Як дивитись Гра престолів 8 сезон безкоштовно онлайн

Хитове шоу HBO Гра престолів Сезон 8 повинен відбутись прем’єрою 14 квітня, 10 епізодів виходитимуть по червень. Плануйте налаштовуватися о 21:00 EST / 18:00 PST кожен тиждень.


Якщо ви вже не платите за HBO, ви, можливо, блукаєте так само безцільно, як Дотракі, намагаючись знайти хороший варіант потоку. Якщо ви перебуваєте у США, Великобританії, Канаді чи Австралії (або у вас є способи оплати для цих країн), ви можете дивитися Гра престолів 8 сезон безкоштовно. Якщо ви перебуваєте в іншому місці, є ще кілька чудових варіантів низької вартості, якщо ви знаєте, де шукати. Ми покажемо вам, як.

Ця публікація рекомендуватиме лише офіційні джерела. Ми це отримуємо. Ніхто не хоче пропустити це Здобули Прем’єра сезону або будь-який із заключних сезонів з цього приводу. На жаль, кіберзлочинці люблять здобитися Гра престолів шанувальники, які звертаються до неофіційних варіантів потокової передачі або піратських сайтів.

Наш путівник ознайомить вас із тим, як дивитись гру Престолів онлайн безкоштовно на законних потокових сайтах, причому не лише перший епізод, а й увесь сезон.

Гра престолів доступний у всьому світі, але більшість джерел є регіональними. Як результат, вам може знадобитися VPN, щоб отримати безкоштовні або недорогі потокові варіанти, якщо ви перебуваєте за межами своєї країни.

Як потік Гра престолів 8 сезон в прямому ефірі з VPN

VPN – це повністю легальні інструменти, які дозволяють вам обійти блокування регіону. Підключившись до VPN, ви можете легко отримати доступ до потокового вмісту в будь-якій точці світу досить легко. Для Сезон гри престолів 8, все, що вам потрібно зробити, це:

 1. Спочатку підпишіться на потрібну послугу VPN. ExpressVPN є рекомендованим варіантом, але ви можете розглянути інші недорогі альтернативи, такі як NordVPN та CyberGhost.
 2. Далі встановіть додаток VPN на потоковому пристрої (Amazon Fire TV, планшетний ПК, iOS або Android, комп’ютер Windows або Mac). Зауважте, що більшість програм VPN не працюватимуть на ігрових консолях чи смарт-телевізорах.
 3. Підключіться до VPN-сервера в країні, де розташована обрана потокова послуга. Наприклад, вам знадобиться сервер США для потокового додатка HBO, сервер Канади для Crave або сервер Австралії для Foxtel Now.
 4. Виберіть поточну послугу, яка пропонується в країні, де ви маєте спосіб оплати (необхідний для реєстрації на безкоштовні випробування).
 5. Створіть свій обліковий запис і відкрийте відео. Якщо ви можете зареєструватися та відтворити відео, ви все готові! Якщо ви можете ввійти, але не можете відтворювати відео, спробуйте очистити кеш і файли cookie або закрити веб-переглядач і завантажити сайт у приватному веб-переглядачі чи режимі анонімного перегляду..

Ми настійно рекомендуємо пройти ці кроки до прем’єри сезону або перед кожним новим епізодом. Це забезпечить роботу вашого VPN, і ви не будете порушувати досвід своїх товаришів по службі наступного ранку.

Також остерігайтеся спойлерів у соціальних мережах! Не соромтеся вимкнути всіх своїх друзів або тимчасово вимкнути свої акаунти у Facebook та Twitter. Ми не будемо звинувачувати вас.

Зробивши це, давайте вивчимо більш детально, як дивитись Безкоштовну онлайн-гру в цьому році з будь-якої точки світу.   

