10 найкращих інструментів моніторингу Ping на 2020 рік


Пінг-моніторинг є однією з методик переходу до системи, яку адміністратор використовує для перевірки наявності мережевих пристроїв. Але що таке моніторинг ping? Моніторинг пінгу – це користувач, який записує пристрій і чекає відповіді. Потім монітор оцінює міцність зв’язку на основі часу відгуку.

Використовуючи програмний інструмент для сканування пінг для контролю ваших пристроїв, ви можете дізнатись, чи пристрій увімкнено чи вниз. Таким чином, моніторинг вашої мережі дає чітке уявлення про стан здоров’я ваших ключових пристроїв. У цій статті ми розглянемо найкращі інструменти моніторингу ping на ринку.

Ми висвітлюємо кожен інструмент, який ми вибрали для цієї статті далі, але якщо у вас є час лише прочитати короткий підсумок, ось наш список найкращі інструменти моніторингу ping:

 1. Набір інструментів SolarWinds Engineer (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) – Цей набір із понад 60 інструментів включає інструмент Ping Sweep та інші утиліти, які покладаються на Ping.
 2. PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) – Великий набір моніторів, включаючи датчик пінга, датчик піттер джиттера та датчик хмарного пінгу.
 3. Site24x7 (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Пакет інструментів моніторингу, доставлених із хмари, що перевіряє роботу мережі та веб-сайту.
 4. ManageEngine Free Ping and Traceroute Tool – Корисний набір інструментів, що включає механізм оповіщення.
 5. Нагіос XI – Інструмент управління мережею, що включає утиліту Ping.
 6. Spiceworks Network Monitor – безкоштовний мережевий менеджер, підтримуваний рекламою, який інтегрує Ping.
 7. EMCO Ping Monitor – Легка утиліта для мереж, яка використовує Ping для контролю пристроїв, підключених до мережі.
 8. PingInfoView – безкоштовний інструмент Ping з графічним інтерфейсом для Windows.
 9. Дотком-монітор ICMP Ping Tool Monitor (Моніторинг сервера) – Цей інструмент запускає сповіщення на основі результатів тестування Ping, роблячи його мережевою системою моніторингу.
 10. Power Admin – Інструмент Ping sweep, який доступний для Windows.

Найкращі інструменти для моніторингу пінгу

Вибираючи інструменти для цього списку, наші основні міркування, де надійність інструменту з точки зору різних галузей використання, надійність, документація та підтримка, простота використання та оновлення програмного забезпечення та обслуговування.

1. Набір інструментів SolarWinds Engineer (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Набір інструментів інженерів SolarWinds

Набір інструментів SolarWinds Engineer це мережевий інструмент моніторингу, який підтримує моніторинг ping. Набір інструментів SolarWinds Engineer пропонує досвід моніторингу ping, який може бути в курсі будь-якого навантаження. Ви можете використовувати автовідкриття функція автоматичного виявлення пристроїв, підключених до вашої мережі. Після підключення пристрою ви можете переглядати такі показники, як доступність, Навантаження процесора, використання пам’яті, і затримка. Вся ця інформація надає вам основи, необхідні для того, щоб побачити, як працює пристрій.

Щойно ви витягнули дані зі своїх пінг-пристроїв, ви можете їх переглядати у вигляді графіка. Ці графіки показують відповіді в режимі реального часу, щоб ви мали справу з найновішою інформацією. Після завершення моніторингу їх можна експортувати у вигляді файлів зображень або текстових файлів залежно від ваших потреб.

Під час використання Набір інструментів SolarWinds Engineer ви не піддаєтеся жодному тиску, щоб зловити все, що відбувається, оскільки для цього існує система сповіщень. The Монітор часу реакції, Монітор пам’ятіМонітор процесораІнтерфейсний монітор, і TraceRoute подбайте про це за вас. Це гарантує, що незалежно від того, що трапиться, ви в змозі швидко реагувати.

Загалом Набір інструментів SolarWinds Engineer пропонує добре вбудовану платформу для моніторингу ping. Це програмне забезпечення так само підходить для малого та середнього бізнесу, як і для великих організацій. Набір інструментів SolarWinds Engineer починається з ціни 1495 доларів (1,145 фунтів стерлінгів), ви також можете завантажити 14-денна безкоштовна пробна версія для оцінки.

