Дивіться The Walking Dead 10 сезон в Інтернеті з Kodi, Sling TV або PS Vue

Дивіться The Walking Dead 10 сезон в Інтернеті з Kodi, Sling TV або PS Vue

Як слідкувати за «Ходячими мерцями» на Коді

Щоб переглянути The Walking Dead 10 сезон на Kodi, зробіть наступне:

 1. Підпишіться на будь-який Слінг-телевізор або PlayStation Vue
 2. Завантажте та встановіть останню версію Kodi
 3. Завантажте Kodi та перейдіть до Аддони > Встановити з сховища > Відеододатки
 4. Знайдіть і встановіть додатки Kodi для Sling TV та / або PlayStation Vue (Sling.tv та PS Vue на Kodi)
 5. Завантажте додаток на ваш вибір і введіть свою реєстраційну інформацію
 6. Завантажте свої потоки AMC

Попередження: Використовуйте VPN з потоковою передачею Kodi

Якщо ви живете в іншій країні або подорожуєте за межами США, доступ до PlayStation Vue та Sling TV буде заблокований. Щоб обійти це, ви можете використовувати VPN, щоб “підробити” своє місцезнаходження. VPN шифрує весь ваш інтернет-трафік і надсилає його через посередницький сервер у вибраному вами місці – у цьому випадку США. Ми дізнаємося, як це зробити для кожної послуги далі.

Важлива примітка для користувачів Kodi:

Kodi має деякі хвилюючі проблеми конфіденційності та безпеки. Вони стосуються тих, хто використовує Kodi легально, а також тих, хто нелегально використовує його. Загальна проблема для користувачів Kodi включає провайдерів, які шпигують за тим, як вони використовують Kodi та що вони передають, навіть якщо це не піратський контент. VPN зупинить ваш Інтернет-провайдер або інших користувачів, які переслідують вашу Інтернет-діяльність. VPN також може захищати від питань безпеки, таких як атаки “Man in the Middle”, до яких користувачі Kodi вразливі.

Більшість VPN занадто повільні для використання з Kodi. Інші реєструють вашу діяльність, щоб не захищати вашу конфіденційність. Ми рекомендуємо IPVanish, оскільки він має досить швидкі для потокового передавання в HD або навіть UHD, не зберігає журналів активності користувачів, працює з усіма популярними пристроями та є найпростішим VPN для користувачів Amazon Firestick, який встановлюється.

ІДЕАЛ ДЛЯ СТРАМІНГУ: IPVanish – це швидкий, безпечний VPN з політикою без журналів і понад 1,00 серверами по всьому світу.

Попередження: Kodi слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Ні Фонд Коді, ні Компаратих не виступають за використання Коді для піратства.

Як передавати потокових ходових мертвих на Коді

Є два законних та законних варіанти перегляду AMC через Kodi. Більшість інших адонів Kodi, таких як cCloud TV, Ultimate IPTV або RocketStreams, використовують піратські потоки..

Найкращий метод за допомогою Kodi: Sling.tv Kodi addon

Sling TV – це найвища послуга потокового потоку, яка дозволяє користувачам дивитися десятки каналів (включаючи AMC) в прямому ефірі. Пакети починаються від 15 доларів США на місяць, хоча для реєстрації вам знадобиться кредитна картка, пов’язана з американською адресою.

Для початку просто встановіть додаток Sling.tv Kodi з офіційного репорту Kodi. Потім клацніть правою кнопкою миші її значок, виберіть Налаштувати, і введіть свої дані для входу. Тепер ви зможете без проблем переглядати потоки телевізорів Sling.

Sling.tv та інші потокові додатки не встановлені на Kodi попередньо. Вам доведеться встановити репо, а потім встановити аддон з цього репо, щоб почати перегляд потоків. Перегляньте наш список найкращих додатків Kodi для трансляції телебачення та фільмів тут. Дізнайтеся, як встановити репости та аддони тут, і ознайомтеся з нашим списком найкращих Kodi аддонів 2023 року тут, щоб ви знали, які безпечні у використанні та яких слід уникати.

