12 кращих інструментів та програмного забезпечення для моніторингу обладнання

Ви коли-небудь замислювались про шкоду, яку несправне обладнання може заподіяти вашому бізнесу? Лише одна несправність обладнання може мати руйнівний вплив на вашу продуктивність і вимусити ключові пристрої не діяти. Завдання полягає в тому, що це не завжди легко помітити, коли будь-яке обладнання виходить з ладу. Використання програмного забезпечення для моніторингу обладнання для виявлення проблем на ранніх етапах є надзвичайно важливим для роботи в Інтернеті.

Причини відмов обладнання варіюються від зловмисного програмного забезпечення до старості. Реалізація програмного забезпечення для апаратного моніторингу має важливе значення для отримання видимості над продуктивністю пристрою. У цій статті ми розглянемо 12 найкращих програмних засобів для моніторингу апаратного забезпечення на ринку.

Ми детально розглядаємо кожен з інструментів, які ми надаємо нижче, але якщо у вас є лише час для швидкого огляду, ось наш список найкращих апаратних моніторів:

 1. Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Лідер галузі – постачальник набору інструментів моніторингу інфраструктури. Працює на Windows Server.
 2. ManageEngine Application Manager (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Цей інструмент не просто контролює програми, але також охоплює статуси сервера. Програмне забезпечення встановлюється на Windows Server та Linux.
 3. Paessler PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Уніфікований інструмент моніторингу мережі, сервера та додатків, який можна точно налаштувати, вибравши сенсори, які потрібно включити.
 4. Atera (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Пакет моніторингу та управління хмарною системою, орієнтований на керованих постачальників послуг, які можуть стежити за обладнанням у всій мережі.
 5. Заббікс Безкоштовний моніторинг інфраструктури з відкритим кодом із привабливим інтерфейсом. Встановлюється в Linux.
 6. HWMonitor Основна апаратна система моніторингу. Доступний у безкоштовних та платних версіях.
 7. HWiNFO Монітор мережі в режимі реального часу, який фокусується на статусах пристроїв. Працює в Windows.
 8. Відкрийте апаратний монітор Безкоштовний апаратний монітор з відкритим кодом, який встановлюється в Windows та Linux.
 9. AIDA64 Моніторинг обладнання та додатків, орієнтований на малі та середні підприємства.
 10. Моніт Монітор сервера з деякими прекрасними візуалізаціями статусу.
 11. Що Золото Золото Монітор мережевої інфраструктури, що включає статус живого, кольорового пристрою на карті мережевої топології. Встановлюється на Windows Server.
 12. SysGauge Звіти про стан всього обладнання, яке підключено до мережі. Доступний у безкоштовних та платних версіях. Працює в Windows.

Кращі апаратні монітори

Програмне забезпечення для моніторингу обладнання забезпечує вам централізовану платформу для контролю стану здоров’я та працездатності підключених пристроїв. Ці інструменти пропонують візуальні дисплеї, які виділяють помилки у сповіщеннях та сигналах тривоги. Апаратний інструмент моніторингу необхідний для усунення проблем на початку та зменшення ймовірності виходу вузла або сервера вниз. Нижче представлено 12 найкращих інструментів на основі їх особливостей, переваг, простоти використання та загальної продуктивності.

1. Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Скріншот монітора сервера та додатків SolarWinds

Сервер SolarWinds & Монітор додатків це апаратний інструмент моніторингу, який дозволяє виявити проблеми з продуктивністю по всій мережі. Інструмент може монітор процесора, пам’ять, місце на диску, швидкість вентилятора, і живлення. Вся ця інформація відображається у вигляді інформаційної панелі, яка забезпечує вам повну видимість стану вашої мережі та використання програм Windows, додатків Linux та серверних ресурсів, незалежно від того, чи вони розташовані в приміщенні чи в хмарі. Ви можете стежити Лазурний, AWS IaaS, PaaS і SaaS послуги.

Процес встановлення, запропонований сервером SolarWinds & Монітор додатків неймовірно легкий. Ви можете розпочати встановлення та автоматично виявляти пристрої підключено до вашої мережі. Для спостереження за місцевим оточенням потрібна менше години, щоб працювати.

Після завершення інсталяції ви можете почати налаштовувати монітори, які ви розгортаєте, щоб керувати своїм оточенням. The Майстер компонентного монітора допомагає вибрати, яку службу чи програму ви хочете контролювати. Цей рівень контролю гарантує повну видимість у вашому апаратному стеку.

