Mozilla i ExpressVPN ogłaszają partnerstwo w celu świadczenia usług VPN

Logo Mozilla i ExpressVPN są obok siebie, we współpracy.

Z przyjemnością informujemy, że ExpressVPN współpracuje z Mozillą w tworzeniu bardziej prywatnego i bezpiecznego internetu. Mozilla od dawna jest liderem w dziedzinie zwiększania prywatności i bezpieczeństwa otwartej sieci i Internetu, co jest głębokim zobowiązaniem.

Wspólnie będziemy oferować użytkownikom Firefox Lite bezpłatną 7-dniową wersję próbną ExpressVPN, pomagając im zabezpieczyć swoje połączenia i zapewnić, że ich dane nie będą narażone na wścibskie oczy lub złośliwe podmioty. Oferta będzie początkowo dostępna w czterech krajach – Indiach, Indonezji, Tajlandii i Filipinach – które łącznie mają ponad 729 milionów użytkowników Internetu.

„Z dumą zapewniamy bezpieczniejsze przeglądanie wraz z ExpressVPN”, powiedział Charles P.C. Chen, dyrektor ds. Rozwoju biznesu, Mozilla Asia. „Widzimy VPN jako kluczowe narzędzie bezpieczeństwa i prywatności w Internecie. ExpressVPN wyróżniał się pionierską pracą w zakresie zabezpieczenia przed wyciekami. Cieszymy się, że nawiązaliśmy tak silną współpracę, aby zapewnić naszym użytkownikom zupełnie nowy poziom bezpiecznej mobilnej sieci ”

Firefox Lite i ExpressVPN łączą się, aby Internet był szybszy i bezpieczniejszy

Firefox Lite, wcześniej znany jako Firefox Rocket, to przeglądarka stworzona, aby pomóc użytkownikom zmniejszyć zużycie danych mobilnych i szybko przeglądać, nawet przy wolnych połączeniach. Ci świadomi danych i prędkości użytkownicy często korzystają z publicznych hotspotów Wi-Fi, takich jak te w kawiarniach i restauracjach. Jednak naraża je to na poważne zagrożenia bezpieczeństwa, takie jak ataki typu man-in-the-middle, które mogą skutkować kradzieżą i nadużyciem prywatnych danych. Dzięki partnerstwu z Mozillą mamy nadzieję na edukowanie użytkowników na temat tych zagrożeń i wyposażenie ich w narzędzia do ochrony.

Nasza praca z Mozillą reprezentuje pierwsze długoterminowe partnerstwo strategiczne organizacji z dostawcą VPN. Na początku tego roku zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w rygorystycznym procesie selekcji, w którym oceniano standardy bezpieczeństwa, zabezpieczenia prywatności, łatwość użytkowania i inne kluczowe czynniki. Według Mozilli, ExpressVPN został wybrany ze względu na wiodącą w branży ochronę przed wyciekami, szybkość i niezawodność, szerokie pokrycie platformy, całodobową obsługę klienta i dobre osiągnięcia w zakresie ochrony praw cyfrowych, między innymi.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Mozillą i nie możemy się doczekać dalszego rozwoju naszego partnerstwa, dzięki czemu wszyscy na całym świecie będą mieli swobodny, prywatny i bezpieczny dostęp do Internetu. Aby dowiedzieć się więcej o naszej współpracy i Firefox Lite, zobacz komunikat prasowy Mozilli.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me