Як налаштувати IPTV на Perfect Player

Ідеальний плеєр IPTV

Попередження: Завжди використовуйте VPN з IPTV

Перш ніж почати користуватися послугами IPTV, важливо вжити заходів щодо захисту конфіденційності.

Ваш Інтернет-провайдер може бачити будь-які дані IPTV, які ви надсилаєте чи отримуєте через вашу мережу. Це означає, що ваш Інтернет-провайдер може реєструвати шоу та фільми, які ви переглядаєте, і звідки ви їх передаєте. Це також може зменшити швидкість вашого Інтернету, виходячи з того, що ви передаєте відео. Крім того, якщо ви користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi, хакери, які діляться вашою мережею, можуть легко бачити паролі, інформацію про кредитні картки та інші особисті дані, які ви надсилаєте через Інтернет.

VPN шифрує ваші дані, утрудняючи хакерів, вашого провайдера чи когось іншого, щоб знати, що ви робите. Це зберігає вашу приватну поведінку саме так: приватну.

Не всі VPN корисні для користувачів IPTV. Більшість не має додатків для телевізійних пристроїв, а багато хто занадто повільно передає HD відео. ExpressVPN має додаток для Amazon Fire Stick, Nvidia Shield, Android TV та Odroid. Крім того, ми виявили, що це один із найшвидших та найбезпечніших VPN.

Спробуй це без ризиків: Отримайте тут безкоштовно 3 місяці з річним планом ExpressVPN. Угода включає 30-денну гарантію повернення грошей без запитів, тому ви отримаєте повне повернення коштів, якщо не будете задоволені.

Відмова: Comparitech не потурає і не заохочує порушення авторських прав, включаючи потокове відео з піратських джерел IPTV. Будь ласка, врахуйте місцеві закони, жертви та ризики піратства перед завантаженням або передачею матеріалів, захищених авторським правом, без дозволу.

Як встановити Perfect Player

Перш ніж налаштувати Perfect Player для роботи зі службою IPTV, вам потрібно буде завантажити та встановити його. Наразі Perfect Player доступний лише для пристроїв Android. Інструкції щодо його встановлення залежать від типу пристрою Android.

Ось як встановити Perfect Player на телефон, планшет чи телевізор Android, а також на Amazon Fire TV / Stick першого, другого чи третього поколінь.

Android телевізор, телефон або планшет

Якщо у вас є телефон, планшет або Android-телевізор Android з доступом до Google Play, встановити Perfect Player просто. Просто відкрийте додаток Google Play і знайдіть Ідеальний гравець. Він має синьо-зелений логотип і розроблений компанією Niklabs Software. Ви також можете натиснути це посилання на своєму пристрої, щоб перейти туди безпосередньо.

Коли ви завітали на сторінку Perfect Player у магазині Google Play, просто натисніть встановити щоб встановити його на своєму пристрої.

Дивись також: Найкращі VPN для ящиків для Android

Amazon Fire TV / Stick (1-е та 2-е покоління)

Вперше встановити Perfect Player на пожежному телевізорі було так само просто, як і встановити його на телефон Android. Однак нещодавно Amazon видалив Perfect Player із магазину додатків Amazon, що ускладнює його установку. Що ще гірше, Niklabs Software не пропонує apk-файл програми на своєму веб-сайті.

Незважаючи на цю проблему, все ще досить просто встановити Perfect Player на Amazon Fire TV 1-го чи другого поколінь за допомогою телефону або планшета Android. Ось інструкції, як це зробити:

