Розблокувати YouTube: як отримати доступ з роботи, школи чи будь-якої країни

Розблокувати YouTube_ Як отримати доступ з будь-якого місця

Вдячно, де б ти не був, ви маєте змогу розблокувати YouTube за допомогою VPN (віртуальна приватна мережа). Це дозволить тунелювати весь ваш інтернет-трафік через посередницький сервер у вибраному вами місці, маскуючи вашу IP-адресу та видаючи, що ви перебуваєте в іншому місці. Ви зможете переглядати YouTube (та інші заблоковані служби) зі свого офісу, школи чи за кордоном, будь-де в світі.

Більше того, коли ви використовуєте VPN, весь ваш трафік шифрується, тому ніхто не може бачити, що ви робите в Інтернеті, і не відстежувати вашу активність. Сюди входять постачальники послуг Інтернету (ISP), мережеві адміністратори та кіберзлочинці.

У цій публікації ми пояснимо, де і чому YouTube заблоковано, і виявимо найкращі VPN для розблокування YouTube. Ми також пояснимо, чому вам слід уникати безкоштовних VPN та проксі-серверів і що робити, якщо VPN-мережі також заблоковані.

Де і чому заблоковано YouTube?

Якщо ви читаєте це, то, швидше за все, ви натрапите на блок YouTube в той чи інший момент. Можливо, ви зіткнулися з мережевим блоком, встановленим адміністраторами мережі, в таких місцях, як офіси та школи. Потім з’являються блоки, що виконуються урядами, які охоплюють цілі регіони. Іноді весь веб-сайт YouTube є поза межами, а в інших випадках – це лише певні частини вмісту.

YouTube заблокований на роботі

Роботодавці часто блокують доступ до сайтів, які можуть бути джерело відволікання, як-от потокові джерела, сайти електронної комерції та платформи соціальних медіа. Як ми всі знаємо, YouTube може бути вбивцею продуктивності праці, і це не дивно, що роботодавці вважають за краще, щоб їх працівники не витрачали годин на перегляд відео. Зауважте, що використання VPN для обходу блоків на роботі може бути порушенням договору, тому перевірте це, перш ніж почати.

YouTube заблоковано в школі

Аналогічно, школи хочуть допомогти учням зосередитись на навчанні, а не витрачати час на перегляд відео. Вони також хочуть не допустити студентів доступ до невідповідного контенту під час навчання в школі. Зауважте, що адміністраторам мережі можливо вибірково блокувати доступ, щоб певні люди, наприклад, викладачі, могли переглядати вміст YouTube, а інші (студенти) не могли.

Конкретні країни

Раніше різні країни заблокували YouTube, а в кількох є поточні блоки. Країни, які зараз блокують YouTube, включають Китай, Іран та Північну Корею. Причини цих блоків включають в себе контроль за тим, до якого вмісту громадяни мають доступ та дозволяють місцевим конкурентам YouTube процвітати. Якщо YouTube заблокований у вашій країні, ви, можливо, взагалі не зможете отримати доступ до сайту. Якщо певний фрагмент вмісту заблокований, ви, ймовірно, побачите повідомлення про помилку, яке говорить приблизно так: “Завантажувач не зробив це відео доступним у вашій країні”.

країна youtube заблокована

Як розблокувати YouTube за допомогою VPN

На щастя, обійти ці обмеження просто. Використовуючи VPN, ви можете замаскувати реальну IP-адресу та замінити її на посередницький сервер у вибраному вами місці. Це зробить уявлення, що ви перебуваєте за межами обмеженої мережі чи регіону. Ось як розблокувати YouTube за допомогою VPN:

 1. Зареєструйтесь у вибраного постачальника VPN (рекомендуємо ExpressVPN), внесіть платіж та зробіть нотатку вашого нового імені користувача та пароля.
 2. Завантажте відповідний додаток для свого пристрою. Більшість постачальників VPN-рейтингу пропонують додатки для Windows, MacOS, iOS та Android.
 3. Встановіть та запустіть додаток та використовуйте нові облікові дані (ім’я користувача та пароль) для входу.
 4. Підключіться до сервера у відповідному місці. Наприклад, для школи чи офісу ви можете просто підключитися до найближчого сервера до поточного місця, щоб отримати найшвидшу швидкість. Щоб обійти обмеження для країни, вам потрібно вибрати сервер у країні, де доступ до YouTube не обмежений.
 5. Після підтвердження з’єднання ви можете почати нормально користуватися YouTube.