Додатковий варіант: PS Vue Kodi addon

Якщо ви вирішите піти з PlayStation Vue, вам пощастить. Ви можете не тільки запустити PlayStation Vue через велику кількість пристроїв, але і підключитися до свого облікового запису за допомогою додатка Kodi.

Ви можете знайти доповнення PS Vue, перелічені в офіційному сховищі Kodi Addon. Для того, щоб отримати доступ до свого облікового запису сюди, вам потрібно буде додати свої облікові дані, перш ніж спробувати завантажити аддон. Якщо ви завантажите аддон без введених вами облікових даних, аддон вийде з ладу.

Завантаживши та встановивши аддон, знайдіть його у розділі “Додатки”, а потім клацніть правою кнопкою миші на цьому. Натисніть на Налаштування, а потім введіть своє ім’я користувача та пароль.

Основна підписка на PlayStation Vue починається з $ 49,99 на місяць для 60+ каналів, включаючи AMC. Ви можете дивитись The Walking Dead онлайн в режимі онлайн, коли вона виходить в ефір по телевізору, або використовувати вбудований хмарний відеореєстратор, щоб зберегти його на потім.

PlayStation Vue більше не обмежується лише PS3 та PS4. Ви також можете дивитися на Amazon Fire TV, Roku, Apple TV, Chromecast, будь-який пристрій Android або iOS і навіть веб-браузер. PlayStation Vue Mobile також доступний на пристроях iOS та Android, але для його використання вам потрібен активований пристрій, підключений до телевізора. Кілька каналів на мобільному пристрої також обмежені залежно від прав ліцензування та вашого місцезнаходження.

Інші варіанти прямого ефіру The Walking Dead 10 сезон без кабелю

Є й інші параметри кабельного телебачення, які також несуть AMC. На жаль, у більшості інших варіантів різання шнурів, які несуть AMC, немає додатків Kodi. Насправді, єдиними іншими офіційними потоковими службами на базі США, які працюють з Kodi, є Pluto.tv, Tubi TV, Xumo, Crackle, Funimation та DAZN. Жоден із них не переносить AMC.

Якщо ви використовуєте Kodi на комп’ютері Windows або Mac або на потоковому пристрої, як-от Amazon Fire TV Stick, ви можете зареєструватися та передати будь-який із цих додаткових параметрів, у яких є AMC:

 • Філо – 20 доларів на місяць, щоб отримати AMC та ~ 40 інших каналів
 • AT&T WatchTV – 15 доларів на місяць, щоб отримати AMC та ~ 30 інших каналів
 • Слінг-телевізор – 15 доларів на місяць, щоб отримати AMC та ~ 30 інших каналів
 • YouTube TV – $ 49,99 на місяць, щоб отримати AMC та ~ 60 інших каналів (без програми Fire Stick)
 • Hulu з прямим телебаченням – $ 44,99 на місяць, щоб отримати AMC та ~ 50 інших каналів
 • AT&T TV Now – $ 50 на місяць, щоб отримати AMC та ~ 60 інших каналів
 • fuboTV – $ 54,99 на місяць, щоб отримати AMC та ~ 80 інших каналів
 • HDHomeRun Premium TV – $ 34,99 на місяць для AMC та ~ 40 інших каналів

VPN на зразок IPVanish повинен працювати з будь-яким із цих сервісів, щоб ви могли спостерігати за кордоном і уникати перенапруги провайдера, хоча інші варіанти, такі як ExpressVPN, Cyberghost або NordVPN, можуть бути кращим вибором для перегляду без Kodi.

Пов’язані: Як встановити Kodi AMC Addon.

“Ходячі мерці” Хорхе Фігероа отримали ліцензію за CC BY-SA 2.0