60+ статистичних даних про потокове відео та музику [видання 2023 року]

60+ статистики потокового відео та музики

Зараз онлайн-трансляція є кращим методом для багатьох любителів спорту, розваг телебачення, кіно та музики по всьому світу. Від Netflix до YouTube до Spotify, національні та міжнародні потокові сервіси працюють майже в кожній країні.

Не дивно, що потік відео стає більш популярним, існує величезна кількість даних, яка допомагає кількісно оцінити зростаючу тенденцію, яка обіцяє покінчити з традиційними розважальними шляхами.

Велика картина в 5 статистичних даних

Кількість цікавих статистичних даних, пов’язаних із явищем потоку цифрових медіа, майже не закінчується. По мірі того, як ця сфера інтересів споживачів зростає, кілька ключових статистичних даних підкреслюють, наскільки насправді популярна трансляція, і чому вона стає широко прийнятою альтернативою традиційному телебаченню та радіо.

 1. За оцінками, світовий ринок потокового відео до 2025 року коштуватиме понад 125 млрд. Дол. США (Джерело: MarketWatch)
 2. Зараз американські споживачі витрачають майже стільки ж часу на перегляд відеороликів, наскільки вони працюють. Середній споживач витрачає 40 годин на тиждень на перегляд відеоконтенту, при цьому 15 годин на тиждень – через послуги потокового відео. (Джерело: Делойт)
 3. У Netflix був найкращий рік ще у 2023 році, щорічний дохід становив 15,794 мільярди доларів, або 35 відсотків у річному обчисленні, що робить його найвищим заробітком серед найкращих потокових сервісів. Hulu та Amazon Prime Video (лише канали), порівняно, заробляли менше 3 млрд доларів кожен. (Джерело: Macrotrends, Motley Fool)
 4. 70 відсотків споживачів вважають, що традиційне телебачення не пропонує хорошої якості контенту за ціною, що відображає зростаючий розрив у вартості порівняно з варіантами розрізання шнура та вузькими послугами, як Sling TV, та ін. ін., і додавши зрозуміти, чому натомість багато хто вибирає параметри потокового онлайн. (Джерело: Делойт)
 5. YouTube – це найбільший веб-сайт потокового відео у світі, який має понад 1 мільярд користувачів у всьому світі. (Джерело: YouTube)

Статистика та факти потокового відео

Зі збільшенням пропускної здатності та швидкості в Інтернеті потокове відео стає життєздатним варіантом для споживачів у всьому світі. Зараз у багатьох країнах споживачі можуть передавати весь улюблений відеоконтент – від прямого телебачення до відео на замовлення. Ось кілька найкращих статистичних даних за 2023-2023 роки, які визначають тенденції у потоковому відео.

 • Зараз Netflix має понад 148 мільйонів абонентів у всьому світі. (Джерело: Statista)
 • Раніше послуга DVD-пошти по електронній пошті витратила понад 12 мільярдів доларів на вміст у 2023 році, 85 відсотків присвятили виробництву оригінального контенту. Компанія планує витратити 15 мільярдів доларів у 2023 році (Джерело: Різноманітність)
 • Netflix – найпопулярніша послуга потокового відео в США та більшості країн світу, але не має найбільшої бібліотеки. Відео Amazon Prime здійснює понад 20 000 фільмів і телешоу в США. (Джерело: Компаратих)
 • Amazon Prime має понад 100 мільйонів підписників у всьому світі. (Джерело: Різноманітність)
 • Інтернет-роздрібний продавець витратив приблизно на 5 мільярдів доларів на відеовміст у 2023 році. (Джерело: MediaPost)
 • Hulu, який працює лише в США, станом на 2023 рік мав понад 25 мільйонів підписників. (Джерело: Обгортка)
 • Китайська компанія iQIYI заробила у 2023 році понад 2,6 млрд дол. США (Джерело: SEC)
 • iQIYI заробив близько $ 480 млн. доларів у четвертому кварталі 2023 року, що є значним зростанням доходу від попереднього року. (Джерело: Шукаю альфа)
 • Китайський потоковий сервіс iQIYI має понад 87 мільйонів підписників і понад 420 мільйонів активних користувачів щомісяця. (Джерело: Різноманітність)
 • Сервіс витратив 2,5 мільярда доларів на вміст у 2023 та 2023 роках. (Джерело: Обгортка)
 • Згідно з поданнями SEC, Хулу пішов на шлях втрачати гроші у 2023 році за рахунок витрат на вміст. Компанія повинна була забезпечити чисту втрату близько 1,5 мільярда доларів за рік. (Джерело: Обгортка)
 • Ті, хто вибирає послуги потокового відео, мають численні причини, чому вони цінують такі послуги порівняно з традиційними телевізійними опціями. 73 відсоткам подобається, що вони можуть переглядати вміст, коли захочуть, 67 відсотків насолоджуються вмістом без реклами, а 49 відсотків люблять як якість оригінальних сервісів контенту, таких як Netflix, так і можливість перегляду вмісту на кількох пристроях. (Джерело: Делойт)

