Статистика та факти крадіжок особи: 2023 – 2023

* Цей список регулярно оновлюється останньою статистикою крадіжок особи за 2023 – 2023 роки (плюс кілька попередніх статистичних даних). На сьогоднішній день ми зібрали понад 50 фактів, цифр та тенденцій викрадення особистих даних із широкого спектру джерел, які охоплюють низку різних країн.

Поки світ продовжує невпинний похід до цифрових речей, дані все більше піддаються впливу. Особиста інформація кожного споживача зараз знаходиться на десятках, якщо не сотнях серверів по всьому світу. З цим фактом випливає дещо очевидний результат: збільшення крадіжок особи.

Викрадення даних – це великий бізнес, хоча в 2023 році були деякі хороші новини. Згідно зі стратегією Javelin, кількість жертв крадіжок особи в США зменшилася на 15 відсотків, з 16,7 мільйонів жертв у 2023 році до 14,4 мільйона в 2023 році.

Крім того, стратегія Javelin встановила, що діти все частіше стають жертвами шахрайства з особистими ознаками. Хоча діти вже давно стають мішенню щодо зловживань за номером соціального страхування та шахрайства з кредитними картками, схоже, вплив зростає. Служба безпеки встановила, що понад 1 мільйон дітей стали жертвами крадіжок посвідчень особи в 2023 році.

За 2023 по 2023 рік статистика крадіжок особи зайняла центральне місце серед багатьох статистичних даних та фактів, що охоплюють всю сферу кіберзлочинності. У той час як викупне програмне забезпечення привертає все більше уваги, крадіжки особистих даних залишаються набагато простішими, щоб зняти та монетизувати. Номери соціального страхування, номери кредитних карток та інші фактори особистої ідентичності можуть бути викрадені та продані у темній мережі Інтернет або використані злочинцями для швидкого та легкого отримання прибутку.

Наведені нижче статистичні дані щодо крадіжок особи розбиті на категорії, щоб допомогти краще зрозуміти, як і чому ця загроза продовжує залишатися проблемою для споживачів, бізнесу та урядів у всьому світі..

Пов’язані: Статистика кібербезпеки

Збільшення ризиків, експозиції та величини збитків

Джерело: Javelin

Як показали дані нещодавнього дослідження стратегії шахрайства Javelin, крадіжка особи не зникає. Хоча кількість жертв зменшилась до початку 2023 року, інші статистичні дані зростають.

Кіберзлочинцям як і раніше досить легко отримати доступ до даних споживачів. Наприклад, було зареєстровано понад 9 600 порушень даних у США між 2008 та 2023 роками, наприклад, за цей час було вкрадено понад 10 мільярдів записів. Цифри показують, що, незважаючи на зусилля, спрямовані на припинення крадіжки даних, злодії вивчають нові способи обійти захист, тоді як споживачі стикаються з ще більшими ризиками та впливом на крадіжку даних.

Ми склали список останніх статистичних даних щодо крадіжок особи:

