Як встановити додаток DAZN Kodi та що робити, якщо ви не можете отримати доступ до DAZN

Аддон DAZN Kodi – це доступний варіант отримати спортивне програмування без кабельного телебачення, принаймні для тих, хто має доступ до нього. Залежно від країни, з якої користувач зареєструвався, він пропонує широкий спектр спортивних програм: матчі Прем’єр-ліги, основні моменти Кубка світу, ігри в НБА, Бейсбол вищої ліги, НФЛ, НХЛ та інше. Ви можете легко встановити DAZN на Kodi та передати в нього потоки Німеччина, Канада, Японія, і в інших місцях світу, але вам може знадобитися внести деякі корективи.

Послуга DAZN коштує 20 доларів США на місяць у Канаді або 9,99 євро на місяць у Німеччині чи Австрії. У цій статті буде роз’яснено, як встановити додаток DAZN Kodi. Він також пояснить, чому деякі користувачі не можуть підключитися до DAZN, і запропонує альтернативні додатки, які кожен може використовувати, щоб все-таки отримати чудові спортивні програми.

Навіщо використовувати DAZN на Kodi?

Kodi – безкоштовний медіаплеєр. Його можна встановити на більшості популярних телевізійних пристроїв, включаючи Amazon Fire TV, Nvidia Shield та Apple TV. Він також може відтворювати відео зі смартфона або ПК. Додатки Kodi, такі як DAZN, про які ми тут обговорюємо, створені незалежними розробниками і дозволяють користувачам передавати фільми та телепередачі з сайтів, які вже доступні в Інтернеті.

Деякі користувачі Kodi використовують сторонні додатки для передачі неліцензованих відео. Однак, існує багато законних веб-сайтів для відео-трансляції, до яких можна скористатись Kodi, включаючи додаток DAZN, обговорений у цій статті.

Чому VPN завжди слід використовувати разом з Kodi

VPN часто розглядають як спосіб приховати неліцензований потоковий відеоролик від ISP користувача. Однак насправді існує багато переваг від використання VPN, навіть для користувачів, які передають з легальних сайтів.

Інтернет-провайдери часто сповільнюють швидкість певних сайтів, щоб звільнити пропускну здатність по всій мережі. Це може спричинити буферизацію для користувачів сайтів – потокове обслуговування відео на вимогу – швидкість якого сповільнюється. VPN допомагає запобігти цьому, зашифрувавши ваші дані, щоб ваш Інтернет-провайдер не знав, з яких сайтів ви потоково передаєте, що призводить до більш якісного перегляду. VPN також допомагають захистити користувачів від атаки “посередник”.

На жаль, не всі VPN однаково вміють вирішувати ці проблеми. Деякі зберігають журнали, які можуть вкрасти хакери. Інших важко встановити або занадто повільно. Ось чому ми рекомендуємо IPVanish для користувачів Kodi.

Під час нашого тестування ми виявили, що IPVanish може обробляти відео високої чіткості без буферизації. У ньому є вбудовані програми для Amazon Fire та Nvidia Shield, що спрощує встановлення. Він проводить сувору політику щодо збереження журналів, адже він перебуває у списку найкращих VPN без журналів. В цілому, це корисний спосіб для користувачів Kodi захистити свою конфіденційність та безпеку.

ЗНАЧЕННЯ ЧИТАТИ: Економте 60% на IPVanish

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Коли ви не можете отримати доступ до DAZN

В Інтернеті є чимало статей, в яких говориться, що будь-хто у світі може отримати доступ до DAZN, якщо у нього є VPN. На жаль, це неправда. Тому перед тим, як обговорити, як встановити додаток DAZN, я поясню, чому ви, можливо, не зможете отримати доступ до цієї послуги. Якщо ви виявите, що не можете підключитися до DAZN, перевірте, чи потрапляєте ви в одну з цих категорій.

