Кращі додатки від кабельного телебачення Kodi, які насправді працюють

Кращі кодові телевізори Kodi Addons_ Додатки для кабельного телебачення на Kodi

Kodi – надзвичайно настроюваний додаток для медіа-центру. Останнім часом спостерігається зростання популярності, що частково пояснюється тим, наскільки легко встановити на декількох платформах. Kodi можна встановлювати на найпопулярніших пристроях, включаючи настільні ПК, планшети Android, Amazon Fire TV та флеш-пам’яті USB. Оскільки між мобільною та настільною версіями Kodi є лише незначні відмінності, то ймовірно, що ваші додатки працюватимуть на обох платформах.

У багатьох людей є передплати на кабельне телебачення, але більшість не розуміє, що вони можуть дивитися через Kodi. У цій статті висвітлюються деякі найкращі доповнення Kodi TV для кабельного телебачення, пояснюються переваги, які вони пропонують, та показано, як їх встановити.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Деякі люди підключаються до віртуальних приватних мереж (VPN), щоб приховати несанкціоновану трансляцію від свого постачальника послуг Інтернету (ISP). Незважаючи на це, VPN мають багато законних цілей використання і можуть принести користь навіть тим, які передаються лише з офіційних джерел.

VPN шифрують ваш інтернет-трафік, не даючи йому прочитати будь-якого зовнішнього спостерігача. Це перешкоджає більшості атак “Людина в середині” та зупиняє ваш Інтернет-провайдер від продажу звичок перегляду третім сторонам. Оскільки ваш Інтернет-провайдер не може сказати, що ви робите, він не може використовувати вашу діяльність, щоб виправдати зменшення швидкості вашої мережі..

Не кожна VPN пропонує однаковий рівень обслуговування. Деякі ведуть докладний журнал відвідуваних вами веб-сайтів, що дозволяє легко відстежувати вашу діяльність. Інші можуть включати зловмисне програмне забезпечення або просто сповільнювати зв’язок до того, що потокове перетворення стає важким. З цієї причини вибір правильного постачальника VPN має вирішальне значення.

Ми рекомендуємо IPVanish. Він забезпечує швидке і стабільне підключення до серверів більш ніж в 50 країнах. Крім того, IPVanish є одним з найпростіших VPN для встановлення на декількох платформах, із спеціалізованими програмами для iOS, Android та Amazon Fire Stick..

БЕЗПЕЧНЕ ПІДТРИМАННЯ: IPVanish пропонує високу швидкість, відмінні функції безпеки та не зберігає журналів.

Найкращі додатки для кабельного телебачення для Kodi

Багато провайдерів кабельного телебачення почали створювати онлайн-платформи, де ви можете переглядати їхній вміст. Однак Kodi полегшує перегляд вмісту, якщо у вас є кілька підписок на кабельне телебачення. Офіційні доповнення іноді також забезпечують більший контроль над вмістом. Можливо, ви зможете залишатись увійти в систему на довший період часу або змінити тип результатів, який ви бачите під час пошуку. Kodi також пропонує більший контроль над самим відео, ніж більшість онлайн-плеєрів. Ви можете збільшувати масштаб, змінювати яскравість або навіть дивитися в 3D. Нижче ми перерахували деякі найкращі доступні додатки Kodi TV для кабельного телебачення.

USTVNow

USTVNow меню додатка Kodi

USTVNow – це потокова служба, спочатку створена для того, щоб дозволити членам збройних сил США дивитися американське телебачення під час закордону. Незважаючи на це, не існує системи підтвердження, і кожен може зареєструватися. Оскільки USTVNow призначений для використання за межами США, для перегляду потоків не потрібно VPN.

Додаток USTVNow Kodi пропонує хороший вибір каналів новин, спорту та розваг. Доступне безкоштовне членство, але це лише шість каналів (ABC, PBS, CW, Fox, My9 та CBS). Платні плани починаються від $ 19 на місяць та розблокують ще 18 каналів. Вони також дозволяють переглядати HD-потоки та використовувати функції DVR.

Додаток USTVNow можна знайти в сховищі SuperRepo.

iPlayer WWW

iplayer bob kodi надбудова

IPlayer – це онлайн-потокова платформа BBC. Він пропонує вміст у прямому ефірі та на замовлення з декількох каналів BBC, а новий вміст додається через кілька годин після його виходу. IPlayer вільний до використання, якщо у вас є дійсна ліцензія на телебачення Великобританії, однак VPN буде потрібно, якщо ви перебуваєте за межами Великобританії.

Після встановлення iPlayer WWW з’явиться як додаток до відео та музики. Це тому, що він забезпечує доступ до прямого радіо, а також до телевізійних потоків. Вміст є добре організованим, пошуковим і може переглядатись у форматі HD.

Додаток iPlayer WWW можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Fox Sports Go

Фокс Спорт Перейти Коді аддон

Якщо у вас є підписка на кабель і ви отримуєте один або кілька каналів Fox Sports, ви можете використовувати додаток Fox Sports Go для перегляду через Kodi.

Слід зазначити, що немає вільного перегляду вмісту, але після входу ви зможете переглянути недавнє покриття для широкого вибору видів спорту. Деякі ігри підлягають регіональному відключенню, і їх неможливо переглянути без IP-адреси з відповідної області.

Як і додаток CBS, Fox Sports Go дозволяє вибрати бажану якість потоку. Він також має можливість вмикати або вимикати програми Fox Deportes, якщо ви не володієте іспанською мовою.

Доповнення Fox Sports Go доступне в офіційному сховищі аддонів Kodi.

NBC Sports Live Extra

nbc спорт додатково

Додатковий додаток NBC Sports Live Extra Kodi дозволяє вам дивитися спорт наживо зі спортивних каналів NBC. Існує невеликий вибір безкоштовного перегляду вмісту, включаючи повторення, яскраві моменти та популярні кліпи, але для перегляду ігор в реальному часі вам доведеться ввійти за допомогою даних про свого кабельного провайдера..

Цей аддон має вище середньої настройки. Це дозволяє переглядати лише безкоштовний вміст, змінювати якість потоків і виключати певні види спорту повністю.

NBC Sports Live Extra доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Додавання коді для кабельного телебачення для уникнення

Деякі сторонні додатки Kodi пропонують доступ до сотень прямих трансляцій телеканалів безкоштовно. На перший погляд, це може здатися спокусливим, але якщо щось здається занадто хорошим, щоб бути правдою, зазвичай це так. Ці додатки, що наведені нижче, використовують несанкціоновані потоки, які є менш надійними і, як правило, нижчої якості, ніж ті, які використовуються офіційними аддонами. Отже, адонів, наведених нижче, слід уникати будь-якою ціною.

Бенну

Немесіда

Зроблено в Канаді IPTV

Halow Live TV

PAC 12 Pro

Рішення IPTV

Висновок

Kodi полегшує, ніж будь-коли, дивитись кабельне телебачення в дорозі. Якщо ви хочете переглядати вміст за запитом, вам можуть бути цікаві наші путівники з найкращими доповненнями до фільмів, мультфільмів або аніме.

Використання Kodi на Amazon Fire Stick? Ми можемо показати вам, як перенести збірку з одного з інших пристроїв, встановити вилки Kodi та оновити Kodi. Якщо Kodi не працює належним чином, перегляньте наші посібники щодо підвищення швидкості та вирішення проблем на Amazon Fire Stick.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me