Як перевірити підключення до Exchange

Як перевірити підключення до Exchange


Використовується пакет сервера електронної пошти Microsoft Exchange п’ять різних протоколів сприяти спілкуванню з клієнтами електронної пошти. Ця різноманітність є великою, оскільки вона пропонує гнучкість, що означає, що ви не в пастці просто використовуєте програмне забезпечення Microsoft Outlook як клієнт електронної пошти своїх користувачів. Однак такий спектр послуг означає дослідження проблем з підключенням може бути дуже складним процесом.

На щастя, можна використовувати автоматизований інструмент щоб перевірити підключення від свого клієнта електронної пошти, а також перевірити, чи всі послуги з’єднання належним чином працюють на вашому сервері Exchange. Використання послуги перевірки з’єднання займає роботу над виправленням проблем з підключенням, а сервер електронної пошти запускає належну роботу якнайшвидше.

Аналізатор віддаленого підключення Microsoft

Microsoft створила безкоштовний онлайн-інструмент, який допоможе вам перевірити всі аспекти ваших підключень, необхідних для ряду продуктів Microsoft. Доступні чеки для вашої системи електронної пошти викладаються на першій вкладці утиліти за замовчуванням. Інструмент називається Віддалений аналізатор підключення. Ви можете перевірити всі сервіси, які повинні дозволити вашим клієнтам Outlook автоматично відкривати сервер. Інструмент також включає голий SMTP, POP, і ІМАП послуги, і вона включає два тести для серверів Exchange.

The Аналізатор підключення дозволяє підтвердити, що ваш сервер Exchange правильно спілкується. Якщо користувачі все ще не можуть підключитися, вам потрібно перевірити налаштування свого клієнта, і цей інструмент також включає ці перевірки.

Аналізатор віддаленого підключення включає чотири режими тестування на вкладці Exchange:

 • Тести підключення Microsoft Exchange ActiveSync
 • Тести підключення веб-служб Microsoft Exchange
 • Тести на підключення Microsoft Office Outlook
 • Інтернет тести електронної пошти

Тестова платформа є Хмара і таким чином доступ до нього через ваш веб-переглядач.

Тести підключення веб-служб Microsoft Exchange

Якщо ніхто не може підключитися до вашого сервера або якщо ви перебуваєте на завершальній стадії налаштування Exchange, спочатку вам потрібно буде переконатися, що немає нічого поганого в базових службах підключення, які повинні надавати вашим серверам зв’язок із зовнішнім світом.

Коли ви потрапите на сайт «Аналізатор віддаленого підключення», виберіть Синхронізація, повідомлення, доступність, і Автоматичні відповіді в Тести підключення веб-служб Microsoft Exchange розділ екрана.

Почніть тест обміну

The Веб-сервіси Exchange (EWS) тести виконують серію спроб підключення поштового клієнта з використанням облікових даних тестових облікових записів користувачів, тому вам потрібно надати дані реєстрації облікового запису користувача тестера, щоб виконати перевірку.

Введіть реквізити тестового рахунку у форму вводу тестера.

Обмінна тестова форма

Ви можете ввести адресу електронної пошти тестового облікового запису для домену \ ім’я користувача. Тестер може використовувати два різні способи підключення до сервера. Метод автовідкриття вбудований у клієнтське програмне забезпечення Outlook. Якщо у ваших користувачів виникають проблеми з підключенням до сервера Exchange, це може бути викликано проблемою з цією функцією. Спробуйте тест вперше на опції Автовідкриття. Якщо тест не вдається, спробуйте інший запуск, але скористайтеся опцією для запису в URL-адресі сервера Exchange.

Після заповнення форми потрібно ввести код підтвердження, скопіювавши слово, яке з’явиться на екрані. Натисніть на Перевірте натисніть кнопку, щоб підтвердити код підтвердження, а потім натисніть на Виконайте тест внизу екрана.

Екран результатів повідомляє, чи успішно підключився тест і чи ні, де виникли проблеми. Потрібно натиснути на Розгорнути все для того, щоб побачити повний текст результатів. Ця інформація буде включати рекомендації щодо дій, які слід вжити, якщо виникли помилки.

Ви можете запустити тест ще раз з точно такими ж параметрами або натиснути на Почати знову щоб повернутися назад і змінити деякі налаштування перед початком іншого запуску. Ви вибрали б цей варіант, якби ви провели тест автовідкриття, а потім хотіли повернутися назад і запустити тест із заданою URL-адресою сервера.