У вас немає німецької, австрійської, канадської або японської кредитної картки чи банківського рахунку

Якщо у вас немає банківського рахунку або кредитної картки в одній з цих країн, DAZN надішле вам повідомлення про помилку, яке говорить: “Схоже, ви використовуєте спосіб оплати, який не знаходиться в тій самій країні, в якій ви знаходитесь, коли отримуєте доступ. DAZN. З вас не стягували плату. ” Навіть якщо ви використовуєте PayPal, це повідомлення про помилку з’явиться, якщо у вас немає кредитної картки чи банківського рахунку однієї з цих країн, приєднаних до вашого рахунку PayPal.

Ви намагаєтесь отримати доступ до версії сайту з країни, яка не відповідає вашій кредитній картці або банківському рахунку.

Навіть якщо у вас є німецька кредитна картка, ви не можете використовувати свій німецький обліковий запис DAZN для доступу до канадської або японської версій сайту. На жаль, використання VPN для приховування вашого місцезнаходження не вирішує цю проблему, оскільки сайт попросить вас про вашу логінну інформацію, і ця інформація буде прив’язана до країни, в якій ви зареєстровані..

Ви намагаєтесь отримати доступ до канадської версії DAZN під час використання VPN.

Оскільки ми вважаємо, що користувачі Kodi завжди повинні використовувати VPN, ми маємо зазначити, що ви не можете отримати доступ до канадської версії цієї послуги, використовуючи її. Якщо ви зробите спробу, ви отримаєте повідомлення про помилку, яке говорить “Якщо ви бачите цю сторінку в тому місці, де зазвичай переглядаєте DAZN, перевірте, чи вимкнено будь-які проксі, VPN або інше програмне забезпечення для маршрутизації та повторіть спробу.”

DAZN Канада з VPN

Це означає, що канадці не можуть використовувати VPN, щоб захистити себе від атак MiTM та прискорення швидкості ISP під час перегляду DAZN. Ми вважаємо, що це головний недолік у самій службі DAZN і є фактором, який канадці повинні враховувати, вирішуючи, чи потрібно підписуватись на неї. Незалежно від того, як це впливає на ваше судження щодо DAZN, майте на увазі, що ви не можете використовувати VPN, якщо ви підписалися на канадську версію сайту.

Ви подорожуєте за межами цих країн і не використовуєте VPN, щоб приховати своє місцезнаходження.

Якщо у вас є кредитна картка або банківський рахунок з Німеччини, Австрії чи Японії, ви все одно можете заборонити доступ до версії вашої країни DAZN, якщо ви їдете за межі своєї країни та не використовуєте VPN. Німецька, австрійська та японська версії сайту не блокують відомі VPN так, як це робить канадська версія. Але ці версії все ще блокують людей, які не вживають заходів, щоб приховати свої IP-адреси. Тож якщо ви подорожуєте за межами цих країн і хочете дивитися DAZN, переконайтеся, що ви використовуєте VPN.

Якщо ви не маєте доступу до DAZN або ви живете в Канаді і не хочете користуватися послугою без VPN, в кінці цієї статті ми перерахуємо кілька спортивних доповнень Kodi, які все одно дозволять вам дивитися чудовий спортивний контент.

Як встановити добавку DAZN Kodi

Якщо ви хочете зареєструватися в DAZN і не вписуєтеся в одну з категорій людей, які не мають доступу до нього, ви можете зареєструватися тут..

Отримавши ваш обліковий запис, виконайте наведені нижче дії для встановлення додатка:

 • Перейдіть на офіційну сторінку Kodinerds Github і знайдіть файл з назвою сховище.kodinerds. Обов’язково знайдіть останню версію, якщо її існує більше
 • Клацніть файл, а потім клацніть завантажити
 • У головному меню Kodi виберіть аддони
 • Додавання вибору з головного меню Kodi
 • Виберіть піктограму відкритого вікна в лівій верхній частині екрана
 • Піктограма відкритого поля Kodi
 • Клацніть встановити з zip-файлу
 • Установити Kodi з zip-файлу
 • Перейдіть до місця, де ви зберегли сховище.kodinerds файл раніше
 • Клацніть файл, щоб встановити Kodinerds repo
 • Встановити kodinerds repo
 • Після завершення встановлення Kodinerds натисніть кнопку встановити з сховища
 • Встановити Kodi17 Krypton із сховища
 • Виберіть Kodinerds.net доповнює зі списку
 • kodinerds.net доповнення
 • Виберіть відеододатки
 • Відеододатки Kodinerds
 • Список адонів Kodinerds є алфавітним, тому DAZN знаходиться вгорі. Клацніть, щоб відкрити вікно інформації про доповнення DAZN.
 • Виберіть добавку DAZN Kodi
 • Натисніть кнопку «встановити» у правому нижньому куті екрана
 • Встановіть додаток DAZN Kodi

Це все, що потрібно встановити DAZN для Kodi.

Що на DAZN?

Тепер, коли у вас встановлено DAZN для Kodi, ось вам посібник із наявного вмісту.

NFL Game Pass

Найпопулярніша особливість DAZN – це те, що він несе NFL Game Pass International. Це дозволяє абонентам бачити всі ігри NFL в прямому ефірі, а також кожен епізод Червоний перевал НФЛ та будь-який інший контент з мережі NFL.

Футбол

Футбольний зміст на DAZN вражає. У ньому є Прем’єр-ліга, іспанська Примера Дивізіон (Ла Ліга), Французька ліга (Ліга 1), Ліга Італії (Серія А) та Європа УЄФА. Сюди також входять Кубок EFL, Чемпіонат EFL та Копа-дель-Рей. Користувачі в Німеччині можуть бачити 1 та 2 футбольні матчі Бундесліги, хоча вони стають доступними лише через 40 хвилин після фінального свистка.

Хокей

DAZN проводить російську континентальну хокейну лігу та більшість ігор НХЛ, які проходять в Європі. Однак матчів, що проходять у Швейцарії, немає. Американські ігри з NHL на базі США не доступні в Канаді, але вони можуть бути доступні у німецькій та австрійській версіях DAZN.

Баскетбол та бейсбол

Німецька та австрійська версії DAZN пропонують ігри MLB та NBA. Канадська версія DAZN не має жодних великих баскетбольних чи бейсбольних ліг.

Теніс, Авто гонки, Мотокрос та ін.

Окрім основних перелічених вище видів спорту, DAZN також займає теніс, автоперегони та інші нішеві види спорту.

Альтернативні види спорту Коді

Якщо ви не можете отримати доступ до DAZN, оскільки ви не проживаєте в одній із країн, в якій він доступний, або ви живете в Канаді і не хочете ним користуватися, оскільки він блокує VPN, ось кілька альтернативних аддонів Kodi, які ви можете використовувати щоб отримати спортивне програмування.

NFL Game Pass

nfl гра пройти

Якщо ви живете в США або Європі і хочете дивитись матчі з НФЛ, ви можете підписатися на програму NFL Game Pass безпосередньо та скористатися додатком Kodi служби для доступу до неї. Американська версія показує ігри із затримкою у часі. Якщо гра трапиться вранці, вона доступна того вечора. Якщо гра трапляється вночі, вона доступна відразу після її закінчення. Європейська версія показує ігри NFL в прямому ефірі так, як їх показували на DAZN.

NFL Game Pass Kodi addon знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Найкращі добавки Kodi NFL

SportsNet Now

Офіційний Sportsnet Now Kodi addon DAZN Альтернативи

Якщо ви живете в Канаді, ви можете побачити багато матчів НХЛ, НБА та Прем’єр-ліги на SportsNet Now. Також є кілька матчів у НФЛ, але не так багато, як на DAZN. Якщо вас цікавить баскетбол чи бейсбол, SportsNet Now – це чудова альтернатива DAZN.

В ході власного тестування я виявив, що SportsNet Now не забороняв VPN доступу до свого сайту, хоча для реєстрації ще потрібна канадська кредитна картка.