Набір інструментів SolarWinds для інженерів завантажує 14-денну безкоштовну пробну версію

2. Мережевий монітор Paessler PRTG (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Зображення PRTG Network Monitor

Paessler PRTG Network Monitor це дуже відомий інструмент мережевого моніторингу, який забезпечує першокласний досвід моніторингу ping. PRTG Network Monitor пінг-пристроїв у вашій мережі для вимірювання їх доступності. За допомогою цього інструменту можна сканувати пристрої для сканування за IP-діапазоном. PRTG Network Monitor пропонує ряд різних датчиків, які можна використовувати для моніторингу ping; до них відносяться Датчик пінгу, Датчик джиттера Ping і Датчик хмарного пінгу.

Перевага цієї сенсорної моделі моніторингу мережі полягає в тому, що вона надає вам багато детальної інформації. Кожен датчик має власну панель, де ви можете вибрати між живі та історичні дані перед переглядом результатів на дисплеях циферблата. Датчик Ping надає вам основи, такі як час пінг, мінімальний час пінг, максимальний час пінг, і відсоток втрат пакету. Це надає вам основну інформацію, яку потрібно дізнатися, чи є проблема з пристроєм.

Однак, Paessler PRTG Network Monitor також дозволяє стежити за більш розвиненими проблемами пінгу, як тремтіння. The Датчик джиттера Ping дозволяє вимірювати кількість мережевого тремтіння у вашій мережі. Цей датчик показує статистичне значення тремтіння і час виконання запитів. Моніторинг тремтіння особливо важливий у середовищах із важливими службами, такими як VoIP-телефони. Звичайно, PRTG Network Monitor також є сповіщення, щоб повідомити вас про перевищення певних порогових значень.

PRTG Network Monitor також доступний для безкоштовно для ваших перших 100 датчиків. Однак тим, хто має більші мережі, потрібно буде придбати одну з платних версій. Платні версії PRTG Network Monitor варіюються від 1600 доларів (1,226 фунтів стерлінгів) для 500 датчиків до 14 500 доларів (11,113 фунтів стерлінгів) для необмежених датчиків. Також є 30-денна безкоштовна пробна версія з PRTG Network Monitor.

Paessler PRTG Network MonitorЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

3. Моніторинг веб-сайтів Site24x7 (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Site24x7 є хмарний сервіс що відстежує ІТ-інфраструктуру, програми та продуктивність веб-сайту, поведінку користувачів. У центрі уваги цього інструменту – ефективність усіх ІТ-сервісів. Кілька шарів сервісів, необхідних для підтримки веб-сайту, означають збій в одному елементі, що вплине на ефективність роботи веб-сторінок, що стоять перед громадськістю.

Швидкість передачі даних по мережі та мережі Інтернет є дуже важливим фактором успішної доставки веб-сторінки. Пінг вимірює час в обидва кінці від однієї точки до іншої через з’єднання.

Site24x7 працює з 90 локацій по всьому світу, що надає клієнтам послуги уявлення про швидкість доставки своїх сайтів до всіх куточків Землі. Статистика швидкості, що надається Site24x7, включає час DNS, час з’єднання, час першого байта, час завантаження та час рукостискання SSL.

Окрім перевірки швидкості Інтернету, Site24x7 гарантує отримання системних адміністраторів ранні попередження коли проблеми з обладнанням можуть вплинути на доставку веб-сайтів. Сервіс постійно сканує статуси серверів, мережі та допоміжних програм. Ці перевірки разом з захист безпеки кодування веб-сайтів, дозволяють веб-підприємствам надалі успішно доставляти інформацію, послуги та товари відвідувачам сайту.

існує безкоштовна версія Site24x7, який обмежується моніторингом п’яти веб-сайтів або серверів. Чотири платні видання дають потенційним підписникам вибір модулів. Усі платні видання Site24x7 можна перевірити на 30-денні безкоштовні випробування.

