Si të shikoni çmimet e 60-ta vjetore të Grammy Online

Yeardo vit, çmimet Grammy ofrojnë një ceremoni marramendëse magjepsëse dhe shfaqje marramendëse nga emrat më të mëdhenj në industrinë e muzikës.

Mimet e ardhshme Grammy do të jenë të veçanta në të paktën dy mënyra.

Së pari, është 60 vjetori i tyre, prandaj prisni shumë surpriza.

Së dyti, shtëpia e ceremonisë po zhvendoset në Madison Square Garden të Nju Jorkut, duke u larguar nga vrapimi katërmbëdhjetëvjeçar i Staples Center.

Me një vendndodhje të re dhe një përvjetor për të festuar, ka çdo arsye për t’u hipnotizuar për Grammys 60th Vjetor. Fatkeqësisht, shikimi i spektaklit live dhe në internet mund të jetë një luftë për ata jashtë Shteteve të Bashkuara.

Zgjidhja?

Një VPN mund t’ju ndihmojë të shikoni çmimet Grammy në platforma të shumta (përfshirë Android, iOS, Apple TV), pavarësisht se ku jeni vendosur. Gjeni si më poshtë!

Farë është duke më ndaluar nga shikimi i Grammys Online?

CBS ka qenë transmetuesi ekskluziv i Grammys të ardhshëm që nga viti 1973. Histori e shkurtër e shkurtër, nëse doni të kapni çdo moment të shfaqjes, dëshironi transmetimin zyrtar.

Këtu është lajmi i keq:

për fat të keq, CBS në internet është në dispozicion vetëm në Shtetet e Bashkuara. Nëse jeni jashtë Amerikës, geoblocks shpejt do të vënë një pikëllim në planet tuaja:
Streaming CBS me kampione programimi
Ju mund të merrni rreth kësaj çështje duke përdorur një rrjet privat virtual, por ka nja dy kuti për t’u kontrolluar.

Për të akorduar në rrjedhën CBS, do t’ju duhet një ofrues kabllor amerikan:
Opsionet e transmetimit CBS
Duke supozuar se mund të ofroni informacione për hyrjen, të gjithë jeni të vendosur. Për ata prej nesh që nuk kanë qasje në një llogari të ofruesit të kabllove amerikane, ekziston CBS All Access. Shtë e shkëlqyeshme për telat e telave dhe ata që preferojnë të shikojnë në internet.

megjithatë, ajo vjen me një kërkesë të vetin:
Të gjitha Qasjet CBS
Për tu pajtuar në CBS All Access, do t’ju duhet një kartë krediti amerikane. Megjithëse mund ta provoni falas, prapë ju kërkohet të regjistroheni dhe të paguani për një muaj nëse doni të merrni provën.

Në fund të fundit?

Pengesat për ata që përpiqen të marrin CBS në internet dhe jashtë SH.B.A.-së mund të rezultojnë shumë të mëdha për të kapërcyer.

Mos e humb shpresën akoma – ekziston një mënyrë për të gjithë të shikojnë CBS në internet. Pjesa më e mirë është që ju mund të paguani për të përmes PayPal!

Shikoni Grammys Live në CBS me Hulu dhe VPN

Ngjashëm me CBS, Hulu nuk është i disponueshëm kudo. Për të parë Hulu jashtë Shteteve të Bashkuara, do t’ju duhet një VPN.

Siç u përmend, një VPN mund t’ju ndihmojë në eliminimin e kufizimeve gjeografike. Në thelb, ju mund të ndryshoni adresën tuaj IP dhe duket se janë kudo që ndodhet serveri juaj i zgjedhur.

Për shembull, nëse zgjidhni një server për VPN tuaj që është në Shtetet e Bashkuara, i gjithë trafiku juaj do të drejtohet nëpër atë vendndodhje.

Një rrjet virtual virtual jo vetëm që ju ndihmon të merrni përmbajtje të pakufizuar, por shton një shtresë shtesë të intimitetit dhe sigurisë edhe në seancat tuaja të internetit..

Mësoni gjithçka rreth asaj se si VPN e bën kohën tuaj në internet më të mirë dhe më të sigurt me udhëzuesin tonë VPN.

Me kaq shumë ofrues të ndryshëm për të zgjedhur, gjetja e VPN më e përshtatshme për nevojat tuaja specifike mund të jetë një punë e përditshme. Transmetimi i videos ka nevojë për serverë me bandë të lartë, një larmi vendesh dhe lidhje të shpejtë.

Lista jonë e VPN-ve më poshtë plotëson të gjitha kriteret e mësipërme, ka një rekord të ngurtë, dhe ofron mundësi të shkëlqyera provimi ose kthimi të parave:

Siguruesi i Rendit Vlerësimi ynë i Përdoruesit
Zgjedhja e redaktorit 5.0 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
2 4.9 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
3 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
4 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
5 4.7 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin

Kam një VPN – Whatfarë është tjetër?

Pasi të keni në dispozicion një VPN të besueshme, mbeten vetëm disa hapa për të shikuar Grammys në internet.

Gjërat e para së pari: do t’ju duhet një kartë dhuratë. Ashtu si me CBS, ju mund të paguani për Hulu me një kartë krediti amerikane, por kartat e dhuratave janë një alternative që mund të përdoret për të anashkaluar këtë kërkesë.

Kemi blerë kartën tonë të dhuratave me PayPal.

Pasi të keni paguar kartën tuaj të dhuratës, do të duhet ta riblerni atë në Hulu. Pas blerjes do ta gjeni kodin e kartës në postën elektronike.

Tani është koha për të shkuar në faqen e internetit të Hulu. Mos harroni të filloni VPN tuaj dhe të zgjidhni një vendndodhje të SH.B.A. më parë. Bëni një llogari Hulu nëse nuk e keni tashmë, dhe lundroni në faqen ku riblerni kartën tuaj të dhuratave.

Hapi juaj i fundit është të vendosni kodin e kartës tuaj të dhuratave dhe të regjistroheni në Hulu.

Grammys janë në 28 janar, kështu që sigurohuni që të regjistroheni në përputhje me rrethanat!

Hulu ka një mori aplikacionesh që ju mundësojnë të kapni Grammys në një rrjet të gjerë platformash. Pavarësisht nëse është Android, iOS ose Apple TV, keni mundësi.

Shijoni 60 Awardsmimet Grammy Online nga Kudo

Me një krijimtari dhe një VPN të vlefshme, rruga për të parë çmimet e 60-ta Vjetër Grammy është një e lehtë, pa marrë parasysh se ku jeni në 28 Janar.

Këtu është një përmbledhje e shpejtë e udhëzuesit tonë:

1. Merrni një kartë dhuratë Hulu duke përdorur PayPal.
2. Nisni VPN-në tuaj dhe zgjidhni një server të SH.B.A.-së.
3. Bëni një llogari Hulu nëse nuk keni një të tillë.
4. Navigoni në faqen e dhuratave të Hulu dhe riblerni kodin.
5. Shijoni Grammys 2018, live dhe online!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me