Пов’язана стаття: Як встановити SportsNet Now для Kodi

USTVNow

USTVNow Kodi addon Встановіть DAZN на Kodi

USTVNow – це послуга потокового відео, розроблена для військовослужбовців США, які розміщуються за кордоном та інших американських емігрантів, але кожен може зареєструватися на неї. Він пропонує всі основні мережі США безкоштовно: NBC, CBS, ABC, Fox, PBS та The CW. За $ 19,99 можна додати більший пакет каналів, що включає ESPN. Зазвичай на цих каналах проводяться найпопулярніші спортивні змагання в США, такі як “Суперкубок” та “Світова серія”. Вони також часто проводять ігри у НБА, MLB та NFL регулярного сезону у вихідні дні.

Тут ви можете знайти ще більше спортивних добавок Kodi.

Детальніше: Як встановити додаток USTVNow Kodi

FilmOn Simple

Фільм простий DAZN на Kodi

FilmOn – ваша найкраща ставка для пошуку альтернативних та екстремальних видів спорту. FilmOn має спеціальний розділ, який містить велику кількість вмісту MMA, а також вміст екстремальних видів спорту.

FilmOn Simple – це безкоштовна телевізійна послуга, яка має сотні каналів, які транслюються з усього світу. Це один з законних потокових сервісів, що пропонують безкоштовне телебачення в прямому ефірі на Kodi, що робить його обов’язковим для тих, хто хоче переглядати як спортивні, так і прямі телевізійні програми на Kodi..

Ви можете знайти додаток FilmOn Simple за допомогою інструменту IndiAddons Indigo.

Pluto.tv

Pluto.TV Kodi addon DAZN Kodi addon

Додатковий додаток Pluto.tv Kodi надає вам доступ до всіх безкоштовних опцій телебачення, доступних за допомогою титульної служби. Pluto.tv – це безкоштовна послуга потокового телебачення в прямому ефірі. До всіх опцій, наданих Pluto.tv, доступні абсолютно безкоштовно. Ви можете створювати та входити в обліковий запис Pluto.tv, але це не потрібно для перегляду вмісту.

Серед багатьох варіантів, доступних через Pluto.tv, ви знайдете спортивний розділ, який містить гідний вибір. Поки ви тут не знайдете великих видів спорту, ви знайдете MMA, кікбоксинг, покер та інші альтернативні варіанти спорту. Якщо ви перебуваєте за межами США, ви все одно можете отримати доступ до Pluto.tv за допомогою VPN.

Pluto.tv доступний в офіційному сховищі аддонів Kodi.

BT Sport Video

DAZN kodi addon

Додаток BT Sport Video надає користувачам Kodi пряме посилання на відео з веб-сайту BT Sport. Немає облікового запису для перегляду коротких відео, доступних у BT Sport. Однак якщо ви хочете отримати більше користі від цього додатка, вам знадобиться VPN, яке ви можете налаштувати для використання з обліковими записами OpenVPN.

Додаток перегляне вас, як налаштувати OpenVPN за допомогою VPN Manager. Однак вам, швидше за все, потрібен обліковий запис VPN, перш ніж налаштувати все.

Більшість відео – це короткі кліпи із широкого спектру спортивних обкладинок BT Sport. Якщо у вас є обліковий запис BT Sport, ви не можете використовувати цей додаток для доступу до нього. Немає можливості налаштувати аддон для роботи з обліковими записами BT Sport.

Ви знайдете аддон BT Sport в офіційному сховищі Kodi Addon.

Висновок

Існує багато питань, про які слід пам’ятати, чи слід встановлювати DAZN Kodi addon. Якщо ви живете в Німеччині, Австрії, Канаді чи Японії, DAZN пропонує багато якісного спортивного програмування. Однак доступ до нього з Канади несе певні проблеми з конфіденційністю та безпекою, оскільки він блокує VPN. Незалежно від того, ви вирішили встановити DAZN чи ні, вказані тут додатки Kodi повинні допомогти вам знайти розважальний спортивний контент за доступною ціною.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me