Як розблокувати Skype в ОАЕ за допомогою VPN (і які VPN працюють)

Як розблокувати Skype в ОАЕ за допомогою VPN

Орди самолетів, іноземних студентів та експатів щодня користуються послугами Voice over Internet Protocol (VoIP), на зразок Skype, щоб підтримувати зв’язок зі своїми друзями та родиною вдома. Однак, у деяких країнах, таких як Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ), Skype та подібні послуги повністю заблоковані. Насправді в ОАЕ єдиними дозволеними послугами VoIP є Botim та C’Me. Проблема полягає в тому, що обидві послуги мають високу щомісячну плату.

Однак є рішення.

Ми детально розглядаємо інформацію про кожного з перевірених нами постачальників, але якщо у вас є лише час на короткий підсумок, ось наш список найкращих VPN для розблокування Skype в ОАЕ:

 1. ExpressVPN Наш вибір №1 для розблокування Skype в ОАЕ. Надшвидкі сервери в мережі, що охоплює понад 90 країн, можуть розблокувати практично все. Конфіденційність та безпека високого класу. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN Цей постачальник має чудові результати в розблокуванні гео-обмежених та цензурованих послуг. Бюджетна ціна з максимальною безпекою.
 3. PrivateVPN Нова найновіша мережа тут із меншим списком серверів, але відмінно підходить для розблокування чату та потокових служб.
 4. Surfshark Вражаючі функції безпеки та конфіденційності. Не так швидко, як вибір вище у списку.

Підключившись до віртуальної приватної мережі (VPN), ви можете замаскувати вашу IP-адресу, зробивши так, що ваш Інтернет-трафік походить з іншої країни. Це дозволяє завантажувати програмне забезпечення та відвідувати веб-сайти, які зазвичай недоступні зсередини Дубаю та інших країн ОАЕ. VPN також шифрують ваші дані, не дозволяючи їх читати третіми сторонами, такими як ваш Інтернет-провайдер (ISP).

У цій публікації ми пояснимо, чому ОАЕ блокує Skype і як можна обійти ці обмеження за допомогою VPN. Ми також рекомендуємо найкращі VPN для ОАЕ та ризики, пов’язані з безкоштовними послугами VPN в ОАЕ.

Як розблокувати Skype в ОАЕ

Розблокувати Skype за допомогою VPN насправді досить просто, навіть з таких країн, як ОАЕ, Катар, Лівія та Кувейт, де послуга нібито недоступна. Просто виконайте наведені нижче дії.

Ось як користуватися Skype в ОАЕ:

 1. Спочатку скористайтеся відповідною послугою. Багато VPN не працюють в ОАЕ, тому вибір правильного життєво важливий. (Ми рекомендуємо ExpressVPN.)
 2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення VPN. Буде доступно кілька різних версій, тож переконайтеся, що ви встановили правильну для свого пристрою.
 3. Підключіться до сервера в країні, яка не блокує Skype.
 4. Зачекайте, поки ви підключитесь. Тепер завантажте Skype. Після його встановлення ви зможете телефонувати та приймати дзвінки без проблем.

БЕЗКОШТОВНИЙ СКІП БЕЗКОШТОВНО: Якщо ви лише в ОАЕ на короткий час (наприклад, у відпустці) і не хочете брати на себе довгострокову підписку, ви можете скористатися 30-денним пробним терміном ExpressVPN, щоб безкоштовно розблокувати Skype. . Вам потрібно буде заплатити заздалегідь, але ви можете скасувати будь-який час протягом цього періоду повне повернення коштів.

Найкращі VPN для розблокування Skype

Хоча доступні сотні VPN-сервісів, лише ОАЕ надійно працює. Щоб знайти найкращі VPN для розблокування Skype в Об’єднаних Арабських Еміратах, ми шукали служби, які відповідають критеріям нижче:

 • Здатний обійти обмеження в Інтернеті в ОАЕ
 • Має досить швидкі для потокової передачі високої чіткості та VoIP-дзвінків
 • Пропонує численні сервери в широкому наборі різних місць
 • Використовує сильне шифрування та включає інші вдосконалені функції безпеки
 • Не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати

Нижче ви знайдете наш список найкращих VPN для ОАЕ:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2023 р. СКЛАД БОЛОКІВ В УАЄТестированому січні 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN забезпечує доступ до понад 3000 серверів у 94 різних країнах. Крім того, це досить швидке потокове відео з високою швидкістю, без помітного буферизації. Це означає, що, крім розблокування та потокового передавання з популярних платформ, таких як Netflix та BBC iPlayer, ExpressVPN дозволяє вести тривалі безперебійні розмови через Skype.

