитель AppDynamics, Splunk – сама по собі провідна на ринку альтернатива. Splunk сам по собі має надбудови та можливості API. Найголовніше, що потрібно пам’ятати, це те, що жодне два середовища не є однаковим, і програма, яка може працювати в одному середовищі, може не переводити в іншу ефективно.

Перш ніж робити покупку від будь-якого постачальника, ми радимо спробувати безкоштовні випробування від Splunk або AppDynamics, щоб спочатку перевірити воду. Таким чином ви зможете випробувати продукт, який краще працює для вашої організації, перш ніж зробити істотну покупку.