Shikoni Kampionatin Botëror të Volejbollit në Plazhe në vitin 2023

Më të mirat në plazh po vijnë në Hamburg, Gjermani për 2023 Kampionati botëror i volejbollit në plazhe. Duke filluar nga 28 qershori, ekipet e 48 meshkujve dhe 48 grave për femra luajnë për këtë kampionati më prestigjioz në volejbollin e plazhit. Regjistrohu për një VPN tani që të mundesh shiko të gjitha veprimet!

Lojtarët më të mëdhenj në botë do të përballen me të drejta superiore. Ky është shansi juaj për të parë volejbollin e plazhit në mirën e saj. Por nëse jeni jashtë vendit, ju mund të mos jeni në gjendje t’i shihni lojërat.

Nëse keni nevojë për ndihmë, ju keni ardhur në vendin e duhur. Shikoni udhëzuesit tanë të shpejtë për të parë se si një VPN mund t’ju ndihmojë të transmetoni të gjithë volejbollin që doni.

Udhëzues i shpejtë: Si të shikoni Transmetimin e BeachStream nga Kudo tjetër

BeachStream ofron një rrjedhë të Kampionatit Botëror të Volejbollit në Beach, nga pothuajse kudo në botë:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverë në vendin tuaj të zgjedhur (ne rekomandojmë NordVPNfor volejbollin e transmetimit). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në vendin tuaj të zgjedhur.
 3. Shkoni në beachmajorseries.com dhe regjistrohuni në BeachStream. Mund të përdorni PayPal.
 4. Kur lojërat fillojnë, futuni në BeachStream dhe kënaquni!

Shikoni Kampionatin Botëror të Volejbollit në plazh TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin e SH.B.A.-së përmes Ofruesit të TV tuaj

Kanali Olimpik po transmeton Kampionatin Botëror të Volejbollit në Plazhe në SH.B.A.. Ju duhet një ofrues televiziv (për shembull, Sling TV, DirecTV, Cox) për të transmetuar Kanalin Olimpik. Për të parë rrymën amerikane:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverë në SH.B.A. (ne rekomandojmëNordVPN për volejbollin). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Drejtoni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në SH.B.A..
 3. Shkoni në www.olympicchannel.com dhe klikoni në lidhjen TV.
 4. Hyni përmes ofruesit tuaj të televizionit * dhe shijoni lojërat!

* Përdorni Sling TV Blue paketë nëse nuk keni një ofrues të televizionit ose metodë pagese. Bleni një kartë dhuratë të TV Sling në MyGiftCardSupply.com dhe ndiqni udhëzimet për të riblerur kartën dhe të regjistroheni në Sling TV.

Shikoni Kampionatin Botëror të Volejbollit në plazh TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Kampionatin Botëror të Volejbollit në Plazh

Volejbolli në plazh do të kuptojë se cilat skuadra janë më i miri në botë, dhe ju doni të shihni se si rezulton gjithçka. Por ju jeni jashtë vendit gjatë konkursit, kështu që ju nuk mund të jetë në gjendje të shikojnë ndonjë prej saj. Kjo është për shkak transmetuesit shpesh kërkohet të bllokojnë transmetimet e tyre nga kushdo që është jashtë vendit të tyre.

Ju duhet një mënyrë për të bindni transmetuesin tuaj se jeni në vendin e tyre. Ju mund ta bëni atë me një VPN.

Ju zgjidhni vendin për një server me të cilin kalohet i gjithë trafiku juaj. Pastaj, kur transmetuesi kontrollon se nga po vjen trafiku juaj, ata shohin vendndodhjen e serverit. atëherë ata zhbllokojnë rrjedhën.

VPN ju lejojnë të shikoni atë që dëshironi të shikoni. Por kjo nuk është gjithçka që ata bëjnë. Ata gjithashtu mbroni privatësinë tuaj.

Komunikimi juaj me serverin VPN është i koduar, duke ju mbrojtur nga kushdo që përpiqet të spiunojë përdorimin tuaj të internetit. Kjo shtresë shtesë e sigurisë ju jep paqe mendore kur jeni në internet. Informacioni juaj është i sigurt dhe zakonet tuaja të shfletimit mbahen private.

Kur ju zgjidhni një VPN, sigurohuni që ju zgjidhni një shërbim me cilësi të lartë. Transmetuesit shpesh mund të njohin lidhjet nga shërbimet me cilësi të ulët dhe të bllokojnë transmetimet e tyre. Por një shërbim me cilësi të lartë është më i vështirë për tu zbuluar, duke ju ndihmuar zhbllokoni përmbajtjen që dëshironi të shihni.

VPN ju japin siguria e internetit dhe liria e internetit. Prandaj regjistrohu tani dhe shiko se çfarë mund të bëjë një VPN për ju!

