Ваш Інтернет-провайдер може бачити вашу історію переглядів; ось як це зупинити

Як зупинити відстеження провайдера

Інтернет-провайдери (ISP) можуть бачити все, що ви робите в Інтернеті. Вони можуть відслідковувати такі речі, як веб-сайти, які ви відвідуєте, скільки часу ви витрачаєте на них, вміст, який ви переглядаєте, пристрій, який ви використовуєте, та ваше географічне місцезнаходження. Залежно від того, де ви знаходитесь у світі, ця інформація використовується для різних цілей, у тому числі для побудови профілю споживачів для продажу стороннім рекламодавцям або для нав’язування онлайн-цензури від імені урядів.

На щастя, є просте рішення у вигляді VPN, або Віртуальна приватна мережа. Це зашифрує весь інтернет-трафік, що працює на ваш пристрій і з нього, і тунелює його через посередницький сервер. Це означає, що ваш Інтернет-провайдер чи хтось інший прослідковують вашу активність, наприклад, мережеві адміністратори, державні установи чи хакери, не читати..

Бонус VPN полягає в тому, що він маскує вашу IP-адресу та замінює її іншою з обраного вами місця. Це означає, що ви можете обійти гео обмеження на веб-сайтах, таких як послуги, що пропонують потокові послуги, ігри, азартні ігри тощо.

У цій публікації ми розкриваємо найкращий VPN, щоб запобігти відстеженню діяльності та як його налаштувати. Ми також пояснимо, чому провайдери та інші відстежують вашу діяльність та чому ви хочете їх зупинити.

Найкращий VPN для зупинки відстеження провайдера: ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

  • ПК
  • Мак
  • IOS
  • Android
  • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є кращим VPN в галузі з безлічі причин. Він має велику мережу з більш ніж 2000 серверів, що охоплюють 94 країни, тому у вас не виникне проблем із пошуком сервера у відповідному місці. Усі сервери оптимізовані для швидкості, тому ви не відчуєте помітних уповільнень при перегляді, потоковому відео HD або завантаженні.

Ця послуга пропонує найкращу в своєму класі безпеку, включаючи 256-бітове шифрування та ідеальну таємницю вперед. Він також постачається із захистом від витоку DNS та перемикачем захисту, щоб ваш трафік ніколи не залишав зашифрований тунель і залишався нечитабельним для вашого провайдера..

ExpressVPN дозволяє вам підключити до трьох пристроїв одночасно. У ньому є додатки для Windows, MacOS, Linux, iOS та Android. Його можна навіть налаштувати на домашні маршрутизатори, щоб кожен пристрій, підключений до Інтернету, був захищений.

Спробуй це без ризиків: Отримайте 3 місяці безкоштовно із щорічним планом ExpressVPN тут. Плюс цей постачальник надає 30-денну гарантію повернення грошей на всі плани, тому ви можете спробувати це без ризику та отримати повне повернення коштів, якщо не буде задоволено.

Ви можете дізнатися більше про ExpressVPN в нашому поглибленому огляді.

Як використовувати VPN, щоб запобігти моніторингу провайдера

Хоча VPN може звучати дещо складно, початок роботи з ним насправді дуже простий. Ось як налаштувати VPN:

  1. Виберіть постачальника VPN, який пропонує послугу, що відповідає вашим потребам. Ми рекомендуємо ExpressVPN, але CyberGhost та NordVPN – це дві чудові альтернативи дешевих витрат.
  2. Надішліть платіж і зробіть нотатку вашого нового імені користувача та пароля.
  3. Знайдіть відповідне завантаження для свого пристрою на веб-сайті постачальника VPN та запустіть інсталяцію. Більшість мають клієнтів для настільних ПК для Windows та MacOS та мобільних додатків для Android та iOS.
  4. Запустіть настільний клієнт або мобільний додаток, увійдіть у систему та підключіться до VPN-сервера. Вибір місця розташування сервера залежатиме від ваших конкретних потреб. Наприклад, для швидкого перегляду ви, можливо, захочете підключитися до географічно близького сервера. Для розблокування бібліотеки Netflix в США підходить американський сервер.
  5. Тепер ви можете переглядати Інтернет, як зазвичай, але ваш Інтернет-провайдер не зможе контролювати ваш трафік.

Зауважте, що багато постачальників включають параметри запуску в налаштуваннях додатків. Наприклад, ви зможете підключитися до VPN кожного разу при запуску пристрою. Таким чином, ви можете гарантувати, що ваш Інтернет-провайдер ніколи не має даних для реєстрації.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN, щоб зупинити свій Інтернет-провайдер відстежувати свою діяльність?

