SportsDevil Kodi Addon: Вам слід встановити його? Це безпечно? Чи кращі альтернативи?

Вас цікавить аддон SportsDevil Kodi? Цей посібник пояснює, що таке SportsDevil, як він працює, та обговорює деякі доступні альтернативні спортивні добавки.

Kodi – безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом, яке дозволяє швидко та легко налаштувати власний домашній медіа-центр. Один з найбільших прихильників Коді – його універсальність; його можна встановити на широкому спектрі платформ, включаючи ПК (Windows, Mac та Linux), Amazon Firestick, Amazon Fire TV, Android, iPhone, Roku, Apple TV, Raspberry Pi і навіть USB-накопичувачі.

Kodi дозволяє безпосередньо відтворювати будь-які аудіо- чи відеофайли, які зберігаються на вашому пристрої. Однак існують обмеження кількості носіїв, які може містити кожен пристрій. Це може бути особливо великою проблемою для користувачів мобільних телефонів через їх менший об’єм внутрішньої пам’яті. Для боротьби з цим багато користувачів Kodi вирішили встановити плагіни з назвою аддони. Ці доповнення містять бібліотеки вмісту, зібраного з веб-сайтів, і для їх роботи потрібне підключення до Інтернету, вони займають набагато менше місця для зберігання.

SportsDevil – стороннє доповнення Kodi, яке фокусується на наданні доступу до живого спортивного контенту. У цій статті ми розповімо про те, як працює SportsDevil, та вивчимо деякі проблеми конфіденційності, якими поділяються всі офіційні та сторонні кодони Addon..

Дивись також: Найкращі спортивні добавки Kodi 

Коді сама по собі є легальною для використання, але останнім часом спостерігається багато негативного висвітлення преси. Це тому, що деякі сторонні додатки надавали необмежений доступ до вмісту, захищеного авторським правом. Закон про захист авторських прав може заплутатись у кращі часи, а те, що законне в одному місці, може бути не в іншому. З цієї причини важливо вивчити та зрозуміти закони своєї країни щодо трансляції вмісту в Інтернеті, перш ніж намагатися використовувати Kodi для цієї мети..

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу. Завжди у вас є дослідження, перш ніж отримати доступ до будь-якого додатку, потоку чи сховища Kodi.

Як безпечно користуватися Kodi

Все більше людей звертаються до віртуальних приватних мереж (VPN), щоб зберегти свої конфіденційні дані та звички перегляду. Незважаючи на те, що думають певні власники авторських прав, є кілька причин, через які користувач Kodi, що дотримується законів, може використовувати VPN для захисту себе.

Кожен адоні Коді вразливий до викрадення. Як тільки це трапляється, зловмисник не може робити з вашим комп’ютером дуже мало. Якщо вони перехоплювали ваш мережевий трафік за допомогою атаки “Людина в середині” (MitM), вони мали б навіть доступ до всіх ваших даних для входу та історії перегляду..

Навіть ваш власний Інтернет-провайдер (ISP) може бути зацікавлений у продажі даних перегляду. Крім того, було декілька гучних випадків, коли провайдери допущені до або потрапляють в рух, коли вони швидко запускають мережу свого клієнта.. 

VPN може захистити вас від хакерів та сторонніх очей вашого провайдера. Вони працюють, шифруючи весь вхідний та вихідний мережевий трафік. Це запобігає тому, що більшість атак MitM не відбувається і оскільки ваша діяльність прихована, ваш Інтернет-провайдер не може визначити, ви переглядаєте відео чи ні. З нереалізованими швидкостями ви можете виявити, що ваш вміст грає з меншою кількістю буферизації та заїкання.

IPVanish – популярний вибір VPN серед користувачів Kodi. Він працює з кожним додатком Kodi, який ми перевірили, і має спеціалізовані програми в магазинах додатків для Android, Apple та Fire TV. Це робить його одним з найбільш портативних доступних VPN та дозволяє залишатися захищеним незалежно від того, яким пристроєм ви користуєтесь.

Хоча всі VPN вас трохи сповільнюють, IPVanish пропонує швидші, стабільніші з’єднання, ніж більшість інших VPN, які ми перевірили. Крім того, за допомогою серверів у 55 різних країнах доступ до вмісту із заблокованими регіонами стає надзвичайно простим. IPVanish працює на всіх популярних пристроях і є найпростішим VPN, який можна встановити на Firestick, який ми перевірили.

Програма читання: економте до 60% на планах IPVanish тут.

Що таке аддон SportsDevil Kodi?

Меню SportsDevil

SportsDevil – стороннє доповнення Kodi. Він збирає посилання як на спортивний контент, що живуть, так і на замовлення та об’єднує їх в одне місце для легшого доступу. Хоча більшість адонів Kodi або збирають посилання, або дозволяють своїм користувачам підключатися до однорангових (P2P) мереж, SportsDevil робить і те, і інше. Хоча більшість його вмісту розміщено в Інтернеті, певні посилання вимагають від користувача встановлення додаткових сторонніх додатків, таких як Acestream або Plexus.

Це приносить підвищену кількість ризику. Кожен сторонній додаток, який встановлений, збільшує ризик того, що хтось із них буде викрадений. Крім того, для використання мереж P2P в Kodi користувачі повинні дозволити зовнішнім пристроям отримати доступ до їх установки Kodi. Зважаючи на те, як мало відео вимагає функціональності P2P і що це надає зловмисникові ще один спосіб проникнення у вашу систему, цей ризик є непотрібним і необачним..

