Як дивитись Чемпіонат PGA 2023 в режимі онлайн з будь-якого місця

Як дивитись Чемпіонат PGA онлайн з будь-якого місця

Цьогорічний чемпіонат BMW з PGA відбудеться з 19 по 22 вересня у клубі Вентворт у Суррей, Англія. З деякими найкращими гольфістами світу беруть участь, ми гарантовано побачимо фантастичну гру у вихідні. Не можете особисто доїхати до Великобританії? Не хвилюйтеся: нижче ми пояснимо, як слідкувати за Чемпіонатом PGA в режимі он-лайн з будь-якого місця, навіть за кордоном.

Ми рекомендуємо лише офіційні мовники Чемпіонату PGA. Неліцензовані потоки майже неминучі для таких гучних спортивних змагань, але ми наполегливо радимо не використовувати їх. Вони не тільки пропонують мляве відео з низькою роздільною здатністю, але також є ймовірність, що вони будуть зняті назовні за порушення авторських прав, тобто ви не зможете побачити, хто виграє. Оскільки ви можете безкоштовно переглядати весь турнір, користуватися несанкціонованими потоками справді немає переваги.

Більшість служб, що показують цю подію, обмежені географічними ознаками. Таким чином, вам доведеться використовувати VPN для доступу до них з-за кордону.

Найкращий VPN для перегляду Чемпіонату PGA: ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2023 року

Доступні програми:

  • ПК
  • Мак
  • IOS
  • Android
  • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Якщо ви хочете бути в безпеці під час трансляції чемпіонату PGA або розблокувати потокові платформи з-за кордону, найпростішим способом є використання VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN: з високошвидкісними серверами в 94 країнах, набором розширених функцій безпеки та можливістю розблокувати такі сервіси, як Netflix та BBC iPlayer, це ідеальний вибір для трансляції прямого HD відео.

Ви можете зареєструватися та почати користуватися ExpressVPN через кілька хвилин. Просто виберіть тривалість передплати (один, шість чи дванадцять місяців) та завершіть процес оплати. З цього моменту у вас є 30 днів для випробування послуги. Це означає, що ви можете дивитися весь Чемпіонат PGA 2023 і якщо ви вирішите не продовжувати використовувати ExpressVPN після цього, ви можете скасувати та отримати повне повернення коштів.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ СТРАХУВАННЯ: ExpressVPN забезпечує високу швидкість, відмінний захист та захист конфіденційності та доступ до понад 3000 серверів у всьому світі. Він також може розблокувати популярні платформи, такі як CBS, Now TV та Foxtel, з будь-якого місця.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Як дивитись Чемпіонат PGA 2023 в прямому ефірі за кордоном з VPN

Новачок у VPN та не знаєте, як розпочати роботу? Виконайте наведені нижче дії, щоб обійти регіональні обмеження та спостерігати за чемпіонатом PGA в прямому ефірі з будь-якого місця.

Ось як дивитись Чемпіонат PGA в режимі онлайн з будь-якого місця:

  1. Спочатку підпишіться на відповідну VPN. Ми вже згадували ExpressVPN вище, але якщо ви шукаєте недорогу альтернативу, NordVPN та CyberGhost – обидва варіанти.
  2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення. Більшість VPN мають додатки для мобільних та настільних платформ, тому обов’язково отримайте правильну версію.
  3. Виберіть, яку з потокових служб нижче ви хочете використовувати.
  4. Підключіться до VPN-сервера у відповідній країні. Вам потрібен британський сервер, щоб розблокувати Sky Sports, або американський сервер, наприклад, для перегляду CBS за кордоном.
  5. Перейдіть на обраний вами сайт і відтворіть відео. У більшості випадків воно почнеться негайно. Якщо цього не відбувається, ви можете виправити більшість проблем, очистивши кеш і файли cookie, а потім перезавантаживши сторінку.

Оскільки чемпіонат BMW PGA 2023 транслюватиметься в прямому ефірі, радимо переконатися, що ваш VPN працює (виконуючи вказані вище дії) задовго до його початку. Таким чином, якщо у вас виникнуть будь-які несподівані проблеми, у вас буде достатньо часу, щоб зв’язатися зі службою підтримки клієнтів VPN.

Як безкоштовно транслювати PGA Championship у США та Канаді

Прапор США

Чемпіонат BMW PGA 2023 року буде пряма трансляція на Гольф-каналі. Перші два раунди почнуться о 6 ранку за EST, а останні два – о 8 ранку.