Як дивитися Гра престолів 8 сезон безкоштовний у Великобританії та Ірландії

Великобританія прапор

Ваші варіанти дещо обмежені у Великобританії та Ірландії, якщо ви Гра престолів вентилятор, але вони не погані Sky Atlantic – єдиний провайдер, але ви можете отримати безкоштовну пробну версію через телевізор Now.

 • Мешканці Великобританії отримають 7-денна безкоштовна пробна версія for Now TV Entertainment Pass (обкладинка 1 епізоду)
 • Мешканці Ірландії отримають 14-денна безкоштовна пробна версія for Now TV Entertainment Pass (охоплює епізоди 1 та 2)

Після безкоштовної пробної версії програми Sky TV 7,99 фунтів на місяць у Великобританії та 15,00 євро на місяць в Ірландії. Однак Sky також займається угодою в обох країнах: 3 місяці телевізора Now TV за 17,99 фунтів стерлінгів у Великобританії (25% знижка) та 20 євро в Ірландії (понад 50% знижка).

Крім того, ви можете зареєструватися на безкоштовну пробну версію, скасувати, а потім знову зареєструватися, використовуючи інший спосіб оплати та електронну адресу, що полегшить отримання декількох тижнів прямого ефіру Game of Thrones без витрат.

Зокрема, зараз для телебачення потрібна фізична адреса для реєстрації. Якщо ви подорожуєте за межами Великобританії чи Ірландії та маєте фізичну адресу та способи оплати, рекомендуємо використовувати VPN з безкоштовною пробною версією та гарантією повернення грошей: ExpressVPN – це наш найкращий вибір для цього типу потокового потоку та обходу регіонального блокування. 

Як дивитися Гра престолів безкоштовно в США

гра престолів вільна в нас

Вважаючи, що HBO є американською компанією, і Гра престолів це американське шоу, ви не повинні надто дивуватися, дізнавшись, що існує багато способів отримати доступ до вмісту HBO, і безкоштовно.

Ось справжня угода. Ви можете зареєструватися в офіційному автономному потоковому сервісі HBO за допомогою 7-денної безкоштовної пробної версії, яка дозволить вам безкоштовно дивитись перший епізод 8 сезону.

HBO також доступний як доповнення Hulu + Live TV, PlayStation Vue, Amazon Channels, DirecTV Now та AT&T WatchTV. Ви можете отримати безкоштовну пробну версію більшості цих послуг (за винятком Amazon Prime Channels), а потім отримати безкоштовну пробну версію HBO, коли ви підпишетесь на нього через ці служби.

Ось повний розбір про те, як максимально покращити свої Гра престолів 8 сезон безкоштовних випробувань

Тримайтеся за своїх драконів. Ось покрокове керівництво щодо отримання гри престолів 8 сезон безкоштовно в США на весь сезон.

 • Для Здобули епізод 1 (прем’єра сезону): Створіть обліковий запис HBO з 7-денною безкоштовною пробною версією для перегляду Гра престолів Прем’єра 8 сезону. Скасуйте підписку після закінчення шоу.
 • Для Здобули епізод 2: Зареєструйтесь на Hulu + Live TV та додайте HBO як канал. Ви будете мати безкоштовну пробну версію для обох (7 днів для Hulu, але HBO технічно має 30 днів безкоштовно через Hulu), тож ви зможете переглянути епізод 2 безкоштовно. Скасуйте підписку після закінчення шоу.
 • Для Здобули епізод 3: Підпишіться на пакет PlayStation Vue Access, а потім додайте HBO як канал до свого пакету. PlayStation Vue пропонує 5-денну безкоштовну пробну версію, тоді як HBO матиме 7-денну безкоштовну пробну версію, тому переконайтесь, що не підписуйтесь занадто рано. Ви зможете переглянути епізод 3 безкоштовно. Не забудьте скасувати підписку після закінчення шоу.
 • Для Здобули епізод 4: Підпишіться на DirecTV Now Plus of Max. Будь-який пакет постачається з HBO автоматично, і ви отримаєте 7-денну безкоштовну пробну версію, тобто ви можете переглянути епізод 4 безкоштовно. Скасувати після закінчення шоу.
 • Для Здобули епізод 5: Зареєструйтесь до AT&T Дивіться телевізор, де пропонується 7-денна безкоштовна пробна версія. Додайте HBO до свого пакету протягом безкоштовного пробного періоду, щоб переглянути епізод 5 безкоштовно. Скасувати після закінчення шоу.