поточна статистика 2023Джерело: Deloitte

 • Споживачі США витрачають майже весь робочий тиждень на перегляд відео. Щомісяця американці витрачають близько 38 годин на перегляд відео, 15 годин з яких йде на перегляд потокового відео. (Джерело: Делойт)
 • Millennials та Generation Z споживають поточне відео з величезною швидкістю. Понад 60 відсотків споживачів Millennials та Gen Z передають відео щодня. Для порівняння, щонайменше 30 відсотків “Бебі-бумерів” переглядають відео щодня. (Джерело: Делойт)
 • 27 відсотків усіх споживачів заявляють, що вони не мають “платного телебачення” або традиційної підписки на кабельне телебачення. (Джерело: Делойт)
 • 56 відсотків тих, хто має традиційний пакет кабельного телебачення, має лише один, оскільки він поєднаний з їхніми планами в Інтернеті. (Джерело: Делойт)
 • Близько 60 відсотків споживачів Millennials та Generation X підписалися на послуги потокового відео. Для покоління Z (наймолодшої дорослої групи, народженої між серединою 1990-х та початком 2000-х років), це число ближче до 70 відсотків. Лише близько 30 відсотків Бебі-бумерів і близько 25 відсотків зрілих (тих, хто народився до 1945 року) підписалися на такі послуги. (Джерело: Делойт)
 • Покоління X, тисячоліття та покоління Z переглядають найбільш телевізійні епізоди. Під час перегляду запою всі три групи переглядають між 6-7 епізодами в одному засіданні, порівняно з приблизно 4-5 для “Бумерів та зрілих”. (Джерело: Делойт)
 • Споживачі США витрачали близько 2 мільярдів доларів США щомісяця на 2023 рік на потокове відео-сервіс. (Джерело: Делойт)
 • Споживачі більш ніж готові платити за опції трансляції через мобільні пристрої. Чотири з п’ятірки найкращих додатків для ігор, які заробляли дохід у 2023 році, були для трансляції відео чи музики: Netflix (№1), Tencent Video (№3), iQIYI (№4) та Pandora Music. Неігрові програми, які транслюють додатки, колективно заробили понад 19 мільярдів доларів у 2023 році. (Джерело: Додаток Енні)

поточна статистика 2023Джерело: App Annie

 • Час споживачів, витрачений на 5 найкращих програм для потокового відео, збільшився на 140 відсотків у період з 2016 по 2023 рік. Найбільше зростання споживачів в Індії показало 185 відсотків. (Джерело: Додаток Енні)
 • Споживачі, які базуються в Індії, витратили 45 мільярдів годин на перегляд потокового відео через додатки в 2023 році, порівняно з менш ніж 20 мільярдів годин у США, і близько 3 мільярдів годин у Великобританії. Чисельне населення Індії відіграло значну роль у загальній кількості спостережуваних годин. (Джерело: Додаток Енні)
 • Порівняно з чисельністю населення, жителі Південної Кореї переглядали найбільше годин відео через 5 найкращих потокових програм. Коли в 2023 році було зареєстровано 10 мільярдів годин, що становить майже 2000 годин на особу, або близько 22 відсотків року, витрачених на перегляд потокового відео через додатки. (Джерело: Додаток Енні)
 • Через свою заборону в Китаї YouTube не є найпопулярнішим потоковим додатком у країні. Tencent Video займає перше місце в Китаї за годинами, витраченими на додаток, за ними слідують iQIYI, Youku, bilibili та ImgoTV. (Джерело: Додаток Енні)
 • У будь-якій іншій країні, визначеній у дослідженні App Annie, YouTube зайняв перше місце за найпопулярнішим додатком для потокового відео. Сюди входять Індія, Бразилія, США, Південна Корея, Японія, Німеччина, Франція, Великобританія та Канада. (Джерело: Додаток Енні)

