Як оновити Kodi на Amazon Fire TV Stick

Пожежа-TV_Stick_Front

Amazon Fire TV Stick став одним з найпопулярніших пристроїв, на який можна встановити Kodi, безкоштовний і відкритий додаток для домашнього кінотеатру. На жаль, Kodi все ще не доступний в Amazon App Store для Fire TV, тому його потрібно встановити за допомогою сторонніх інструментів та офіційного файлу Kodi APK. Це означає, що Kodi не може отримувати важливі оновлення своїх функцій, функцій та безпеки.

У цій статті ми розповімо, як оновити Kodi на Fire TV Stick найпростішим способом. Якщо ви цього ще не зробили, перегляньте наш підручник щодо встановлення Kodi на Fire TV Stick. Тоді ми покажемо вам, як оновлювати Kodi разом з усіма встановленими сховищами та доповненнями.

Перш ніж почати, отримайте VPN

Ми рекомендуємо всім користувачам Kodi використовувати VPN, щоб захиститися від загроз, що створюються додатками Kodi, як офіційними, так і неофіційними. Зашифрувавши весь інтернет-трафік вашого Fire TV Stick та проклавши його через посередницький сервер, хакери не зможуть розшифрувати вашу інтернет-активність або визначити вашу реальну IP-адресу та місцезнаходження. Багато VPN також автоматично фільтрують шкідливі програми. VPN також корисні для розблокування геоблокованого вмісту, який зазвичай доступний лише глядачам з певної країни.

Наша основна рекомендація – IPVanish, VPN з величезною глобальною мережею серверів і достатньою пропускною здатністю для обробки як HD на вимогу, так і прямих потоків з мінімальними буферизаціями. IPVanish – провайдер без журналів, який використовує шифрування військового рівня, щоб захистити ваші дані під час перевезення. Встановити цей VPN легко на Firestick або Fire TV.

Економте 60%: Наші читачі можуть отримати ексклюзивну знижку до 60 відсотків на плани IPVanish, включаючи 7-денну пробну перевірку без ризику.

Як оновити Kodi 16 Jarvis до Kodi 17 Krypton на Fire TV

Якщо ви оновлюєте Kodi до зовсім нової версії, наприклад, від Krypton (Kodi версія 16) до Krypton (Kodi версія 17), радимо повністю видалити стару версію Kodi перед оновленням. Обробляйте різні основні версії програмного забезпечення, як цілі нові програми. Ви також захочете позбутися будь-яких старих скінів та спеціальних побудов Kodi. Якщо не видалити стару версію Kodi, це може призвести до помилок залежності, збоїв та інших проблем через несумісність.

На жаль, виконання чистої установки означає, що вам доведеться також перевстановити всі ваші сховища та додатки. Ці основні оновлення версій програмного забезпечення не трапляються так часто, тому це не те, що вам потрібно робити регулярно.

Щоб оновити Kodi з Kodi 16 Jarvis до Kodi 17 Krypton на Fire TV, дотримуйтесь цих інструкцій:

 1. Якщо ви використовуєте скін на Kodi, перемкніть його на шкіру за замовчуванням, Confluence. Зробіть це, перейшовши до Налаштування > Зовнішній вигляд > Шкіра. Виберіть своє ім’я шкіри та переключіть його на Confluence.
 2. Видаліть стару версію Kodi. На головному екрані Fire TV перейдіть до Налаштування > Програми > Управління встановленими програмами
 3. Прокрутіть униз до та виберіть Кодівидалити коді пожежну телевізійну паличку
 4. Виберіть Видалити, і потім Видалити ще раз для підтвердження
 5. Якщо ви ще цього не зробили, завантажте та встановіть Завантажувач додаток Ви можете знайти його за допомогою функції пошуку на головному екрані Fire TV. Він має яскраво-помаранчевий логотип.завантажувач пожежних телевізорів
 6. Введіть таку URL-адресу в програму завантажувача, щоб отримати останню версію Kodi: https://www.comparitech.com/go/latest-kodi/
 7. Після закінчення завантаження вам буде запропоновано встановити Kodi. Прочитайте дозволи та натисніть ВстановитиКоді вогонь телевізійної палички 1

Ми надаємо посилання (https://www.comparitech.com/go/latest-kodi/) – це URL-адреса переспрямування, яка завжди вказує на останню стабільну версію Kodi, сумісну з Fire TV. Для зручності ввести цю URL-адресу набагато простіше, ніж офіційну, на веб-сайті Kodi, але це призводить до того самого файлу APK.