Зауважте, що вам може знадобитися оновити сторінку або відкрити нове вікно браузера, щоб воно працювало.

ВИКОРИСТУЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ VPN, щоб розблокувати молодь: Якщо вам потрібно розблокувати YouTube лише на короткий час, ви можете скористатися 30-денним пробним періодом ExpressVPN, щоб отримати повністю безкоштовний доступ. Вам потрібно буде зареєструвати свою платіжну інформацію, але ви можете легко скасувати будь-який час протягом перших 30 днів і отримати повне повернення коштів. Це ідеально, якщо ви просто відвідуєте країну, де YouTube заблокований, або тимчасово працюєте в офісі, де доступ обмежений.

Найкращі VPN для розблокування YouTube

Теоретично більшість VPN повинні мати змогу допомогти вам розблокувати YouTube. Однак не всі VPN однакові і відрізняються швидкістю, надійністю, безпекою, обслуговуванням клієнтів тощо. Ми перевіряємо багато VPN, щоб дізнатись, де лежать їх сильні сторони. Ми склали список найкращих VPN для розблокування YouTube на основі таких критеріїв:

 • Має можливість обминати мережеві та національні обмеження на YouTube
 • Пропонує швидку, надійну послугу, підходящу для потокової передачі HD
 • Керує мережею глобальних серверів
 • Забезпечує прості у використанні настільні та мобільні додатки
 • Використовує сильне шифрування та забезпечує додаткові функції безпеки
 • Підтримує політику без журналів
 • Забезпечує чудову підтримку клієнтів

Ось наш список найкращих VPN для YouTube:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN – найкращий VPN для YouTube з кількох причин. У ньому функціонує широка мережа з понад 2000 серверів, що охоплюють 94 країни, і всі вони оптимізовані для швидкості. Цей провайдер відомий своїми надійними з’єднаннями та розблокуючими можливостями, тому ви зможете насолоджуватися YouTube, а також доступ до таких сайтів, як Netflix, Amazon Prime Video та багато іншого. Це навіть працює в Китаї, тож ви можете отримати доступ до YouTube, якщо ви живете чи подорожуєте там. Підтримка клієнтів у формі 24/7 прямого чату означає, що допомога завжди під рукою, якщо у вас виникли проблеми.

ExpressVPN має найкращий у своєму розпорядженні пакет безпеки, включаючи 256-бітове шифрування, ідеальну таємницю вперед, захист від витоку DNS та перемикач захисту. Це означає, що ваша інформація завжди залишатиметься в зашифрованому тунелі, щоб ніхто не міг прослухати і виявити, що ви ‘обминаючи блоки на місці. Цей постачальник не буде вести журнали будь-якої особистої інформації, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про передачу інформації третій стороні.

Додатки доступні для Windows, MacOS, Linux, iOS та Android. Доступні також різні конфігурації маршрутизатора, якщо ви хочете охопити всю свою домашню мережу.

БЕЗКОШТОВНА ВИГОДА: Читачі можуть отримати 49% знижки на річний план ExpressVPN плюс 3 місяці безкоштовно. Як згадувалося, існує 30-денна гарантія повернення грошей, тому ризику взагалі немає.

Перегляньте наш повний огляд ExpressVPN.

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost – це один постачальник VPN, який створив собі ім’я в царині потокового передачі. Він має зростаючу мережу серверів і забезпечує швидку швидкість. Більше того, він має спеціальний режим “Розблокувати потокове”, в якому ви можете вибрати канал Ви хочете переглядати і автоматично спрямовуватися на відповідний сервер. YouTube та YouTube Red (Premium) – це варіанти, як Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer.

У вас не буде проблем із безпекою у цього постачальника: він використовує 256-бітове шифрування та забезпечує захист від витоків DNS. Вбудований комутатор захисту, який перерве Інтернет-з’єднання у випадку, якщо ваше VPN-з’єднання перестане.