 • На щастя, лише 5,66 відсотка споживачів у США стали жертвами шахрайства, пов’язаного з посвідченням особи, що скоротилося, порівняно з 2023 роком.
 • Зниження шахрайства в цілому відбувається завдяки більшому прийняттю кредитних карток на основі чіпів EMV, які не можна скопіювати скімерами карт. (Джерело: Стратегія Javelin)
 • Американці значно частіше стають жертвами крадіжок особи, ніж будь-хто інший. У 2016 році в США було викрадено понад 791 мільйон посвідчень осіб. Франція значно відстала на другому місці з 85 мільйонами особистих особи. (Джерело: Symantec)
 • 143 мільйони американців зіткнулися з підвищеним ризиком викрадення особи після того, як великий злом Equifax вкрав мільйони номерів соціального страхування, дні народження, адреси та навіть деякі номери водійських прав. (Джерело: Дурний Дурень)
 • Ключовою сферою, яка впродовж багатьох років стала багато нового, є захоплення рахунків, які зросли на 61% за 2015 рік, що становило 1,4 мільйона випадків. Поглинання облікових записів відбувається, коли злодії отримують доступ до чиїхось облікових записів і змінюють контактну інформацію та інформацію про безпеку. (Джерело: Стратегія Javelin)
 • На щастя, кількість поглинань облікових записів зменшилася між 2023 та 2023 роками, втрати впали з 5,1 до 4 мільярдів доларів. (Джерело: Стратегія Javelin)
 • У 2023 році мобільні поглинання рахунків зросли ще більше. Зафіксовано 679 тис. Мобільних облікових записів порівняно з 380 тис. У 2023 р. (Джерело: Стратегія Javelin).
 • Поглинання рахунків (АТО) призвело до втрат понад 2 мільярди доларів. (Джерело: Стратегія Javelin)
 • Окрім поглинання облікових записів, ті, хто має активну соціальну мережу, мають на 30 відсотків більший ризик стати жертвами шахрайства через збільшення впливу. (Джерело: Стратегія Javelin)
 • Соціальні медіа, такі як Facebook, Instagram та Snapchat, стикаються з на 46 відсотків вищим ризиком поглинання та шахрайства, ніж ті, що не працюють у соціальних мережах. (Джерело: Стратегія Javelin)
 • За даними Центру ресурсів крадіжок особи, щороку вкрадено 1,3 мільйона дітей. (Джерело: Ресурсний центр викрадення особи
 • Дивно 13% тих, хто повідомив про крадіжку особи в правоохоронних органах ні хочуть взяти протокол міліції. (Джерело: FTC)
 • Більшість скарг на розкрадання особи (61%) стосуються осіб віком від 30 до 59 років. (Джерело: FTC)
 • Загальна кількість зареєстрованих крадіжок посвідчень збільшилася на 37% з 2014 по 2016 рік (Джерело: FTC)
 • Незважаючи на перевірене збільшення захисту даних, яке він забезпечує, 75 відсотків споживачів не користуються VPN для захисту своїх WiFi-з’єднань. (Джерело: Symantec)
 • Як наявні шахрайства без карток, так і поглинання рахунків зросли в 2023 році. На 2023 рік на мільйон споживачів стали жертвами протягом 2023 року. (Джерело: Стратегія Javelin)
 • Досить значні 6,64 відсотка всіх споживачів стали жертвами шахрайства з посвідченням особи в 2023 році. (Джерело: Стратегія Javelin)

крадіжка особистості symantecДжерело: Symantec

 • Symantec також зазначає, що 87 відсотків споживачів залишили свою особисту інформацію під час доступу до електронних листів, банківських рахунків або фінансової інформації, що є ще одним питанням, яке може бути усунено через використання VPN. (Джерело: Symantec)
 • Відсутність особистого захисту Wi-Fi збігається з тим, що 60% споживачів відчувають, ніби їх особиста інформація є безпечною при користуванні загальнодоступним Wi-Fi. (Джерело: Symantec)
 • Звіт 2023 року з австралійської мережі платежів показав, що люди, старші 55 років, є загальними цілями для афери по телефону та електронній пошті та все частіше стають мішенню афери, що ведеться через соціальні медіа. (Джерело: Австралійська мережа платежів)
 • Мережа споживчих служб (CSN), яка збирає дані з FTC та місцевих правоохоронних органів по всій території США, виявила, що крадіжка особи становила 13 відсотків із понад 3 мільйонів кримінальних скарг, зафіксованих у системі. Ця кількість опинилася лише за шахрайством із саморобками (трохи більше 13%) та скаргами на стягнення боргу (28 відсотків). (Джерело: FTC)
 • «Крадіжка даних» продовжувала нести відповідальність за найбільш вкрадені особи в 2016 році та головну причину порушення даних (майже 92 відсотки). (Джерело: Symantec)
 • За даними опитування CSID, 52% малих підприємств не інвестують кошти в боротьбу з кібер-ризиками, вважаючи, що вони не зберігають приватної інформації. Однак 68% принаймні зберігають електронні адреси, що є одним з потенційних векторів для входу хакерів. (Джерело: CSID
 • CSID також встановив, що 31% опитаних малих підприємств не вживають жодних активних заходів для зменшення кібер-ризиків, таких як порушення даних та злому. (Джерело: CSID)
 • За даними Equifax Canada, Millenials – це головна ціль для шахраїв. Майже половина всіх підозрюваних заяв про шахрайство стосується осіб віком від 18 до 34 років. (Джерело: Equifax)
 • Експеріанське опитування виявило, що половина всіх дорослих американців вважає, що злодіїв особи не цікавлять люди з поганим кредитом. (Джерело: Experian)