Сервер SolarWinds & Монітор програм – це природний вибір для тих, хто МСП шукає низьке обслуговування, але високоефективне програмне забезпечення для моніторингу обладнання. Ціна сервера SolarWinds & Монітор додатків починається від 2995 доларів (2368 фунтів). Ви можете завантажити 30-денна безкоштовна пробна версія версія.

Сервер SolarWinds & Завантаження додатка MonitorDownload 30-денна безкоштовна пробна версія

2. ManageEngine Application Manager (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

ManageEngine Application Manager – це платформа моніторингу інфраструктури, призначена для моніторингу стану програм та обладнання. Речі, за якими можна відстежувати цей інструмент, включають пам’ять, Дані конфігурації процесорадані дискатемператураШвидкість вентилятора процесора, і рейтинг живлення. Здоров’я цих елементів можна ідентифікувати за зеленою або червоною кнопкою.

ManageEngine Applications Manager також використовує сигнали тривоги, щоб попереджати про помилку роботи обладнання. Ви можете налаштувати сповіщення, що надсилаються, коли обладнання належить до таких категорій; увагакритичнийне вдалосядеградувалипомилка, і не підлягає відшкодуванню. Ці сповіщення чудово підходять для того, щоб підняти голову перед несправністю пристрою.

Досвід моніторингу, запропонований ManageEngine Applications Manager, особливо підходить організаціям із різноманітним спектром застосувань. Інструмент може контролювати мережеве обладнання, віртуальні машини, веб-сервери та хмарні програми через одну платформу. З точки зору пропускної здатності, інструмент може контролювати до 50 000 програм.

ManageEngine Applications Manager безкоштовний для до 5 програм або серверів. Є дві основні платні версії; Професійне видання та Корпоративне видання. Професійне видання починається від $ 945 (£ 747) за 25 моніторів, а Enterprise Edition починається від $ 9,595 (£ 7,586) для 250 моніторів. Є також 30-денна безкоштовна пробна версія.

ManageEngine Applications ManagerЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

3. Мережевий монітор Paessler PRTG (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

PRTG Network Monitor

Paessler PRTG Network Monitor – це ще один інструмент апаратного моніторингу, який забезпечує баланс між глибиною та доступністю. За допомогою PRTG Network Monitor ви можете відстежувати ЦПОЗП, і жорсткі диски мережевих пристроїв. Програмне забезпечення підтримує продукцію постачальників, включаючи IBM, Cisco, Dell, Synology та Linksys. Усі дані про продуктивність можна переглядати миттєво на екранній приладовій панелі.

Однак вам не потрібно залишатись прив’язаними до комп’ютера, щоб знати, що відбувається. PRTG Network Monitor має систему сповіщень, яка надсилає вам повідомлення електронною поштою або SMS, якщо є проблеми у вашому оточенні. Наприклад, можна налаштування сповіщень надсилається, якщо місця на диску занадто мало.

Процес налаштування цього інструменту також досить простий. Ви можете встановити програму на ping діапазони IP для пошуку пристроїв, підключених до вашої мережі. Ви також можете створити карти вашої мережі за допомогою редактора перетягування, якщо ви хочете усунути неполадки з географічної точки зору.

PRTG Network Monitor працює з гнучкою шкалою цін залежно від кількості датчиків, які ви хочете використовувати. Інструмент безкоштовний для менш ніж 100 датчиків, але після цього вам доведеться грати. Платні версії PRTG Network Monitor починаються від 1600 доларів (1,265 фунтів стерлінгів) для 500 датчиків та 1 установки сервера. Також є 30-денна безкоштовна пробна версія.

Paessler PRTG Network MonitorЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

4. Атера (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Атера – це платформа системного моніторингу, створена спеціально для керовані постачальники послуг (MSP). Послуга надається з хмари, яка видаляє майже всі вимоги до обладнання до власного сайту MSP. Доступ до консолі системи як для менеджерів MSP, так і для їх технічних працівників здійснюється через будь-який стандартний веб-браузер. Atera також виробляє безкоштовні програми, щоб клієнти могли потрапити до її системи мобільні пристрої.

Служба перевіряє стан мережевих пристроїв, кінцевих точок та серверів. Окрім апаратного моніторингу, Atera також може відслідковувати та покращувати продуктивність додатків, таких як бази даних та веб-сервери та сервери електронної пошти.

