Castaway Kodi addon: Чи безпечний Castaway та законний у використанні?

Castaway Kodi addon

Якщо ви любитель спорту, який намагається знайти спосіб спостереження за улюбленим видом спорту без підписки на кабель, можливо, ви чули про доповнення Castaway Kodi. Kodi дуже популярний у розрізах шнурів всюди, а додаток Castaway популярний серед любителів спорту, зокрема. Однак вам може бути цікаво, чи законний у користуванні Castaway та безпечний для вашого комп’ютера. Ця стаття детально вивчить цю тему.

Що таке Коді?

До створення Kodi багатьом розрізникам шнурів доводилося перемикатися між веб-браузерами та різними іншими частинами власного програмного забезпечення кожного разу, коли вони хотіли змінити канали. З Коді це вже минуле. Користувачі Kodi можуть інтегрувати всі свої потокові послуги в одну платформу та керувати їх носіями через пульт дистанційного керування, смартфон або геймпад. Це робить онлайн-трансляцію зручною та зручною для користувачів, якою раніше були системи кабельного телебачення, але без необхідності платити за оренду кабельної коробки або мати справу з іншими довільними правилами кабельної компанії..

Kodi можна встановити на будь-якому з популярних пристроїв: Windows PC, Mac, Apple TV, Amazon Fire TV, телефоні Android, iOS телефоні, NVidia Shield або Roku.

Коді інколи звинувачують як інструмент для обходу авторських прав за допомогою трансляції піратських відео. Однак програмне забезпечення Kodi є повністю законним у використанні, і для Kodi також існує багато законних цілей.

Важливо: Завжди використовуйте VPN разом із Kodi

Багато користувачів Kodi, які передають контент через Kodi, використовують VPN, щоб зберегти свою діяльність в таємниці від своїх провайдерів. Навіть якщо ви надсилаєтесь лише з законних джерел, вам все одно слід використовувати VPN.

Використання VPN захищає вас від атак “людиною в середині”, запущених хакерами, які хочуть перенаправити ваші дані у власну мережу та вкрасти вашу особисту інформацію. Це робиться, шифруючи ваші дані, щоб хакери не могли їх прочитати. Він також захищає вас від швидкого затухання провайдера, що в іншому випадку може призвести до буферизації та низької якості відео.

На жаль, більшість VPN занадто повільні для потокового відео, і багато з них ведуть журнали про діяльність користувачів. Ось чому ми рекомендуємо IPVanish. IPVanish використовує власні сервери, щоб підтримувати високу швидкість. Під час нашого тестування ми виявили, що це досить швидко, щоб передати відео 1080p без буферизації. Він також не зберігає журналів, щоб клієнти могли відчувати себе безпечно, знаючи, що їхні особисті дані не видаються сторонній стороні. Крім того, це одна з небагатьох VPN, яка має вбудовану програму для Amazon Fire Stick.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ЗНО: Наші читачі можуть ексклюзивно заощадити 60% на планах IPVanish тут.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Що таке аддон Codaway Kodi?

Castaway – це доповнення Kodi, створене спеціально для пошуку спортивного контенту, що передається в Інтернеті. Іноді Castaway отримує свій вміст із веб-сайтів, знайдених у всьому світі, а інший раз отримує його від інших користувачів Kodi. Незалежно від того, яким чином він набуває свого змісту, Castaway набув великої популярності через велику різноманітність спортивних заходів, доступних через нього. Castaway особливо відомий тим, що допомагає користувачам знаходити прямі трансляції, ігри в англійській Прем’єр-лізі та футбольні ігри в коледжах.

Одне з речей, що відрізняє Castaway від інших спортивних адонів Kodi, – це використання технології P2P, більш популярної через торрент. За допомогою P2P користувачі можуть не тільки завантажувати вміст і передавати його з сайту, але й завантажувати його на інші. Це допомагає зберегти певну програму, що розповсюджується у спільноті, навіть якщо оригінальний веб-сайт, який розмістив її, переходить у режим офлайн. Це одне з найбільших сильних сторін Castaway у порівнянні з іншими спортивними аддонами Kodi.

