Як спостерігати за Чемпіонатом світу з футболу Росії 2018 на Коді

дивитися кубок світу на коді

Чи хотіли б ви подивитися Кубок світу-2018 на Коді? У цій статті ми поговоримо про доповнення, які ви можете використовувати для перегляду кожного матчу, як це відбувається.

Чемпіонат світу з футболу стартував 14 червня, коли країна перебування Росія перемогла Саудівську Аравію 5: 0. Хоча цей турнір сильно охоплений телевізійними мережами по всьому світу, вам не потрібна підписка на кабель, щоб налаштувати його. Натомість ви можете дивитись кожну гру у високій чіткості в Інтернеті чи за допомогою Kodi.

Kodi – це дуже настроювана програма засобів масової інформації, яку можна безкоштовно завантажити. Однією з причин настільки популярних є те, що він надзвичайно налаштований; Є доповнення для будь-яких цілей, і це добре інтегрується з такими послугами, як Trakt або IMDb. Kodi також може похвалитися винятковою підтримкою на багатьох платформах із спеціалізованими версіями для більшості популярних пристроїв, включаючи Amazon Fire TV TV, iPhone та iPod NVIDIA Shield. Що ще краще, мобільні версії Kodi підтримують більшу частину своєї функціональності, що забезпечує більш послідовний досвід роботи на всіх платформах.

За допомогою правильних доповнень, Kodi дозволить вам переглянути весь Кубок світу 2018 року. Важливо зазначити, що ми не будемо пропонувати будь-які доповнення, які використовують неліцензовані потоки. Оскільки це буде однією з найбільш оприлюднених подій року, існуватиме чимало законних способів перегляду. Таким чином, насправді немає причин вдаватися до неліцензованих, нестабільних та незадовільних потоків.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Деякі користувачі Kodi підключаються до віртуальної приватної мережі (VPN), щоб приховати неліцензовану потокову передачу від свого постачальника послуг Інтернету (ISP). Однак VPN мають багато законних цілей і є життєво важливим інструментом захисту вашої конфіденційності в Інтернеті, навіть якщо ви передаєте лише з офіційних джерел.

VPN шифрують ваш мережевий трафік і прокладають його через сервер в іншому місці. Це запобігає читанню ваших даних ким-небудь, включаючи вашого провайдера або людей, що використовують атаки “Людина в середині”. Відомо, що провайдери зменшують швидкість мережі своїх користувачів, якщо виявляють потокове передавання, але якщо ви використовуєте VPN, вони не зможуть сказати.

Кожна VPN різна, тому важливо вибрати правильний. Наприклад, деякі впливають на швидкість вашої мережі, деякі ведуть докладний журнал вашої діяльності, а деякі взагалі не шифрують ваші дані. Ваш постачальник VPN має доступ до вашої приватної інформації, тому важливо вибрати той, якому можна довіряти.

Ми рекомендуємо IPVanish. Це швидкий VPN із сотнями сервісів, що обслуговуються самостійно, що розповсюджуються у понад 50 країнах. IPVanish використовує 256-бітове шифрування і не реєструє жодної вашої діяльності. А ще краще – це спеціальні версії для iOS, Android та Amazon Fire Stick.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ KODI: IPVanish – наш найкращий вибір. Має велику незавантажену мережу серверів і досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності роблять IPVanish улюбленим для користувачів Kodi та Amazon Fire TV Stick. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Як дивитися Чемпіонат світу з футболу 2018 на Коді

Вірите чи ні, ви можете насправді дивитись кожен матч Кубка світу без кабелю безкоштовно. Найкраще, що це абсолютно законно. Нижче ми поговоримо про сервіси, які транслюватимуть турнір, їхні додатки Kodi та де їх можна знайти.

iPlayer WWW

iplayer www

BBC пропонує величезний вибір контенту, що прямий і на замовлення, через свою онлайн-потокову платформу iPlayer. Додаток iPlayer WWW Kodi підтримує більшу частину своєї функціональності, хоча, якщо ви хочете використовувати субтитри, вам доведеться завантажити їх самостійно. Весь вміст доступний у роздільній здатності високої чіткості, і потоки завантажуються дуже швидко.

Цей аддон дуже добре організований. Ви можете шукати певний заголовок або переглядати всю бібліотеку за алфавітом. Доступно 31 пряму трансляцію, проте багато з них є просто регіональними варіантами основних каналів BBC.

BBC та ITV поділилися правами на показ ЧС-2018 у Великобританії. Таким чином, близько половини ігор турніру будуть прямі трансляції на iPlayer.

Додаток iPlayer WWW можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

ITV

встановити програвач itv

Аддон ITV Kodi мінімалістичний, але це не завжди погано. Він розміщує прямі прямі трансляції ITV безпосередньо на головній сторінці поряд із назвою шоу, яке зараз транслюється. Цей додаток обмежений відеознімком стандартної чіткості, але це єдиний безкоштовний спосіб перегляду вибраних матчів Світового кубка у Великобританії.