Ви можете просто торгувати одним злом для іншого. Хоча ви натрапили на безліч безкоштовних VPN-послуг, вони, як правило, не варті другого огляду. Існує цілий ряд причин, чому це відбувається, як з точки зору безпеки, так і з практичної точки зору.

Безкоштовні послуги VPN є добре відомий для відстеження активності користувачів, саме цього ви хочете уникати. Вони використовуватимуть дані для створення профілів та їх продажу найвищим учасникам. Навіть якщо вони не дотримуються цієї практики, швидше за все, вам доведеться переносити рекламу, розміщену на сайтах, які ви відвідуєте самим VPN. Це далеко не найгірше. Деякі безкоштовні VPN взагалі не шифрують ваш трафік, а інші несуть зловмисне програмне забезпечення. Один провайдер навіть захопив пропускну здатність користувачів у режимі очікування та використовував його для створення бот-мережі.

Начебто низька безпека недостатньо погана, на покращенні ефективності все не покращується. Безкоштовні VPN зазвичай мають велика кількість користувачів, що борються за місце на обмеженій кількості серверів. Це перекладається на черги для підключення до серверів та ненадійних з’єднань. Ви, ймовірно, будете терпіти повільне завантаження сторінки під час перегляду та буферизації під час потокового передавання.

Загалом, просто має сенс вибрати надійного платного постачальника, який надасть вам надійну та надійну послугу.

Чому провайдери відстежують вашу діяльність

Для багатьох користувачів здається нормальним, що постачальники їхніх Інтернет-послуг повинні мати можливість бачити все, що вони роблять в Інтернеті. Можна навіть припустити, що їм потрібна інформація про ваш інтернет-трафік, щоб надавати вам послугу в першу чергу. Але це не так.

То чому ваш Інтернет-провайдер хоче бачити вашу історію переглядів? Ну, є кілька потенційних причин. Незалежно від того, де ви знаходитесь, одна чи декілька з них майже напевно будуть грати:

Закони збереження даних

У деяких країнах закони про обов’язкове зберігання даних передбачають, що Інтернет-провайдери повинні відстежувати та записувати конкретні дані про своїх користувачів. Сюди можна віднести, які веб-сайти ви відвідуєте, електронні листи, повідомлення, пошуки, місцезнаходження та операційну систему, серед іншого. Інформація може використовуватися з різних причин, але уряди часто заявляють, що вона використовується правоохоронними органами з конкретних причин, наприклад, як антитерористична ініціатива.

Реклама

У сучасному світі дані прирівнюються до доларів, часто у вигляді цільової реклами. Якщо компанія знає ваші звички перегляду, вони можуть зрозуміти майже все, що стосується вашого життя, від того, де ви купуєте, купуєте та харчуєтесь, до більшої особистої інформації, наприклад вашого сімейного стану, проблем зі здоров’ям і навіть сексуальних уподобань.. Інтернет-провайдери укладають угоди з рекламодавцями і збирати інформацію від свого імені. Тоді компанії можуть націлювати на вас відповідні оголошення на веб-сторінках, які ви відвідуєте.

Ви часто чуєте рекламодавців, що розміщення релевантніших оголошень допомагає користувачеві, хоча, з точки зору користувача, це не завжди так. Насправді це може спричинити порушення конфіденційності та навіть прямо-таки моторошно, коли з’являються оголошення, пов’язані з вашою історією перегляду..

Це ще більше стосується, коли націлено не на вас, а на дитину. Насправді, враховуючи, що діти впливають на більшість рішень щодо придбання домогосподарств, їх інформація особливо цінна для маркетологів. Використовуючи VPN, ви можете запобігти створенню профілів навколо вас та вашої дитини.

Цензура

Хоча жителі багатьох країн можуть користуватися необмеженим доступом до безкоштовної мережі, є велика кількість країн, де громадяни не можуть. Уряди обмежують доступ до певних веб-сторінок з різних причин. Наприклад, якщо веб-сайт розпалює ненависть, погано вказує на уряд країни або заохочує діяльність, яка протидіє певній релігії (наприклад, порно- чи азартні сайти), її можна заблокувати в певних країнах чи регіонах.

Для впровадження цієї цензури уряди часто використовують провайдери послуг. Оскільки Інтернет-провайдери можуть бачити, які веб-сайти ви відвідуєте, і надавати їм доступ до цих сайтів, вони мають право блокувати доступ за дорученням уряду.

Чи зможе мій провайдер бачити, що я використовую VPN?