Site24x7 Моніторинг веб-сайтівЗапустіть 30-денну безкоштовну пробну версію

4. ManageEngine Free Ping Tool

ManageEngine Free Ping Tool

ManageEngine Free Ping Tool це безкоштовний інструмент моніторингу ping, який рекомендується тим, хто хоче розгорнути базовий монітор ping. За допомогою цього інструменту можна вимірювати основні показники, такі як час туди і назад, відсоток втрат пакету, і скакальний номер. Ви також можете переглянути кількість успішних і невдалих підрахунків пінг-файлів, щоб побачити, скільки разів пристрій успішно провів або провалив тест.

Незважаючи на ManageEngine Free Ping є основним інструментом, він все ще надає вам просту у використанні інформаційну панель. Ви можете переглянути всі показники на ваших тестах ping та кольоровий стан своїх пристроїв у вікні головної таблиці. Це дозволяє переглядати всю важливу інформацію навіть без вдосконалених дисплеїв, пропонованих іншими продуктами у цьому списку.

ManageEngine Free Ping Tool також має систему сповіщень. Попередження надсилаються на інформаційну панель у випадку, якщо пристрій виявиться недоступним. Це гарантує, що ви ніколи не пропустите будь-яку інформацію та проігноруєте розвивається проблему. Ці сповіщення базуються на порогових значеннях, щоб вони не мали значення, щоб вас не засипали нерелевантною інформацією.

Єдине обмеження цього інструменту полягає в тому, що ви можете одночасно контролювати до 10 серверів або веб-сайтів. Це робить ManageEngine Free Ping Tool недостатня для великих організацій. Однак він все ще пропонує одне з найкращих вражень для користувачів для тих, хто не звик до фантастичнішого моніторингу. Ви можете завантажити ManageEngine Free Ping Tool.

5. Нагіос XI

Образ Нагіоса XI

Нагіос XЯ вважається одним з найкращих інструментів мережевого моніторингу у світі. І все-таки Нагіос XI також пропонує чудовий досвід моніторингу пінг-файлів у відриві. З Нагіос XI ви можете переглянути доступність своїх пристроїв і побачити, як сильні втрати пакетів, поки ваша мережа перебуває в переході. Це дозволяє скоротити гайки та болти ефективності роботи мережевих пристроїв.

Як інструмент моніторингу ping, Нагіос XI пропонує поєднання сучасного мережевого моніторингу, поряд із класичними візуальними дисплеями та більш досконалими дисплеями мережеві топологічні карти також були включені. Однак якщо дизайн користувача не на ваш смак, ви можете налаштувати макет для кожного користувача. Це забезпечує повний контроль користувачів над тим, як слідкувати за своєю мережею.

Для менших організацій, Нагіос XI можна завантажити безкоштовно на RHEL Linux і CentOS. Ви також можете використовувати Нагіос XI на Microsoft але вам доведеться це зробити за допомогою використання Робоча станція VMware або альтернативні послуги. В результаті, Нагіос XI найпростіший при розміщенні в середовищі Linux.

Є дві платні версії Нагіос XI; Стандартне видання і Enterprise Edition. Стандартне видання дешевше з двох – 1 955 доларів (1498 фунтів). Стандартне видання надає всі основні можливості моніторингу, але якщо ви хочете планувати звіти та створювати звіти щодо планування потужностей, вам потрібно придбати Enterprise Edition. Enterprise Edition можна придбати за ціною 3,495 доларів (2679 фунтів). Ви можете завантажити Нагіос XI на 60-денна безкоштовна пробна версія.

6. Монітор Spiceworks Network

зображення монітора пряних мереж

Є кілька рішень для моніторингу мережі, які також піддаються моніторингу менших мереж Spiceworks Network Monitor. Spiceworks Network Monitor пропонує безкоштовне рішення для моніторингу ping розроблений спеціально для менших мереж. Можливості моніторингу ping цього програмного забезпечення дозволяють користувачам пінг-пристроїв по всій мережі та переглядати їх стан. З Spiceworks Network Monitor ви можете переглянути ключові дані на ЦП, використання дискової мережі, і використання пам’яті.

Вся ця інформація повертається на приладну панель. З моменту додавання IP-адреси та імені пристрою він відображається на панелі приладів. The на панелі приладів є кольорові кнопки які показують, чи пристрій класифікується як вгору або вниз. Щоразу, коли ви хочете додати новий пристрій до цього основного середовища моніторингу, ви можете це зробити вручну, натискаючи кнопку Додати пристрій кнопка.