Однак, незважаючи на ці сильні сторони, важливо розуміти, що використання Castaway існує величезних ризиків. Більшість джерел, з яких надходять потоки Castaway, надають піратський вміст. Це означає, що перезавантажувати вміст, який ви отримуєте через Castaway, може бути незаконним. Залежно від країни, в якій ви проживаєте, це може бути навіть незаконним для вас вид спортивні змагання на Castaway.

Castaway – це також стороннє доповнення, яке не пройшло через жорсткі механізми контролю якості офіційного сховища Kodi. Це робить його особливо вразливим до використання в атаках “людиною в середині” та інших видах зловмисних дій з боку хакерів.

На додаток до цих правових питань та питань безпеки, Castaway давно не оновлювався. Як результат, у ньому багато мертвих зв’язків. Хоча ви все ще можете знайти якийсь вміст за допомогою функції P2P Castaway, вибір доступних відео не настільки великий, як раніше.

З цих причин, ми не рекомендуємо добавку Castaway Kodi. Натомість ми рекомендуємо наступні варіанти.

Альтернативи аддону Castaway Kodi

Наступні додатки Kodi відомі для передачі спортивних змагань з офіційних, дозволених джерел. Через це вони мають більш високу якість зображення та звуку і, як правило, не мають мертвих зв’язків. Крім того, з точки зору конфіденційності та безпеки ці доповнення безпечніші за інші та є цілком законними для використання у більшості країн.

FilmOn Simple

FilmOn Simple Kodi addon

FilmOn – це безкоштовна послуга IPTV з понад 600 каналами. У ньому є фільми, телевізійні шоу, документальні фільми та багато інших типів відеоконтенту, все абсолютно безкоштовно. Особливу увагу для любителів спорту має канал “екстремальних видів спорту” з ММА, кікбоксингом, водяним кросом, змаганнями з важкої атлетики та багатьма іншими спортивними змаганнями. До сервісу FilmOn можна отримати доступ через Kodi, використовуючи додаток FilmOn Simple Kodi у сховищі SuperRepo.

Якщо ви хочете безкоштовно бачити якісні спортивні потоки на Kodi, ви не можете помилитися з FilmOn Simple.

NFL Game Pass

Гра NFL Pass Pass Коді аддон

Якщо ви особливо зацікавлені у футболі, додаток NFL Game Pass Kodi дозволяє отримати доступ до кожної гри в сезоні NFL за $ 74,99 / рік. Це еквівалент 15 доларів на місяць у п’ятимісячному сезоні.

На жаль, у прямому ефірі доступні лише передсезонні ігри. Інші стають доступними через кілька годин або відразу після їх закінчення. Однак це дозволяє дивитися стільки футболу, скільки ви хочете, не платячи за будь-який інший канал. Оскільки він попередньо записаний, він також дає перевагу, що вам не доведеться переглядати рекламні ролики.

Ви можете отримати обліковий запис за програмою NFL Game Pass тут.

NFL Game Pass Kodi addon знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Детальніше: Як дивитися NFL на Kodi.

Pluto.tv

Pluto.tv Екран інформації про доповнення Kodi

Як і FilmOn, Pluto.tv – ще одна повністю безкоштовна послуга потокового телебачення. У ньому понад 100 каналів, у тому числі вісім спортивних каналів, які грають в покерні турніри, змагання по боротьбі з впливом, MMA та спортивні змагання коледжу NCAA. Це ще один чудовий вибір для отримання безкоштовних спортивних змагань.

Аддон Pluto.tv Kodi знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Пропуск Ліги НБА

Ліга НБА проходить Коді аддон

Якщо ви спеціально зацікавлені в баскетбольних іграх, подумайте, щоб отримати підписку на NBA League Pass. Це дозволить вам спостерігати сотні позаринкових ігор НБА за 199 доларів на рік. Це еквівалент 39,80 долара США на місяць у п’ятимісячному сезоні. Ці ігри не заздалегідь записані, але транслюються в прямому ефірі, як вони відбуваються.

Єдині ігри, які не будуть показані, – це ті, які транслюються на національному чи локальному рівні. Якщо ваша улюблена команда місцева, це може бути проблемою, оскільки багато ігор вашої команди можуть бути вимкнено. Якщо ваша улюблена команда не є місцевою, NBA League Pass може стати прекрасним способом побачити безліч ігор НБА, не потребуючи пакету кабельного телебачення.

