Коді Бенну Аддон: Це безпечно? Які альтернативи?

Ви думаєте про встановлення додатка Kodi Benuu? Ми проведемо вас через те, що це таке, якщо це безпечно у використанні та якщо є кращі альтернативи.Оновлення, 21 листопада 2023 року: Прочитайте, чому Kodi Bennu не працює і її неможливо встановити.bennu 1

Популярне сторонне доповнення Phoenix закрилося в червні, через що багато користувачів Kodi думають, що написання було також на стіні для популярного медіаплеєра. Однак лише через два місяці Фенікс був відроджений і перейменований на «Бенну» після відродження єгипетського божества. Це поетично, але чи є ця оновлена ​​добавка безпечною та законною у використанні?

У цьому посібнику ми надамо огляд того, що таке Bennu та як вона працює. Жоден додаток Kodi не може спричиняти атаку, незалежно від того, ви працюєте на Amazon Fire TV, Roku, iPhone, iPad, Apple TV, флеш-пам’яті USB, Windows, Mac, Android TV box або іншому потоковому пристрої. Як доповнення третьої сторони, Bennu має певні проблеми щодо конфіденційності для кожного пристрою. Ми також покриватимемо ризики, пов’язані з використанням будь-якого додатку Kodi, офіційного чи іншого.

Зважаючи на всю увагу ЗМІ, яку в останні місяці отримують потокові сервіси та Kodi, зокрема, важливо розуміти закони вашої країни щодо трансляції вмісту в Інтернеті. Деякі країни, такі як Індія, не покарають вас за перегляд неофіційного вмісту, але в інших місцях закон є набагато складнішим і, як такий, знаючи, що він допоможе вам звести до мінімуму ризик потрапити в проблеми.  

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Як безпечно користуватися Kodi

Бенну, як і Фенікс до цього, є стороннім доповненням. Це означає, що він, ймовірно, не піддавався жорсткому процесу перевірки та тестування, що його офіційні конкуренти. Хоча жодна надбудова Kodi не сприймає викрадення, сторонні додатки, можливо, мають більше вразливих ситуацій для зловмисних третіх сторін..

Насправді є ймовірність, що ваш власний провайдер відстежує вашу діяльність. У минулому кілька постачальників послуг Інтернету звинувачували в уповільненні роботи своїх клієнтів, щоб чинити тиск на потокові послуги, такі як Netflix. Ви, замовник, ризикуєте бути покараними за цілком юридичну діяльність та політичні питання, які є поза вашим контролем. Принаймні, користувачі Kodi можуть зіткнутися з проблемами буферизації.

Однак можна зупинити це. Якщо ви використовуєте віртуальну приватну мережу (VPN) для підключення до Інтернету, весь трафік, що надходить і йде від вашого комп’ютера, зашифрований і марний для тих, хто дивиться на нього ззовні. Крім того, VPN дозволяє запобігти атакам “посередника”, коли хакер перехоплює ваші комунікації з метою крадіжки ваших даних.

Деякі хостери для вмісту використовують геоблокування, щоб контролювати, хто може переглядати їх вміст. З VPN зміна місця розташування настільки ж проста, як і підключення до іншого сервера, що дозволяє переглядати зафіксовані в регіоні медіа незалежно від вашого фізичного місцезнаходження.  

Там є безкоштовні VPN-сервіси, але ми не рекомендуємо ними користуватися. Неможливо дізнатися, що ваші дані для них безпечніші, ніж ваш Інтернет-провайдер, і декілька з них містять рекламне та зловмисне програмне забезпечення. Натомість ми рекомендуємо IPVanish. Це недорогий сервіс, який не реєструє ваші дії чи помітно впливає на швидкість вашої мережі. Як додатковий бонус, ви навіть можете встановити його на Fire Stick або Fire TV.

Програма читання: Ви можете заощадити 60% на річному плані IPVanish тут. Це один з небагатьох VPN, досить швидкий для роботи з Kodi, простий в установці на всіх популярних пристроях, включаючи Amazon Fire TV і TV Stick, і не зберігає файли журналів, тому ваша діяльність справді приватна.

Що є додатком Bennu Kodi?

bennu 2

Bennu – це нова ітерація популярного сторонніх додатків Kodi Phoenix. Він об’єднує посилання з кількох різних хостів вмісту і доставляє їх користувачеві, щоб полегшити пошук того, що вони шукають.

Проблема Bennu полягає в тому, що більшість вмісту, до якого він надає доступ, не має ліцензії. Він надає посилання на деякі офіційні телевізійні канали в прямому ефірі, які легально дивитись будь-хто через відсутність ліцензійних вимог, однак це лише незначна частина доступного.  

Крім того, незважаючи на велику кількість контенту, доступного через Bennu, немає можливості шукати нічого конкретного. Вся його система меню дуже неорганізована, і немає можливості шукати лише легальний вміст. Хоча є невелика кількість контенту загальнодоступного домену (наприклад, версія “Фантом опери” 1925 р.), Вона ослаблена великою кількістю піратських матеріалів і прихована кількома меню глибоко.

