Майстер Kodi Ares не працює? Ось чому та деякі варіанти

Якщо ви намагалися встановити майстер Kodi Ares, можливо, ви помітили, що він відсутній. URL-адреса, в якій розміщувався майстер Ares, тепер повертає помилку 404, а багато інших сторінок в Інтернеті, які раніше були пов’язані з цим URL-адресою, також офлайн. Ця стаття пояснить чому майстер Kodi Ares не працює і більше не доступний, і він надасть деякі альтернативи, які ви можете використовувати для отримання чудового телевізійного та кінопрограмування за допомогою вашого Kodi.

Ares repo відсутній

Kodi – це відеомедіа-плеєр із відкритим кодом, який дозволяє користувачам відтворювати фільми та шоу, що проходять на своїх пристроях. Якщо він модифікується за допомогою аддонів, його також можна використовувати для відтворення практично будь-якого відео в Інтернеті. Kodi можна встановити на Apple TV, Amazon Firestick, ПК, Mac, Android або iOS телефон. Це можна легко керувати за допомогою смартфона або дистанційного керування.

Kodi іноді звинувачують як інструмент для передачі неліцензованого вмісту без дозволу власників авторських прав. Однак для Kodi є багато доповнень, які надходять лише з офіційних джерел.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Люди, які використовують Kodi для передачі неліцензованого вмісту, як правило, знають, що вони використовують VPN, коли вони є, але багато користувачів Kodi, можливо, не усвідомлюють, що VPN виграють всі, хто передає відео.

Без VPN користувач Kodi може піддаватися атакам MiTM зловмисними кодерами, оскільки дані користувача можуть бути не зашифровані. Інтернет-провайдер також може сповільнювати дані користувача на основі вибору веб-сайту для передачі потоку даних, якщо VPN не використовується. Це спричиняє буферизацію та низькоякісне відео.

Було б чудово, якби всі VPN могли вирішити ці проблеми. На жаль, деякі з них набагато менш ефективні, ніж інші. Деякі VPN ведуть журнали, порушуючи конфіденційність користувачів, а інші важко встановити або занадто повільно, оскільки у них недостатньо серверів, щоб обробляти їхній трафік.

Ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. IPVanish має понад 800 серверів, має вбудовану програму для Amazon Firestick та Nvidia Shield, і не веде журнали. Це забезпечує користувачам високоякісне відео, одночасно захищаючи їх від будь-якої загрози конфіденційності або безпеки.

УВАГА ЧИТАТИ: Читачі Comparitech можуть заощадити до 60% на планах IPVanish.

Чому Ares Wizard не працює?

19 листопада 2023 року основний розробник Ares Wizard заявив на форумі проекту Ares, що йому було подано лист про припинення та відмову від Асоціації кінофільмів (MPA). Про це стверджує член форуму, який відправив його в Reddit. За словами цього розробника, який походить під назвою “Tekto”, лист про припинення і відступ заявляв, що він порушує обидва E.U. та американський закон про надання доповнень та репост, які містять посилання на вміст, що порушує авторські права.

У відповідь на цей лист Tekto та інші розробники, які працюють над майстром Ares Wizard, зняли репо та всі додатки, які містилися в ньому. Вони також пообіцяли, що вона ніколи не повернеться, заявивши: “Дозвольте мені бути 100% зрозумілим. Ми ніколи не повернемо Майстра Ареса, Порталу Ареса чи Аресу Репо.

У минулому сховища Kodi, в яких було порушено сторонні аддони, завжди стверджували, що вони не порушують закон, оскільки вони не надавали вміст, а лише посилання на вміст. Однак лист про припинення і деїсти стверджував, що Бріен проти Зіґго роз’яснив закон і дав зрозуміти, що Коді репост може бути притягнутий до відповідальності, якщо вони не очистять протиправник. Після того, як було представлено це міркування, Tekto погодився, що розробляти адони або репости, які посилаються на вміст, що порушує авторські права, є незаконним. В результаті він назавжди закрив репо-майстер Ares Wizard.

Альтернативи Ares Wizard repo

Незважаючи на те, що Арес більше не доступний, в Інтернеті є ще багато репостів Kodi. Деякі з цих репостів мають політику очищення будь-яких аддонів, які забезпечують доступ до піратських матеріалів. На них не вплинули юридичні дії МПА. Інші досі надають деякі доповнення, що порушують правопорушення, поряд із легальними, але з будь-якої причини ще не були зняті. Нижче наведено список репостів, які ми знайшли в Comparitech, як найбільш корисні, а також опис деяких їх доповнень.

