Як назавжди видалити історію акаунтів Google

google (2)
Видалення історії Google включає більше, ніж просто періодичне витирання історії веб-переглядача. Знання, як керувати обліковим записом Google, оптимізує вашу конфіденційність, не даючи вам спотикатися у неприємних ситуаціях, як, наприклад, коли ваш начальник дізнається, що ви насправді ходили по магазинах для рожевих замкових котів замість того, щоб перетирати останній звіт.

Історія Інтернету та додатків Google веде вкладки на всі ваші пошуки аж до 2005 року. Ви пам’ятаєте, що робили (і шукали) понад десять років тому? Напевно, ні, і якщо ви зробите деякі з цих пошуків, то це може бути гідним. Якщо у вас є сентиментальна сторона і ви хочете створити резервну копію історії пошуку, Google дозволяє завантажувати всі ваші минулі пошукові запити лише на випадок, якщо ви не хочете втрачати всі ті факти, що були улюблені Чаком Норрісом, які ви любили в той день.

Де я можу керувати діяльністю Google?

Під час входу в Google перейдіть до розділу Моя активність у налаштуваннях конфіденційності вашого облікового запису. Тут ви можете переглядати та контролювати всю свою діяльність в Інтернеті, наприклад, переглянуті вами відео та веб-сайти, які ви відвідали. Щоразу, коли ви використовуєте ключові служби та продукти Google, включаючи Chrome, YouTube та Пошук, ця “активність” зберігається у вашому обліковому записі. Збереження своїх звичок та вподобань допомагає Google адаптувати кращу та швидшу роботу.

На сторінці “Моя активність” усі дії перераховані в хронологічному порядку і зазвичай перераховані окремо, але іноді можуть бути “пакетними” за замовчуванням у подібних групах. Майте на увазі, що Google може тільки зберігайте активність, коли ви ввійшли у свій обліковий запис Google.
елементи керування активністю Google

Ви можете налаштувати, які дії відстежуються за допомогою керування активністю. Примітка. Коли ми перевірили це на собі, налаштування не збереглись та повернулися до роботи, як тільки ми покинули сторінку. Ми зв’язалися з Google, щоб запитати про цю поведінку.

Давайте активізуємось!

google моя активність

Видалення вашої активності та персоналізація елементів керування активністю, щоб Google більше не зберігав конкретні (або будь-які) майбутні дії – це перший крок до остаточного видалення вашої історії Google. Існує багато способів зробити це, включаючи видалення елементів окремо, видалення пов’язаної активності, видалення активності за допомогою пошуку та функцій, видалення діяльності за день та / або час, або ви можете просто видалити все, що відбувається у вашій діяльності.

Видалити окремі елементи

Індивідуальні видалення дуже популярні. Просто перейдіть на сторінку «Моя активність», знайдіть або шукайте предмет та натисніть «Ще» – «Видалити». Вам буде запропоновано підтвердити це видалення.

Видалити пов’язані дії

Якщо ви хочете видалити “пакети”, увійдіть на сторінку “Моя активність” та ідентифікуйте пакет. Ви можете знайти їх, шукаючи Додатково – Перегляд пакетів або шукаючи пакети по днях. Параметри пошуку та фільтрів також можуть допомогти вам знайти важкі місця для пошуку пакетів. Клацніть Більше – Видалити та підтвердіть видалення.

Видалити за допомогою Пошуку та Фільтрів

На сторінці “Моя активність” натисніть “Фільтрувати за датою & продукт “, щоб отримати доступ до пошуку за термінами або певним діапазоном дат. Вам буде запропоновано вибрати продукти Google для пошуку. Потім ви можете натиснути елементи, щоб видалити, або видалити всі, натиснувши “Видалити результати” перед підтвердженням видалення.

Видаліть всю активність Google

Google видалити активність від

Шукаєте чистий шифер? Перейдіть на сторінку “Моя активність”, після чого натисніть “Видалити активність”, перш ніж вибрати “За весь час”. Натисніть “Видалити”, підтвердьте, і ви пищать чисто!

Видаліть іншу активність Google

інша активність у google

Історію місцезнаходжень, інформацію про пристрої, звуковий пошук Google Play та відгуки про “нецікавий” Youtube можна знайти та видалити з цієї вкладки на лівій бічній панелі сторінки “Моя активність”. Тут також можна завантажити історію пошуку.

Видалення історії Google з телефону Android

Станом на 2015 рік, північноамериканці офіційно використовують мобільні пристрої більше ніж настільні для майже всього, що вони роблять в Інтернеті. Якщо ви хочете зберегти чистий телефон і стерти пошукові запити Google зі свого пристрою Android, вам пощастить. Одне з найпопулярніших додатків – History Eraser – Privacy Clean, доступне в Google Play. Це додаток, яке стирає історію додатків одним пальцем. Для його використання вам не потрібен дозвіл адміністратора / root, це швидко і легко, і це прекрасний спосіб покращити конфіденційність і звільнити сховище. За лічені секунди це допоможе очистити історію веб-переглядача, журнали викликів, текстові повідомлення, історію пошуку ринку, історію пошуку Google і карти, історію пошуку в Gmail, історію пошуку YouTube, файли кешу додатків, історію завантажень та багато іншого.

Користувач 4,6 з 5 оцінок – це популярний вибір, але багато користувачів відзначають, що спливаючі оголошення дратують. Однак для безкоштовного додатку більшість користувачів вважають, що роздратування варто того. Якщо ви хочете їхати без реклами, завантажте про-версію всього за 1,99 долара.

Що тепер?

гумка історії ss

Постійне видалення вашої веб-сторінки, історії та веб-перегляду Google може збільшити конфіденційність, але це має і недоліки. Ці налаштування створені для того, щоб надати вам найкращий досвід роботи користувачів на основі ваших пошукових запитів, збереження та налаштувань, а також націлювання на рекламу. Якщо ви відвідаєте один веб-сайт більше, ніж інші, Google запропонує бажаний веб-сайт для майбутніх пошуків, перш ніж усі інші, наприклад, але лише якщо Google дозволить запам’ятати вашу історію пошуку.

Після видалення та / або відключення вашої історії ви отримаєте набагато ширші результати пошуку. Ваші улюблені веб-сайти можуть більше не відображатися вгорі результатів пошуку Google або навіть на першій сторінці. Крім того, видалення або вимкнення історії не зробить вас «невидимими» в очах Google. Це подвоюється, якщо ви зберігаєте обліковий запис Google, як-от Gmail. Ви не можете повністю вийти з мережі та все одно користуватися Google, але ви може залишайтеся більше в курсі вашої конфіденційності, відстежуючи і керуючи центром активності Google.

“Google” від Neon Tammy, ліцензований під CC BY-SA