Програми CyberGhost доступні для Windows, Linux, MacOS, iOS та Android.

Економте 77%: Зареєструйтесь лише на рік та отримайте 77% знижки плюс півроку безкоштовно. 30-денна гарантія повернення грошей робить це покупкою без ризику.

Поглибите наш глибокий огляд CyberGhost.

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN – ще один чудовий постачальник. Цей працює з величезною мережею з понад 4500 серверів, багато з яких оптимізовані для потокової передачі HD відео. Це може допомогти вам розблокувати YouTube разом із популярними потоковими службами, такими як Netflix, Hulu, BBC iPlayer та Amazon Prime Video. NordVPN – ще одна послуга VPN, яка працює в Китаї.

Цей постачальник має сильний фокус на безпеці та конфіденційності з політикою нульових журналів, шифруванням “військового класу”, ідеальною таємницею вперед, захистом від витоку DNS, перемикачем вбивства та автоматичним захистом Wi-Fi.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ: Ви можете економити великий, коли довго їдете. Підписавшись на дворічний план NordVPN, ви отримаєте 66% знижки, тож ви будете платити лише $ 3,99 на місяць.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish – популярний сервіс VPN, що має чудові потокові можливості. Це швидко і надійно і може розблокувати різні сервіси, включаючи YouTube. Цей є дуже популярний серед торрентерів та користувачів Kodi завдяки Android APK та тому, що його пульт дистанційного керування привітний.

IPVanish призначений для забезпечення користувачів безпечним і приватним сервісом і не зберігає журналів про діяльність користувачів або історію сеансів. Він використовує 256-бітне шифрування та ідеальну таємницю вперед, оснащений перемикачем захисту та захистом від витоку DNS.

IPVanish має клієнтів для настільних ПК для Windows та MacOS, а також мобільні додатки для iOS та Android.

УВАГА ЧИТАТИ: Наші читачі можуть отримати до 60% знижки на план IPVanish.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN – менший і новіший постачальник, ніж його провідні конкуренти, але це, здається, не сповільнює його. Дійсно, він прив’язує деякі найшвидші швидкості, які ми бачили, і продовжує вражати, коли мова йде про розблокування різних служб, включаючи YouTube.

PrivateVPN настільки ж приватний, скільки вони приходять і не зберігає жодного журналу. Він використовує сильне шифрування: 128-бітне або 256-бітове, залежно від обраного протоколу. Ви відчуєте себе ще більш захищеними завдяки захисту від витоку DNS та вбудованому перемикачу захисту.

У цього постачальника є програми для Windows, MacOS, iOS та Android.

ОСОБЛИВА ПРОПОЗИЦІЯ: Якщо ви зареєструєтесь для річного плану PrivateVPN, ви отримаєте 70% знижки та 5 місяців безкоштовно.

Перегляньте наш повний огляд PrivateVPN.

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN для розблокування YouTube?

Якщо ви ще не натрапили на тону безкоштовних VPN-пропозицій, не сумніваєтесь, що вам досить скоро. Ці послуги пропонують надати аналогічні послуги своїм платним колегам, але реальність зазвичай дуже інша.

Безкоштовні VPN зазвичай пропонують кілька серверів у кількох місцях. Їм потрібно ділитися між багатьма користувачами (адже кожен любить щось безкоштовно). Однак це означає обмежену ємність і потенційно довгий час очікування для підключення до неминуче повільного сервера. Навіть якщо вам вдасться підключитися до сервера в потрібному місці, швидше за все, не вдасться розблокувати YouTube все одно.

Більше того, під час використання цих безкоштовних послуг ваша безпека та конфіденційність наражаються на небезпеку. Деякі безкоштовні VPN, які стверджують, що шифрують ваш трафік, насправді не мають, а деякі навіть пройдуть крок далі, щоб заразити ваш пристрій шкідливим програмним забезпеченням.

Навіть ті, хто шифрує трафік, зазвичай мають певний мотив і сумнівну політику конфіденційності. Зрештою, їм потрібно якось заробляти гроші, а це зазвичай передбачає експлуатацію користувачів. Вас можуть подавати набридливі оголошення через додаток VPN або на відвідуваних вами сайтах. Або вашу діяльність можна відстежувати та продавати як профіль користувача третім особам.

