Як отримати українську IP-адресу з будь-якої країни з VPN

Як отримати українську IP-адресу

Громадяни України, які подорожують за кордон, або ті, хто цікавиться цією країною, можуть захотіти використовувати українську IP-адресу для певних ситуацій. Деякі поширені напрямки входу в послуги онлайн-банкінгу, трансляція місцевих телевізійних шоу та спортивних змагань або доступ до інших заблокованих сайтів та додатків. Ми пояснимо кілька методів отримання IP-адреси з України.

Багато сайтів, що передають трансляцію, такі як Inter, ICTV та TET, а також спортивні, ігрові та азартні ігри обмежують доступ залежно від вашого місцезнаходження. Це означає, що вам можуть бути заборонені переглядати вміст, якщо ви подорожуєте чи проживаєте за межами України.

Найефективніший спосіб розблокувати ці послуги – підписатися на послугу віртуальної приватної мережі (VPN). VPN працює, шифруючи весь трафік, що надходить на ваш пристрій і з нього, і перенаправляє його через посередницький сервер. Вибравши сервер в Україні, вам буде призначена локальна IP-адреса, поки ви не натиснете відключити.

Як отримати українську IP-адресу

Не хвилюйтеся, якщо ви не новачок у світі VPN. Їх надзвичайно просто налаштувати і розпочати роботу. Просто дотримуйтесь простих кроків нижче.

Ось як отримати українську IP-адресу:

 1. Поставтеся на послугу, яка відповідає вашим потребам (наша рекомендація – ExpressVPN).
 2. Як тільки онлайн-форми закінчуються, завантажте власне програмне забезпечення для свого пристрою.
 3. Підключення до сервера в Україні.
 4. Спробуйте отримати доступ до українського вмісту з обмеженими географічними можливостями.
 5. Якщо це не спрацює відразу, вам, можливо, доведеться очистити кеш і куки та спробувати ще раз.

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО отримати ПЛАТНУ VPN: Цілком імовірно, що вам потрібна послуга VPN протягом місяця або менше. Ми знаємо, що найкращі та найдешевші угоди зазвичай тягнуть за собою зобов’язання на строк до року, можливо, і більше. Якщо ви не хочете отримувати додаткові гроші, радимо скористатися 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN. Вам потрібно буде здійснити попередній платіж, але всі запити на відшкодування обробляються, враховуючи політику “без запитань”. Ми не зустрічали жодних випадків, коли компанія не шанувала цього зобов’язання, тож це без ризику.

Служби VPN існують у багатьох місцях. Але не довіряйте, що всі вони пропонують преміальний продукт.

Ви знайдете поглиблені описи кожного з провайдерів, яких ми надаємо нижче, але, якщо вам не вистачає часу, ось наш список найкращих VPN для отримання української IP адреси:

 1. ExpressVPN: Наш вибір №1 для отримання IP-адреси для України! Швидка та надійна мережа, що включає понад 3000 серверів. Програми захищені, а з’єднання приватні. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN: Бюджетний постачальник, який не скупиться на конфіденційність та безпеку. Багато серверів на вибір.
 3. CyberGhost: Велике значення з деякими серверами швидкого потокового передавання. Додатки зручні для початківців.
 4. IPVanish: Важко пройти повз цього провайдера, якщо ви використовуєте Kodi для потокового передавання для віддалених програм.
 5. PrivateVPN: Найменша та найновіша мережа у цьому списку, але компенсує її швидкістю та можливостями розблокування.

Багато українських VPN-компаній пропонують сервери в Україні. Це працює незалежно від того, де ви знаходитесь у світі – ви могли б сидіти в Канаді та все ще переглядати Інтернет з IP-адресою з України, якщо хочете. Оскільки ваш трафік зашифрований, він буде нечитабельним для будь-яких снуперів, у тому числі хакерів або вашого Інтернет-провайдера (ISP).

Критерії вибору найкращих VPN

 • Обслуговує кілька серверів в Україні
 • Розблокує гео-обмежений вміст, не порушуючи поту
 • Включає надійні протоколи шифрування, щоб ваші дані були захищені
 • Подає програми для Android, iOS, Windows та MacOS
 • Не зберігає жодних записів про поведінку користувачів
 • Пропонує співвідношення ціни та якості

Який найкращий VPN для отримання української IP-адреси?

Ось наш список найкращих VPN на ринку, який ви можете використовувати, щоб отримати українську IP-адресу з будь-якої точки світу:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN надійний і швидкий, а його програми мають чистий, мінімалістичний користувальницький інтерфейс. Наразі він пропонує понад 3000 високошвидкісних серверів, розповсюджених по всьому світу. Сервери в Україні є і є варіанти в 93 інших країнах якщо вони вам потрібні.

Однією з відмінних можливостей ExpressVPN є його чудова здатність розблокувати гео-обмежений вміст, в тому числі від Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Fox, Sky тощо. Це також досить швидко, щоб передавати HD та 4K відео без помітного відставання.