  • На телефоні чи планшеті Android відкрийте Google Play Store додаток
  • Шукайте та встановлюйте Ідеальний гравець
  • Шукайте та встановлюйте Apps2Fire
  • На пристрої Amazon Fire TV перейдіть на сторінку налаштування → пристрій → параметри розробника. Ввімкнути програми з невідомих джерел і Налагодження ADB
  • Натисніть кнопку “Назад”, щоб вийти з опцій розробника та повернутися до пристрій меню. Звідти виберіть Про
  • Запишіть IP-адреса для вашого пристрою Amazon Fire TV
  • На телефоні чи планшеті Android відкрийте Apps2Fire. У нижній частині екрана ви побачите вертикальний список програм та горизонтальне меню вгорі.
  • Проведіть пальцем ліворуч, щоб побачити праву частину меню. Виберіть налаштування
  • Введіть IP-адресу вашого телевізора Amazon Fire TV
  • Проведіть назад праворуч, знову відкривши ліву частину меню. Виберіть локальні програми
  • Виберіть Perfect Player зі списку програм. Він встановиться на ваш пожежний телевізор протягом хвилини-двох

Amazon Fire TV / Stick (3-е покоління)

Оскільки Apps2Fire набув популярності, Amazon перейшов, щоб запобігти його використанню. Користувачі з новими моделями пристроїв Fire TV встановили, що Apps2Fire видає повідомлення про помилку, яке говорить “Не вдалося підключитися до Fire TV. Чи працює він і чи правильно вказано IP-адресу? ” кожного разу, коли вони намагаються підключитися. Як результат, неможливо використовувати попередній метод для встановлення Perfect Player на пристрої Fire TV 3-го покоління.

Незалежно від того, ви все одно можете встановити Perfect Player на Amazon Fire TV 3-го покоління або Fire Stick. Єдина уловка полягає в тому, що вам потрібен і телефон або планшет Android і ПК, щоб зробити це. Ось як встановити Perfect Player на третьому поколінні Amazon Fire TV / Stick:

 • На телефоні або планшеті Android відкрийте Google Play Store додаток
 • Шукайте та встановлюйте Ідеальний гравець
 • Шукайте та встановлюйте MyAppSharer
 • Відкрийте MyAppSharer. Ви побачите список програм, які встановлені на вашому пристрої Android
 • Виберіть Ідеальний гравець
 • Торкніться значка в правому нижньому куті, який має вигляд трьох ліній із крапками на кінці. На MyAppSharer буде потрібно кілька секунд, щоб створити apk-файл для Perfect Player
 • Виберіть метод “обміну” (з собою), який ви хочете використовувати. Ми виявили, що відправити файл apk собі, а потім скористатися ПК, щоб завантажити його з електронної пошти, працювали найкраще. Але якщо ви можете отримати “експорт на SD-карту” на роботу, це має бути простішим за електронну пошту
 • Як тільки ви отримаєте файл apk на своєму ПК, відключіть Fire TV / Stick від телевізора та розетки. Підключіть його до ПК за допомогою USB-кабелю пристрою Fire TV
 • Зачекайте, поки Windows або Mac OSX завантажать драйвер для пристрою. Після завершення відкрийте розташування файлу та перетягніть його на Fire TV
 • Відключіть Fire TV / Stick та підключіть його до розетки та телевізора
 • Як тільки ваш Fire TV запустився, перейдіть до налаштування → пристрій → параметри розробника. Ввімкнути програми з невідомих джерел і Налагодження ADB
 • Шукайте додаток під назвою Провідник файлів ES. Встановіть цю програму
 • Завантажте Провідник файлів ES. Клацніть внутрішнє зберігання
 • Перейдіть до місця, де ви зберегли файл, і натисніть на нього
 • Коли ES File Explorer запитає вас, що робити з файлом, натисніть встановити. Perfect Player повинен встановитись протягом декількох секунд

Дивись також: Кращий VPN для Firestick

Як налаштувати IPTV на Perfect Player

Після того як ви встановите Perfect Player, настав час налаштувати його за допомогою служби IPTV. Спочатку перегляньте документи підтримки служби IPTV та знайдіть URL-адресу M3U та URL-адресу EPG. Деякі служби IPTV не мають URL-адрес EPG, оскільки вони не мають електронних довідників програм. Якщо ваша послуга одна з таких, просто знайдіть URL-адресу M3U. Для використання Perfect Player потрібна URL-адреса M3U, тому якщо ваша служба не надає послуги, ви не зможете використовувати Perfect Player для перегляду його каналів.

