7 konfidencialitātes un drošības noņemšanas gadījumi Marijas Meikeres ziņojumā par interneta tendencēm

Marijas Meikeres attēls

Lielākais slidkalniņš internetā ir atgriezies! Mērijas Meikeras interneta tendenču pārskatā ir uzsvērti svarīgi tiešsaistes novērojumi kopš 1995. gada, un šī gada ziņojums ir satriecoši 334 slaidi.

Kamēr Meekera ziņojums skar daudzu tematu, mēs tuvāk apskatījām tendences, kas saistītas ar tiešsaistes privātumu un drošību.

1. Vairāk nekā pusei pasaules ir interneta savienojums, bet viedtālruņu skaits samazinās

Sākot ar 2018. gadu, 51% pasaules iedzīvotāju var izveidot savienojumu ar internetu, salīdzinot ar 24% tikai pirms desmit gadiem. Bet viedtālruņu pieņemšana, kas tiek uzskatīta par būtisku interneta izmantošanas katalizatoru, sāk samazināties, un vienības sūtījumi 2018. gadā samazināsies par 4%.

Interneta lietotāju un Y / Y izaugsmes grafiksNoklikšķiniet, lai palielinātu

2. Āzijas Klusā okeāna reģions veido lielāko daļu pasaules interneta lietotāju

Interneta lietotāji Āzijas Klusā okeāna reģionā veido 53% no visiem pasaules lietotājiem, turpretī Eiropa ir tikai 15%. Ziemeļamerikā ir vislielākā interneta lietotāju izplatība – 89% no visiem ziemeļamerikāņiem ir tiešsaistē; salīdzinot, tikai 48% Āzijas Klusā okeāna iedzīvotāju ir tiešsaistē.

Interneta lietotāju diagramma pa reģioniemNoklikšķiniet, lai palielinātu

3. Mazāk cilvēku var piekļūt pilnīgi necenzētam internetam

Samazinoties pasaules tiešsaistes iedzīvotāju skaitam, dzīvo valstīs, kurās interneta cenzūra ir nulle – 20% 2018. gadā, salīdzinot ar 24% 2016. gadā. Trešdaļa tiešsaistes lietotāju izmanto daļēji necenzētu internetu, bet vēl viena trešdaļa dzīvo valstīs, kurās nav nekādas interneta brīvības. pavisam.

Noklikšķiniet, lai palielinātu

Atšķirīgo interneta noteikumu parādība tiek saukta par “splinternet…, kur jūsu pieredzi tiešsaistē nosaka vietējie noteikumi”.

Vietējo noteikumu piemēri atrodami zemāk:

Dažādu valstu tabula un interneta regula.Noklikšķiniet, lai palielinātu

4. Kiberuzbrukumi kļūst arvien sarežģītāki un plašāki

Kiberuzbrukumi tagad ir vērsti uz uzņēmumiem un organizācijām, kuriem ir pieeja slepenu datu krājumiem (domājiet Equifax un Marriott), un to biežums palielinās.

Drošības pārkāpumos atklāto sensitīvo ierakstu diagramma.Noklikšķiniet, lai palielinātu.

Priekšlikums tiek paaugstināts vēl vairāk, jo ASV, Lielbritānija, Nīderlande un Vācija ir tikai dažas valstis, kuras ir publiski apsūdzējušas valsti par iesaistīšanos vairākos kiberuzbrukumos..

5. Viedtālruņu lietotāji rīkojas, lai ierobežotu atkarību no lietošanas

Vairāk lietotāju aktīvi mēģina samazināt ierīcēm veltīto laiku – no 47% 2017. gadā līdz 63% 2018. gadā.

Diagramma, kurā parādīts pieaugušo cilvēku procentuālais daudzums, kuri mēģina ierobežot personālo viedtālruņu izmantošanu ASV.Noklikšķiniet, lai palielinātu

Daļēji to atbalsta sociālo mediju izmantošanas palēnināšanās pēdējā gada laikā – tikai par 1,1% pieaugums 2018. gadā, salīdzinot ar 6% gadu iepriekš.

Dienas laika grafiks, kas pavadīts sociālajos medijos visā pasaulē.Noklikšķiniet, lai palielinātu

6. Cilvēki joprojām uztraucas par privātumu, taču šis skaits samazinās

Noslīdot no 64% 2014. gadā, 52% cilvēku vairāk uztraucas par privātumu, nekā tas bija iepriekšējā gadā.

Diagramma, kas parāda cilvēku bažas par interneta privātumu, salīdzinot ar gadu iepriekš.Noklikšķiniet, lai palielinātu

Kritums varētu būt tāpēc, ka cilvēki uztver lielāku kontroli pār savu privātumu, un problemātiski tehnoloģiju uzņēmumi, piemēram, Facebook un Google, uzlabo to, kā lietotāji pārvalda savu privātumu. Valdības arī cenšas aizsargāt lietotāju privātumu, no kuriem ievērojamākais ir ES GDPR.

7. Vairāk cilvēku tiešsaistē izmanto šifrētus pakalpojumus

Pēdējos gados ir bijis vērojams stabils ikmēneša šifrētu ziņojumapmaiņas pakalpojumu lietotāju skaita pieaugums. Visnozīmīgākais pieaugums ir šifrētā tīmekļa trafika pieaugumam, kas ir pieaudzis no 53% 2016. gadā līdz 87% (!) 2019. gadā..

Noklikšķiniet, lai palielinātu

Papildus tiešsaistes privātumam un drošībai

Meekera ziņojumā sīkāk apskatīti arī lielie dati, veselības aprūpe, e-komercija un daudz kas cits. Galu galā tas aptver internetu. Šeit varat apskatīt visu klāju un iepriekšējo gadu pārskatus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map