Код аддон: Pluto.tv: Як встановити Pluto.tv на Kodi

Pluto.tv Екран інформації про доповнення Kodi

Шукаєте безкоштовні телеканали? Pluto.tv пропонує понад 100 каналів, усі у високій чіткості. Жоден з них не має плати за передплату.

Це стає ще краще, коли ви використовуєте додаток Pluto.tv Kodi для поєднання послуги з медіаплеєром Kodi. Потім ви можете отримати доступ до всіх каналів Pluto.tv без використання окремого програмного забезпечення.

Встановлення та використання додатка Pluto.tv просте та легке. У цій статті буде пояснено, як це зробити.

Дивись також: Кращі аддони Kodi 2023 року

Що таке Коді?

Людині раніше було складно позбутися кабелю і використовувати лише потокові послуги для всіх своїх потреб у телебаченні та кіно. Користувачеві довелося перемикатися між декількома різними веб-сайтами та частинами програмного забезпечення, щоб передавати вміст з різних каналів.

Однак популярність медіаплеєра Kodi все це змінила. Kodi дозволяє людині отримувати доступ до будь-якого потокового сервісу, який він / вона бажає, з одного інтерфейсу, не маючи потреби в різному програмному забезпеченні.

Kodi була створена неприбутковою командою з розвитку під назвою Фундація XBMC. Це платформа з відкритим кодом, яка дозволяє розробникам створювати та публікувати власні додатки. Саме цей аспект для Коді є однією з його найбільших сильних сторін. Оскільки користувачі Kodi постійно створюють власні додатки, список послуг, які можна передавати через Kodi, постійно зростає.

Детальніше: Що таке Коді?

Як безпечно та приватно використовувати Kodi

Pluto.tv є офіційним доповненням, але не позбавлений конфіденційності та пов’язаних із потоком ризиків. Хоча багато людей, які піратський вміст, звертаються до віртуальної приватної мережі (VPN), щоб захистити свою конфіденційність, навіть офіційні додатки можуть отримати вигоду від VPN.

Наприклад, у Kodi іноді виникають проблеми із буферизацією, які навмисно не викликані кимось. Але якщо ви відчули значну буферизацію після того, як випробували всі звичні стратегії, щоб зменшити її, ви можете стати жертвою швидкого затухання провайдера. Провайдери часто роблять це для того, щоб зменшити свої витрати та просувати власні пакети кабельного телебачення. Verizon вже був спійманий з цим.

З VPN ваша кабельна компанія не може використовувати ваші потокові звички як привід для зменшення вашої пропускної здатності, оскільки вона не знає, що ви потокове потокове спочатку.

На жаль, багато VPN настільки повільні самі по собі, що вони не дуже допомагають у вирішенні питання про швидке зменшення швидкості. Окрім того, багато з них ведуть журнали діяльності своїх користувачів, що перемагає мета створення VPN в першу чергу.

Ось чому ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi. IPVanish має власні сервери та інфраструктуру. Під час нашого тестування ми виявили, що він швидший, ніж інші VPN, і забезпечує плавний досвід потокового відео. Він також не зберігає журналів, тому ваші особисті дані захищені, навіть якщо хакер якось порушив безпеку IPVanish.

Ви можете дізнатися більше про IPVanish в нашому детальному огляді.

УВАГА ЧИТАТИ: Наші читачі можуть ексклюзивно заощадити 60% на планах IPVanish тут.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Посібник з установки Pluto.tv Kodi addon

Для того, щоб встановити додаток Pluto.tv Kodi, дотримуйтесь цих інструкцій.

  • У головному меню натисніть «аддони»
  • Додавання вибору з головного меню Kodi
  • Клацніть зображення відкритого вікна в лівій верхній частині.
  • Натисніть «Встановити з сховища»
  • Встановити Kodi17 Krypton із сховища
  • Клацніть «Репозиторій Kodi addon»
  • Офіційне сховище аддону Kodi17 Krypton
  • Клацніть “відеододатки”
  • Відеододатки Kodi17 Криптон
  • Клацніть “Pluto.tv”
  • Вибір доповнення Pluto.tv
  • Натисніть «встановити»

Як користуватися додатком Kodi Pluto.tv

Якщо у вас є обліковий запис Pluto.tv і ви хочете ввести свою реєстраційну інформацію, ви можете зробити це в меню “Налаштування”. Для цього клацніть правою кнопкою миші додаток Pluto.tv і виберіть “інформація”. Коли відкриється екран інформації, натисніть «конфігурація». Ви побачите варіанти введення електронної пошти, пароля та географічного регіону. Однак я не знайшов різниці в інтерфейсі між використанням мого входу та входом у якості гостя.