Зрозуміло, що варто скористатися цими послугами і платити кілька доларів на місяць для високооплачуваного платного провайдера.

Чи можна використовувати проксі для розблокування YouTube?

Поряд із безкоштовними VPN ви знайдете безліч рекламних оголошень про безкоштовні проксі-сервери, деякі навіть розроблені спеціально для розблокування YouTube. Хоча це здається дуже привабливим, особливо спеціальні варіанти, такі як YouTubeProxy.win, ви часто стикаєтеся з деякими тими ж проблемами, що і у вільних VPN. Ці служби матимуть обмежену кількість локацій, і вони не зможуть обійти обмеження, з якими ви стикаєтеся.

Крім того, проксі-сервер не зашифрує ваш трафік так, як VPN, тому ви залишаєте свою інформацію повністю піддається будь-кому, хто хоче снопати про те, що ви робите в Інтернеті. Основна перевага проксі-сервера перед VPN полягає в тому, що не повинно бути помітних уповільнень, оскільки немає кроку шифрування. Однак у багатьох верхніх VPN, що пропонують відмінні швидкості, додаткова безпека того варта.

Обмеження для країни YouTube

Існує довга історія, коли різні країни блокували доступ до YouTube у своїх межах. Можливими причинами можуть бути можливість місцевих конкурентів процвітати або мати більший контроль над вмістом, до якого громадяни мають доступ.

В даний час, Відомо, що YouTube заблокований у Китаї, Ірані та Північній Кореї. Але в минулому його блокували уряди інших країн, включаючи Росію, Судан і Таїланд.

Іноді уряди блокують вибраний контент, а в інших випадках – блокують весь сайт. Наприклад, YouTube був повністю заблокований у Судані два рази. Перший блок у 2010 році був у відповідь на публікацію YouTube на відео з фальсифікацією виборів. Другий блок відбувся у 2012 році і помстився за відмову YouTube зняти антиісламський фільм, Невинності мусульман.

Крім YouTube, уряди блокують інші сайти, такі як Facebook та Twitter. Найбільш помітними є обмеження в Китаї; великий брандмауер країни призначений для блокування безлічі сайтів і навіть блокування більшості VPN. На щастя, декілька VPN все ще працюють у Китаї і можуть допомогти вам розблокувати YouTube та інші сайти під час відвідування.

Що робити, якщо VPN також заблоковані?

Як уже згадувалося вище, ви можете заблокувати не лише веб-сайти, такі як YouTube, Facebook та Amazon. Багато адміністраторів мережі натрапили на те, що проксі-сервери, включаючи VPN, використовуються для обходу їх обмежень. Тож зрозуміло, що вони вживають заходів, щоб їх зупинити. Ви можете виявити, що доступ до веб-сайтів VPN заблокований, і VPN-з’єднання можуть бути виявлені і заблоковані.

Так само деякі країни блокують веб-сайти та з’єднання VPN. Китай, мабуть, найвідоміший блокатор VPN. Хоча вони там не зовсім незаконні, деякі постачальники VPN були закриті, заарештовані та засуджені. Тим не менш, використання VPN залишається дуже популярним у Китаї.

Це не єдина країна, яка намагається обмежити використання VPN. Білорусь, Іран, Ірак, Туреччина та Росія встановили блоки VPN, а деякі навіть заборонили використання VPN.

Однак, існують шляхи навколо цих обмежень. Щоб трафік VPN був заблокований, його потрібно розпізнати як трафік VPN. Деякі провайдери найвищого рейтингу VPN використовують технологію обфускування, яка робить трафік VPN невпізнанним. Якщо ваш VPN не використовує цю технологію, вам все-таки пощастить. Іноді переходу на порт 443 буде достатньо, щоб обійти брандмауер. Порт 443 використовується для HTTPS-трафіку, тому ваше VPN-з’єднання, здавалося б, просто отримує доступ до захищеного веб-сайту. Якщо переключення портів не є варіантом для вашого VPN-клієнта, ви можете звернутися за допомогою до свого постачальника. Вони можуть навіть мати спеціальні сервери, які отримують доступ до цього порту.