Ваш Інтернет-трафік зберігається приватним, використовуючи комбінацію 256-бітного шифрування, ідеальну таємницю вперед, перемикач захисту (у додатках для настільних ПК) та захист від витоків WebRTC та DNS. ExpressVPN не реєструє будь-яку особисту інформацію, а лише електронну адресу, на яку ви зареєструвались. Таким чином, якщо ви використовуєте електронну адресу, що викидається, і платите за допомогою Bitcoin, ви можете переглядати повністю анонімно. Підтримка клієнтів доступна цілодобово через чат наживо, якщо у вас виникли якісь проблеми.

Цей сервіс пропонує додатки для всіх найпопулярніших операційних систем (Windows, Linux, MacOS, Android та iOS). Його можна встановити вручну на бездротових маршрутизаторах за допомогою прошивки спеціального маршрутизатора ExpressVPN.

Плюси:

 • Керує мережею з понад 3000 серверів, що охоплюють 94 країни
 • Добре розроблені мобільні та настільні додатки
 • Проста у користуванні програма, яка встановлюється за допомогою майстра
 • Потужне шифрування, безпека та конфіденційність протягом усього часу
 • Цілодобова підтримка чату добре навчена вирішувати складні ситуації

Мінуси:

 • Не найдешевший постачальник у цьому списку

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ СКІПУ в ОАЕ: ExpressVPN – наш найкращий вибір. У ньому розгалужена серверна мережа, яка оптимізована для швидкісних з’єднань. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Розблокує потокові сайти, з якими бореться інші VPN. Існує 30-денна гарантія повернення грошей без зворотнього зв’язку, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNСКЕЙП НЕБЛОКІВ В УАЄТестированому січні 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN стоїть самостійно щодо розміру мережі. Користувачі можуть вибирати сервери, розроблені для таких заходів, як потокове передавання даних, обмін файлами та ігри, або безпосередньо вибрати один із понад 5000 серверів (у 62 країнах). Це означає, що у вас завжди буде сервер поблизу, збільшуючи ймовірність низької затримки підключення та забезпечуючи, щоб ваші відеодзвінки Skype були кришталево чистими і не затримувались.

NordVPN пропонує більше варіантів безпеки, ніж багато її конкурентів. Окрім 256-розрядного шифрування, специфічного для перемикання програмного захисту та захисту від витоку DNS, IPv6 та WebRTC, він пропонує автоматичне блокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення, подвійний функціонал VPN і навіть можливість підключення до Tor через VPN. NordVPN не реєструє будь-яку особисту інформацію, тож ви можете бути впевнені, що ваша діяльність завжди буде приватною.

Цей VPN має додатки для систем Android, iOS, Windows та MacOS. Його також можна встановити на платформах на базі Linux та підтримуваних мережевих маршрутизаторах, хоча необхідна конфігурація вручну.

Плюси:

 • Сильне шифрування та відсутність журналів не сприяють безпеці та конфіденційності
 • Неперевершена мережа – понад 5000 серверів у 60 країнах
 • Швидке та надійне завантаження та потокова швидкість
 • Підключіть одночасно 6 пристроїв

Мінуси:

 • Можна вибрати лише розташування сервера, а не конкретний сервер

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це хороший вибір цінності. Хороший універсал, який добре працює зі Skype в ОАЕ. Сильні функції безпеки та дозволяють одночасно використовувати до 6 пристроїв з одного облікового запису. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. ПриватнийVPN

PrivateVPNСКЕЙП НЕБЛОКІВ В УАЄТестированому січні 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN може не мати найбільшої серверної мережі, що має всього 76 в усьому світі, але він забезпечує більш високі швидкості, ніж більшість його конкурентів. Оскільки Skype – це досить об’ємна програма, особливо під час групових дзвінків, це робить PrivateVPN вагомим вибором, особливо для тих, хто має повільний Інтернет. PrivateVPN також може розблокувати популярні сервіси, такі як BBC iPlayer та Hulu, тому ви можете використовувати його для передачі телевізора з дому, якщо ви перебуваєте в ОАЕ у відпустці.

