Пакт Аддон для Kodi: Чи потрібно це встановити? Це безпечно?

Хочете скористатися доповненням Кодексу Коді? У цьому посібнику розбито, що таке Пакт, а також подано більше детальних відомостей про можливі альтернативи доповнення до Угоди.

Kodi – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом, що дозволяє швидко та просто налаштувати власний домашній медіа-центр. Налаштування займає всього кілька хвилин, і це практично нескінченно настроюється.

Однією з найбільших визначних пам’яток Kodi є його універсальність: її можна встановити на величезному ряді платформ, включаючи ПК з Windows, Mac та Linux, iPhone, Apple TV, Amazon Fire TV, Amazon Firestick, Roku, Raspberry Pi, USB-флешка та Android.

Після встановлення Kodi вам потрібно буде створити медіатеку; Є два способи зробити це. По-перше, ви можете імпортувати всі відео- або аудіофайли, які зберігаються на вашому пристрої. Це дозволяє вам дивитися їх без підключення до Інтернету, але ви можете швидко використовувати весь простір для вашого пристрою. Натомість у вас також є можливість встановлення аддонів. Це плагіни Kodi, які створюють власні бібліотеки вмісту, збираючи медіа, які розміщені в Інтернеті. Ці бібліотеки часто містять набагато більше вмісту, ніж ваш пристрій може зберігати, але для їх роботи потрібне підключення до Інтернету.

Пакт є одним з таких адонів. Це виделка популярного додатка Exodus, але з цим є деякі суттєві проблеми. У цій статті ми пояснимо, що саме означає Пакт, як він працює, і дослідимо деякі ризики, на які поділяються всі аддони Коді, будь то офіційні чи сторонні.

Коді останнім часом закінчує багато негативної преси. Значна частина цього пов’язана з тим, що деякі сторонні аддони надавали користувачам необмежений доступ до ліцензованого контенту. Сам Kodi є цілком законним для використання, однак закони про авторські права відрізняються від місця до місця, і, як наслідок, важливо вивчити закони щодо передачі вмісту в Інтернеті, де ви намагаєтесь встановити додаток для цієї мети..

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу. Завжди у вас є дослідження, перш ніж отримати доступ до будь-якого додатку, потоку чи сховища Kodi.

Важливо: Як безпечно та приватно користуватися Kodi

Коли країни у всьому світі збільшують силу та масштаби своїх повноважень щодо спостереження, не дивно, що все більше людей звертаються до віртуальних приватних мереж (VPN), щоб зберегти себе та свої дані приватними. Однак деякі люди розглядають VPN як якийсь загадковий інструмент, який використовуються лише хакерами або людьми, що щось приховують. Правда полягає в тому, що існує багато причин, через які громадянин, що виконує закони, може використовувати VPN, особливо якщо він користувач Kodi.

Чи знаєте ви, що ваш Інтернет-провайдер (ISP) може продавати чи зберігати історію переглядів? Якщо ви коли-небудь шукали продукт в Інтернеті та отримували повідомлення про нього, це може бути причиною. Якщо це було недостатньо погано, кілька Інтернет-провайдерів були спіймані навмисно, обмежуючи Інтернет-швидкість своїх користувачів. Як правило, це робиться для того, щоб не відмовляти від трансляції відео в Інтернеті і може мати величезний вплив на ваш перегляд.

Хоча ваш Інтернет-провайдер не єдиний, хто цікавиться вашими звичками перегляду. Хакери можуть використовувати техніку під назвою “Людина в середині” (MitM), щоб перехопити весь ваш веб-трафік. Вони можуть використовувати це для того, щоб дізнатися ваші реквізити в Інтернеті чи дані для входу в систему, і навіть можуть змусити вас завантажувати зловмисне програмне забезпечення, яке дає їм більший контроль над вашим комп’ютером.

Ви можете захиститися від обох цих загроз за допомогою VPN. Оскільки VPN маршрутизує весь ваш мережевий трафік через зашифрований тунель, більшість атак MitM просто не спрацюють. Якщо це вдасться, зловмисник все ще не зможе переглянути вашу діяльність, не порушивши шифрування VPN. Ваш Інтернет-провайдер зможе бачити лише те, що ви підключені до VPN, а не те, що робите. Оскільки вони не знають, що ви передаєте відео, вони мають меншу ймовірність автоматично перемкнути ваше з’єднання. Це залишає ваші швидкості мережі недоторканими і може допомогти вирішити проблеми буферизації або заїкання, з якими стикаються користувачі Kodi, сповільнить інтернет-з’єднання.

Ми рекомендуємо IPVanish. Це дуже популярний VPN серед користувачів Kodi, оскільки він пропонує деякі найшвидші швидкості та дуже стабільне з’єднання. Це тому, що на відміну від більшості своїх конкурентів, IPVanish будує та підтримує власну серверну інфраструктуру. Вміст із обмеженою географічною діяльністю також не є проблемою. Доступ до обмежених носіїв за допомогою IPVanish такий же простий, як і підключення до сервера в одній із 55 підтримуваних країн.

IPVanish працює з кожним додатком Kodi, який ми перевірили, і навіть поставляється в магазині додатків Amazon Firestick за замовчуванням. Крім того, він має спеціальні програми для Android та iOS, які дозволяють вам залишатися захищеними навіть у дорозі.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Що таке Аддон Пакту Коді?

Меню заповіту

Завіт – це вилка аддона Exodus Kodi. Оскільки Вихід більше не оновлюється його творцями, Пакт фактично його замінює. Цей додаток працює, збираючи посилання на вміст, розміщений на різних веб-сайтах, і передаючи їх користувачеві для більш легкого доступу.

