Як отримати IP-адресу Таїланду з будь-якого місця за допомогою VPN

Як отримати IP-адресу для Таїланду

Найпростіший спосіб отримати IP-адресу в Таїланді – це VPN. Якщо ви хочете отримати доступ до Таїланду на каналі 7 каналу або тайських потокових сервісів, таких як Donnee, VPN – це найпростіший спосіб отримати тайський IP-адресу. Скорочене до «Віртуальна приватна мережа», VPN приймає інтернет-трафік вашого пристрою і шифрує його, перш ніж перенаправити його на один із серверів VPN у тому місці, з якого ви хочете переглядати..

Contents

Як отримати IP-адресу для Таїланду

Ви можете мати VPN та IP-адресу для Таїланду за лічені хвилини. Ми покроково розберемо вас, що вам потрібно зробити:

Ось як отримати IP-адресу в Таїланді за допомогою VPN:

 1. Зареєструйтеся в одній із перелічених служб VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте програмне забезпечення VPN (додаток або розширення браузера), вибравши відповідну версію для вашої операційної системи.
 3. Відкрийте додаток VPN та підключіться до сервера в Таїланді, щоб отримати тайський IP-адресу.
 4. Спробуйте заблокований вміст, який зараз слід розблокувати!
 5. Якщо у вас все ще виникають проблеми, спробуйте очистити файли cookie. Ви також можете спробувати інший сервер або звернутися до служби підтримки вашої VPN.

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО отримати ПЛАТНУ VPN:

Чи знаєте ви, що можете отримати платну VPN безкоштовно? Не потрібно брати на себе зобов’язання цілий рік, як у деяких VPN. ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Хоча з вас буде стягнуто перший місяць, ви можете попросити повне повернення коштів, не задаючи жодних питань. Це чудовий спосіб випробувати найкращі VPN без ризику.

Ми висвітлимо кожного постачальника поглиблено, обговоримо ключові функції пропозиції. Якщо у вас немає часу, щоб прочитати всю статтю, ось короткий список найкращих VPN для отримання IP-адреси в Таїланді:

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір для Таїланду. Високошвидкісний VPN із зручними для початківців додатками та цілодобовою підтримкою. Розблокує Netflix. Високобезпечний сервіс із шифруванням.
 2. NordVPN: Найкращий варіант. Мережа з 5700 серверів у 60 країнах, включаючи Таїланд. Підключіть шість пристроїв. Сувора політика без журналів та підтримка 24/7.
 3. CyberGhost: 10 серверів в Таїланді. Швидкий, надійний та дозволяє підключити до 7 пристроїв. Забезпечує цілодобову підтримку та велику гарантію повернення грошей на 45 днів.
 4. PrivateVPN: Менший сервіс VPN з швидкими серверами для потокового передавання. Розблокує Netflix. Зручні програми та дозволяють підключати до 6 пристроїв одночасно.
 5. Surfshark: Дозволяє одночасно підключати необмежену кількість пристроїв. Розблокує тайські веб-сайти та служби. VPN без журналів із підтримкою чату в режимі 24/7.
 6. ВипрВПН: Сильний всебічний користувач, який розблокує вміст із обмеженим доступом Захищає вашу конфіденційність за допомогою шифрування. Проведений аудит, щоб підтвердити, що він не зберігає журналів.

Цензура Інтернету в Таїланді зросла за останні кілька років. Уряд Таїланду не тільки заблокував багато веб-сайтів, додатків та служб, але й заблокував деякі VPN. З цієї причини ми провели широкі дослідження, щоб з’ясувати, які VPN все ще працюють в Таїланді.

Найкращі VPN в Таїланді продовжують працювати і відповідають таким критеріям:

 • VPN не заблокований в Таїланді
 • Пропонує сервери в Таїланді та в усьому світі
 • Швидкі швидкості для високоякісної трансляції
 • Політика без журналів, щоб захистити вашу конфіденційність
 • Додаткові функції безпеки, включаючи шифрування
 • Цілодобова підтримка клієнтів, бажано за допомогою прямого чату
 • Зручні програми для настільних та мобільних пристроїв

Найкращі VPN для отримання IP-адреси Таїланду

Ось наш список найкращих VPN, щоб отримати тайську IP-адресу:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2023 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN пропонує високошвидкісні сервери та високий рівень безпеки, що робить його найкращим VPN для отримання IP-адреси Таїланду. Крім серверів в Таїланді, ExpressVPN має понад 2000 серверів у 94 країнах, включаючи США, Великобританію та Японію. Це робить ExpressVPN чудовим варіантом для розблокування гео-обмеженого вмісту у всьому світі. Завдяки необмеженій пропускній здатності та без дроселювання, швидкісні швидкості ExpressVPN ідеально підходять для трансляції.