крадіжка особистості symantecДжерело: Symantec

 • 43% опитаних дорослих в США визнають покупки в Інтернеті через загальнодоступний Wi-Fi. (Джерело: Experian)
 • 33% опитаних дорослих в США визнають, що вони діляться іменами та паролями своїх облікових записів з іншими. (Джерело: Experian)
 • Cifas оголосив, що шахрайство з особистістю у Великобританії досягає “епідемічного рівня”, коли випадки шахрайства трапляються зі швидкістю 500 в день. (Джерело: Cifas)
 • Хоча у 2023 році всі типи звітів про крадіжки особи були нижчими, за даними FTC, було більше шахрайств із кредитними картками та шахрайством з телефонними або комунальними послугами. FTC отримала понад 133 000 повідомлень про шахрайство з кредитними картками та понад 55 000 повідомлень про шахрайство з телефонними або комунальними послугами. (Джерело: FTC)
 • Зростаюча кількість жертв шахрайства не отримує відшкодування. Javelin виявив, що 23 відсотки жертв шахрайства не повернули свої гроші, що в 3 рази більше, ніж у 2016 році. Це пов’язано насамперед із переходом на шахрайство з новими рахунками. (Джерело: Стратегія Javelin)

Пов’язані: Найкращі послуги захисту крадіжок особи

Кредитні картки та номери соціального страхування все ще є головною ціллю для злодіїв

Шахрайство з кредитними картками – це не нове. І все ж введення кредитної картки півстоліття тому швидко стало можливою для злодіїв. Тим не менш, до введення електронної комерції в середині 1990-х років вкрасти інформацію про кредитні картки стало занадто просто. Зараз, темпи, що називають шахрайством “на картці” (де шахрай використовує фізичну копію знежиреної картки), знижуються, не в основному, завдяки впровадженню мікросхеми EMV. Однак події CNP або шахрайства, які не мають картки, можуть незабаром різко зрости.

Поряд із поточною загрозою крадіжки номерів соціального страхування легко зрозуміти, чому крадіжка особи в цілому нікуди не діється. Наведена нижче статистика та факти показують, чому як крадіжка кредитної картки, так і крадіжки соціального страхування все ще залишаються проблемами.

 • В Австралії за даними 2016 року було виявлено, що власне обман дебетової картки призвів до збитків на 23,7 мільйонів доларів США, збільшення на 0,8 мільйона доларів США за 2015 рік. (Джерело: Австралійська мережа платежів)
 • У міжнародному масштабі шахрайство з CNP виросло на 7 відсотків, що призвело до збитків на суму 242,1 мільйона доларів. (Джерело: Австралійська мережа платежів)
 • В Австралії шахрайство з CNP становило 78% усіх шахрайств на австралійських картах у 2016 році (Джерело: Австралійська мережа платежів)
 • Підвищення шахрайства кредитних та дебетових карток зросло в першій половині 2023 року, збільшившись на 12,6 відсотка. Кілька гучних порушень даних значною мірою сприяли цьому збільшенню. (Джерело: Ресурсний центр викрадення особи
 • Кіберзлочинці прагнули красти номери соціального страхування як ніколи. Шістдесят відсотків порушень за перше півріччя 2023 року, пов’язані з опроміненням SSN. (Джерело: Ресурсний центр викрадення особи
 • За інформацією FICO, перехід EMV в США, ймовірно, призведе до збільшення шахрайства на додаток до кредитних карток на 300%, оскільки злочинці намагаються обійти чіп-систему. (Джерело: FICO).
 • Кредитні картки припадають на більшість випадків крадіжок особи. (Джерело: Фортуна
 • У 2016 році відбулося пожвавлення існуючих шахрайств з картками. За рік відбулося збільшення на 40 відсотків шахрайства, яке не має картки (CNP). (Джерело: Стратегія та дослідження Javelin)
 • Шахрайство з кредитними картками в даний час є другим за рейтингом видом крадіжок особи в США і становить 33% усіх повідомлень про шахрайство. (Джерело: FTC)
 • Споживачі втратили понад 96 мільйонів доларів через шахрайство з кредитними картками у 2016 році (Джерело: FTC)
 • Більшість крадіжок особи (особливо через втрачені номери соціального страхування) спрямовані на податковий або пов’язаний із заробітною платою фактор – 34 відсотки всіх скарг на крадіжку особи. (Джерело: FTC)