Суперрепо

суперрепо

На даний момент SuperRepo все ще доступний за цією адресою. Однак він містить деякі доповнення, що порушують правові норми, такі як 1Channel та Icefilms. Якщо ви вирішили використовувати SuperRepo, радимо встановлювати лише доповнення, які передаються з ліцензованих джерел, таких як перелічені нижче.

У SuperRepo є найбільший каталог будь-якого репо від Kodi. Ось кілька найкращих адонів, які він містить.

 • Фільми про велику зірку & Телевізор – надає вам доступ до сотень незалежних фільмів та нішових телевізійних шоу, включаючи фільми жахів на кшталт Річ на Дверному кроці, Психосах та Назавжди Ваших, а також шоу подібні Вітрильні каракулі і Квір як народний
 • Кінострічка – Ще один чудовий додаток до фільмів і шоу, FilmRise дозволяє переглядати весь каталог YouTube-каналу FilmRise, включаючи такі фільми, як «Чорт у плоті» (у ролях Роуз МакГоуан) та «Мій брат Свиня» (у головній ролі Скарлетт Йоханссон) та показує, як «Судові файли» і Світ відкриттів
 • Сейф YouTube – Потокові передачі з YouTube, класифіковані за серіями та епізодами

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Як встановити SuperRepo

Шукає скляний репо

Kodi виглядає скляний репо

Наразі реконструкція Glass Glass доступна тут. Однак майте на увазі, що він містить деякі доповнення, що порушують правові норми, наприклад, Serendipity. Ми рекомендуємо лише аддони цього репо, які передаються з ліцензованих джерел.

У складі Glass Glass РЕПО є досить багато корисних адонів Kodi. Ось деякі, які помітні.

  • Фантастичні звірі – Додаток Коді для любителів документальних фільмів про природу. Надає безкоштовні документальні фільми від Animal Planet, National Geographic та інших.
  • Час молотка – надає доступ до колекції домобудівництва та відеозаписів, зроблених самими з Homes.com, Buildipedia та інших.
  • Золоте кіно – Дозволяє переглядати фільми з фільмів “Золотий вік” (1920-1960). Включає Робін Гуда (1922), Загублений світ (1925), Останній з могікан (1920) та інші.

Детальніше: Кращі репозиції у Коді

Kodinerds.net repo

Репо Кодінерда

Якщо ви хочете знайти музичні відео- або спортивні додатки, Kodinerds.net – одне з найкращих місць для пошуку. Ось кілька найкращих доповнень, які він пропонує.

 • SoundCloud – надає доступ до всієї музики, доступної на SoundCloud.com
 • DailyMotion – Дозволяє переглядати будь-яке з тисяч відео, доступних на веб-сайті DailyMotion.com
 • DAZN – Потрібна платна підписка. Надає доступ до цілодобових спортивних змагань від потокової служби DAZN. Доступний в Австрії, Німеччині, Японії, Швейцарії та Канаді.

Пов’язана стаття: Найкращі 105 адонів Коді та як дивитися фільми на Коді.

РЕПО ЕРАКНАФОБІЇ

Екран інформаційного репортажу

РЕПО “Еракнафобія” проводить сувору політику проти піратства. Він повинен бути доступний в Інтернеті на довгі роки. Наразі репо розміщено на цій сторінці github. Ось кілька найкращих його доповнень.

  • Потріскувати – Дозволяє переглядати сотні безкоштовних телепередач та фільмів від потокового сервісу Crackle, включаючи оригінальні шоу на кшталт Стартап і Вирвати, а також хітові фільми на кшталт Люди в чорному і Супербад.
  • NHL.TV – Потрібна підписка. Надає користувачам доступ до позариночних ігор NHL.
  • MLB.TV – надає абонентам MLB.TV доступ до ігор в бейсболі вищої ліги через Kodi
  • AMA Pro Racing – Дозволяє дивитися акції мотокросу AMA на вашому Kodi

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Як встановити Crackle Kodi addon

Висновок

Майстер Kodi Ares відсутній, оскільки проти його розробника було вжито правових дій за те, що вони нібито надавали посилання на матеріали, що порушують авторські права. Його розробник добровільно закрив репо з метою дотримання закону. Однак в Інтернеті є ще багато чудових репостів Kodi. Дотримуйтесь цього керівництва, щоб знайти репости, які дадуть вам потрібний вміст.