VPN më të mira për shikimin e Kampionatit Botëror të Volejbollit në Plazh

1.NordVPN

Përfitimet e NordVPN Infographic

Ofrimi i lidhjeve me shpejtësi të lartë, siguri të fortë në shkëmb dhe një numër i madh serverash në të gjithë globin, NordVPN është zgjedhja jonë kryesore. Dhe ata madje e bëjnë atë me një çmim të arsyeshëm, duke e bërë NordVPN tonë # 1 VPN të përgjithshme.

Përqendruar kryesisht në sigurinë, privatësinë dhe përmbajtjen e zhbllokimit, NordVPN është një udhëheqës i industrisë në mbrojtjen e të dhënave. Një pajtim i vetëm ju lejon të lidheni deri në 6 pajisje menjëherë, dhe veçoria SmartPlay e bën atë tepër të thjeshtë lumë volejboll plazhi live.

NordVPN ofron shumë karakteristika të shkëlqyera dhe një ndërfaqe e lehtë për t’u përdorur. Rrjeti i tyre është ideal për qasje të qetë në rrjedhat e volejbollit në plazh. Dhe vazhdimisht reagimet e mëdha tregojnë se përdoruesit kanë një përvojë të shkëlqyeshme me ta.

Dëshironi të dini më shumë? Shikoni shqyrtimet tona të përdoruesve dhe shihni pse NordVPN është i duhuri për ju!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

NordVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Profili i përkushtuar përrua:
Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni Kampionatin Botëror të Volejbollit në Plazhe në NordVPN TANI!

2.ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

Volejbolli kërkon shumë nga një lidhje. Keni nevojë për shumë bandwidth që rryma juaj të vazhdojë me gjithçka që ndodh në rërë. ExpressVPN jep disa nga shpejtësia më e mirë e lidhjes në treg, duke i bërë ata një zgjedhje të shkëlqyeshme për shikimin e volejbollit në plazh.

ExpressVPN ka një listë të madhe serverash, dhe ato kanë provuar e shkëlqyeshme në zhbllokimin e përmbajtjes. Ato ju lejojnë të lidheni deri në 5 pajisje njëkohësisht, duke ju dhënë fleksibilitet me shikimin tuaj. Dhe nëse keni probleme, mbështetja e tyre e bisedës live 24/7 është aty për t’ju ndihmuar.

E dashur nga përdoruesit dhe i respektuar nga ekspertët e sigurisë, ExpressVPN jep qasje e lehtë dhe pa rrjedhë për volejbollin e plazhit. Shtë gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyeshme për përrua dhe aktivitete të tjera me gjerësi të gjerë.

Ju mund të mësoni më shumë rreth pse ExpressVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju duke lexuar vlerësimet e përdoruesve tanë!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Prove falas: Gjyq 7-ditor për iOS dhe Android

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Profili i përkushtuar përrua:
Jo, por të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Kampionatin Botëror të Volejbollit në Plazhe në ExpressVPN TANI!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

Me disa serverë të dedikuar për transmetim, CyberGhost e bën më të lehtë për ju të merrni rrjedhjet tuaja dhe të drejtohen. Dhe madje mund të ndani llogarinë tuaj me deri në 7 pajisje njëkohësisht.

CyberGhost jep shumë shpejtësi për prurjet HD, dhe lista e tyre mbresëlënëse e serverëve ofron shumë mundësi. Ata janë të shkëlqyeshëm për zhbllokimin e përmbajtjes, duke ju lejuar juve shikoni prurjet që doni të shihni.

Së bashku me komunikimet e koduara, aplikacioni CyberGhost gjithashtu punon bllokoni gjurmuesit në internet, reklamat dhe përmbajtjen me qëllim të keq. Kjo i jep sistemit tuaj edhe më shumë mbrojtje në një botë të rrezikshme.

Mësoni më shumë rreth CyberGhost dhe pse është një zgjedhje e shkëlqyeshme të jeni VPN juaj duke lexuar komentet tona të përdoruesit!

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë në plane të shkurtra; 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë

Prove falas: Gjyq 7 ditor për celular; Një provë Windows 1-ditore ose 3-ditore e disponueshme

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Profili i përkushtuar përrua:
Po; tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Kampionatin Botëror të Volejbollit në Plazhe në CyberGhost TANI!

përmbledhje

Kampionati i Volejbollit në Plazhe do të jetë në Hamburg, Gjermani nga 28 qershor – 7 korrik. Lojtarët kanë pritur gjatë gjithë vitit për këtë. Sigurohuni ju jeni gati të shikoni lojërat me një VPN.

Nëse ende po përpiqeni të vendosni se cili VPN të përdorni, ne rekomandojmë NordVPN për volejboll plazhi. Dhe nëse doni të kurseni në pajtimin tuaj, hidhini një sy në faqen e marrëveshjeve dhe kuponave.

Leximi më tej

Nëse doni të dini më shumë rreth VPN, hidhini një sy këtyre faqeve:

 • VPN-të më të mira (të provuara) pa log | | Mbetet anonim & privat
 • VPN-të më të mira për Evropën – Për sigurinë, transmetimin & shpejtësitë
 • Gjykimet më të mira falas për VPN – Provoni VPN Premium falas