Як хмарний сервіс, який підтримує віддалений доступ, Atera в змозі здійснювати з’єднання з будь-яким ресурсом клієнта, включаючи хмарний AWS або Лазурний сервери – Система Atera насправді знаходиться на серверах Azure. Моніторинговій системі просто потрібен агент, встановлений на ній.

Атера включає портал довідкової служби, що дає техніків віддалений доступ до кінцевих точок дослідження та вирішення проблем. У пакет також входить сервіс віддаленого робочого столу що дозволяє користувачу кінцевої точки стежити за діями техніка.

Клієнтам Atera не потрібно платити за програмне забезпечення заздалегідь, що є великою перевагою для незалежних спеціалістів із підтримки незалежних служб і дуже привабливо для запуску MSP. Натомість MSP платить підписка на техніку. Ця модель ціноутворення робить Atera придатною для MSP усіх розмірів і особливо цікава для швидко розростаються постачальників послуг. Коли MSP набирає повний потенціал і наймає нового персоналу, йому просто потрібно додати відповідну кількість підписок Atera, щоб ці нові технічні працівники повністю випрацювали.

Підписка на Atera також включає потужність обробки та зберігання на хмарних серверах, тож це дуже економічна угода. Ви можете спробувати систему Atera на a 30-денна безкоштовна пробна версія.

30-денна безкоштовна пробна версія AteraStart

5. Заббікс

Скріншот Zabbix

Заббікс це інструмент моніторингу мережі, який може відстежувати наявність обладнання. Zabbix автоматично виявляє пристрої під час налаштування та розпізнає, коли пристрої були підключені чи відключені. Після підключення інструментів ви можете стежити за станом системимісце на дискутемпература пристроюживлення, і стан вентилятора мережевого обладнання. Також є нестандартні шаблони для моніторингу популярних серверів таких виробників, як IBM, Lenovo, Dell, Linux, Solaris та Hewlett Packard Enterprise.

Щоб оновлювати вас, ви можете ознайомитись із сповіщеннями електронною поштоюСМСджебберспеціальні сценарії або посланник. Повідомлення сповіщень можна налаштувати на основі одержувача. Наприклад, ви можете налаштувати дату та часім’я хоста, вартість елементазначення тригерапрофіль хостакористувацькі макроси і історія ескалації.

Візуалізація, запропонована в Zabbix, також є найвищою. Ви можете переглянути графіки обладнання, які автоматично оновлюються. Наприклад, можна переглянути графіки завантаження процесора і Використання процесора щоб побачити ефективність роботи пристроїв. Ви також можете генерувати звіти про доступність для показу інших членів вашої команди.

Однією з ключових точок продажу Zabbix є те, що він безкоштовний і з відкритим кодом. Ви можете завантажити Zabbix для Red Hat Enterprise Linux, CentOS, Oracle Linux, Ubuntu, Debian, SUSE Linux Enterprise Server та Raspbian. Ви можете завантажити Zabbix безкоштовно.

6. Амур HWMonitor

Амур HWMonitor є одним із найпоширеніших інструментів апаратного моніторингу у цьому списку. HWMonitor стежить за стан здоров’янапругитемператури і статус вентилятора з підключені пристрої. Інформація відображається у форматі списку, який знижує продуктивність підключених пристроїв. Усі показання даних відображаються в режимі реального часу, щоб ви могли бути в курсі продуктивності пристроїв у вашій мережі.

Однією з переваг HWMonitor є те, що він простий у використанні. Після завершення запуску це буде автоматично почніть моніторинг вашої мережі щодо проблем із продуктивністю. Після запуску програми ви можете використовувати такі функції, як звіти, для збору додаткової інформації про обладнання та усунення несправностей.

Якщо ви шукаєте простого моніторингу апаратного моніторингу без деяких вдосконалених функцій та візуалізації інших платформ, HWMonitor – хороший вибір. Програма доступна у вигляді безкоштовна версія або а платну версію (Платна версія пропонує додаткові можливості ведення журналу та віддалену роботу). Ви можете завантажити HWMonitor безкоштовно.

7. HWiNFO

HWiNFO це інструмент мережевого моніторингу, який використовується для апаратного та системного моніторингу. Пропозиція HWiNFOs моніторинг в режимі реального часу дляг ваш комп’ютерні процесориGPUматеринські дошкиприводи, і периферія. Інструмент спрямований на визначення, чи перегрівається ваш пристрій або виходить з ладу. Незважаючи на те, що користувальницький інтерфейс трохи застарів, він дозволяє легко знайти потрібну інформацію.