Також варто врахувати причину, чому Фенікс перейшов в автономний режим в першу чергу. Її оригінальні творці зняли це перед судом, який націлив їх на них, а також на авторів кількох подібних доповнень. Немає гарантії, що Бенну залишатиметься доступною протягом будь-якого часу, і лише цього повинно бути достатньо, щоб ми не рекомендували цей додаток. 

З наведених вище причин ми не рекомендуємо користувачам Kodi встановлювати або передавати вміст за допомогою Bennu.

Альтернативи додатку Bennu Kodi

Bennu може надавати доступ до пристойного діапазону вмісту, але його мало, що є офіційним та законним. Незалежно від того, чи шукаєте ви високоякісні телевізійні потоки, фільми чи музику, є додатки, які краще підходять вам, ніж Bennu.

PlayOn Browser

bennu 3

Браузер PlayOn – це офіційний додаток для Kodi, який дозволяє переглядати вміст усіх ваших онлайн-потокових служб в одному місці. Для початку вам знадобиться обліковий запис PlayOn (до якого ви можете зареєструватися за посиланням https://www.playon.tv/). Ви можете передавати вміст зі своєї медіатеки з безкоштовним обліковим записом PlayOn, але для перегляду або запису вмісту з однієї з підтримуваних потокових служб, таких як Netflix, Hulu або HBO Now, вам потрібно буде оновити свій рахунок, який коштує 1,50 доларів на місяць.

Веб-переглядач PlayOn є чудовим офіційним доповненням з однієї конкретної причини: немає офіційного додатку Netflix або Amazon Prime Video, і це забезпечує спосіб легально переглядати їх вміст через Kodi, не встановлюючи жодних потенційно небезпечних сторонніх додатків..

PlayOn Browser можна знайти в офіційному сховищі Kodi.

FilmOn.TV

bennu4
Якщо пряме трансляція телевізора – це щось, що вас цікавить, тоді ви не шукайте далі, ніж надбудову FilmOn.TV для Kodi. Він по суті приймає потоки з веб-сайту www.filmon.tv і дозволяє переглядати їх через Kodi, якщо припустити, що у вас є передплата на FilmOn.

Це коштує трохи менше $ 20 на місяць і надає вам доступ до прямого телебачення та попередньо записаного контенту з усього світу. Вміст чітко згруповано за категоріями та країною, а це означає, що вам не потрібно прокручувати кілька сторінок російських телешоу, щоб знайти ту, яку ви хочете переглянути.

Найкраще в FilmOn.TV – це те, що він повністю законний. 

FilmOn.TV можна знайти в сховищі SuperRepo.

YouTube

bennu5

Вірите чи ні, одним з найкращих додатків Kodi до відеовмісту є YouTube. Всупереч поширеній думці, вона пропонує набагато більше, ніж просто відео з котами. Зміст вартує років: висвітлюється будь-яка можлива тема від навчальних посібників до електронних видів спорту, а нові відео додаються в тисячі кожного дня. Широкий спектр легального вмісту сам по собі робить його чудовим доповненням до Bennu, але є й інші причини, щоб спробувати це..

Під час використання YouTube він враховує тип відео, який ви переглядаєте, та рекомендує іншим, які вам можуть сподобатися. Враховуючи велику кількість запропонованого вмісту, вам ніколи не вистачить чогось переглянути, а функція рекомендацій робить це чудовим для тих часів, коли ви не знаєте, на що ви готові.

YouTube також пропонує простий і законний спосіб прокату або придбання фільмів. Переважну частину часу ви зможете знайти кліпи чи трейлери до фільму, який ви теж шукаєте, що полегшує вирішення, чи дійсно ви хочете його переглянути чи ні.

Додаток YouTube можна знайти в офіційному сховищі додатків Kodi.

Огляд та проблеми конфіденційності

Phoenix був дуже популярним доповненням свого часу, і Бенну явно сподівається, що його бібліотека вмісту допоможе зробити його таким же успішним, як і його попередник. Однак одне, що поєднує обидва ці додатки, – це те, що більша частина вмісту, на який вони посилаються, є піратською. Не маючи реального способу відрізнити законний вміст від решти, Бенну наражає користувача на небезпеку, попросивши їх знайти їх самим.

Це також стороннє доповнення, і хоча навіть офіційні додатки можуть бути викрадені, третя сторона, ймовірно, матиме більше вразливих ситуацій через менші команди розвитку та відсутність ресурсів, які мають команди. Якщо це трапляється, можна зробити дуже мало, щоб зупинити хакер у крадіжці даних або запуску шкідливого коду на вашому комп’ютері. Насправді є хороший шанс, що ви не знали б нічого поганого, поки не пізно. Цей нижчий ризик нападу є однією з причин, по яких ми радимо використовувати офіційні додатки якомога більше.

Так, Bennu надає доступ до широкого спектру контенту, але, враховуючи, що він може бути перероблений в автономному режимі в будь-який час з юридичним викликом, він далеко не надійний. Незалежно від того, які засоби масової інформації ви шукаєте, там є кращі, безпечніші, надійніші та, що найголовніше, чітко легальні альтернативи.

Популярні: Як дивитись Мейвезер проти МакГрегора онлайн.