Тепер, коли у вас є ця інформація, відкрийте Perfect Player. Ви побачите головну панель керування кнопками відтворення та зупинки тощо. Перемістіть курсор вправо, щоб він виділив значок шестірні. Клацніть цей значок, щоб відкрити вікно налаштування екран.

Ідеальний гравець 2

Коли відкриється екран налаштувань, ви побачите список параметрів, зокрема “загальний”, “GUI”, “відтворення” та “розблокувати повну версію”. Клацніть загальний щоб відкрити меню загальних налаштувань.

Тепер натисніть список відтворення (URL-адреса або шлях до файлу) і введіть URL-адресу M3U у вказане поле.

Ідеальний гравець X

Якщо у вас є кілька служб IPTV, ви можете вказати ім’я для цього, щоб не змішувати його з іншими. У цьому випадку перемістіть курсор на Назва (необов’язково) і введіть відповідну назву для послуги.

Завершивши введення URL-адреси M3U та (необов’язкове) ім’я, натисніть добре щоб закрити діалогове вікно. Якщо у вас є URL-адреса EPG, натисніть EPG (URL-адреса або шлях до файлу) і введіть цю інформацію, а потім натисніть кнопку добре знову.

Тепер натискайте кнопку “назад”, поки ви не повернетесь до головної панелі управління Perfect Player. Ви повинні побачити повідомлення, яке говорить “оновлення”. Зачекайте кілька секунд, щоб меню вашого каналу завантажилося в Perfect Player.

Ідеальний гравець 5

Це все, щоби створити службу IPTV за допомогою Perfect Player.

Швидкий пошук Google повинен отримати доступ до списків офіційних URL-адрес, які ви можете підключити до програми Perfect Player. Ці посилання часто змінюються, тому вам може знадобитися регулярно оновлювати посилання, які ви поєднали зі своїм додатком.

Як створити власний список каналів IPTV (файл M3U)

Щоб створити власний список каналів IPTV, почніть з відкриття програми із звичайним текстом, наприклад, Блокнот або TextEdit. Введіть # EXTM3U у верхній частині документа. В решті документа перелічіть посилання m3u8 для кожного каналу, який ви хочете зі списку. Ці посилання m3u8 можна знайти на форумах IPTV та веб-сайтах, орієнтованих на IPTV, і ми перерахуємо декілька з них, щоб розпочати роботу нижче.

Коли ви закінчите, у вас з’явиться документ, який виглядає приблизно так.

Список каналів iptv

Збережіть файл. Тепер відкрийте веб-переглядач і перейдіть до сайту pastebin.com. У полі, де сказано нова паста, вирізати та вставити вміст вашого текстового файлу.

пастебін 2

Прокрутіть донизу і натисніть на створити нову пасту кнопка.

пастебін 3

Якщо ви отримаєте відповідь про те, що “ваша паста ввімкнула наш автоматичний фільтр виявлення спаму”, заповніть капчу та натисніть подати. Тепер вам слід отримати повідомлення про те, що “ваша гостьова паста була розміщена”.

пастебін 4

Скопіюйте URL-адресу вгорі екрана та збережіть її в безпечному місці. Це URL-адреса для нового списку каналів IPTV, який ви тільки що створили. Тепер ви можете ввести цю URL-адресу в Perfect Player у полі “список відтворення (URL-адреса чи шлях до файлу)” в межах налаштування → загальні щоб почати перегляд вашої нової послуги IPTV.

Забагато роботи? Спробуйте ці ідеальні альтернативи гравця

Використання Perfect Player – далеко не ідеальний досвід перегляду телевізора. Якщо ви виявите, що для налаштування та використання Perfect Player докладено занадто багато зусиль, спробуйте скористатися деякими з цих альтернативних телевізійних альтернативних варіантів.