SportsDevil не вистачає навіть базової функції пошуку. Натомість ви вибираєте постачальника з одного з декількох веб-сайтів і отримуєте список видів спорту, які вони охоплюють. Оскільки багато посилань порушені, це може зайняти кілька спроб, перш ніж знайти робочий потік, і навіть тоді немає жодної гарантії, що він залишиться в Інтернеті будь-який період часу.

Більшість вмісту SportsDevil взята з неліцензованих джерел. Переглядаючи ці канали, не платячи, ви знімаєте стимул для телерадіомовців продовжувати трансляцію видів спорту, які ви хочете дивитись. Є декілька безкоштовних для перегляду телевізійних потоків, але багато з них доступні через безпечніші та важливіші, офіційні, доповнення Kodi.

Нарешті, SportsDevil часто використовується як залежність від інших аддонів. Це означає, що він може бути встановлений поряд з іншими сторонніми додатками. По правді кажучи, існує багато версій SportsDevil, і, враховуючи, що він існує у великій кількості сховищ, його легко може викрасти хтось, не маючи користі.

З наведених вище причин ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати або намагатися передавати вміст за допомогою SportsDevil.

Альтернативи аддону SportsDevil

SportsDevil не пропонує нічого користувачам Kodi, які хочуть переглядати вміст із законних джерел. Однак є кілька високоякісних, законних доповнень Kodi, які забезпечують кращий досвід не лише з точки зору самого контенту, але і з точки зору функціональності..

NBC Sports Live Extra

nbc

NBC Sports – це послуга передплати, яка пропонує доступ як до спортивного контенту, так і в прямому ефірі. Вони забезпечують охоплення широкого спектру видів спорту, включаючи хокей, бокс та теніс.

Вам потрібно буде мати акаунт NBC Gold, щоб переглянути більшість його відео, але вибрані світлові матеріали та популярний вміст можна переглянути безкоштовно без реєстрації.

NBC вимагає американської IP-адреси для доступу до більшості їхнього вмісту, однак є вибрані пакети підписки, доступні глядачам в інших місцях (Австрія, Канада, Данія, Німеччина, Ірландія, Італія, Японія, Люксембург, Нідерланди, Іспанія, Швеція, Швейцарія і Великобританія). Ви також можете заплатити за перегляд однієї гри в деяких випадках. Якщо ви хочете лише переглянути безкоштовні кліпи, це можна зробити, підключивши VPN до американського сервера.

NBC Sports Live Extra можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

USTV Now

USTV Тепер Коді аддон

USTV Now – це послуга підписки в Інтернеті, яка має на меті дозволити членам збройних сил США дивитися американське телебачення, перебуваючи вдалині від дому. Незважаючи на це, вам не доведеться підтверджувати свою особу, і хоча USTV Now заявляє, що дозволяти перегляд лише в межах США, його вміст не зафіксований регіоном.

Існує безкоштовний план, який забезпечує доступ до семи найпопулярніших мережевих телевізійних станцій (CBS, NBC, FOX тощо), але преміальне членство (19 доларів США на місяць) відкриває ще 25 каналів, включаючи NBC Sports, ESPN та ESPN 2.

USod Now Kodi addon підтримує всю функціональність онлайн-сервісу. Існує телевізійний путівник, який показує, що передбачено для кожного каналу, і більш дорогі підписки дозволяють вам записувати шоу в ефірі.

USTV Now можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Sportsnet Now

Спортивна прем'єр-ліга

Sportsnet Now – це канадська потокова платформа, яка забезпечує доступ до живих та спортивних споруд на вимогу. Хокей, бейсбол та баскетбол охоплені, як і менш популярні види спорту, такі як керлінг. Цей сервіс коштує $ 24,99 на місяць, і для перегляду будь-якого його вмісту в додатку Sportsnet Now Kodi потрібен обліковий запис.

Регіон Sportsnet блокує свій вміст, тому користувачам Kodi за межами Канади доведеться підключити VPN до канадського сервера. Крім того, деякі ігри можна побачити лише в тому випадку, якщо ви проживаєте в районі, з якого знаходиться одна з команд. Наприклад, якщо ви хочете спостерігати за тим, як грають Maple Leafs у Торонто, вам доведеться підключитися до сервера в Торонто чи околицях.

Sportsnet Now можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Огляд та проблеми конфіденційності

SportsDevil не має структури та організації, що робить аддон з такою великою бібліотекою вмісту простий у використанні. Крім того, той факт, що він збирає потоки з неліцензованих джерел, робить його поганим вибором для користувачів Kodi, які прагнуть законно спостерігати за спортом.

SportsDevil має більше ризиків, ніж більшість інших сторонніх аддонів через включення в нього потоків P2P. Встановлюючи додатки, необхідні для виконання цих робіт, необов’язково, він не згадує про вразливості, які вони додають до вашої системи. Це може змусити користувачів думати, що потоки P2P безпечніші, ніж є насправді. Ми дослідили ризики, які ці аддони створюють раніше, і будь-який користувач Kodi, зацікавлений у їх використанні, буде добре заздалегідь вивчити їх..

SportsDevil не зовсім безпечний, навіть якщо ви не дивитеся його потоки P2P. Сторонні аддони зазвичай не створюються з тими ж суворими процедурами тестування та перевірки, що і офіційні аддони. Як результат, вони можуть містити більше незахищених вразливих ситуацій для зловмисника, який може використовувати. Чим більше встановлених сторонніх адонів, тим більше шансів, що один із них буде викрадений.

Якщо врахувати, скільки законних джерел спортивного контенту існує, SportsDevil стає набагато менш привабливим. Користувачам Kodi, зацікавленим у мінімізації ризику для їхніх систем, краще послужити одна з безпечніших, легальних альтернатив, про які ми згадали вище.