ExpressVPN гарантує вашу конфіденційність, використовуючи протоколи шифрування військового рівня. 256-бітове шифрування, перемикач в Інтернеті, ідеальна таємниця вперед та захист від витоків DNS.

Більше того, компанія дотримується політики щодо не зберігання детальних журналів трафіку користувачів. Якщо ви застрягли, його цілодобова підтримка може допомогти. Існує також можливість оплати через біткойн, якщо ви хочете.

ExpressVPN пропонує програми для Windows, MacOS, Android та iOS.

Плюси:

 • Великі швидкості
 • Сильна безпека
 • Можливість розблокувати вміст
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси:

 • Дорожче, ніж конкуруючі послуги

НАШИЙ ТОП ПІДКЛЮЧЕННЯ УКРАЇНИ: ExpressVPN – це послуга світового класу, яка буде виконувати цю роботу кожен раз. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей без зворотнього зв’язку.

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має одну з найширших серверних мереж будь-якої служби VPN, що має понад 5000 усього світу. В Україні розміщено вісім із них, тому є достатньо варіантів для отримання локальної IP-адреси. Служба особливо вміла в потоковому режимі HD-відео, а також без проблем розблокує вперті гео-обмежені потокові послуги, такі як Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video..

Більше того, користувачі енергії виявлять, що послуга є чудовою у наданні спеціальних функцій. Сюди входить можливість вибору сервера на основі конкретного завдання, такого як потокове телебачення, надто захищена конфіденційність, анти-DDoS тощо. Немає компромісів щодо стандартів безпеки: 256-бітове шифрування, блокувальник реклами, захист від зловмисного програмного забезпечення та захист від витоків WebRTC, IPv6 та DNS. NordVPN не реєструє особисту інформацію, і користувачі можуть платити за допомогою Bitcoin, щоб зберегти конфіденційність. Підтримка клієнтів за допомогою прямого чату доступна 24/7.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS.

Плюси:

 • Суцільні швидкості
 • Розширені функції безпеки
 • HD-потоки – це вітер
 • Розблокує безліч потокових служб

Мінуси:

 • Трохи незручний дизайн настільних додатків

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТНА ОПЦІЯ: NordVPN пропонує преміальний VPN-досвід за ціною, яку важко перемогти. Він також поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей.

Ось наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost діє на північ від 3300 серверів у 60 країнах, з них 64, що проживають в Україні. З цим надзвичайно легко познайомитись, оскільки він створений на увазі новачків. Цей провайдер відомий своїми можливостями потокового та розблокування та навіть надає у своєму додатку певний варіант потокового передавання. Це дозволяє одночасно підключати сім пристроїв і має купу чудових додатків, включаючи блокатор оголошень, захист від зловмисного програмного забезпечення та антистеження.

Весь трафік за замовчуванням забезпечується 256-бітним шифруванням AES в протоколі OpenVPN. У комплекті постійно включений перемикач вбивств через Інтернет, а також ідеальна секретність вперед. Компанія зареєстрована в Румунії, де законодавства не вимагають, щоб постачальники VPN зберігали дані користувачів, і сервіс не зберігає журналів. Живий чат доступний цілодобово.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS.

Плюси:

 • Легко встановити та розпочати роботу
 • Хороші швидкості
 • Важкий вибір для трансляції

Мінуси:

 • Відсутність розширених функцій

ВАРІТТЯ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ: ОПЕРАЦІЯ CyberGhost – це недорога VPN-послуга, яка не впливає на основні функції безпеки та конфіденційності високопоставленого постачальника..

Ось наш глибокий огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish має глобальну мережу з понад 1300 серверів, з них 4 у Києві – столиці України. Послуга швидка та приватна і дозволяє без проблем передавати HD відео. Вона бездоганно працює з декількома потоковими службами, такими як Netflix, HBO Now та Sling TV.

IPVanish використовує 256-бітове шифрування та забезпечує захист від витоку DNS та IPv6, а також комутатор вбивства в Інтернеті. Він не реєструє будь-яку особисту інформацію та є улюбленим у користувачів Kodi, оскільки дає змогу завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс також зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Що ще, IPVanish дозволяє підключити 10 пристроїв одночасно що легко є найбільш щедрим виділенням у цьому списку. Додатки для Windows, MacOS, Android та iOS включені.

Плюси:

 • Швидке, безпечне з’єднання
 • Велика кількість одночасних з’єднань
 • Політика конфіденційності

Мінуси:

 • Не розблокує всі потокові служби
 • Анонімні реєстрації заборонені

ALL-ROUNDER: IPVanish – швидкий і приватний, має щедро розподілення одночасних з’єднань. Він включає 7-денну гарантію повернення грошей з усіма пакетами.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN має менший вибір розташування серверів порівняно з іншими VPN, які ми рекомендували у цьому списку. Але він пропонує чудові швидкості, надійну безпеку та чудові можливості розблокування.