Налаштування додатка для телевізора Плутон

Якщо у вас немає облікового запису Pluto.tv або ви не хочете використовувати той, який у вас є, ви можете залишити ім’я користувача та пароль порожніми. Це призведе до того, що аддон запросить вас і запитає, чи хочете ви ввійти як гість. Клацніть “так”, щоб перейти до меню каналу.

Якщо ви хочете мати обліковий запис Pluto.tv і ще не маєте його, ви можете зареєструватися тут.

Pluto.tv Огляд додатків Kodi

Pluto.tv має широкий спектр телеканалів. Ці канали згруповані в жанри, щоб полегшити навігацію до них. Всього 11 жанрів. Кожен з них перерахований нижче, разом із загальним описом каналів, що входять до нього.

Охолодити.

Chill out – це сукупність каналів, призначених для відтворення у фоновому режимі, коли ви робите інші речі. Він включає Інтернет Gold, Vibes, телевізор Monster Cat, THC, Eye Candy, NatureVision TV, Slow TV та 4KTV. На кожному з цих каналів відображаються відео з природи, кумедні мультфільми, красиві жінки, психоделічна музика та інший вміст, призначений для пасивного перегляду.

Комедія

Жанр комедії включає вісім каналів: Funny AF, Jashed, Stand-up TV, MST3K, Rifftrax, FailArmy, The Onion та Cracked. Вміст цих каналів керує гамою від резервної комедії до коротких ескізів до кумедних домашніх відео. Якщо ви хочете щось змусити вас сміятися, це меню, на яке слід звернутися.

Цікавість

Цікавість – це сукупність каналів, присвячених документальним фільмам про природу та науку. До нього входять канал NASA, Docu TV, Science TV, Xive TV та Funky Vids.

Розваги

Розваги, здається, є тією групою, яка Pluto.tv розміщує всі канали, які не належать ніде більше. У групі понад 12 каналів. Він включає в себе канал для чоловіків під назвою “Man Up”, а також ті, які присвячені справжньому злочину, плітки знаменитостей, розваги ЛГБТ, мультфільми та дитячі програми, а також живі музичні виступи.

Geek + Gaming

Якщо вам подобаються технічні продукти, аніме та відеоігри, це група, яку ви, можливо, захочете вивчити. Він включає IGN, CNET, MinecraftTV, Anime All Day, The Feed, вулик, Geek і Sundry, та Nerdist.

Стиль життя +

Стиль Life + включає канали, присвячені новинам про знаменитості, декору будинку, приготування їжі та подорожах. PopSugar, People TV та Food TV – лише деякі із доступних каналів.

Фільми

Якщо ви шукаєте безкоштовні фільми, це вибір групи. Він включає канал для фільмів жахів, класики та фільмів з кунг-фу. У нього навіть є канал, розроблений творцями Шаркнадо, спеціально для любителів низькобюджетних фільмів, що мають рейтинг B.

Дивіться також: Як дивитися фільми на Коді

Музика + радіо

Ця група містить 32 різні канали, які відтворюють музику без зупинки. У ньому є станції для рок, реп, музика 80-х, музика 90-х, кантрі, барабан & бас, панк-рок та все, що знаходиться між ними.

Новини

Деякі з найпопулярніших каналів Pluto.tv є у цій групі. До нього належать Bloomberg, CBSN, RT America, Sky News, Newsmax TV та багато інших. У цій групі є 14 каналів.

Спорт

До цієї групи належать канали, присвячені змішаним єдиноборствам & бокс, боротьба з ударами, кікбоксинг та тур по покеру. Він також включає вісім каналів, які проводять живі спортивні ігри в коледжі.

Хоча ці канали надають багато контенту, ви все ще можете отримати більше безкоштовних фільмів, телевізійних шоу, спортивних подій та інших відео. Якщо так, ви можете встановити додаткові додатки, такі як Crackle, DailyMotion та USTVNow, щоб отримати ще більше безкоштовного вмісту.

Дивись також: Як спостерігати за спортом на Kodi