Цей VPN використовує 256-бітове шифрування, захист від витоків DNS, WebRTC та IPv6 та сувору політику без реєстрації, щоб захистити ваші особисті дані.. У додатку Windows також є перемикач на вбивство, а подібні функції незабаром з’являться на пристроях Mac. PrivateVPN виходить за межі служби обслуговування клієнтів; Команда доступна цілодобово за допомогою чату в реальному часі і може навіть встановити програмне забезпечення віддалено з вашого дозволу.

Ця послуга пропонує додатки для Windows, Android, iOS та MacOS. Ручна установка потрібна для систем Linux та мережевих маршрутизаторів.

Плюси:

 • Недорогий варіант, який працює в ОАЕ
 • Завоювання репутації для розблокування популярних геоблокованих сайтів та сайтів служб
 • Конфіденційність та безпека є найвищим рівнем

Мінуси:

 • Менше серверів на вибір, ніж інші провайдери вище в цьому списку

Наш результат:

4.5 з 5

ВЕЛИКА швидкість: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Добре працює зі Skype та дозволяє до 6 пристроїв за один обліковий запис. Невелика кількість серверів 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. Surfshark

SurfShark VPNСКЕЙП НЕБЛОКІВ В УАЄТестированому січні 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark є сильним вибором для потокової передачі завдяки високій швидкості, винятковій можливості розблокування та 800+ серверам у 50 країнах. Однак ці якості також означають, що він є ідеальним кандидатом для тих, хто хоче користуватися Skype за кордоном. Найкраще, що у Surfshark немає обмеження підключення, тобто ви можете захистити всі свої пристрої одним обліковим записом.

Ця послуга не йде на компроміс, коли йдеться про безпеку. Він захищає вас, використовуючи 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач захисту (у кожній версії) Ця служба не реєструє особисту інформацію, хоча ви можете зареєструватися за допомогою Bitcoin, якщо хочете. Підтримка клієнтів можна отримати 24/7 за допомогою чату наживо в разі виникнення проблем.

У Surfshark є програми MacOS, iOS, Windows, Android, Amazon Firestick і Fire TV. Однак для роботи з системами Linux та інтернет-роутерами потрібна ручна установка.

Плюси:

 • Гідні, надійні швидкості
 • Вбийте перемикач на всіх платформах
 • Працює в ОАЕ та Китаї

Мінуси:

 • Відносно невелика серверна мережа
 • Інколи повільний сервер

Наш результат:

4 з 5

БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ: Surfshark пропонує дуже високі швидкості, чудові функції безпеки та конфіденційності, а також можливість користуватися Skype в будь-якому місці Існує також 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чому Skype заблокований?

В ОАЕ постачальники VoIP зобов’язані мати спеціальну ліцензію, перш ніж користуватися їх послугами. Проблема полягає в тому, що на сьогоднішній день доступні лише дві послуги, обидві якими управляє Etisalat, національний провайдер. Точні причини цієї вимоги незрозумілі, але регулюючий орган телекомунікацій (ТРА) перераховує одну зі своїх цілей як «[забезпечення] того, щоб ліцензіати дотримувались стандартів якості роботи». Ви б могли подумати, що Skype має 300 мільйонів активних користувачів у всьому світі, але, очевидно, ні.

Можливо, це є основним мотивом цієї заборони. В ОАЕ історія жорсткої інтернет-цензури. Також багато VoIP-сервісів, включаючи Skype та WhatsApp, тепер пропонують шифрування в кінці. Це робить уряд неймовірно важким для моніторингу діяльності користувачів. Це не просто міркування; в ОАЕ вже є чіткі правила використання VPN, швидше за все, з аналогічної причини.

Чи можу я розблокувати Skype за допомогою безкоштовного VPN?

Використання безкоштовного VPN – це взагалі погана ідея, але тим більше, коли в ОАЕ. Зазвичай у цих сервісів є досить невеликі мережі, але при цьому більше користувачів, ніж послуги преміум класу. Це призводить до надзвичайно низької швидкості, тривалих час очікування серверів та щомісячних обмежень даних. Як результат, ви, швидше за все, відчуєте відео, яке зависає, заїкається звук та можливі відключення дзвінка під час використання безкоштовного VPN із Skype.