Наразі він має трохи менше 90 серверів у 59 локаціях, з двома серверами, розташованими в Україні. Він використовує 256-бітне шифрування AES разом із ідеальною секретністю вперед у протоколі OpenVPN. Інтернет-перемикач вбивств включений.

Розблокування потокових служб є сильним рішенням PrivateVPN. Це може запобігти гео обмеженням для Netflix, BBC iPlayer, ITV Hub та багатьох інших. Хоча підтримка клієнтів не доступна цілодобово, вона все ще корисна і виконає роботу.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS.

Плюси:

 • Немає журналів користувачів
 • Швидкі, надійні з’єднання
 • Розблокування можливостей

Мінуси:

 • У цій публікації представлено менше серверів, ніж інші провайдери
 • Немає 24/7 чату в прямому ефірі

ВЕРСАТИЛЬНИЙ & ХАРДІ: PrivateVPN – вражаючий новачок і підтримує свою прихильність до якості 30-денною гарантією повернення грошей.

Ось наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN, щоб отримати українську IP-адресу?

Поки Інтернет переповнюється безкоштовними опціями VPN, радимо утриматися від їх використання.

Так, ці послуги спокушають, оскільки ви можете зареєструватися, не розпитуючи реквізити кредитної картки та не підписуючись на періодичні щомісячні платежі. Але загальний досвід, який пропонують такі послуги, як правило, є ненадійним та часто незахищеним.

Більшість безкоштовних VPN мають обмежену кількість серверів, і їх, мабуть, не буде в Україні. Більшість з них має лише пару варіантів, які забезпечені неймовірно слабкими стандартами шифрування. Більше того, безкоштовні VPN будуть залучатись до зменшення пропускної здатності, якщо є перевантаженість мережі (це ситуація, коли занадто багато користувачів намагаються ввійти в один і той же час).

Деякі тривожні факти, які слід врахувати: кілька недобросовісних безкоштовних постачальників VPN були застали дані користувачів майнінгу та продавали їх стороннім рекламодавцям. Інші використовували пропускну здатність простою для створення армії ботнетів. Якщо ваша мета за допомогою VPN – це передавання вмісту або безпечний доступ до фінансових послуг, ви цього не збираєтесь досягти, вибравши безкоштовну VPN.

Загалом, найкраще триматися подалі від безкоштовних VPN, якщо можете. Якщо вам потрібен лише VPN на короткий проміжок часу, ви можете безкоштовно отримати VPN верхнього рівня, скориставшись гарантією повернення грошей. Крім того, навіть якщо вам доведеться витрачати пару доларів щомісяця, це того варто.

Чи можу я використовувати VPN для перегляду українського телебачення в Інтернеті?

Завантажуючи VPN та перемикаючи Вашу IP-адресу в Україну, всі веб-сайти та додатки, на які Ви входите, працюватимуть за умови, що Ви знаходитесь у країні.

Отже, буде доступна локальна бібліотека Netflix, а також такі канали, як Inter, ICTV, TET, NTN та Channel Ukraine. Деякі канали можуть вимагати реєстрації, перш ніж вони нададуть вам доступ до їх прямого ефіру. Обов’язково перевіряйте окремі веб-сайти на ясність.

Які сайти заблоковані в Україні?

За інформацією Freedom House, онлайн-середовище в Україні залишається напруженим після того, як влада зламала вміст, який вважається проросійським. Існує понад 200 веб-сайтів, що висвітлюють новини, поточні події та соціальні медіа, до яких заборонений доступ у країні. Київ також є одним з найбільш обстежених міст у світі, тож якщо ви живете в Україні, варто отримати собі VPN.

Які інші методи отримати українську IP-адресу?

Крім VPN-послуг, у вас також є можливість використовувати браузер Tor для маніпуляції вашою IP-адресою.

Браузер Tor є продуктом проекту Tor – спрямований прямо на припинення масового спостереження та вторгнення в мережу. Браузер Tor безкоштовний для завантаження та використання та має складні стандарти шифрування та анонімності.

Незважаючи на те, що він популярний серед журналістів, правозахисників та виборців, він не мав на увазі таких речей, як онлайн-трансляція чи доступ до даних фінансових установ. На жаль, що це означає Тор може бути болісно повільним і це не найкращий варіант, якщо ви хочете відмовитись і переглядати HD-трансляцію одного з улюблених шоу.

Інший варіант – використовувати безкоштовний проксі-сервер. Однак вони не зовсім відрізняються від безкоштовних VPN в тому сенсі, що вони також оперують обмеженнями даних, невеликим вибором місць розташування та сумнівними політиками конфіденційності.

Крім того, більшість потокових провайдерів, таких як Netflix, деякий час блокують проксі, і навряд чи вони отримають бажаний результат доступу до ваших улюблених шоу та фільмів. Більше того, проксі-сервери не шифрують ваш трафік так, як це робить VPN. Вони шифрують лише трафік вашого веб-переглядача, тому інші додатки не захищені.

Дивись також: 5 кращих VPN для України