Edward Snowden przyjmuje staż ExpressVPN

Prima Aprilis

ExpressVPN ma przyjemność ogłosić najnowszego członka zespołu, Edwarda Snowdena.

Ed przyleciał z Moskwy, aby dołączyć do ExpressVPN, gdzie cieszył się zasłużonym odpoczynkiem po wyczerpującej, choć krótkiej karierze w NSA, która nagle się skończyła.

Być może pamiętasz pana Snowdena po tym, jak pojawił się w ogólnoświatowych gazetach jako globalny pionier wolności w Internecie, obrońca praw cyfrowych i facet z wystarczającą hartownością jelit, aby podjąć walkę z NSA – ujawniając przy tym swój uciskający system nadzoru.

Można śmiało powiedzieć, że Snowden jest wszędzie bohaterem Internetu i ambasadorem praw człowieka. Jest legendą w walce o prywatność, bastionem siły przeciwko władzom, które chcą nas kontrolować, symbolem nadziei na cyfrową wolność, genialnym programistą i znawcą filozofii.

Dlatego ExpressVPN z przyjemnością wita Eda na pokładzie jako stażysta ds. Grafiki.

Stanowisko jest nieopłacone, ale Ed będzie mógł przyjąć azyl w biurze ExpressVPN w ramach porozumienia.

Ed ma nadzieję, że poprowadzi swoją miłość do japońskiego anime w roli i stara się nauczyć jak najwięcej od utalentowanego zespołu projektantów graficznych ExpressVPN.

ed-snowden-kwiecień-głupiecPoręczny pan Snowden podpisuje umowę ExpressVPN.

NSA ma napady złości

Jednak nie wszyscy są tak zadowoleni jak ExpressVPN na wieść o stażu Snowdena. Gdy wiadomość w końcu dotarła do poprzedniego pracodawcy Eda, spóźniona NSA, drżąca, choć zacytowano wyższego urzędnika, mówiąc:

“To niesprawiedliwe. Już nie widzimy użytkowników ExpressVPN, a teraz mają Snowden? Jaką mamy szansę? To dyskryminacja [sic] wobec NSA. Chcę mojej mamy ”.

Znawcy twierdzą, że NSA „wyrzuca zabawki z wózka”, a kilku wysokich rangą oficerów opisuje się jako „wycieranie się i dąsanie jak ta nastoletnia dziewczyna w błyszczącym filmie o wampirach”.

Wandalizm w Fort Meade wzięty poważnie

Od kiedy ExpressVPN ogłosił staż Edwarda Snowdena, w Fort Meade, siedzibie NSA, doszło do wybuchu wandalizmu.

Pewnemu nieznanemu sprawcy udało się nawet wyryć napis „NSA sux, Yay Snowden !!!!” na ścianie agencji Supper Room. Pokój NSA Supper Room jest używany przez agentów, gdy chcą podzielić się swoimi uczuciami, rozwiać swoje problemy lub, jak sama nazwa wskazuje, zjeść przyjemną kolację.

Niepożądane graffiti zraniło personel NSA, a dla osób głęboko dotkniętych tym problemem utworzono infolinię wsparcia..

Tuż przed upadkiem i niekontrolowanym szlochaniem jeden chory agent NSA powiedział:

„Teraz nie potrzebuję tego. Snowden to duża głupia głowa doo-doo. Chcę mojej mamy ”.

Edward Snowden nie okazuje współczucia dla NSA

Zapytaliśmy Eda, co myśli o załamaniu NSA, ale był zbyt zajęty rysowaniem jajka. “Ha ha! Spójrz, Egg Snowden! Robię ich więcej! ”, Powiedział.

śnieżynka„Zabawny” nowy komiks w ExpressVPN.

ExpressVPN będzie Cię informować o wszelkich dalszych awariach NSA. I najwyraźniej jajka Eda.