Це охопить вас лише за першу половину сезону. Що з епізодами 6-10? Легко! Просто виконайте той самий процес, що і вище, але використовуйте іншу кредитну карту та електронну адресу для реєстрації! Таким чином, ви зможете переглядати всі Гра престолів 8 сезон безкоштовно в Інтернеті.

Як отримати ВГО США та Гра престолів за кордоном

Також можна спостерігати за американським HBO, якщо ви зараз перебуваєте за кордоном у країні, де ВПО та Гра престолів недоступні в будь-якій офіційній службі. Просто виконайте ці кроки.

 1. Перейдіть на сторінку “Моя подарункова картка”, щоб придбати подарункову картку HBO Now, яку можна використовувати для оплати онлайн-підписки на HBO. Подарункова картка в розмірі 30 доларів США заплатить за 2 місяці
 2. Підключіться до американського сервера через ExpressVPN або іншу рекомендовану службу VPN, а потім перейдіть на HBO.com
 3. Зареєструйтесь для нового облікового запису (ви все одно отримаєте безкоштовну пробну версію, що означає, що подарункова картка на суму 30 доларів США покриє вас протягом 9 тижнів доступу до HBO у США)
 4. Почніть трансляцію! Переконайтесь, що дотримуйтесь кроків, перелічених раніше про потокове передавання Гра престолів 8 сезон із VPN

Як дивитися Гра престолів Безкоштовний сезон 8 в Австралії

гра престолів безкоштовно онлайн в Австралії

Нещодавно ми поговорили з Клейтоном Бестером з австралійської радіостанції Flow FM (16:00 ARVO Flow) про небезпеку Гра престолів піратство. Якщо ви хочете подивитися Гра престолів Сезон 8 в Австралії у вас є кілька правових варіантів, які не стосуються конфіденційності та безпеки, пов’язаних із веб-сайтами з питань піратства.

Foxtel та Foxtel Now

Для австралійця Гра престолів шанувальники, Foxtel та Foxtel Now – це ваші варіанти перегляду шоу в прямому ефірі. Якщо ви клієнт Foxtel, ви вже отримаєте доступ до вмісту HBO.

Якщо ви зараз не клієнт Foxtel, можете зареєструватися в Foxtel Now. Вартість – 25 AUD в місяць. Однак ви можете зареєструватися за допомогою безкоштовної пробної версії через пакет Foxtel Now Essentials.

Вам не потрібно вводити фізичну поштову адресу. Це означає, що ви можете легко зареєструватися, використовуючи різні способи оплати та адреси електронної пошти, щоб отримати кілька безкоштовних випробувань.

Як дивитися Гра престолів 8 сезон безкоштовно в Канаді

Гарні новини, канадський Здобули шанувальники! Ви зможете досить легко долучитися до акції у Вінтерфелі цього року. Потокова послуга Crave тепер несе вміст HBO, в тому числі Гра престолів!

Ви можете зареєструватися до Crave за допомогою додатка Movies + HBO за 20 доларів на місяць. Також ви отримаєте одномісячну безкоштовну пробну версію. Це охопить вас протягом перших 3 епізодів Гра престолів 8 сезон. Якщо ви хочете дивитись безкоштовно протягом усього сезону, просто скасуйте його, перш ніж закінчиться безкоштовна пробна версія. Просто не забудьте знову зареєструватися за допомогою іншої електронної адреси та способу оплати, щоб отримати ще одну безкоштовну пробну версію.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map