Тест на швидкість

Тест на широкосмугову швидкість, який залучає гроші на благодійність

Тест на швидкість на мільярди проводиться щорічно. Якби лише 1% використовував цей тест на швидкість, ми могли б зібрати мільйони на благодійність!


Старт

Завантажити
— Мбіт / с

Завантажити
— Мбіт / с

Пінг
— РС

Підключення…

— РС
Пінг

— Мбіт / с
Завантажити

— Мбіт / с
Завантажити


IP


ISP

….
Сервер

Поділитися результатами

Повторіть спробу—-
Постачальник послуг…–
Тестовий сервер

$ 1236,43

Пожертвування підвищено

Ми даруємо 1 цент за кожен тест на швидкість (максимум один на користувача)

Благодійність підтримується

Що таке тест на широкосмугову швидкість?

Виміряйте швидкість широкосмугового Інтернету за лічені секунди за допомогою нашого безкоштовного інструменту та заробляйте гроші на благодійність, поки ви це робите. Це ідея тесту широкосмугової швидкості Comparitech, який вимірює швидкість завантаження, швидкість завантаження та затримку (пінг) на будь-якому типі широкосмугового зв’язку: ADSL, кабель, волокно та навіть мобільні з’єднання, такі як 3G та 4G LTE.

Як працює тест на широкосмугову швидкість?

Кожен раз, коли ви використовуєте тест, ви підключаєтесь до найближчого доступного тестового сервера, щоб допомогти забезпечити точні результати з мінімальними заторами. Невеликі тимчасові файли, звані пакети, завантажуються з та завантажуються на ваш пристрій з цього сервера для аналізу швидкості з’єднання. Comparitech не зберігає вашу IP-адресу або будь-яку ідентифікаційну інформацію, але ми використовуємо файли cookie та аналітику, щоб перевірити, чи користувач раніше провів тест і запобігає зловживанню. У тесті не використовується Flash.

Результати цього тесту відображають швидкість підключення до Інтернету на момент тестування, але, можливо, не дають чітких ознак вашої загальної швидкості чи пропускної здатності Інтернету. Щоб забезпечити більш точні результати, вимкніть програми та послуги, що споживають пропускну здатність Інтернету, і відключіть інші пристрої у вашому домі чи офісі, які також можуть споживати пропускну здатність..

Ми використовуємо хмарні сервери Amazon. Тести захищені та проводяться з найближчого хмарного вузла залежно від місцезнаходження користувача, найшвидшого TTL та країни. Ми не дозволяємо стороннім постачальникам мереж виступати в ролі тестового хоста, виключаючи упереджені або перероблені результати.

Тестування швидкості на благодійність

Кожному користувачеві, який проводить тест на широкосмугову швидкість, Comparitech дарує один цент (0,01 дол. США) або Фонду електронних кордонів (EFF), неприбутковій групі пропаганди цифрових прав, або Комп’ютерам 4 Африки, яка фінансує доступ до комп’ютерів країн, що розвиваються. на зазначеному континенті. Провідний тест на швидкість в Інтернеті проводиться 3 мільярди разів на рік. Якщо ми зможемо змусити лише один відсоток цих людей скористатися нашим тестом на широкосмугову швидкість, ми можемо зібрати мільйони на благодійність.

Тут ви можете ознайомитись із компаративом Comparitech як фондом ЄФР.

Хочете перейти на швидший широкосмуговий сервіс? Перевірте Інтернет-провайдерів за поштовим індексом (лише у США)

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map