Ліга НБА Пропуск Коді Аддон знаходиться в офіційному сховищі аддонів Коді.

Дивись також: Як дивитися НБА на Коді.

DirecTV зараз із PlayOn

Playon Kodi addon

Якщо ви хочете зайнятись різноманітними видами спорту та не задоволені пропозиціями від FilmOn або Pluto.tv, ви можете підписатися на більш загальну послугу IPTV з оплатою, як DirecTV Now. За $ 35 на місяць DirecTV Now надасть вам ESPN, ESPN2, FS1 та NBCSN. У вибраних областях цей пакет включає також NBC, CBS, ABC та FOX. Незалежно від того, чи є ваш улюблений вид спорту: бейсбол, футбол, баскетбол, NASCAR чи щось інше, ці канали повинні надавати вам безліч варіантів.

На жаль, для Kodi не існує окремого додатка DirecTV Now. Однак ви все одно можете отримати доступ до своїх каналів DirecTV Now через додаток PlayOn Kodi. PlayOn – це послуга відеореєстратора, яка дозволяє легально записувати програми з різних потокових служб, включаючи DirecTV Now, Netflix, Hulu та Amazon Prime Video. Він коштує 30 доларів на рік, що еквівалентно 2,50 долара на місяць.

Браузер PlayOn знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi.

Програма читання: Спробуйте PlayOn безкоштовно протягом 7 днів

Playstation Vue

PS Vue Kodi addon

Playstation Vue – це платна послуга IPTV, подібна до DirecTV Now. На відміну від DirecTV Now, однак, він має окремий аддіон Kodi. Цей базовий пакет коштує трохи дорожче за 39,99 доларів США на місяць. За цією ціною він пропонує ESPN, ESPN2, FS1, FS2 та NBCSN. Це все ті ж спортивні канали, які DirecTV Now надає вам плюс Fox Sports 2.

Аддон Playstation Vue Kodi знаходиться в офіційному сховищі аддонів Kodi.

USTVNow

USTV Тепер Коді аддон

USTVNow – служба американських військових, які проживають за кордоном, але кожен може зареєструватися. Він пропонує всі мережеві канали безкоштовно: NBC, ABC, CBS, FOX, CW та PBS. Оскільки деякі найбільші спортивні змагання проводяться в цих мережах, ви можете побачити багато дуже якісного спортивного контенту лише з безкоштовним пакетом. За 19 доларів ви також можете отримати ESPN від USTVNow.

USTVNow – це чудовий сервіс, який можна мати самостійно. Це також корисно, якщо вам не пощастило жити в районі, де місцеві телеканали недоступні на DirecTV Now або PS Vue. У такому випадку ви можете використовувати його спільно з однією з цих інших служб, щоб доповнити свій спортивний телевізійний пакет.

Аддон USTVNow Kodi знаходиться в офіційному сховищі Kodi.

Castaway Kodi addon: Огляд та проблеми конфіденційності

Castaway напевно дозволяє користувачеві побачити безліч спортивних подій безкоштовно. З цієї причини він став дуже популярним. Однак існує багато ризиків щодо використання Castaway, яких інших адонів не має.

Castaway раніше був частиною сховища Fusion, і більшість статей в Інтернеті зараз говорять, що вам слід зайти туди, щоб знайти копію. Однак після того, як TV Addons оновив свій сайт після судового позову, вони видалили всі порушення, що порушують право, зокрема Castaway.

На жаль, це все частіше трапляється із сторонніми аддонами. Сховища, в яких розміщені сторонні доповнення, що порушують авторські права, часто набувають популярності, а потім отримують позов від телевізійних мереж і змушені або очищати порушені від них права, або закриватися. Пізніше аддони знову з’являються в іншому сховищі, про яке ніхто ніколи не чув. Тоді споживачі залишаються цікавими: це оригінальний код чи його підробляють?

Враховуючи ці ризики щодо конфіденційності та безпеки, безумовно, є вагомі причини уникати Cadaway і використовуйте інший спортивний аддіон Kodi замість цього.