Якщо говорити про трансляцію, ExpressVPN може розблокувати Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, ESPN тощо. Ми дуже рідко потрапляємо на сайти та служби в нашому тестуванні, які не можна розблокувати за допомогою ExpressVPN. Однак, якщо у вас є сумніви, ви завжди можете попросити підтримку чату в режимі 24/7, що, мабуть, найкраще, що ми знайшли у будь-якій VPN. Дійсно, ви також можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей і спробувати ExpressVPN без жодного ризику.

Дуже важливо, щоб будь-який тайський VPN пропонував чудову безпеку, особливо завдяки високому рівню цензури та нагляду в Таїланді. Що головне, ExpressVPN заявляє, що він не зберігає журналів активності та з’єднань користувачів. Більше того, він має 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6, перемикач захисту та розділене тунелювання. Базируючись на Британських Віргінських островах, ExpressVPN, можливо, може запропонувати більше конфіденційності та анонімності, ніж VPN у США чи Великобританії, оскільки він не підлягає запитам на збереження даних..

Програми ExpressVPN можна завантажити для таких програм: Windows, Mac, Android, iOS, Linux та маршрутизаторів. Ігрові консолі та смарт-телевізори можуть використовувати смарт-сервіс DNS-проксі-сервера MediaStreamer ExpressVPN. Розширення для браузерів пропонуються для Chrome і Firefox.

  IPV6 проти IPV4: що вони, в чому різниця, яка найбільш безпечна?

Плюси:

 • Сервери в 94 країнах світу, включаючи Таїланд
 • Відмінно розблокує потокові сервіси, такі як Netflix
 • Цілодобова підтримка клієнтів із функцією чату в реальному часі
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Сильна безпека з шифруванням та політикою без журналів
 • Зручні програми та розширення браузера

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж більшість VPN

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ТАЙЛАНДУ: ExpressVPN – наша найкраща рекомендація. Цей VPN розблоковує тайські веб-сайти за кордоном та має швидкі, послідовні зв’язки для потокового та торрент-торренгу. Прості програми та підтримка чату в режимі 24/7. Ви можете спробувати без ризику за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN стала однією з найбільших VPN-послуг у світі. Про це свідчить наявність понад 5 700 серверів у всьому світі в 60 країнах, включаючи Таїланд. Відомо, що постачальники послуг Інтернету зменшують пропускну здатність користувачів, що призводить до буферизації та відставання під час трансляції. NordVPN пропонує необмежену пропускну здатність, і його кількість серверів означає менше перевантаженості. Сервери швидкі та послідовні, і цей VPN може розблокувати подобається Netflix, HBO Go та BBC iPlayer.

NordVPN пропонує ряд функцій, які роблять це великим значенням VPN для Таїланду. Зокрема, ви можете використовувати один обліковий запис NordVPN для підключення до шести пристроїв. Додаток NordVPN – це швидкий і простий у використанні наявність спеціальних серверів, таких як Onion Over VPN та Dedicated IP, пропонує додаткові можливості безпеки. NordVPN – це дуже безпечний вибір, оскільки базується в Панамі, яка знаходиться поза альянсами “П’ять очей та чотирнадцять очей”. NordVPN має політику без журналів, використовує 256-бітове шифрування AES та пропонує захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач захисту.

