8 кращих менеджерів завантажень Linux

Користувачі Windows користуються великою кількістю варіантів, коли хочуть використовувати менеджер завантажень. Такі системи, як Завантажте програму Accelerator Plus і RealDownloader керуйте завантаженням відео швидко, але ці чудові безкоштовні інструменти не доступні для Linux.

На щастя, є кілька хороших менеджерів безкоштовних завантажень для Linux. Однак, на значно меншому ринку, ніж база користувачів Windows, постачальники інструментів Linux витрачають набагато менше грошей на рекламу, тому їх важче знайти.

Ось наш список найкращих менеджерів безкоштовних завантажень для Linux:

  1. Менеджер завантажень Xtreme (XDM)
  2. uGet
  3. SteadyFlow
  4. FlareGet
  5. Персеполіс
  6. MultiGet
  7. DownThemAll
  8. kGet

У наступних розділах ми оглядаємо кожен із цих інструментів.

1. Менеджер завантажень Xtreme (XDM)

Менеджер завантажень Xtreme

Менеджер завантажень Xtreme доступний у Sourceforge та Github. Це є безкоштовний інструмент що також має версії для Windows, Unix, і Mac OS. Це, мабуть, найближче, що ви отримаєте в Linux до можливостей швидкого завантаження відео Завантажте програму Accelerator Plus. Це може пришвидшити завантаження, щоб зробити їх у п’ять разів швидшими. Як і DAP, XDM може повторно спробувати перервані посилання та може відновити перервані завантаження.

Завантажувач відмінно підходить для завантаження відео з широкого спектру джерел, у тому числі YouTube, Google Video, Вімео, і Dailymotion. Модуль XDM можна інтегрувати в Гугл хром, Mozilla Firefox, Вівальді, і Опера веб-браузери. Доповнення виявить відтворення відео і запропонує завантажити його для вас точно так само, як і RealDownloader. Також, як RealDownloader, XDM має супутника конвертер файлів. Ви навіть можете вказати тип файлу, до якого утиліта конвертуватиме файли під час завантаження.

Кілька чудових функцій XDM значно полегшують завантаження, особливо інтегровані антивірусні перевірки. Ви можете встановити чергу завантажень і вказати, що завантажувач вимикає систему, коли всі дії закінчені. Це означає, що можна сміливо залиште завантаження без наглядуht поки ти спиш.

2. uGet

uGet

Завантажувач uGet безкоштовний і це працює на Windows XP для Windows 8, Unix, і Android так само, як Linux. Це проект з відкритим кодом, який означає, що кожен може завантажити вихідний код, перевірити його або навіть змінити та вдосконалити.

The uGet Інтерфейс дозволяє додавати нові запити на завантаження, а інші ще працюють. Це створює чергу розкладу, тому ви можете завантажити цілу серію відео, не пам’ятаючи, щоб повернутися до джерела та в черзі до наступного епізоду пізніше. Завантажувач може відновити зламані завантаження; Ви також можете призупинити окремі завантаження, щоб дати завантаження нижче в списку шанс закінчити. Завантаження із FTP-серверів, для яких потрібна автентифікація, все ще може працювати uGet бо в цих випадках, інтерфейс підкаже необхідні ім’я користувача та пароль.

Ви можете налаштувати завантажувач автоматично, якщо ви скопіюєте URL-адресу, яка має розпізнаний тип відеофайлу. Завантажувач продовжує працювати у фоновому режимі і запитує, чи хочете ви отримати копію файлу, якщо ви помістите ім’я у буфер обміну. Ви навіть можете вказати, що відео певного типу слід завантажувати, як тільки вони виявляються uGet у вашому браузері. Існує плагін uGet для Mozilla Firefox.

Багатопотокова архітектура допомагає прискорити завантаження. Це та сама методика, що Завантажте програму Accelerator Plus використовує. Однак поки DAP розбиває файли на п’ять розділів для одночасного завантаження, uGet може поділити їх на 16 сегментів. За безкоштовний інструмент ви отримуєте безліч функцій uGet.