Інструмент аналізатора підключення Microsoft

Якщо тести виконуються Віддалений аналізатор підключення все працює безперебійно, але ваші користувачі все ще не можуть підключитися до сервера Exchange, вам потрібно перевірити доступ клієнта електронної пошти зсередини мережі. Microsoft Connectivity Analyzer – це завантажувана утиліта, яку можна запустити з одного з комп’ютерів офісу, щоб перевірити мережеву підключення від цього вузла до вашого Exchange Server.

Ви можете отримати інструмент через веб-сайт Remote Connectivity Analyzer. Натисніть на Клієнт в основній частині сайту. Це четверта вкладка. Прокрутіть вниз по екрану до Інші інструменти і натисніть на Встановити зараз.

Завантажте біржовий тест

Дозвольте файл завантажуватися, натиснувши кнопку Встановити у діалоговому вікні, що з’явиться. Цей інструмент має форму майстра, і він проведе вас через тест вашої мережі. На початковому екрані представлений список тверджень про проблеми.

Ці параметри:

 • Я не можу ввійти в систему за допомогою Office Outlook
 • Я не можу надсилати або отримувати електронну пошту на своєму мобільному пристрої
 • Я не можу увійти до програми Lync на своєму мобільному пристрої чи додатку Lync Windows Store
 • Я не можу надсилати або отримувати електронну пошту з Outlook (лише Office 365)
 • Я не можу переглядати вільну / зайняту інформацію іншого користувача
 • У мене виникають інші проблеми з Outlook (лише англійською мовою)
 • Я не можу створити Федерацію за допомогою Office 365, Azure чи інших служб, які використовують Azure Active Directory

Майстер адаптуватиме свою стратегію тестування відповідно до варіанту, який найкраще описує проблему з підключенням, яку ви відчуваєте.

У кожному варіанті вам потрібно буде вказати ім’я користувача та пароль для тестової поштової скриньки. Ви можете вказати електронну адресу тестового користувача як ім’я користувача. Наступні екрани залежатимуть від проблеми, яку ви обрали. Екран результатів повинен висвітлювати те, де є проблема у вашій мережі. Це може бути проблема поза вашим сервером Exchange, наприклад, несправна запис DNS.

Перевірте систему електронної пошти

Якщо у вас виникли проблеми з підключенням до сервера Exchange, багато питань, які потрібно не шукати. Початковий тест може виявити, що ваш сервер Exchange налаштований правильно тож вам доведеться дослідити клієнтів електронної пошти, що звертаються до сервера та мереж, через які вони підключаються.

Як і будь-яка категорія програмного забезпечення для зв’язку, ваш сервер Exchange працює за стандартними протоколами, які повинні бути сумісні з будь-якою іншою сумісною реалізацією. Однак, як системний адміністратор, напевно, ви вже добре знаєте, що іноді один елемент у ланцюжку співпрацюючих програм не завантажується. Або іноді він не пов’язаний з автоматизованими процесами, і зламане з’єднання в ланцюзі перестає працювати все.

Почніть з підтвердження налаштування вашого сервера Exchange, а потім відпрацюйте інші елементи з’єднання. Автоматизовані інструменти, описані в цьому посібнику, повинні допомогти вам отримати корінь проблеми та повернути своїх користувачів електронною поштою.

Монітор сервера Exchange

Паніка, яку ти відчуваєш, коли Обмін просто не працюватиме або раптом сповільнюється говорить вам, що ця програма занадто важлива, щоб залишити випадковість. Потрібно постійно контролювати продуктивність Microsoft Exchange, а це означає відслідковувати послуги та обладнання, які її підтримують.

Інструменти управління Microsoft SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Монітор сервера та додатків SolarWinds

SolarWinds Інструменти управління Microsoft включити модуль, який відстежує продуктивність сервера Exchange Server. Це Монітор сервера та додатків, який встановлюється на Windows Server.

SAM буде контролювати ємність пам’яті та попереджати, коли місця не вистачає. Він також буде стежити за ненормальною активністю електронної пошти та допоможе вам вимкнути черги, які піддаються атаці, або виділити більше ресурсів, щоб дозволити справжні сплески трафіку, викликані консультаціями чи стимулами продажів. Ви можете спробувати Інструменти управління Microsoft на 30-денній безкоштовній пробній версії.

Відстежуйте обсяги пошти вашої компанії та не випереджайте вимоги.

SolarWinds Microsoft Management ToolsЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map