Jak uzyskać zbanowanie z Omegle (lub innej strony)

Pokonaj zakazy forum

Czy jesteś zablokowany z Omegle??

Istnieją uzasadnione powody, dla których ktoś może zostać błędnie zbanowany na stronie; mogą na przykład dzielić adres IP z wcześniej zbanowanym użytkownikiem.

Istnieje jednak rozwiązanie. Wszystko czego potrzebujesz to VPN, który zmieni twój adres IP.

Oto dokładny przewodnik na temat pokonania zakazu.

Jak uzyskać zbanowany dostęp do omegle

Krok 1:

  • Uzyskaj konto ExpressVPN

Otóż ​​to.

Teraz po prostu połącz się z dowolną lokalizacją ExpressVPN i możesz zacząć. Nie jest to jednak tylko rozwiązanie VPN VPN. Tej samej metody można użyć do pokonania zakazów z dowolnej witryny internetowej, która blokuje Cię za pomocą adresu IP.

Jak ominąć zakazy IP

Sieć VPN działa, tworząc bezpieczny tunel między komputerem a każdą witryną lub aplikacją online, umożliwiając anonimowy wygląd w dowolnym miejscu.

Chociaż ExpressVPN jest usługą VPN i nie jest przeznaczona do omijania zakazów IP, istnieją okoliczności, w których możesz zostać niesprawiedliwie zablokowany na stronie internetowej. Właśnie tam ExpressVPN może pomóc.

Jeśli znajdziesz się na zablokowanej liście adresów IP witryny lub forum, po prostu zaloguj się do ExpressVPN, zmień swoją lokalizację i zaloguj się ponownie na stronie / forum przy użyciu innej nazwy użytkownika.

Cieszyć się.

Czy kiedykolwiek zostałeś niesłusznie zbanowany na stronie lub forum? Podziel się swoimi historiami w komentarzach poniżej!