Коли ви підключаєтесь до VPN, весь ваш трафік шифрується та проходить через посередницький сервер. Через шифрування вміст вашого трафіку буде нечитабельним для кожного, хто його перехоплює, включаючи вашого провайдера. Це означає, що він не може бачити, які сайти ви відвідуєте чи що ви робите в Інтернеті.

При цьому можливо, що ваш Інтернет-провайдер міг бачити, що ваш трафік проходить через сервер VPN. Однак це не має значення. VPN повністю законні в більшості країн, а в США ми не чули про жодних Інтернет-провайдерів, які карали користувачів за використання VPN.

На жаль, те саме не можна сказати для кожної країни. Наприклад, “Великий брандмауер” в Китаї є призначений для виявлення та блокування всього трафіку VPN. У таких ситуаціях деякі постачальники VPN використовують передові технології обфускування, щоб надалі надавати користувачам VPN-з’єднання та доступ до нефільтрованого Інтернету.

Пояснено політику ведення журналів

Якщо ви провели якісь дослідження VPN, можливо, ви натрапили на деяку інформацію про політику реєстрації VPN. Зазвичай існує два типи журналів, які постачальник може зберігати. Перший – це журнали трафіку, які містять інформацію про такі речі, як сайти, які ви відвідуєте, та файли, які ви завантажуєте. Другий тип – це журнали з’єднань, які містять інформацію, що стосується вашого VPN-сеансу.

В ідеалі, ви не хочете, щоб ваш постачальник VPN зберігав журнали трафіку що б там не було. Якщо вони це роблять, то вам буде не набагато краще, ніж ви б з провайдером постійно стежили за собою. Постачальники, які зберігають ці типи журналів (часто ті, що пропонують безкоштовні послуги), зазвичай прагнуть отримати прибуток від інформації, яку вона записує, наприклад, продаючи її стороннім рекламодавцям.

Журнали підключень насправді не викликають занепокоєння, якщо постачальник не записує такі речі, як ваша реальна IP-адреса або IP-адреса VPN. Якщо це так, то хтось із цією інформацією досить легко відстежити активність до вас. У такому випадку ви повернетесь до подібного вторгнення в конфіденційність, яке ви мали б із своїм провайдером.

Щоб вирішити, кому довіряти, ми вивчили політику конфіденційності понад ста постачальників VPN, щоб з’ясувати, які журнали вони зберігають, якщо такі є.

Це єдиний варіант VPN?

Якщо ви не впевнені, що VPN підходить саме вам, існують інші методи, які будуть працювати в різній мірі. Наприклад, використання браузера Tor зашифрує ваш трафік і не дасть провайдеру бачити, які сайти ви відвідуєте. Однак це працює лише для трафіку браузера тоді як VPN шифрує весь трафік, що йде на ваш пристрій і з нього. Ваш Інтернет-провайдер також зможе побачити, що ви використовуєте Tor, що може підняти кілька червоних прапорів. Також варто зазначити, що Tor значно сповільнить швидкість вашого з’єднання.

Дивись також: Найкращі VPN для Tor

Проксі-сервери HTTPS – це ще одна можливість шифрування трафіку веб-переглядача, але, знову ж таки, це не працює для іншого трафіку, що надходить на ваш пристрій і з нього. Крім того, за допомогою проксі-серверів HTTPS ваш провайдер може бачити, які веб-сайти ви відвідуєте, хоча це не конкретні сторінки чи вміст.

Інші проксі, наприклад, DNS та SOCKS, не шифрують ваш трафік, тому вони можуть бути нормальними для деяких цілей, наприклад розблокування вмісту. Але вони, як правило, залишать вашу інтернет-діяльність піддаватися моніторингу з боку вашого провайдера.

Країни, які використовують провайдери для цензури вмісту

Ми згадали про Китай вище, але це не єдина країна з сильним обмеженим інтернетом. Інші країни по всьому світу цензурують вміст, часто за допомогою спостереження і відстеження провайдерів.

Наприклад, в Алжирі Інтернет-провайдери зобов’язані стежити за активністю користувачів своїх користувачів в Інтернеті, і резидентам, можливо, загрожує кримінальна відповідальність за розміщення певного вмісту в Інтернеті.

У Болгарії уряд просить провайдерів надавати в режимі реального часу доступ до Інтернет-трафіку своїх користувачів. А в Катарі провайдерам надано дозвол блокувати конкретні сайти, включаючи ті, що публікують нецензурний контент.

Карта Барона безпеки найгірших країн.

Наведена вище карта Барону Безпеки показує деякі з найгірших рейтингів з точки зору цензурного нагляду, хоча слід зазначити, що це не все проводиться завдяки використанню Інтернет-провайдерів.

Основне зображення зображення: Планшет iPad ліцензовано за CC BY 2.0.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me