Зазвичай для перегляду Гольф-каналу в Інтернеті вам доведеться платити $ 9,99 (або 9,99 дол. США) на місяць за GOLFPASS NBC. Однак ця послуга насправді має семиденну безкоштовну пробну версію. Це означає, що ви можете просто зареєструватися, дивитись Чемпіонат PGA в прямому ефірі, а потім скасувати підписку, щоб не стягувати плату.

Канал Golf є заблокованим регіоном, тому для перегляду вам доведеться або знаходитися в США, або підключатися до американського VPN-сервера..

Де ще я можу дивитись Чемпіонат PGA 2023 в прямому ефірі?

Насправді досить просто продати трансляцію Чемпіонату BMW PGA 2023 в Інтернеті. Нижче ми повідомимо, у яких мережах показується цей турнір у вашій країні:

Великобританія

Британський прапор - Union Jack, Британський прапор - Union Jack - Великобританія
Sky Sports – це ексклюзивний телекомпанія BMW PGA Championship. Вже отримаєте Sky Sports як частину пакету кабельного телебачення? Якщо так, ви можете передавати цю подію без додаткових витрат через веб-сайт Sky або додаток Sky Go. Клієнти Sky TV можуть отримувати спортивні канали від 18 фунтів на місяць, але без довгострокових контрактів, відсутності потреби в кабелі та дещо нижчої ціни, більшість людей краще обслуговуватиме телевізійну передачу Sky Sports Sky TV.

Чемпіонат PGA триває чотири дні, тому, хоча щоденні пропуски доступні (8,99 фунтів стерлінгів), найкращим варіантом є тижневий пропуск £ 14,99. Вам також не потрібен обліковий запис Асистента для придбання спортивного проходу, тому немає додаткових витрат.

Обидві ці служби є геоблокованими та доступні лише з Великобританії. Британські вболівальники гольфу все ж можуть спостерігати з-за кордону, підключившись до одного з британських серверів VPN.

Австралія

прапор Австралії

Fox Sports має ексклюзивні права показувати чемпіонат PGA 2023 в Австралії. Він буде транслюватися в прямому ефірі, хоча через різницю в часі це означає, що покриття буде працювати з 7–3 ранку AEST протягом перших двох раундів. На останні два дні трансляція планується розпочатись о 19:30.

Якщо ви вже є клієнтом Foxtel і маєте пакет спортивних каналів, можете просто увійти в Foxtel Go і почати трансляцію відразу. Вболівальники гольфу, які не мають кабелю, можуть скористайтеся десятиденним випробуванням Foxtel Now натомість; просто не забудьте скасувати, коли чемпіонат закінчиться, щоб не стягувати плату.

Ці послуги є регіонально заблокованими, тобто для їх використання вам доведеться або знаходитися в Австралії, або підключатися до австралійського VPN-сервера..

Чи можу я спостерігати за чемпіонатом PGA за допомогою безкоштовного VPN?

Хоча використання безкоштовного VPN може здаватися простим способом зберегти безпеку в Інтернеті, ми настійно радимо не використовувати його. Для початку їх сервери, як правило, не здатні обробляти кількість користувачів. Це призводить до заїкання відео, яке потрібно назавжди завантажувати, переривчасті зв’язки та загалом – розчарування. Деякі навіть змушують вас чекати в черзі та встановлювати щомісячні ліміти даних; Оскільки потокове передавання високої чіткості є досить інтенсивним використанням даних, безкоштовні VPN – рішення не є ідеальним рішенням.

Це не лише ваша особиста інформація під загрозою, це також безпека вашої системи. Існує понад 100 безкоштовних VPN там заявляють, що захищають вас, але які не шифрують ваші дані та активно намагаються встановити зловмисне програмне забезпечення на свій пристрій. Крім того, ми навіть бачили випадки, коли безкоштовний VPN дозволяв (і отримував прибуток від нього) пропускну здатність своїх клієнтів використовуватись у ботнеті. VPN розроблені для того, щоб підвищити вашу безпеку, а не відкрити вас для таких загроз, як викуп, а також рекламні програми. Щоб захистити себе та свою систему, ми рекомендуємо використовувати авторитетний сервіс VPN, який ставить на перше місце конфіденційність користувачів.