Як оновити Kodi для незначних оновлень та виправлень на Fire TV Stick

Якщо ви оновлюєте Kodi в рамках одного і того ж основного номера версії програмного забезпечення, не потрібно спочатку видаляти стару версію. Наприклад, при оновленні з версії 17.3 до 17.5 Криптону чиста установка не потрібна. Ми завжди радимо використовувати останню стабільну версію Kodi. Хоча технічно це лише незначні оновлення та виправлення, вони часто містять важливі покращення безпеки та виправлення помилок.

Щоб оновити Kodi в тій же головній версії програмного забезпечення, дотримуйтесь цих інструкцій:

 1. Якщо ви використовуєте скін на Kodi, перемкніть його на шкіру за замовчуванням, Confluence. Зробіть це, перейшовши до Налаштування > Зовнішній вигляд > Шкіра. Клацніть своє ім’я шкіри та переключіть його на Confluence.
 2. Якщо ви ще цього не зробили, завантажте та встановіть Завантажувач додаток Ви можете знайти його за допомогою функції пошуку на головному екрані Fire TV. Він має яскраво-помаранчевий логотип.Завантажувач Fire Stick
 3. Введіть таку URL-адресу в програму завантажувача, щоб отримати останню версію Kodi: https://www.comparitech.com/go/latest-kodi/Коді вогонь телевізійної палиці 3
 4. Після закінчення завантаження вам буде запропоновано встановити Kodi. Прочитайте дозволи та натисніть Встановити

Як оновити сховища Kodi на Fire TV Stick

Постійне оновлення Kodi є здоровою практикою, але не нехтуйте своїми репортажами та доповненнями. Більшість з нас не просто використовують акції Kodi та аддони з офіційного репо, тому важливо залишатися в курсі оновлень і для тих, хто.

Якщо не оновити репост, це може призвести до помилок залежності і, в свою чергу, не дасть належним чином оновити ваші аддони. Щоб оновити repo Kodi, дотримуйтесь цих інструкцій:

 1. На головному екрані Kodi перейдіть до Додатки > Встановити з сховища
 2. Довго натискайте сховище, з якого надходить питання, і виберіть ІнформаціяРепо Кодінерда
 3. Виберіть Оновлення і виберіть останню версію

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Як оновити добавки Kodi на Fire TV Stick

Постійне оновлення ваших доповнень забезпечує найкращі джерела, новітні функції та оптимальну безпеку. Оновлення аддонів – це просте завдання в Kodi:

 1. На головному екрані Kodi перейдіть до Додатки
 2. Довго натискайте питання, що надходить, і виберіть ІнформаціяPS Vue Kodi addon
 3. Виберіть Оновлення і виберіть останню стабільну версію

Будьте обережні щодо автоматичного оновлення доповнень. У минулому були випадки, коли адептери, що впроваджували шкідливий код через оновлення. Цей код може працювати у фоновому режимі для видобутку криптовалют для третьої сторони, викрадати ваші реєстраційні дані, вести журнали перегляду, додавати свій пристрій до ботнету та / або запускати зловмисне програмне забезпечення, рекламне програмне забезпечення та шпигунське програмне забезпечення. Навіть якщо це не навмисно, оновлення аддону може створити нові вектори атак для хакерів, ненароком відкривши нові вразливості безпеки. Завжди використовуйте VPN!

“Fire-TV Stick Front” від www.hdmi-experte.com, ліцензований за CC BY 4.0