Користувачі не можуть шукати певне шоу безпосередньо, але вони можуть сортувати заголовки за жанром або переглядати все, що є в наявності. Окрім назви, кожне шоу має кількість доступних епізодів, що усуває необхідність вручну перевіряти, чи останній доданий до бібліотеки за запитом чи ні.

Додаток ITV раніше завантажувався з репоту Kodil, але живі канали цієї версії більше не працюють. Оновлену, робочу версію можна завантажити з Github catchup4kodi.

Дивись також: Як спостерігати за чемпіонатом світу на BBC за кордоном

Fox Sports Go

Фокс Спорт Перейти Коді аддон

Цей додаток забезпечує доступ до Fox Sports Go, сервісу, який охоплює все, від NASCAR до міжнародного футболу. Основні моменти та вибрані ігри можна переглянути за межами США, але вам доведеться підключитися до американського сервера, щоб переглянути більшість наявних.

Fox Sports Go вимагає передплату. Вони починаються від $ 19,99 на місяць і мають семиденний пробний період. Якщо підписка на кабельне або інтернет-телебачення включає Fox Sports, ви можете отримати доступ до всього, що є в онлайн-програвачі та додатку Kodi без додаткових витрат.

Аддон Fox Sports Go можна знайти в офіційному репо для Kodi addon.

NBC Sports Live Extra

NBC Sports Live Extra Kodi addon

NBC Sports пропонує широкий спектр спортивного контенту, включаючи прямі трансляції хокейних, коледжних баскетбольних та футбольних матчів. Слід зазначити, що оскільки ігри на чемпіонаті світу технічно транслюються Telemundo Deportes, коментар буде іспанською мовою.

Кожна гра Світового кубка буде доступна. Наразі немає деталей щодо пропуску на Кубок світу, але це, ймовірно, буде оголошено за тиждень, що передує першій грі. Основні моменти та повтори можна переглянути безкоштовно, але вам доведеться підключитися до американського сервера, оскільки вміст NBC заблокований у регіонах.

NBC Sports Live Extra можна встановити з офіційного сховища Kodi.

RTP Play

RTP Play Коді аддон

RTP демонструватиме вісім 64-х ігор світу, з коментарями Португалії, безкоштовно. Додаток RTP Play Kodi настільки ж простий, наскільки вони приходять: він дозволяє користувачеві вибирати між вісьмома різними каналами RTP і дивитися наживо. Існує лише одна опція, яка використовується для налагодження, тому конфігурація не потрібна.

Потоки завантажуються швидко, хоча вони доступні лише у стандартній роздільній здатності. Насправді не потрібно використовувати VPN для перегляду, але ми радимо використовувати його все одно для додаткової безпеки, яку вони надають.

Додаток RTP Play доступний в офіційному сховищі Kodi.

SRF Play TV

SRF Play TV Коді аддон

SRG Швейцарія транслюватиме кожну гру турніру на своїх каналах SRF, RTS та RSI. Ви можете налаштуватися через Kodi, використовуючи офіційний додаток SRF Play TV.

Цей додаток надає широкий спектр контенту за запитом, а також прямих потоків для інформації SRF 1, SRF zwei та SRF. Зауважте, що хоча SRF4 відображатиме збіги у 4K, цей канал недоступний у додатку. Користувачі можуть приховати певні типи вмісту, включити субтитри та перейти до потоків стандартної чіткості з меню конфігурації.

Додаток телебачення SRF Play знаходиться у сховищі аддонів Kodi.

SVT Play

SVT Play Коді аддон

SVT демонструватиметься приблизно на половині ігор ЧС-2018 на SVT1. Їх можна переглянути шведською мовою на телебаченні, в Інтернеті або за допомогою додатку SVT Play Kodi.

SVT Play має пристойний діапазон вмісту за запитом, який можна сортувати на основі популярності, відвідуваності чи назви. Однак його бібліотека дивно організована; ви не вибираєте шоу, а потім епізод, який хочете переглянути. Натомість SVT Play просто перераховує назву шоу, і ви самі повинні з’ясувати, який саме серіал. Аналогічно, ви не можете вибрати безпосередньо дивитися SVT1 – ви повинні знати, що зараз виходить на цей канал.

SVT Play можна встановити з офіційного репо-програми Kodi.

ORF TVthek

ORF TVthek Коді аддон

ORF демонструє всю сукупність ЧС-2018 в Австрії. Ви можете слідувати разом з ORF TVthek Kodi addon, який забезпечує прямі трансляції для ORF1, ORF2, ORF3 та ORF Sport+.

Цей додаток також пропонує хороший вибір контенту за запитом. Кожне меню чітко впорядковане, а вміст можна відфільтрувати за жанром. Відео завантажується майже миттєво, і є можливість знизити якість до стандартної чіткості, якщо швидкість вашого Інтернету не є достатньо швидкою.

Хоча останню версію ORF TVthek можна знайти в офіційному сховищі Kodi, деякі користувачі повідомили про проблеми з прямими потоками. Це можна вирішити шляхом переходу на версію 0.8.2, доступну тут (натисніть на файл, який закінчується .zip). Слід зазначити, що відео на замовлення у цій версії немає.