NordVPN пропонує програми для Windows, Mac, Android, iOS, Linux та Android TV. Розширення браузера можна завантажити для Chrome і Firefox. Цей VPN можна використовувати з сумісними маршрутизаторами, але потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • Велика мережа з 5700 серверів у 60 країнах, включаючи Таїланд
 • Швидкі швидкості та необмежена пропускна здатність для потокового передавання
 • Розблокує Netflix та інші популярні потокові сервіси
 • Підключіть до шести пристроїв одночасно
 • Безліч важливих функцій безпеки, включаючи політику без журналів

Мінуси:

 • Деякі ненадійні сервери

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN пропонує ряд серверів у Таїланді та 5 700 серверів у всьому світі. Підключіть до шести пристроїв одночасно. Розблокує Netflix. Цілодобова підтримка чату, доступні програми та розширення веб-переглядача та політика без реєстрації. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost пропонує 10 серверів в Таїланді на момент написання. Це більше, ніж більшість VPN на ринку. Загалом CyberGhost має тисячі серверів у 60 країнах, що дозволяє вам отримувати доступ до онлайн-вмісту з обмеженим географічним вмістом практично з будь-якого місця. CyberGhost – це високошвидкісний VPN і пропонує необмежену пропускну здатність та трафік. Таким чином, потокове передавання вмісту за допомогою цієї VPN на основі Румунії легко, без буферизації та відставання.

Це VPN, який пропонує чудову цінність, оскільки ви можете використовувати його для захисту до семи пристроїв – усі вони мають одну підписку. Що ще, CyberGhost пропонує дуже велику гарантію повернення грошей на 45 днів (більшість сервісів VPN пропонують не більше 30 днів). CyberGhost не тільки добре працює, але й пропонує високий рівень безпеки завдяки впровадженню 256-бітного шифрування AES. Також є захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач на знищення. І останнє, але не менш важливе, CyberGhost проводить сувору політику без журналів.

Програми CyberGhost доступні для Windows та Mac, а також для мобільних пристроїв для Android та iOS. Також є додаток для Amazon Fire TV та розширення веб-переглядача для Chrome і Firefox. Для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • 10 серверів в Таїланді
 • Швидкі швидкості для затримки та без буфера
 • Підключіть до семи пристроїв одночасно
 • 45-денна гарантія повернення грошей
 • Захистіть VPN із шифруванням та політикою без журналів

Мінуси:

 • Немає програм для Linux або маршрутизаторів

10 СЕРВЕРИ В ТАЙЛАНДІ: CyberGhost має більше серверів в Таїланді, ніж більшість VPN. Це також швидко з необмеженою пропускною здатністю для безперебійного потокового передавання. Включає цілодобову підтримку чату та дозволяє підключати до семи пристроїв. Сувора політика без журналів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

  Як зашифрувати файли та папки в Windows 10, 8 або 7

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN може бути меншою службою VPN, але ви можете використовувати її для отримання IP-адреси для Таїланду. PrivateVPN має лише близько 100 серверів, розташованих у 60 країнах, включаючи Таїланд. Можна сказати, що PrivateVPN робить акцент на якості, а не на кількості, а швидкість їх серверів, безумовно, говорить про велику кількість. Цей VPN розблокує різні потокові послуги, включаючи Netflix та Amazon Prime Video. Потокове відео у форматі 1080p HD безшовне, без буферизації та затримки.

Програми, пропоновані PrivateVPN, зручні для користувачів, завдяки чому підключення до сервера або перемикання налаштувань швидко та зручно. Зокрема, ви можете підключити до шести пристроїв до одного облікового запису PrivateVPN, що робить це чудовим варіантом для сімей. Що стосується вашої конфіденційності, PrivateVPN – це захищений варіант VPN, оскільки він використовує 256-бітне шифрування AES, захищає від витоків DNS та IPv6 та має функцію перемикання убиття. У ньому зазначається, що він не зберігає журналів трафіку, тоді як ви можете вибрати оплату в біткойнах (спочатку скористайтеся послугою змішування, щоб це зробити анонімно).

PrivateVPN пропонує програми для Windows, Mac, Android та iOS. Однак для Linux та маршрутизаторів потрібна конфігурація вручну.