Цензура YouTube

Це не лише YouTube, який піддається цензурі інших; багато вмісту цензурує сам YouTube. Це може бути пов’язано з тим, що це порушує умови використання платформи, що може застосовуватися до вмісту, що порушує конфіденційність особи або порушує авторські права.

YouTube також зазнає тиску з боку урядів, організацій та окремих осіб щоб видалити певний вміст. Знову ж таки, це можуть бути захищені авторським правом матеріали чи вміст, що порушує конфіденційність, але може бути вмістом, що включає такі речі, як мова ненависті чи сильні політичні погляди.

YouTube у своєму плані заявляє, що його вміст орієнтовано на дітей віком 13 років і старше, але він погодився обмежити невідповідні відеоролики, спрямовані на дітей молодшого віку..

YouTube та конфіденційність

Однією з областей, якої ми ще не торкалися, коли йдеться про використання YouTube, – це конфіденційність користувачів. YouTube належить Google, компанії, яка процвітає на даних користувачів. Як і будь-який інший продукт Google, під час використання YouTube Google збирає дані про все, що ви робите, включаючи те, що ви переглядаєте, і що вам подобається, і коментувати. Він розміщує ваші оголошення на основі вашого профілю користувача на цьому веб-сайті та інших веб-сайтах, які ви відвідували в Інтернеті.

Те, як ви відстежуєте, – це ваша IP-адреса та файли cookie. Однак якщо ви використовуєте VPN, ваша IP-адреса буде замаскована і не буде прив’язана до вас, індивідуальний користувач. Це також убереже ваші дані перегляду від мережевих адміністраторів, а також від вашого провайдера та будь-яких інших снуперів. Поєднайте свою VPN з режимом “анонімного” чи “приватного перегляду” веб-браузера, щоб приховати свою IP-адресу та уникати файлів cookie.

Звичайно, це не просто свій конфіденційність, яку ви повинні врахувати. YouTube користується величезною популярністю у дітей різного віку, тому ви також повинні враховувати їхню конфіденційність. Нещодавно були подані скарги до Федеральної комісії з торгівлі США від груп адвокатів щодо дітей щодо цього питання. Але поки що YouTube ховається за своїми умовами та умовами, які стверджують, що він спрямований на дітей старше 13 років (які не так сильно захищені законами про конфіденційність). Тим часом він продовжує збирати дитячі дані. На щастя, використання VPN та перегляд у режимі анонімного перешкоджання можуть завадити YouTube записувати дані про вашу дитину.

Дивись також: Альтернативи Google, орієнтовані на конфіденційність

Інші продукти YouTube

А як щодо доступу до інших продуктів YouTube, таких як YouTube Music, YouTube Premium (раніше YouTube Red) та YouTube TV? Ну, це залежить від мережі, до якої ви підключились, і чи вирішили вони заблокувати URL-адреси, пов’язані з цими послугами.

Музика YouTube – це лише музичний сайт, де ви можете слухати пісні (але не дивитися їх супровідні відео). Оскільки це лише послуга потокової передачі музики, малоймовірно, що ви знайдете її заблокованою в мережі офісу чи школи, хоча її можуть заблокувати уряди. Якщо ви виявитеся заблокованими, VPN зможе допомогти.

YouTube Premium це платна підписка, яка дозволяє переглядати відео YouTube та вміст музики YouTube без необхідності переносити рекламу. Ця послуга доступна лише у 17 країнах, таких як США, Великобританія, Австралія, Канада, Франція та Німеччина. Якщо ви перебуваєте за межами країн, що відповідають вимогам, ви не зможете отримати доступ до служби. Однак ви можете використовувати VPN, щоб підробити своє місцезнаходження та відновити доступ.

YouTube TV є провідним провайдером, доступним для користувачів у США. Він надає вміст з каналів, таких як ABC, CBS та FOX, і адаптує ваш доступний вміст на основі вашого будинку та поточного місцезнаходження. Однак якщо ви зареєструвалися та подорожуєте за межами США, ви, ймовірно, отримаєте повідомлення про помилку, яке повідомляє вам, що вміст недоступний. Все, що вам потрібно зробити – це підключитися до сервера VPN у США, і ви зможете повернутися.

Кредитний імідж: “YouTube” ліцензований під CC BY 2.0