Інформація, зібрана інструментом, класифікується на різні сегменти; пам’ятьЦПматеринська платаавтобусприводимоніторпортимережааудіо, і відеоадаптер. Абсолютний діапазон категорій надає вашим заходам моніторинг видимість у всій вашій мережі.

Незважаючи на те, що досвід HWiNFO трохи основніший, ніж деякі інші інструменти у цьому списку, він все ще має власну систему оповіщення. Попередження налаштовуються і може бути оновлений розширеннями. Ви також можете збирати більше інформації за допомогою XMLCSV, і Звіти HTML доповнити настроювані графіки та таблиці.

Для невеликих підприємств, яким потрібен простий апаратний монітор, HWiNFO – ідеальний вибір. HWiNFO працює у Windows 10, 8, 7, Vista та XP. Дізнайтеся більше та завантажте це за посиланням.

8. Відкрийте апаратний монітор

Відкрийте апаратний монітор це апаратне рішення для моніторингу з відкритим кодом, яке здійснює моніторинг Навантаження процесоратемпература, швидкість вентилятораНапруга, і тактова швидкість. Ви можете переглянути продуктивність цих елементів у форматі списку. The останнє оновлення для Open Hardware Monitor було випущено в 2016 році.

Як продукт з відкритим кодом, Open Hardware Monitor є безкоштовним та простим в установці. Ти можеш завантажити програму як файл або вихідний код. Програма доступна для Windows XP, Vista, 7, 8, 10 та Linux (операційні системи на базі x86). Ви можете безкоштовно скачати моніторинг апаратного забезпечення.

9. AIDA64

AIDA64 це апаратне та програмне рішення для моніторингу, розроблене спеціально для малого та середнього бізнесу. Інструмент має a механізм виявлення апаратних засобів які можуть виявити підключені пристрої з бази даних, включаючи понад 208 000 записів. Можливості апаратного моніторингу, пропоновані AIDA64 включити процесордиск, і моніторинг температури. Після збору даних та інформації з пристроїв вони можуть бути збережені як CSVXML або SQL база даних.

Система сповіщень AIDA64 може надсилати сповіщення користувачеві як тільки виникла проблема або частина апаратного чи програмного забезпечення змінюється. Наприклад, ви можете отримати повідомлення якщо вільний простір на системному диску не перевищує певного відсотка або є зміна розміру системної пам’яті. Сповіщення є надісланий електронною поштою щоб ви не пропустили нічого важливого.

Однією з цікавих особливостей AIDA64 є можливість дистанційного моніторингу пристроїв. Ти можеш запускперезапустити і програми закриття і послуги віддалено. Можливості віддаленого управління цим інструментом дозволяють безперешкодно контролювати віддалені ПК.

Для придбання доступні чотири різні версії AIDA64; Екстрім, інженер, мережевий аудит та бізнес. Версія Extreme починається від 39,95 дол. (£ 31,57) для домашніх користувачів. Версія Engineer починається з $ 199,90 (£ 157,99) з автоматизацією командного рядка. Версія Network Audit коштує 100 доларів (79,03 фунта) і включає автоматизація командного рядкамережевий інвентар, і управління змінами.

Видання Business коштує 199,90 доларів (157,99 фунтів стерлінгів) і підтримує віддалене управління, автоматизацію командного рядка, мережевий інвентар та управління змінами. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію.

9. Моніт

Моніт це серверний інструмент моніторингу, який може контролювати ЦПпам’ятьзберігання і використання диска мережевих компонентів. Інструмент постачається з нативними агентами для Windows і Linux що робить його ідеальним для кросплатформної моніторингової діяльності. Ви також можете стежити за пропускною здатністю мережі щоб дізнатися, чи є підозрілий трафік, який міг би вказувати на напад.

Інструмент також пропонує оповіщення щоб тримати вас у циклі, якщо є проблеми з вашим обладнанням. Ти маєш звіти тож ви можете передати більш детальну інформацію про несправності обладнання безпосередньо своїй команді. Звіти мають якість виробництва, яка відповідає рівним будь-яким іншим інструментом у цьому списку.

Моніт варто розглянути, якщо ви шукаєте рішення для моніторингу сервера. Інтерфейс користувача простий і містить всю інформацію, необхідну для запуску усунення несправностей на підключених серверах. Однак, щоб переглянути ціну, вам потрібно зв’язатися безпосередньо з торговою командою. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію Monitis.