Плюси:

 • Високоякісні сервери, що пропонують швидкість і надійність
 • Відмінно розблоковує Netflix, Amazon Prime Video тощо
 • Підключіть до шести пристроїв одночасно
 • Сильні функції безпеки, включаючи шифрування та перемикач на знищення

Мінуси:

 • Загальна менша мережа серверів
 • Підтримка клієнтів недоступна цілодобово

ВЕЛИКИЙ ДЛЯ СТРАЙМИНГУ: PrivateVPN має швидкі сервери та розблокує найпопулярніші потокові сервіси, включаючи Netflix. Він також пропонує високий рівень безпеки з шифруванням. Дозволяє до шести одночасних з’єднань і пропонує підтримку чату в реальному часі. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark це зростаюча послуга VPN, яка пропонує близько 800 серверів у 50 країнах, включаючи Таїланд. Це корисно для розблокування контенту, заблокованого регіоном, будь то тайське телебачення або потокова служба США, наприклад Netflix. Однак, мабуть, найкраще в Surfshark – це те, що він може використовуватися на необмеженій кількості пристроїв одночасно. Це робить його прекрасним вибором для обміну з родиною.

Початківці оцінять прості у використанні програми та розширення браузера, пропоновані Surfshark. Є навіть цілодобова підтримка чату, якщо вам потрібна допомога. Безпечний, Surfshark застосовує сувору політику без реєстрації для захисту конфіденційності своїх клієнтів. Він також використовує 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та функцію перемикання захисту, щоб захистити ваші дані.

Підписка на Surfshark надає вам доступ до програм для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV. Ви також можете завантажити розширення для браузера для Chrome і Firefox. Однак установка вручну необхідна для Linux та маршрутизаторів.

Плюси:

 • Сервери в Таїланді для розблокування тайських веб-сайтів із заблокованими регіонами
 • Одночасно підключайте необмежену кількість пристроїв.
 • Забезпечує підтримку цілодобово через чат
 • Дуже сильна безпека із суворою політикою без реєстрації

Мінуси:

 • Відносно менша мережа серверів

СИЛЬНА БЕЗПЕКА: Surfshark дозволяє необмежену кількість одночасних з’єднань. Розблокувати тайське телебачення, Netflix тощо. Хороша підтримка клієнтів доступна 24/7 через чат наживо. Захищає ваші дані за допомогою політики шифрування та без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. ВипрВПН

ВипрВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.VyprVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН це сильний VPN з більш ніж 700 серверами по всьому світу, включаючи Таїланд. Випробувавши VyprVPN на широкому спектрі веб-сайтів та служб, ми виявили, що це надійний варіант для IP-адреси в Таїланді. Він може розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix та Amazon Prime Video. Потокове передавання відео високої якості HD безперебійне завдяки необмеженій пропускній здатності VyprVPN. Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами, завжди є підтримка чату в режимі 24/7, яка є швидкою та корисною.

Ми протестували додатки VyprVPN і виявили їх простими у використанні, що робить його ідеальним для новачків. Безпека також вражає. VyprVPN використовує 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач захисту, який зупиняє ваш інтернет-трафік при відключенні VPN. Компанія VyprVPN базується у Швейцарії – країні, відомій законами про конфіденційність. Що ще, VyprVPN пройшов незалежний аудит, підтвердивши, що це VPN без журналів.

VyprVPN можна завантажити в Windows, Mac, Android та iOS. Linux та маршрутизатори можна налаштувати вручну.

  Інтернет-цензура 2023: глобальна карта обмежень в Інтернеті

Плюси:

 • Розблокує лайки Netflix та Amazon Prime Video
 • Висока швидкість і необмежена пропускна здатність
 • 24/7 підтримка прямого чату
 • Захистіть VPN без журналів

Мінуси:

 • Дорожче, ніж більшість VPN
 • Невелика мережа всього 700 серверів

СИЛЬНА БЕЗПЕКА: VyprVPN – це надійний VPN, який дозволяє отримувати IP-адресу для Таїланду та розблокувати гео обмежений вміст. Розблокує Netflix. Забезпечує високу безпеку із суворою політикою без шифрування і шифрування. 24/7 підтримка прямого чату. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд VyprVPN.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN, щоб отримати IP-адресу для Таїланду?

Блоки VPN не є рідкістю в Таїланді, а це означає, що багато безкоштовних VPN просто не працюватимуть. Навіть якщо вам пощастило знайти безкоштовну VPN, яка працює в Таїланді, радимо бути обережними з трьох основних причин:

1. Оскільки більшість людей, які використовують безкоштовні VPN-сервіси, загальна їх ефективність не є великою. Фактично, безкоштовні VPN здебільшого досить повільні. Це не надто дивно, якщо врахувати кількість людей, які намагаються скористатися безкоштовною службою VPN одночасно. Занадто багато людей і занадто мало серверів, а також обмеження швидкості та пропускної здатності, в результаті чого може бути розчарувальний досвід.