Зважаючи на якість виробництва програмного забезпечення, це не дивно Spiceworks Network Monitor має власну систему сповіщень, яка допоможе вам бути в курсі подій у мережі. Ви отримаєте сповіщення електронною поштою, якщо будь-який із ваших пристроїв не працює. Ви також можете налаштувати власні параметри оповіщення так що якщо час пінг перевищує певну кількість часу, вас негайно повідомляють.

Що насправді робить Spiceworks Network Monitor Видатним продуктом у цьому списку є те, що він безкоштовний і сучасний. Однак існує обмеження щодо кількості пристроїв, які ви можете стежити за допомогою цієї програми. Крім використання Spiceworks Network Monitor вам потрібно одне з наступних; Windows 7, Windows Server 2008 R2, або Windows Server 2012 R2. Ви можете завантажити Spiceworks Network Monitor безпосередньо зі свого сайту.

7. EMCO Ping Monitor

Скріншот монітора EMCO Ping

Далі у цьому списку у нас є EMCO Ping Monitor що дає один з найбільш недооцінених досвіду моніторингу пінг, який зараз є. Від Огляд стану хоста ви можете бачити хостів у вашій мережі, їхні статусчастота відповідей ping, і відключення інформація. Ви можете стежити за кожним хостом у режимі реального часу за допомогою a кольоровий графік щоб побачити, як ваше з’єднання змінюється з часом. Це надає вам перспективу знімка, щоб ви могли побачити, чи є якісь нагальні проблеми, з якими вам потрібно вирішити.

Якщо ви хочете подивитися на свою мережу з іншої точки зору, тоді ви можете переглянути свої історичні дані хоста. Ви просто вибираєте проміжок часу, до якого потрібно повернутися для моніторингу. Отримавши цю інформацію, ви зможете створювати звіти надіслати іншим членам команди в PDF або HTML формат. Ця проста настройка дозволяє вам бути близькими до того, що відбувається, щоб не відволікатися на більш досконалі екрани.

Одна особливо цікава особливість, яку пропонує компанія EMCO Ping Monitor це можливість налаштування скриптів. Ви можете налаштувати сценарії для запуску, коли трапиться мережева подія. Це добре, оскільки дозволяє включити трохи автоматизації у ваш досвід моніторингу. Це підтримується використанням попереджень, які надсилають вам сповіщення електронною поштою, коли щось змінюється. EMCO Ping Monitor доступний як Програма Windows і Сервіс Windows.

EMCO Ping Monitor доступний у вигляді безкоштовна версія для до п’яти хостів. Що стосується платних версій, ви можете придбати Професійне видання або Enterprise Edition. Професійне видання може відслідковувати до 250 хостів за 99 доларів (75 фунтів стерлінгів) за копію або 245 доларів (187 фунтів) за необмежену кількість копій. Enterprise Edition пропонує необмежений моніторинг хостів і коштує $ 199 (£ 152) за одну копію і $ 445 (£ 341) за необмежену кількість копій. Ви також можете завантажити безкоштовна пробна версія з EMCO Ping Monitor.

8. PingInfoView

PingInfoView

PingInfoView є інструментом моніторингу пінг-програми для тих випадків, коли ви просто хочете провести основні сканування пінгу. З цією легкою утилітою ви можете ping декілька імен хостів і IP-адреси одразу побачити, вдале з’єднання чи ні. Ця інформація відображається у вікні основної таблиці, який показує, чи є з’єднання вдалося або не вдалося і остаточний час пінг.

Пристрої, що знаходяться вгорі, позначаються зеленою кнопкою, тоді як ті, що зійшли вниз, можуть бути ідентифіковані червоною кнопкою. Незважаючи на те, що це основний інструмент, ви все ще можете запланувати регулярні сканування пінг-файлів, щоб оновити дані моніторингу. Ви можете налаштувати PingInfoview до пінг-пристрої через рівні проміжки часу на ваш вибір. Це гарантує, що ваші дані сканування пінг-файлів будуть точними та хвилиновими. Після того, як ви напишите імена хостів та IP-адреси, ви можете зберегти результати в тексті, HTML, або XML формати файлів.