Основна проблема цього аддона полягає в тому, що переважна більшість його вмісту не ліцензована. Незважаючи на те, що ви можете відключити конкретних постачальників, є лише кілька офіційних джерел. Це було свідомим рішенням команди розробників і означає, що дуже легко знайти неліцензовані засоби масової інформації, але користувачі, які бажають переглядати законний вміст, перед переглядом повинні буде вивчити кожну назву окремо..

Через Пакт доступний деякий вміст у публічному доступі, наприклад 1932 року Райський птах. Хоча ви можете шукати фільми за роком випуску, немає жодної гарантії, що навіть найстаріші фільми будуть законними для перегляду. Це тому, що не існує вичерпного переліку контенту для загальнодоступних домен. Соромно бачити аддона з такою добре організованою медіа-бібліотекою, що стосується передусім неліцензійних заголовків. Його сильна категоризація та велика бібліотека могли бути використані для створення цілком законного ресурсу для пошуку важких назв публічного домену.

Альтернативи аддону Пакту

Пакт пропонує деякий вміст у загальнодоступному доступі, однак він має набагато більший вибір неліцензійних назв. Користувачам Kodi, які бажають переглядати фільми та телепередачі, було б краще обслуговуватися одним із наступних офіційних додатків. Вони використовують лише офіційні джерела, мають медіа-бібліотеки, які є конкурентами або перевищують умови Пакту, і вони повністю легальні для використання.

FilmRise – Youtube

фільм

FilmRise – компанія, яка розповсюджує незалежні фільми та телешоу. Доступні два доповнення FilmRise Kodi, але у одного під назвою FilmRise – Youtube має набагато більшу бібліотеку назв.

Її вміст згруповано за жанрами, і тривалі серіали мають власні списки відтворення, тому вам не потрібно переходити через кілька сторінок результатів. Хоча структура цього додатка могла б бути кращою (наприклад, є і категорії “телевізор”, і “телебачення”), здебільшого досить просто знайти щось для перегляду. Більшість фільмів мають досить низький бюджет, але є такі класики, як адаптація Ірвіна Уельса 1998 року Кислотний дім, а також кілька досить популярних телевізійних шоу Судові справи і Американські наймиріші злочинці.

Додатковий додаток FilmRise – Youtube Kodi можна знайти у програмі встановлення аддіго Indigo або у сховищі MetalChris.

Вімео

Інформація про Vimeo

Коли більшість людей думає про онлайн-платформи відео, вони переходять на YouTube. Однак, якщо вас цікавлять незалежні фільми, документальні фільми чи музика, Vimeo насправді може бути кращим вибором.

За допомогою додатка Vimeo Kodi ви можете переглядати нагородний вміст, завантажений користувачами, які його створили. Вміст Vimeo, як правило, має більш високі виробничі цінності, ніж YouTube, і хоча є менше відео доступних, на відміну від Youtube, є дуже мало, які можна вважати “низькими зусиллями”.

Деякі творці Vimeo вирішують стягувати гроші за свої відео, однак більшість цього не робить. Якщо вам дуже подобається робота певного користувача, Vimeo пропонує спосіб проявити свою підтримку, але це абсолютно необов’язково. Навіть якщо ви не хочете платити гроші, є тисячі відео, які охоплюють майже кожен жанр, і ви завжди зможете знайти те, що вас цікавить.

Аддон Kodi Vimeo можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

FilmOn.TV

фільон

Якщо вас більше цікавлять телевізійні шоу, ніж фільми, FilmOn.TV може бути чудовим пристосуванням. Це послуга, яка надає прямі трансляції телеканалів з каналів у всьому світі, і як бонус, багато з них безкоштовно дивитись. Вам потрібно буде передплатити підписку на FilmOn, якщо ви хочете дивитись у форматі HD, але якщо стандартне визначення не турбує вас, усі канали безкоштовні у SD..

Медіатека FilmOn добре організована. Вміст розділяється на папки, виходячи з його жанру та країни походження. Це дозволяє швидко знайти канали, які вас цікавлять, без необхідності прокручування декількох сторінок результатів. Є канали з США, Великобританії, Африки, Близького Сходу та Європи, тому незалежно від того, звідки ви родом, ви зможете налаштовуватися на канали зі своєї країни.

Цей аддон не ідеальний. Немає можливості безпосередньо шукати певний канал, і його вибір вмісту за запитом бракує. Однак, FilmOn – це один із найпростіших, безкоштовних способів легального перегляду телевізійного телебачення, використовуючи Kodi.

Додатковий додаток FilmOn.TV Kodi можна знайти у сховищі відео SuperRepo.

Огляд та проблеми конфіденційності

У пакті є велика медіа-бібліотека, але оскільки більшість її постачальників розміщують в основному неліцензований контент, він мало що пропонує користувачам Kodi, які прагнуть передати законно.

Всі адоні Коді, будь то офіційні чи сторонні, вразливі до викрадення. Офіційні доповнення, як правило, більш безпечні завдяки суворим процедурам перевірки та тестування, але сторонні доповнення, такі як Пакт, зазвичай не перевіряються настільки ретельно під час розробки. Як результат, Пакт може містити більше незахищених уразливостей, які зловмисник може використати, ніж законний джерело вмісту.

Пакт може бути популярним, але на Коді є безліч безпечніших, законних способів перегляду фільмів і телебачення. Ми описали деякі з них вище, але є кілька інших варіантів. Враховуючи, що існує стільки альтернатив, які забезпечують подібний рівень досвіду без надання неліцензованого контенту, ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати або передавати вміст за допомогою Пакту.