FuboTV

Fubo TV 3

FuboTV – це послуга IPTV, орієнтована на любителів спорту, хоча також має багато неспортивних каналів. Він пропонує понад 80 каналів, включаючи NBCSN, NFL Network, NBA TV, США, FX, SYFY та багато інших. Безкоштовна пробна версія доступна протягом перших семи днів, а перший сервіс надається зі знижкою у 5 доларів. Ціна за кожен місяць після першого – 44,99 дол.

Налаштування fuboTV проста. Просто завантажте додаток для мобільних пристроїв Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Android TV або мобільних пристроїв Android або iOS. Якщо ви хочете переглядати свої канали на ПК, підключіться до веб-сайту fuboTV за допомогою стандартного веб-браузера.

Окрім телевізійних каналів у прямому ефірі, ви також можете використовувати свій логін fuboTV для перегляду вмісту на вимогу з каналу History, AMC, FX, HGTV та інших отриманих вами каналів. Це явна перевага використання фубоТВ на більшості сервісів IPTV, оскільки ці сервіси зазвичай не надають контент на запит.

USTVnow

USTVnow 3

USTVnow пропонує як безкоштовну, так і преміальну послугу IPTV, орієнтовану на американські військові, які розміщуються за кордоном, але кожен може створити обліковий запис, вказавши ім’я та адресу електронної пошти. Безкоштовний телевізійний пакет включає нью-йоркську філію основних мереж США в ефірі: NBC, ABC, CBS, Fox, PBS, CW та My 9. Преміальний пакет додає до них ще 18 каналів, включаючи США, Fox News, Comedy “Центральний”, “Історія”, “Життєвий цикл” та інші за ціною 29 доларів на місяць.

Налаштування USTVnow вимагає або завантажити офіційну програму для Roku або Apple TV, переглянути веб-браузер, або скористатися додатком USTVnow Kodi. Незалежно від того, який із цих методів ви використовуєте, налаштування USTVnow значно простіша, ніж використання Perfect Player.

Pluto.tv

плутовий тв 2

Pluto.tv – це безкоштовна послуга IPTV з понад 100 каналами, включаючи CBSN, Bloomberg, Anime All Day, DramaFever, World Poker Tour та багато інших. Щоб налаштувати Pluto.tv на своєму пристрої, просто підключіться за допомогою веб-браузера або завантажте офіційний додаток для мобільного пристрою Roku, Amazon Fire TV, Apple TV або мобільного пристрою Android або iOS.

Xumo

xumo tv 2

Xumo – ще одна безкоштовна послуга IPTV, схожа на Pluto.tv. Він пропонує понад 140 каналів, включаючи Sports Illustrated, MMAjunkie, TMZ, People TV, TYT Network, Time, CNET, Wired, Vogue, Cooking Light, Southern Living та багато інших. Xumo TV має додаток для Android, iOS та Roku. Для перегляду на пристрої Amazon Fire TV завантажте браузер Silk для Fire TV, відкрийте його та перейдіть до xumo.tv.

Слінг-телевізор

Строп-телевізор 3

Sling TV – це преміальна послуга IPTV, орієнтована на користувачів, які бажають низької ціни за допомогою лише декількох кабельних каналів. Він пропонує два основні пакети: Sling Blue та Sling Orange.

Sling Blue пропонує 40+ каналів за 25 доларів на місяць, включаючи FS1, FX, Bravo, National Geographic, Cartoon Network та інші. Щоб утримати вартість пакету низькою, Sling Blue не включає ESPN та Disney. Sling Orange пропонує ESPN 1-3 та Disney, але в цілому менше каналів: трохи більше 30 каналів замість 40+. Слінг-апельсин коштує стільки ж, як і слінг-синій.

Як і у випадку з fuboTV, ви можете використовувати свій логін для телевізора Sling, щоб розблокувати вміст на запит із отриманих каналів.

Щоб налаштувати Sling TV, завантажте офіційний додаток для мобільного пристрою Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Windows PC, Mac або Android або iOS.