2. Багато людей вважають, що безкоштовні VPN є занадто простими. У вільних VPN зазвичай відсутні функції. Це означає, що ви не зможете зберегти улюблені сервери, додати розширення для браузера або використовувати перемикач на знищення. Хоча деякі з цих функцій просто доповнюють зручність VPN, деякі з них є важливими для безпеки в Інтернеті. Більше того, багато безкоштовні VPN не можуть розблокувати потокові послуги, такі як Netflix, Amazon Prime та BBC iPlayer.

3. Що стосується безпеки, безкоштовні VPN не можна довіряти. Як ми вже згадували, безкоштовні VPN не мають певних функцій, а це часто означає, що вони не пропонують шифрування, захист від витоку DNS або комутатор захисту. Ще одна причина, чому безкоштовні VPN не є настільки безпечними, це те, що багато хто записує вашу інформацію та діяльність та продає її третім сторонам (вони повинні якось заробляти!). Можливо також безкоштовне VPN заразити ваш пристрій шкідливим програмним забезпеченням і розсипати вас дратівливими, нерелевантними оголошеннями.

Навіщо мені потрібен VPN для Таїланду?

Тайська VPN необхідна, якщо ви бажаєте отримати IP-адресу Таїланду під час відпочинку або проживання за кордоном. Це дозволяє вам отримувати доступ до улюблених веб-сайтів, служб та додатків, навіть якщо ви, наприклад, у США чи Великобританії.

Таїланд заблокував веб-сайт

Хоча VPN може допомогти вам отримати доступ до вмісту в інших країнах, він також може розблокувати вміст, заборонений у вашій країні. Користувачі Інтернету в Таїланді можуть натрапити на зелений екран, якщо веб-сайт чи послуга заблоковані в країні (див. Зображення вище). На жаль, в Таїланді поширена цензура Інтернету, Бангкок – одне з найбільш обстежених міст у світі. Хоча колись це в основному було зосереджено на блокуванні порнографічних веб-сайтів, останні роки спостерігається розширення цензури Інтернету в Таїланді до політичних питань.

Як я можу дивитись тайське телебачення за кордоном з VPN?

Найкращі VPN можуть розблокувати всілякий географічний вміст, включаючи банківські послуги, статті новин та тайське телебачення. Процес розблокування такого вмісту завжди однаковий. Просто відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в Таїланді. Вміст тепер має бути розблокований! Якщо ні, спробуйте очистити файли cookie свого веб-переглядача та зв’яжіться зі службою підтримки вашого VPN, якщо проблема все ще є.

IP-адреса Таїланду дозволяє розблокувати онлайн-вміст із тайських телеканалів, включаючи канал 3 та канал 7. Ви також зможете отримати доступ до тайських потокових служб, таких як Doonee, тоді як VPN-сервери з серверами в інших країнах можуть розблокувати популярний гео-обмежений контент, наприклад Netflix US, Amazon Prime Video та HBO Go.

Чи законні VPN в Таїланді?

VPN є законними в Таїланді, хоча це варто зазначити уряд Тайландії заблокував низку VPN намагаючись не допустити до мешканців доступу до заблокованого вмісту.

Freedom House оцінив Таїланду свобода в Інтернеті як лише “частково безкоштовно” у 2023 році. У 2023 році в Таїланді набув чинності змінений Закон про комп’ютерні злочини, який надає владам більші повноваження щодо блокування та видалення вмісту в Інтернеті. Відповідно до цього зміненого акта та кримінального кодексу, користувачі Інтернету (особливо активісти та журналісти) іноді переслідуються в Таїланді.

Значна частина заблокованого в Таїланді вмісту є порнографічною. Також поширеним є блокування вмісту відповідно до закону lése majesté, що забороняє критикувати королівську родину. Lése majesté позначається як “the найсуворіший кримінально-наклепний закон де-небудь. Уряд Тайланду також неодноразово просив Facebook видаляти вміст.

Дивись також: Найкращі VPN для Таїланду

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me