крадіжка особи, 2023

 • Понад 25 відсотків скарг на розкрадання особистих даних стосуються нових облікових записів, відкритих від імені особи. Лише 7 відсотків відносяться до існуючих рахунків на кредитних картках. (Джерело: FTC)
 • Збитки від нового шахрайства (NAF) зросли в 2023 році до 3,4 мільярда доларів. Шахрайство НАФ становило 3 мільярди доларів у 2023 році. (Джерело: Стратегія Javelin)
 • Дивно 13% тих, хто повідомив про крадіжку особи в правоохоронних органах ні хочуть взяти протокол міліції. (Джерело: FTC)
 • 40 відсотків усіх даних, викрадених від порушень даних у 2016 році, складала Особиста фінансова інформація. Це було на 6 процентних пунктів більше за 2015 рік (Джерело: Symantec)
 • “Шахрайство без картки” є набагато більш поширеним, ніж традиційне шахрайство з кредитними картками. Завдяки зростаючій популярності інтернет-магазинів, шахрайство, що не має картки, зараз на 81 відсоток частіше, ніж шахрайство з кредитними картками у продажу. (Джерело: Стратегія Javelin)
 • Початково 13 відсотків споживачів Великобританії вважають прийнятним користуватися чужою кредитною карткою без їх дозволу на покупки в Інтернеті. (Джерело: Symantec)
 • Ще 17 відсотків вважають, що для ідентифікації себе прийнятно використовувати помилкове повідомлення чи чужий електронний лист. (Джерело: Symantec)

Статистика викрадення особи засвідчує, що проблема не проходить

Крадіжка ідентичності все частіше стає проблемою 21 століття. Оскільки більше даних відходить від фізичного паперу та на підключені до Інтернету сервери, шанси отримати ці дані викрадено збільшується також. Незважаючи на те, що “зловмисники” залишаються активними в крадіжці даних (і внаслідок її розширення, втраті номерів кредитних карток та номерів соціального страхування), споживачі несуть добру частину вини за втрачені дані. Тим не менш, є деякі позитиви, які з’явилися у відповідь.

На щастя, споживачі стають дещо кращими у виявленні спроб шахрайства. Стратегія та дослідження Javelin встановили, що інтернет-покупці, як правило, швидко виявляють спроби шахрайства. Дивно, але 78 відсотків жертв шахрайства змогли виявити шахрайство протягом тижня.

Проте, схоже, запобігання крадіжкам особи не тільки зростає, незважаючи на поважніших споживачів. Порушення даних не виявляє ознак зменшення. І, на жаль, споживачі все ще виглядають менш ініціативними, коли мова йде про захист їх приватної інформації.

“Крадіжка особистості” від CafeCredit, ліцензована за CC BY 2.0

Можливо, вам також сподобається захист від крадіжок особи, що є супер-файлами та як їх видалити Захист від крадіжок особи, дізнавшись про ознаки крадіжок особи