Хоча цей інструмент не підходить для тих, хто шукає більше продукту за допомогою візуалізації, PingInfoView робить хорошу роботу з надання користувачеві основних даних. PingInfoView доступний безкоштовно на Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, і Windows 10. Ви можете завантажити PingInfoView безкоштовно.

9. Дотком-монітор ICMP Ping Tool Monitor (Моніторинг сервера)

dotcom монітор пінг інструмент

Дотком-монітор ICMP Ping Tool Monitor відповідь Dotcom-Monitor на моніторинг ping. За допомогою цього товару ви можете відправити ICMP запити ping для оцінки стану пристроїв у вашій мережі. Тести Ping відображаються у графічному форматі щоб ви могли відслідковувати зміни відповідей у ​​часі. Пристрої, що працюють та працюють, просто позначені Добре у таблиці під поданням графіку.

Тиск ручного моніторингу знижується на Монітор DotCom-Monitor ICMP Ping Tool Monitor система оповіщення. The система сповіщень працює на основі порогових значень і повідомляє вас, коли показник перевищує попередньо визначений поріг. Це означає, що вам не потрібно слідкувати за деталями під час моніторингу вашої мережі; Монітор DotCom-Monitor ICMP Ping Tool Monitor робить це за вас.

Дотком-монітор ICMP Ping Tool є частиною веб-продукту серверного моніторингу, який пропонує компанія Dotcom-Monitor. Ціна цього інструменту визначається кількістю потрібних цілей та частотою перевірки, яку ви хочете мати. Ціна коливається від 16 доларів (12,27 фунтів стерлінгів) на місяць для 10 цілей і 15-хвилинної частоти перевірки, до 120 доларів США (92 фунтів стерлінгів) для 100 цілей і однохвилинної частоти перевірки. Ви можете завантажити 30-денна безкоштовна пробна версія з Дотком-монітор ICMP Ping Tool.

10. Power Power Admin

Скріншот Poweradmin

Нарешті, у нас є Power Admin. Power Admin’s користувальницький інтерфейс виглядає трохи застарілим порівняно з більшістю інструментів у цьому списку, але його можливості моніторингу ping настільки ж досвідчені в сучасних мережевих середовищах. З Power Admin ти можеш пінг декількох IP-адрес одночасно. Крім того, ви можете слідкувати за даними Тести пінг, ЦП, пам’ять, і використання диска. Це дає вам основи, необхідні для ефективного контролю.

Power Admin має власну систему сповіщень, яка спрямована на мінімізацію кількості отриманих сповіщень. Наприклад, ти отримувати сповіщення про ping, лише якщо не було отримано двох чи більше відповідей ping. Система сповіщень також дозволяє вводити різні додаткові конфігурації. Наприклад, ви можете виберіть максимальний час відповіді для успішного пінгу та обмеження сповіщень про події, де виявлена ​​помилка протягом певного періоду часу.

Налаштування сповіщень таким чином унеможливлює бомбардування сповіщеннями щоразу, коли запит ping не вдався! Коли піднімається повідомлення, ви знаєте, що це потрібно вирішити щось серйозне. Power Admin доступний у Windows.

Загалом ми рекомендуємо Power Admin тим користувачам, яким потрібна платформа для моніторингу пінг-пінгу, за допомогою якої можна пройти ping кілька IP-адрес. Якщо ви хочете придбати копію Power Admin, вам знадобиться зв’язатися безпосередньо з компанією та заповнити коротку форму електронної пошти. Існує також 30-денна безкоштовна пробна версія для Power Admin.

Кращий вердикт інструментів для моніторингу Ping

У сучасному світі швидкодіючих мереж моніторинг пінгу став необхідною умовою управління мережевими пристроями. Пінг-пристрої – це один із найкращих способів перевірити, чи не виникають проблеми з продуктивністю. У багатьох випадках ви можете помітити проблеми, перш ніж вони почнуть спричиняти час простою, якщо ви дивитесь досить уважно. Однак, якщо пристрій вийде з ладу, ви зможете негайно повідомити, скориставшись інструментом на зразок сповіщень Інструментарій SolarWinds Engineer або Paessler PRTG Network Monitor.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map