поточна статистика 2023Джерело: App Annie

 • У США першими 5 потоковими програмами за годинами були YouTube, Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та Twitch. (Джерело: Додаток Енні)
 • У Великобританії 5 найкращих програм для потокового передачі за годинами були YouTube, Netflix, BBC iPlayer, BBC Sport та Amazon Prime Video. (Джерело: Додаток Енні)
 • У Канаді найкращі 5 потокових програм за годинами, де провели YouTube, Netflix, Twitch, YouTube Kids та Amazon Prime Video. (Джерело: Додаток Енні)
 • App Annie проектує нову потокову службу Disney + Disney +, яка буде запущена в 2023 році, порушить ринок. Це перш за все тому, що Disney вже володіє двома іншими популярними потоковими службами: ESPN + та Hulu (мажоритарна частка). (Джерело: Додаток Енні)
 • Споживачі витрачають більше, ніж будь-коли, на трансляцію програм. Зростання витрат на магазини додатків для додатків для потокового перегляду відео зріс на 285 відсотків у період з 2016 по 2023 рік. Дохід від підписки був основним рушієм у витратах. (Джерело: Додаток Енні)
 • Споживачі у всьому світі витратили понад 2,2 мільярда доларів у 2023 році на топ-5 потокових відео. Netflix також легко займав перше місце. (Джерело: Додаток Енні)
 • Програми трансляції в реальному часі були одними з найвищих факторів доходу на основних ринках, крім США. Незважаючи на те, що зазвичай коштують більше підписок, ніж послуги потокового перегляду відео на вимогу, у США жоден додаток, що пропонує телевізор у прямому ефірі чи спорт на живо, не ввійшов у топ-5 за витратами, що відображає значний потенціал зростання цього типу послуг у країні. (Джерело: Додаток Енні)
 • App Annie прогнозує, що 10 хвилин кожної години, витраченої на споживання медіа у 2023 році, будуть витрачені на потокове відео. (Джерело: Додаток Енні)
 • Незважаючи на популярність потокової передачі, програми соціальних медіа вибивають навіть Netflix, коли мова йде про завантаження програм у всьому світі. Netflix був лише 9-м найбільш завантаженим додатком у 2023 році. Тим не менш, потокові відеопрограми, включаючи Netflix, iQIYI, Tencent Video, Youku та YouTube та HBO Now, складали найбільшу більшість споживчих витрат у 2023 році, оскільки більшість програм соціальних медіа є безкоштовними. (Джерело: Додаток Енні)

Файли та статистика потокової музики

Зараз передача музики більша, ніж будь-коли, мільярди доларів щорічно потрапляють у індустрію потокових музик. Більшість шанувальників музики зараз використовують потокові послуги на основі передплати, такі як Spotify, Pandora та Apple Music, тоді як навіть відео-сервіси, такі як YouTube, є масовими джерелами для любителів музики. Статистика розповсюджується швидше, ніж будь-коли, для трансляції музики, показуючи, що це галузь, яка заробила трохи більше уваги.

 • Цифрова трансляція переймає музичну індустрію. У 2023 році виручка від потокового потоку збільшилася на 41 відсоток порівняно з минулим роком, при цьому 54 відсотки доходів від продажу музики спрямовуються на цифрові продажі. Тим часом, завантаження дохід зменшився на 20 відсотків, а фізичний дохід – на 5 відсотків, підкресливши сильний зсув у напрямку потокової музики. (Джерело: IFPI)
 • Дохід від трансляції становив 38 відсотків усіх доходів музичної індустрії у 2023 році.
 • У 2023 році поточний дохід становив близько 6,6 мільярдів доларів. Усі цифрові доходи в цьому році складають понад 9 мільярдів доларів, а цифровий дохід перевищує 19 відсотків у 2016 році.Джерело: IFPI)

