Shikoni Kampionatin Botëror të Shigjetave të Qarkut në PDC 2023 nga kudo

Nga 13 Dhjetori 2023, deri në 1 Janar të vitit 2023, Kampionati Botëror i Shigjetave të PDC do të mblidhet në Pallatin Alexandra në Londër për të treguar më të mirët në botë. Midis një fushë me 96 persona, do të lindë një kampion. Në varësi të vendit ku jeni kur shigjeta e parë fluturon, gjeo-kufizimet mund të ju pengojnë të shihni veprimin.

Mos u shqetëso, unë mund të të ndihmojë. Me udhëzuesin tim të shpejtë, ju mundeni shikoni çdo hedhje që e bën një shigjetë kampion.

Udhëzues i shpejtë – Shikoni transmetimin në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë në TANI TV

Ju mund të përdorni TANI TV për të transmetuar Sky Sports pa një llogari Sky. Për të transmetuar ndeshjet me shigjetat në TANI TV, duhet të shkruani një adresë në Mbretërinë e Bashkuar. Këtu mund të bëni çfarë të bëni për të parë Kampionatin Botëror të Shigjetave të PDC në TV TANI:

  1. Zgjidhni një ofrues VPN me serverë në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë. une sugjeroj NordVPN për një rrjet të tij me shpejtësi të lartë, i cili është gjithashtu i besueshëm në depërtimin e geoblocks.
  2. Shkarkoni VPN-në tuaj dhe më pas loguni për t’u lidhur me një server të Britanisë së Madhe ose Irlandë.
  3. Shkoni te nowtv.com dhe blini një ditë ose muaj për të kaluar Sky Sky. Nëse nuk keni një kartë krediti në Mbretërinë e Bashkuar, blini një kartë dhuratë TV TANI në currys.co.uk dhe më pas ndiqni udhëzimet për të ribërë në kartën e dhuratës.
  4. Hyni në TANI TV dhe transmetoni turneun!

Shikoni Kampionatin Botëror të Shigjetave të PDC Tani!

Udhëzues i shpejtë – Shikoni transmetimin në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë në Sky Sports

Sky Sports po transmeton kampionatin botëror të shigjetave PDC në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë. Për të transmetuar Sky Sports, duhet të jeni një klient Sky TV. Për të parë kampionatin botëror të shigjetave të PDC në Sky Sports:

  1. Zgjidhni një ofrues të shpejtë VPN me serverë në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë. NordVPN shërbimi mban lidhje të qetë, të qëndrueshme dhe ofron veçori të përparuara të sigurisë.
  2. Regjistrohuni dhe shkarkoni aplikacionin VPN, regjistrohuni dhe më pas zgjidhni një server në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë.
  3. Shkoni në www.skysports.com dhe krijoni një llogari në faqen e internetit.
  4. Shkoni në www.sky.com dhe lidhni llogarinë tuaj Sky me llogarinë tuaj të internetit. Ju duhet numri i llogarisë tuaj Sky.
  5. Kur të jeni gati, futuni në Sky Sports dhe kënaquni!

Shikoni Kampionatin Botëror të Shigjetave të PDC Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Kampionatin Botëror të Shigjetave të PDC-së

Për tifozët e shigjetave, ky është turneu që duhet të shihni. Lojtarët më të mirë në botë vijnë në Alexandra Palace për mundësinë që të jesh kampioni botëror në 1 janar. Por ju mund të mos jeni në gjendje të shikoni turneun nëse jeni jashtë vendit.

Kjo është për shkak se Transmetuesve shpesh u kërkohet të bllokojnë këdo në vendet e tjera nga shikimi i prurjeve të tyre. Ose, ju mund të jeni në një vend të caktuar që nuk ju lejon të shikoni transmetimin botëror. Sido që të jetë, vendndodhja juaj po ju pengon të shikoni Kampionatin Botëror të Shigjetave të PDC.

Por nëse mundeni duket sikur je në një vend tjetër, ju mund të shikoni turneun nga kudo. Për shembull, nëse rrjeti juaj i trafikut rrugët kryen përmes një serveri në një vend tjetër. Kjo është saktësisht ajo që mund të bëni me një VPN.

Me një VPN, ju mundeni drejtoni komunikimin tuaj në rrjet përmes një lokacioni që ju zgjidhni. Atëherë ai lokacion vepron si vendndodhja juaj. Faqet transmetuese shikojnë vendndodhjen tuaj të zgjedhur VPN dhe më pas ata ju lejojnë të shikoni transmetimet e tyre.

Liria për të transmetuar nga kudo është e juaja me një VPN. Dhe po kështu është siguria e rrjetit.

Kur lidheni me një VPN, ajo kodon komunikimin tuaj. Kjo do të thotë që kushdo që merr një pjesë të të dhënave tuaja nuk do të jetë në gjendje t’i lexojë ato. kjo kriptimi ju mbron nga kushdo, si qeveritë, palët e treta ose përhapja e trafikut të kibernetikës.

Kur përdorni një VPN, ju merrni liria e internetit dhe siguria e internetit. Prandaj regjistrohuni për një VPN dhe merrni internetin që keni dëshiruar gjithmonë.