3. SteadyFlow

SteadyFlow

SteadyFlow це просто завантажувач, написаний спеціально для Linux GNOME навколишнє середовище. Також доступна версія розширення для браузера Гугл хром. Код цієї програми доступний для всіх, хто зможе скопіювати або внести зміни, тому ви можете прочесати її та переконатися, що вона не представляє загрози безпеці.

У програмі є Інтерфейс GUI, але його функції зберігаються навмисно рідко. Метою тут є забезпечити швидку та ефективну послугу завантаження використовуючи мінімальний процесор і пам’ять. Завантажувач використовує багатопотокова архітектура як DAP, і ви можете також призупиняти та відновити окремі завантаження. Інтерфейс включає чергу, і ви можете встановити пріоритет для окремих завантажень, встановивши обмеження пропускної здатності для менш важливих файлів.

SteadyFlow не настільки багата на функції, як деякі інші завантажувачі у цьому списку, але вона використовуватиме менше ресурсів вашого комп’ютера, щоб ви могли продовжувати інші дії під час завантаження.

4. FlareGet

FlareGet

FlareGet це платний менеджер завантажень, але є і безкоштовна версія. Існують версії для Windows і Mac OS так само, як Linux. Завантажувач має кілька чудових функцій, які роблять його швидким клієнтом для передачі файлів.

The FlareGet система розділяє файли та завантажує всі сегменти одночасно точно так само, як і Завантажте програму Accelerator Plus. Інші функції включають межа пропускної здатності щоб підтримувати Інтернет-сервіс для інших заходів на вашому комп’ютері Linux, завантажуючи прогрес у фоновому режимі Система також включає інтерфейс встановлення черг та планування що буде тримати завантаження файлів без вашого втручання. Якщо завантаження не працює, система продовжуватиме повторення. Це також дає можливість призупинити та відновити окремі завантаження, а також може відновити завантаження, які були перервані системою.

Фоновий процес, який починається з FlareGet інтерфейс буде слідкуйте за будь-якими відео YouTube з’являються у вашому браузері та пропонують завантажити їх. Ця функція активна для всіх типів браузера. Завантажувач також буде стежити за вашим буфером обміну та автоматично завантажувати скопійовані URL-адреси, не потребуючи їх вставлення.

5. Персеполіс

Persepolis Download Manager

Персеполіс є безкоштовна система з відкритим кодом що доступно для Linux, Unix, Windows, і Mac OS. Інтерфейс відкриває кілька вікон для завантаження. Базове вікно – це планувальник, який дозволяє налагодити кілька файлів для завантаження. Після завершення кожного завантаження розпочинається наступне в черзі. Хід кожного завантаження відображається у вікні накладання.

The Персеполіс працює завантажувач багатопотокова архітектура, прискорення завантаження, одночасно копіюючи на сегменти файлів. Фоновий процес відстежує браузери для відеоплеєрів і підкаже, якщо він виявить відео.

6. MultiGet

MultiGet

MultiGet доступно для Linux, Windows, Unix, і Mac OS. Це є безкоштовна програма і код з відкритим кодом. Доступ до завантажувача здійснюється через інтерфейс GUI, який має великий вимірювач прогресу, зображений у нижній частині. У верхньому розділі вікна відображається черга запланованих завантажень. Поточний файл завантаження розбивається на одночасне завантаження сегментів у багатопотоковій архітектурі.

Остання версія MultiGet працює як клієнт-торент. Він може шукати сегменти одного файлу з різних джерел. Ці сегменти будуть завантажені одночасно і зібрані в один файл. Система дозволяє призупинити та відновити окремі завантаження а також буде завантажувати URL-адреси безпосередньо з буфера обміну.

7. DownThemAll

DownloadThemAll

Вам не потрібно турбуватися про те, над якою операційною системою буде працювати цей завантажувач, оскільки він є надбудова для Firefox, тож він буде працювати в будь-якій системі, яка може розмістити цей веб-браузер. Формат додатку робить інтерфейс для цього інструмента на основі браузера. Показується головний екран список завантажень у графіку і ви отримуєте детальну інформацію про індивідуальне завантаження, натиснувши на запис цього файлу у списку. Ці дані з’являються у спливаючому вікні.