10. Що Золото Золото

Скріншот WhatsUp Gold

Що Золото Золото – це ще одне рішення апаратного моніторингу, яке виділяється як одне з найкращих. За допомогою цього інструменту ви можете відстежувати температура, живлення, і статус вентилятора вашого обладнання. Встановити WhatsUp Gold ви можете автоматично відкривати локальні пристроїсервери, і віртуальні машини. Усі вони нанесені на топологічну карту автоматично. Карта кольорова, так що ви можете бачити, чи певний пристрій вгору чи вниз.

Налаштування, пропоновані WhatsUp Gold, дуже корисні для організацій з більшими командами, що контролюють мережу. Інформаційні панелі можуть бути налаштовані індивідуальними користувачами з планові звіти перевірити стан обладнання. Інструмент допомагає підтримувати комунікацію, яка підтримує персонал на рівні апаратних проблем.

Тут є також настроюється попередженняs, якими ви можете керувати за допомогою інформаційної панелі центру сповіщень. Повідомлення надсилаються користувачем електронною поштоюСМСПосип, Публікації IFTTT і веб-тривоги. Незалежно від того, на якій платформі ви знаходитесь, ви можете дізнатися, як працює ваша мережа. Також є додаток для iOS та Android, який показує вам стан підключених пристроїв.

Для придбання доступні три версії WhatsUp Gold; річна підписка Premium, ліцензія Premium та ліцензія Total Plus. Версії Premium включають автоматичне виявлення, моніторинг продуктивності, оповіщення, спеціальні інформаційні панелі та хмарний моніторинг.

Однак якщо ви хочете використовувати моніторинг програм, моніторинг віртуалізації та моніторинг конфігурації, вам доведеться платити за Усього плюс версія. Для перегляду пропозицій вам доведеться зв’язатися безпосередньо з торговою командою. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію.

11. SysGauge

Скріншот системи

Хоча технічно це “монітор системи”, а не справжній “апаратний монітор”, SysGauge внесли його до нашого списку, оскільки він може покрити потреби в апаратному моніторингу більшості мережевих адміністраторів. SysGauge – це мережевий монітор продуктивності, який забезпечує огляд підключених пристроїв. Інструмент контролює використання процесора, використання пам’ятівикористання ресурсіввикористання дискового простору, і диск читання / запис на диск для всіх логічних та фізичних дисків, встановлених у комп’ютері. Для апаратного моніторингу, Монітор стану системи буде там, де ви проводите більшу частину свого часу.

The Монітор стану системи показує графіки та циферблати із відображенням ЦП використання і дані використання пам’яті. Вони відносно основні, але вони чудово працюють із візуалізацією необроблених даних. На екрані діаграми використання процесора ви можете переглянути дані про використання за останню хвилину, за останні дві хвилини або за п’ять хвилин.

Для доставки сповіщень SysGauge має правила моніторингу системи. Ці правила дозволяють налаштувати умови сповіщення. Наприклад, ви можете додати параметр типу “Якщо поточне значення використання пам’яті більше 90% Помилка показу” або “Якщо поточне значення використання місця на диску більше 90% Показати попередження”.

SysGauge доступний в Windows у вигляді 32-розрядного або 64-бітного пакету. Існує безкоштовна версія SysGauge, яка підтримує до 10 моніторів та профілів. Платні версії програми наступні: SysGauge Pro $ 50 (£ 39,52), SysGuage Ultimate $ 125 (£ 98,80) та SysGauge Server $ 125 (£ 98,90). Вони підтримують 50, 100 та 200 моніторів / профілів кожен. Ви можете завантажити SysGauge.

Вибір програмного забезпечення для моніторингу обладнання

Моніторинг обладнання – це єдиний спосіб захистити від виходу з ладу пристрою. Використання проактивного апаратного рішення для моніторингу, наприклад Сервер SolarWinds & Монітор додатків, ManageEngine Application Manager, і Paessler PRTG Network Monitor може допомогти мінімізувати зростання вузла, що виходить з ладу і зупиняє продуктивність.

Кожен з цих інструментів має власні інформаційні панелі для контролю продуктивності обладнання та системи оповіщення для компліментарних заходів з моніторингу в реальному часі. Незалежно від того, чи є ви МСП чи великою організацією, обидва інструменти мають пропускну здатність для управління продуктивністю в масштабі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me