Shikoni rekomandimet e mia kryesore për transmetimin e kampionatit botëror të shigjetave të PDC 2023.

3 VPN-të më të mira për shikimin e kampionatit botëror të shigjetave PDC

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

Një shërbim i shpejtë dhe i sigurt me shumë karakteristika, NordVPN është imi # 1 rekomandohet VPN.

Karakteristika SmartPlay ju ndihmon të shkurtoni geoblocks dhe mbani një lidhje të qëndrueshme me rrjedhën tuaj. Rrjeti NordVPN ka shumë shpejtësi për të vazhduar me rrymat HD në faqet si TANI TV.

Një ndërfaqe e lehtë për t’u përdorur e bën të thjeshtë përdorimin e ndonjë prej NordVPN 5,200+ serverë. Në të gjithë botën, ka 59 shtete për të zgjedhur. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni një vend në hartë dhe i gjithë trafiku i rrjetit tuaj kalon atje.

Kriptimi AES 256-bit mbron të dhënat tuaja ndërsa është i lidhur me VPN. Me këtë kriptim të nivelit ushtarak, askush nuk mund të hyjë në aktivitetin tuaj online.

Nëse dëshironi më shumë siguri, tipari Double VPN i mbyll të dhënat tuaja në një shtresë tjetër të kriptimit, duke e drejtuar atë përmes dy serverave të sigurt.

CyberSec mbron pajisjen tuaj kundër kontrollit të botnet, faqeve me qëllim të keq dhe reklamave të bezdisshme, duke e mbajtur atë të sigurt nga përmbajtja e rrezikshme.

Ju gjithashtu merrni mbrojtje e përparuar e një politike të rreptë mos-prerje dhe një ndërprerës automatik vrasjeje. Megjithatë, më shumë masa mbrojtëse për të dhënat tuaja dhe anonimitetin në internet.

Nëse keni nevojë për ndihmë, mbështetja është në dispozicion përmes postës elektronike ose 24/7 chat live. Provoni pa rrezik, dhe nëse vendosni të shkoni me një shërbim tjetër, mund të merrni një rimbursim të plotë brenda 30 ditëve.

Me pajtimin tuaj, mund të lidheni deri në gjashtë pajisje në të njëjtën kohë. Lërini tërë familjen të vëzhgojë kampionët e shigjetave ta luftojnë atë në skenën e madhe.

Nëse doni të mësoni më shumë rreth veçorive të NordVPN, tona rishikim gjithëpërfshirës ju tregon më shumë!

Garancia për kthimin e parave: Ytdo ditë 30 ditë pas regjistrimit.

NordVPN mund të zhbllokojë:
Sky Sports, TV TANI, Amazon Prime Video, iPlayer i BBC, Hulu, Sling TV, YouTube, HBO GO dhe Showtime.

Mbështet përrua:
Ju mund të zgjidhni serverët e personalizuar P2P.

NordVPN punon në këto pajisje:
Disa ruterë, iOS, Windows, Firefox, macOS, Linux, Chrome, Android TV dhe Android.

Shikoni Kampionatin Botëror të Shigjetave të PDC-së Me NordVPN Tani!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Rrjeti i ExpressVPN është krijuar rreth një gjëje: shpejtësia. Ajo ka disa nga shpejtësia më e shpejtë e rrjetit në dispozicion, duke ju ndihmuar të vazhdoni me sportet në HD.

Rrjetet e ofertave të ExpressVPN kanë përfunduar 3,000 serverë për të zgjedhur nga e gjithë bota në 160 vende. Ju jeni shkatërruar për zgjedhjen për të transmetuar kampionatin shigjetë.

Me një rrjet aq të shpejtë sa ExpressVPN, ju nuk do të duhet të shqetësoheni për fshehjen e lidhjeve ose problemet buffering. Ju mund të shihni të gjitha detajet që bëjnë ndryshimin kur dy të mëdhenjtë po hedhin shigjetat. Dëshmitar në çdo moment të çdo të shtënë me plumb!

Duhet të qëndroni të lidhur me sitet lokale? Aplikacioni ExpressVPN ju lejon ndani trafikun tuaj të rrjetit. me tunelimi i ndarë tipar, shikoni kampionatin në të gjithë botën në VPN tuaj, ndërsa kërkoni edhe në faqet lokale përmes internetit të rregullt.

Përveç që është i shpejtë, ExpressVPN është i sigurt. Kriptimi i shkallës ushtarake mban të sigurta informacionin tuaj nga kushdo që përpiqet të hyjë në të, pavarësisht nëse janë palë të treta ose hakerë.

Politika e regjistrave zero siguron që serveri kurrë nuk ruan asnjë histori të shfletimit ose transmetimit.

Nëse keni nevojë për ndihmë, mbështetje chat live është në dispozicion 24/7. Provoni shërbimin për 30 ditë dhe merrni një rimbursim të plotë nëse nuk është për ju. Nëse regjistrohesh, duhet të përdorësh deri pesë lidhje të njëkohshme të pajisjes.