Ви можете призупинити та відновити завантаження, а також спробувати відновити непрацюючі посилання. Налаштування DownloadThemAll дозволяє вам вказати кількість одночасних завантажень файлів, тому ви не обмежуєтесь завантаженням одного файлу за один раз – хоча ви можете застосувати цей метод, якщо хочете. Завантажувач виявить наявність відеороликів у браузері та запропонує завантажити їх. Він також з’явиться як опція в контекстному меню, коли ви клацніть правою кнопкою миші на посилання на відео файл. DownloadThemAll – безкоштовна.

8. kGet

kGet

The Група KDE розробляє спектр продуктів для комп’ютерів Linux, включаючи Плазмовий робочий стіл. Комплект програмного забезпечення, доступний для Linux від KDE, включає в себе kGet Менеджер завантажень. Завантажувач використовує протокол HTTP, DTP та BitTorrent для посередництва передач. Навіть якщо ви не завантажуєте торренти, завантажувач має можливість джерела сегментів файлів з різних серверів, завантажувати їх усі одночасно та збирати їх в один об’єднаний файл. Багатопотокова архітектура автоматично розділить будь-який файл на сегменти і одночасно завантажить ці розділи навіть якщо всі вони надходять з одного сервера. Ряд файлів може бути запланований у чергу, яка відображається у kGet інтерфейс.

Ви можете призупинити та відновити завантаження та повторити повторну передачу файлів. Цей завантажувач безкоштовний у користуванні.

Завантаження файлів

Пару цих менеджерів завантажень можна також використовувати як торент-клієнтів. Немає нічого незаконного в завантаженні з Мережі Peer-2-Peer (P2P) або пошук сегментів файлів з різних серверів. Тому, у вас не виникне проблем із тим, що на вашому комп’ютері є торент-клієнт. Проблеми виникають лише у випадку, якщо ви завантажуєте файли з неофіційних джерел без дозволу власників авторських прав.

Власники авторських прав стають особливо активними у придушенні незаконних завантажень, і ваш Інтернет-провайдер (ISP) зобов’язаний співпрацювати з адвокатами щодо авторських прав, якщо їм надається ухвала суду. Вся ваша інтернет-діяльність повинна проходити через ваш Інтернет-провайдер, щоб ця компанія змогла легко бачити, що ви робите, і зберігати записи про вашу діяльність. Тому, будьте дуже уважні до того, що завантажуєте. Особливо ризиковані розважальні файли, такі як відео та музика.

Ви можете не усвідомити, коли запускаєте завантаження, що ви порушуєте закон. Однак у суді, незнання не розглядається як надійний захист і вам буде нараховано або оштрафовано, чи не знали ви, що робите. Як правило, якщо вам доведеться заплатити за завантаження файлу, ви, ймовірно, отримаєте дозвіл на його копіювання. Однак, навіть тоді, ви повинні бути обережними, оскільки є кілька недобросовісних веб-сайтів та онлайн-служб, які стягуватимуть плату за доступ до піратського відео.

Вибір завантажувача для Linux

Усі ці завантажувачі працюють через настільні версії Linux, а не в командному рядку. Можна завантажувати за допомогою команд, але тоді ви не отримаєте відображення черги, моніторів прогресу чи іншої доступної функції інтерфейсів GUI, що полегшує завантаження.

Ці Завантажувачі на базі Linux мають усі чудові функції, які ви можете отримати у менеджерів завантажень, написаних для Windows. Насолоджуйтесь своєю завантажувальною діяльністю, але не забудьте бути обережними щодо того, звідки ви завантажуєте файли.

У вас є улюблений менеджер завантажень для Linux? Чи використовуєте ви менеджер завантажень, якого немає в нашому списку? Ви є постійним користувачем завантажувачів, які ми тут містили в цьому посібнику? Залиште повідомлення в Коментарі розділ нижче, і дозвольте спільноті вчитися на вашому досвіді.