На жаль, оскільки ці послуги не стягують плату з користувачів безпосередньо, їм доводиться знаходити альтернативні – іноді тіньові – способи заробити гроші. Вони можуть вставляти рекламу на відвідувані вами сторінки або зберігати файли cookie для відстеження на вашому пристрої, що дозволяє службі контролювати вашу діяльність. Ця інформація не записується без жодної причини; він дуже цінний і може бути проданий третім сторонам пізніше, як правило, без вашого прямого дозволу чи знання.

Безкоштовні VPN не відомі своєю безпекою. Навіть якщо припустити, що ви встановите законний додаток, а не той, який призначений для зараження вашої системи шкідливим програмним забезпеченням, дослідження показують, що величезний відсоток безкоштовних VPN вразливий до витоків IPv6. Гірше, що деякі з них навіть не шифрують трафік, це означає, що ви насправді менш безпечні, ніж без VPN. Ці ризики поширюються і на великих постачальників; ми навіть бачили, як великий безкоштовний VPN продає пропускну здатність своїх користувачів, щоб допомогти запустити ботнет.

Ви не можете бути занадто обережними, коли мова йде про безпеку в Інтернеті, особливо в країнах з історією інтернет-цензури. Щоб захистити себе, радимо використовувати авторитетний VPN з потужним шифруванням та першою політикою конфіденційності для клієнта.

Чи законні VPN в Об’єднаних Арабських Еміратах?

Чи законні VPN в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ)

VPN мають багато законних цілей і є використовується легально по всьому світу. Наприклад, віддалені працівники можуть використовувати їх для підключення до внутрішньої мережі свого роботодавця, геймери можуть захистити себе від DDoS-атак, а користувачі можуть залишатися в безпеці під час підключення до загальнодоступних мереж Wi-Fi. Однак, якщо законодавство про VPN залежить від місця розташування в іншому, важливо знати місцеві закони під час відвідування іншої країни. Отже, чи законні VPN в ОАЕ?

Федеральний декрет-закон № 5 від 2012 року про боротьбу з кіберзлочинністю (PDF), стаття 9 описує покарання для тих, хто використовує VPN для вчинення або приховування доказів злочину. Однак це не робить використання VPN по суті незаконним.

Рекомендуємо уважно вивчити законодавство щодо авторських прав, кіберзлочинності та VoIP в ОАЕ, перш ніж намагатися використовувати VPN у цій країні..

Які інші сайти та послуги заблоковані в ОАЕ?

ОАЕ має один із найбільш обмежених доступ до Інтернету у світі. Нижче наведено перелік типів вмісту, які автоматично цензуруються урядом країни. Примітка: оскільки TRA публічно не перераховує кожен заборонений веб-сайт, можуть бути додаткові категорії матеріалів, які не згадуються нижче.

 1. Знайомства
 2. Азартні ігри
 3. Порнографія
 4. Про-ЛГБТ-вміст
 5. Релігійно чутливий матеріал
 6. Вміст проти ОАЕ
 7. Проксі-сервери та веб-сайти, пов’язані з VPN
 8. Неліцензовані комунікаційні платформи (Skype, WhatsApp тощо)

Чи буде Skype коли-небудь доступний в ОАЕ?

Microsoft та Apple зараз ведуть переговори з ОАЕ щодо повернення Skype та FaceTime. Однак це може бути повільним процесом. Зрештою, Інтернет-провайдери навряд чи нададуть доступ до послуг, які гарантують, що вони втратять гроші.

Обидва технологічні гіганти інвестують значні кошти в ОАЕ. Microsoft будує там два нових центри обробки даних, а Apple відкриває кілька нових магазинів по всій країні, тому, безумовно, можливо, що можна буде досягти компромісу. На жаль, якщо петиція із закликом скасувати розблокування Skype через Інтернет-провайдерів, здається, що значні міжнародні інвестиції можуть бути єдиним способом змінити думку уряду.

Зображення прапора: يرفرف автор Abdulla Al Muhairi, що має ліцензію CC CC 2.0