Mund të mësoni më shumë rreth protokolleve të sigurisë së ExpressVPN kur të lexoni rishikim i thelluar.

Garancia për kthimin e parave: Brenda 30 ditëve.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
TANI TV, Sky Sports, ESPN, iPlayer i BBC, Hulu, YouTube, Sling TV, HBO GO, Amazon Prime Video dhe Netflix.

Mbështet përrua:
P2P lejohet në të gjithë serverët.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Firefox, Android TV, iOS, Windows, Android, Linux, Chrome, macOS dhe disa ruterë.

Shikoni kampionatin botëror të shigjetave PDC me ExpressVPN Tani!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Një VPN e shkëlqyeshme me një rrjet të shpejtë dhe mjaft servera të specializuar, CyberGhost ofron shërbim të shpejtë dhe të sigurt për të transmetuar kampionatin botëror të shigjetave PDC. Zgjidhni nga mbi 5,500 serverë në të gjithë botën.

Kur lidheni me transmetuesit kryesorë, CyberGhost ofron serverat e specializuar të konfiguruar për atë transmetues të caktuar. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni serverin për transmetuesin tuaj dhe jeni të sigurt për të marrë një rrjedhë e shpejtë dhe e qëndrueshme.

Nëse doni të torrentoni në VPN tuaj, CyberGhost ofron serverat e personalizuara vetëm për përrua.

me Kriptimi AES 256-bit duke mbrojtur të dhënat tuaja, ju keni mbrojtje të shkallës ushtarake duke siguruar të dhënat tuaja private në internet, duke e mbajtur të gjithë që të mos përpiqen të hyjnë në të ose të shikoni se çfarë dëshironi.

Politika e tij me shkrime zero shton një shtresë tjetër të sigurisë dhe anonimitetit, i cili siguron që të gjitha aktivitetet e prerjeve të mos shkopen kurrë me serverin dhe atë të dhënat tuaja nuk komprometohen kurrë.

Cyberghost bllokon gjurmuesit, reklamat dhe malware nga sistemi juaj. Kjo do të thotë që asnjë popup i bezdisshëm për të marrë në mënyrën tuaj të shikimit të shkëlqyeshëm të shigjetës dhe asnjë përmbajtje dashakeqe për të infektuar pajisjen tuaj.

Cyberghost-së Serverët NoSpy uluni jashtë Aleancës 14 Sytë –asnjë fluturim qeveritar nuk mund t’i shohë ose të shkëmbejë të dhënat tuaja. 

Nëse lidhja juaj në internet përjeton ndërprerje ose fshehje, kaloni i vrasjes hidhet në veprim dhe ju shkurton, duke mos lejuar të dhënat tuaja asnjë ekspozim, madje as për një çast.

Ndihma është gjithmonë e gatshme për ju, me mbështetje chat live. Plus, ju mund të përfitoni nga garancia e kthimit të parave prej 45 ditësh kur e provoni pa rrezik.

Merrni funksionet e transmetimit dhe të sigurisë në CyberGhost shtatë nga pajisjet tuaja dhe ju mund t’i përdorni ato njëkohësisht. Transmetoni dhe shfletoni kurdoherë, kudo.

Sigurohuni që të lexoni tonë rishikim i plotë i ekspertëve për të zbuluar se çfarë tjetër ka të ofrojë CyberGhost.

Garancia për kthimin e parave: Brenda 45 ditëve nga regjistrimi.

CyberGhost mund të zhbllokojë:
ESPN, Sky Sports, TV TANI, Eurosport, Amazon Prime Video, Netflix, iPlayer BBC dhe YouTube.

Mbështet përrua:
Serverë të dedikuar për përrua.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, Chrome, iOS, Android, Amazon Fire TV Stick, Android TV, Firefox, macOS, Linux dhe disa ruterë.

Shikoni Kampionatin Botëror të Shigjetave të PDC me CyberGjest Tani!

përmbledhje

Shigjetat do të kenë një kampion të ri botëror më 1 janar. Regjistrohuni për një VPN tani për t’u siguruar që mundeni shikoni çdo shigjetë të hedhur në Pallatin Alexandra në Londër.

Nëse keni probleme të vendosni, veçoria SmartPlay është e ndezur NordVPN e bën atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për të marrë geoblocks të kaluara dhe për të transmetuar kampionatin PDC. Karakteristikat e saj të sigurisë janë gjithashtu të vështira për tu mposhtur.

Pavarësisht se çfarë shërbimi zgjidhni, sigurohuni që të vizitoni faqja jonë e marrëveshjeve dhe kuponave Të kursesh para!

Leximi më tej

Nëse dëshironi të gjeni VPN më të mira të iPlayer të BBC për të parë jashtë vendit online, ne mund te te ndihmojme.

Gjeni një VPN të mirë për të instaluar në ruterin tuaj kur mësoni rreth VPN më të mira për ruterat.

Dëshironi të ndihmoni të shikoni qendrën ITV gjatë udhëtimit? Shikoni si të shikoni ITV Hub nga Irlanda ose kudo jashtë MB.