поточна статистика 2023Джерело: IFPI

 • Доходи від аудіоплати за підписку становили 70 відсотків усіх доходів від цифрової музики в Європі в 2023 році.Джерело: IFPI)
 • У США дохід від аудіо від платних підписок становив близько 47 відсотків усіх доходів від цифрової музики у 2023 році.Джерело: IFPI)
 • У 2023 році відбулося зростання на 45,5 відсотка доходів від підписки на трансляцію музики (Джерело: IFPI)
 • На кінець 2023 року було понад 125 мільйонів платних акаунтів на підписку на потокову музику. (Джерело: IFPI)
 • Служба потокової музики Deezer випускає музику на 837 років щодня, тоді як її користувачі передають 35 мільярдів музичних треків щороку. (Джерело: IFPI)
 • США були найкращим музичним ринком у 2023 році, за ним – Японія (№2), Німеччина (№3), Великобританія (№4), Франція (№5), Південна Корея (№6), Канада (№7), Австралія (№8), Бразилія (№9) та Китай (№10). (Джерело: IFPI)
 • “Shape of You” Еда Ширана став найкращим цифровим синглом 2023 року з 26,6 мільйонами завантажень або еквівалентів (унікальні п’єси через потокові сервіси). (Джерело: IFPI)
 • “Despacito” Луїса Фонсі був близьким другим у тому році, де було понад 24 мільйони завантажень або еквівалентів. (Джерело: IFPI)
 • Одне з найбільших проблем у галузі потокової передачі музики зараз – це розрив у вартості, який полягає у тому, скільки витягують послуги потокового передачі грошей до того, як артисти отримуватимуть зарплату. У всьому світі аудіо потокове приносить набагато більший дохід на користувача, ніж потокове відео, але художники бачать лише частину цієї суми. Дохід від трансляції музики в 2023 році становив близько 20 доларів на користувача, порівняно з приблизно 1,5 долара на кожного користувача потокового відео. (Джерело: IFPI)

поточна статистика 2023Джерело: Новини цифрової музики

 • Служба потокової передачі Napster, колись вогнище нелегальної трансляції музики, тепер найбільше платить артистам. Службі платять 0,019 копійок за гру, тобто артистам потрібно 77 474 п’єси, щоб заробити мінімальну заробітну плату в США в сумі 1472 долари. (Джерело: Новини цифрової музики)
 • Найгірший сервіс для музикантів – YouTube, який підтримує найбільший розрив у вартості. Послуга платить лише 0,00069 центів за потік, а для виконавців вимагається понад 2,1 мільйона пісень, щоб заробити мінімальну заробітну плату в США. (Джерело: Новини цифрової музики)
 • Платна трансляція аудіо становила 23 відсотки всього часу потокової трансляції за запитом у 2023 році. Безкоштовна трансляція становила 22 відсотки. (Джерело: IFPI)
 • Дохід від аудіо потоку в Латинській Америці в 2023 році збільшився майже на 49 відсотків (Джерело: IFPI)
 • У потоковому сервісі Soundcloud зараз налічується понад 177 мільйонів треків, понад 10 мільйонів творців музики та глобальне співтовариство користувачів близько 1 мільярда. (Джерело: IFPI)
 • З моменту запуску Spotify заплатила власникам прав понад 9 мільярдів доларів, понад 157 мільйонів активних користувачів та понад 70 мільйонів платних абонентів. (Джерело: IFPI)

поточна статистика 2023Джерело: IFPI

 • Розміри музичної бібліотеки є ключовою точкою продажу послуг трансляції музики. Деякі можуть похвалитися досить вражаючою кількістю: Amazon Music Unlimited – 50 мільйонів треків; TIDAL – 60 мільйонів композицій; Spotify – 40 мільйонів композицій; Pandora Premium – 40 мільйонів композицій; Музичний вибір – 55 мільйонів композицій; Apple Music – 50 мільйонів треків; Deezer – 53 мільйони. (Джерело: Вікіпедія)
 • Станом на 4 квартал 2023 року у Spotify була найбільша кількість користувачів, що платять, понад 95 мільйонів шанувальників музики США у всьому світі платили за користування послугою. Це 20 мільйонів користувачів з 2023 року. (Джерело: TheVerge)
 • На основі свого способу розповсюдження (за платне телебачення та інших платформ) Stingray Music може похвалитися понад 400 мільйонами абонентів або користувачів. Це зробило б його найближчого конкурента YouTube Music, який не має статистики для роз’єднання своїх потоків музичних відео від інших потоків. (Джерело: Stingray)