DNS servera konfigurācija – Windows XP

iestrēdzis nepieciešama palīdzība

Iestrēdzis un vajadzīga neliela palīdzība?

Runā ar cilvēku

Ikreiz, kad izveidojat savienojumu ar ExpressVPN serveri, mūsu serveri norādīs DNS serveru kopu, kas jūsu datoram jāizmanto DNS meklēšanai, kad ir izveidots savienojums ar mūsu tīklu.

Dažiem lietotājiem šīs izmaiņas neveic automātiski, un viņiem tas ir jādara iestatīt DNS serverus manuāli. Lai mainītu savus DNS serverus operētājsistēmā Windows XP:

Iet uz Vadības panelis > Tīkla savienojumi un atlasiet jūsu vietējais tīkls.Tas var atrasties arī Iestatījumi > Tīkla savienojumi.

XP tīkla savienojumi

Parādīsies logs Tīkla savienojumi. Izvēlieties jūsu galvenais interneta savienojums. (ti, bezvadu savienojums vai “lokālais savienojums”, vai arī veiciet šīs darbības abiem)

tīkla savienojumu saraksts

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlētā tīkla un pēc tam noklikšķiniet ar peles kreiso taustiņu Īpašības.

tīkla rekvizīti

Izvēlieties Interneta protokola 4. versija (TCP / IPv4), vai vienkārši Interneta protokols (TCP / IP). Noklikšķiniet uz Īpašības pogu.

lokālā tīkla rekvizītu ekrānuzņēmums

Izvēlieties Izmantojiet šādas DNS servera adreses un norādiet šos divus Google DNS serverus:

Vēlamais DNS serveris: 8.8.8.8
Alternatīvs DNS serveris: 8.8.4.4

Ja Google DNS jums ir bloķēts, izmēģiniet Neustar DNS Advantage (156.154.70.1 vai 156.154.71.1) vai 3. līmeņa DNS (4.2.2.1, 4.2.2.2, 4.2.2.3, 4.2.2.4, 209.244.0.3, vai 209.244.0.4).

dns ip

Izvēlieties labi līdz brīdim, kad vairs nav logi, mēģiniet vēlreiz izveidot savienojumu.

Piezīme: Ja veidojat savienojumu ar savu ISP, izmantojot PPPoE savienojumu, iestatiet DNS serverus pašā PPPoE savienojumā un pēc tam restartējiet datoru, lai DNS iestatījumi stātos spēkā..