NRK Nett-TV

NRK Nett-TV Коді аддон

NRK та TV2 мають спільні права на трансляцію Кубка світу в Норвегії. Окрім розширеної бібліотеки назв на замовлення, додаток NRK Nett-TV пропонує доступ до всіх основних каналів NRK та понад десяток прямих радіостанцій.

Цей додаток має лише імена норвезьких папок, але, незважаючи на це, досить просто дістатися до розділу потокового трансляції. Просто натисніть перший варіант (“Direkte) і виберіть канал, який ви хочете переглянути. Гра на Кубку світу планується показувати на NRK1.

NRK Nett-TV можна знайти в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Медіатек

Mediathek Kodi аддон

У Німеччині ZDF та ARD демонструватимуть кожну гру ЧС-2018 на відповідних потокових платформах. Додаток Mediathek Kodi дозволяє переглядати вибраний контент з обох мереж, хоча у ньому є лише прямий ефір для ZDF.

Користувачі також можуть переглядати відео з мереж ARTE та KiKa, але жодне з них не буде показувати прямі матчі Світового кубка. Параметри аддона мінімальні, просто бажаний тип потоку та селектори якості.

Аддон Mediathek можна встановити з офіційного репорту Kodi.

DR TV

DR TV Kodi addon

DR – один із офіційних телерадіомовників світу в 2018 році. Хоча вони ще не оновлювали свої списки, щоб відобразити, на якому каналі вони будуть показувати відповідні матчі, ви зможете переглядати, використовуючи додаток DR TV Kodi.

Він пропонує шість прямих DR-каналів, а також пристойну кількість контенту на вимогу. Цей аддон дуже зручний у користуванні, з добре організованими меню та мало змінними опціями; Користувачі можуть увімкнути субтитри або вибрати прямий перехід до певного каналу, коли додаток відкриється.

DR TV знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi.

PS Vue

PSVue Kodi addon

PlayStation Vue – це найпопулярніша послуга потокового потоку, яка починається від $ 39,99 на місяць. Цей базовий план включає як FOX, так і FS1, що робить його легким способом спостерігати за Чемпіонатом світу з футболу 2018 року. Ще краще, є офіційний додаток на ім’я PS Vue, так що ви можете спостерігати за всіма діями з Kodi.

Цей додаток не можна використовувати без підписки на PlayStation Vue, проте більшість планів мають п’ятиденну безкоштовну пробну версію. Важливо зазначити, що для використання цієї послуги вам фактично не потрібна PlayStation.

PS Vue можна знайти в сховищі аддонів Kodi.

Альтернативні добавки, яких слід уникати

Іноді може бути важко сказати, які аддони є законними. Швидкий пошук Google повертає десятки форумів та веб-сайтів, що рекомендують неофіційні спортивні доповнення, і часто вони здаються досить невинні на перший погляд. Нижче ми перерахували деякі зазвичай рекомендовані неофіційні доповнення – не як схвалення, а для усунення будь-яких сумнівів у їх законності.

  1. SportsDevil
  2. Футбол сьогодні
  3. Спорт в прямому ефірі
  4. Плейлисти Великобританії
  5. Спортивний
  6. Спорт365

Чому слід уникати цих адонів? Перш за все, ці додатки не використовують офіційних джерел. Це означає, що гравці та організації, які беруть участь у чемпіонаті світу, не можуть заробити гроші. Враховуючи те, що деякі платформи демонструють всю подію безкоштовно, використання неофіційних джерел тільки шкодить споживачеві і робить менш ймовірним, що це повториться в майбутньому.

Хоча офіційні мовники мають ресурси та ліцензії на розміщення цього контенту, сторонні послуги не можуть бути зняті або перевантажені частковою частиною матчу. Крім того, ці потоки часто доступні лише у стандартному визначенні.

Нарешті, сторонні доповнення Kodi не створені за тими ж технічними стандартами, що і офіційні додатки. Це означає, що вони можуть містити вразливі вразливості, які зловмисник може використовувати для компрометації вашої системи.

З цих причин ми не рекомендуємо встановлювати жоден з вищезазначених додатків.

Заключні думки

Хоча для попередніх Світових кубків потрібні підписки на кабель для перегляду, цей буде доступний у кількох країнах світу безкоштовно. Однак якщо ви приземляєтесь тут до початку турніру, чому б не використати цей час, щоб зайнятися улюбленими видами спорту, фільмів чи аніме?

Виникли проблеми з початком роботи з Kodi? Перегляньте наші посібники щодо виправлення найпоширеніших проблем Kodi, налаштування субтитрів та скорочення часу буферизації.

Відмова:

Comparitech не потурає і не заохочує порушення авторських прав, включаючи потокове відео з піратських джерел. Хоча VPN можуть скидати географічні обмеження та маскувати особистість користувача, будь ласка, врахуйте місцеві закони, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me