10 faqet e internetit më të mira për të parë Filmat Hindi në internet në vitin 2023

Bollywood ndez qindra filma në vit, kështu që për fansat gjithmonë duhet të shikoni gjithnjë e më shumë. Por ky është një propozim i shtrenjtë nëse paguani çdo herë. Nuk është çudi që po kërkoni për faqe ku mundeni transmetojnë filmat Hindi falas.

Streaming falas, megjithatë, mund të jetë e rrezikshme. Rrjedhat e paautorizuara ose përrua mund të rezultojnë në instalimin e një malware të rrezikshëm në pajisjet tuaj ose pasoja serioze ligjore. Dhe mbase nuk mund të përdorni as filmat që dëshironi për shkak të përmbajtjes së bllokuar, siç janë faqet që janë në dispozicion vetëm në Indi.

Për fat të mirë, gjithçka që duhet është një rrjet privat i besueshëm virtual (VPN) për të zgjidhur secilën nga ato çështje. Për të qenë të qartë, ne nuk po e dënojmë piraterinë dhe ju inkurajojmë të kontrolloni statusin e të drejtës së autorit të filmave që shikoni.

Me këtë kuptuar, ne jemi të lumtur të kalojmë në mënyrën më të mirë të faqeve të internetit legjitime që kemi gjetur atje ku the me ndihmën e një VPN — mund të qeshni, qani dhe vallëzoni në mënyrë të sigurtë përmes filmave Bollywood që ju pëlqejnë.

Sitet më të mira për transmetim falas:

 1. Hotstar
 2. Voot
 3. Zee5
 4. SonyLiv
 5. YouTube
 6. Filmat Hungama
 7. Bigflix
 8. YuppFlix
 9. Eros Tani
 10. BoxTV

Si të përdorni një VPN për të transmetuar Filma Hindu

Shtë e lehtë për të fitojnë qasje në filmat Hindi i padisponueshëm në rajonin tuaj dhe mbroni pajisjet tuaja në të njëjtën kohë. Ja si:

 1. Zgjidhni një VPN më të vlerësuar dhe shkarkoni atë në pajisjet tuaja. Ne ju rekomandojmë NordVPN.
 2. Nisni VPN dhe zgjidhni një server ku faqja e streaming që ju dëshironi është e vendosur.
 3. Vizitoni sitin e transmetimit.
 4. Zgjidhni një film dhe filloni transmetimin! Me të vërtetë është kaq e lehtë.

Filloni transmetimin TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të transmetuar filmat Hindi dhe si të zgjidhni më të mirën

Shumë nga faqet e internetit që transmetojnë të preferuarin tuaj Filmat Hindi mund të jenë të kufizuara gjeografikisht për shkak të çështjeve të licencimit. Kjo do të thotë që nëse nuk jeni në rajonin e duhur, nuk mund të hyni në përmbajtje.

Një VPN mund të prish vendndodhjen tuaj duke ju lejuar të lidheni me serverat e tij në të gjithë botën, duke ndryshuar adresën tuaj të dukshme të IP. Për shembull, nëse doni të përdorni vendet e transmetimit me bazë në Indi, mundeni përdorni VPN tuaj për t’u lidhur me një server në Indi dhe të merrni një adresë indiane IP.

VPN-të ju mbrojnë gjithashtu. Përtej të ndihmuar të aksesosh në rrjedhat që dëshiron, një VPN mban të dhënat tuaja të sigurta ndërsa jeni duke e bërë atë.

Do uebfaqe, përfshirë ato që ne kemi rekomanduar këtu, mund të përmbajë reklama dhe pop-up që mund të përmbajnë malware ose viruse. më VPN të mira përmbajnë anti-malware, bllokues reklamash dhe masa të tjera sigurie që i mbajnë të sigurt pajisjet e tua.

Anydo faqe në internet gjithashtu mund të gjurmoni aktivitetet tuaja, të tilla si filmat që ju zgjidhni, dhe shesin ose ndajnë ato të dhëna me palët e treta. Me një VPN, ju jeni të mbrojtur nga ndjekja, sepse adresa juaj e IP është e fshehur. Përveç kësaj, të dhënat tuaja janë të koduara, duke e mbrojtur atë nga hakerat.

Jo të gjithë VPN-të mund të japin me siguri të gjitha këto përfitime. Për të marrë atë që e bën, sigurohuni që përfshin tiparet e mëposhtme të paktën:

 • Serverë me shpejtësi të lartë ku bazohen faqet tuaja të preferuara të transmetimit Hindi.
 • Lidhje të shpejta dhe të qëndrueshme për shikim të qëndrueshëm dhe të pandërprerë.
 • Kriptimi i fuqishëm për një lidhje të sigurt dhe private.
 • Politika e rreptë e shkrimeve zero për të siguruar që asnjë nga të dhënat tuaja të mos jetë e ruajtur.
 • Vrasin kaloni që mbron të dhënat tuaja nëse lidhja juaj VPN papritmas bie.
 • Shërbim profesional ndaj klientit me kohë të shpejtë të përgjigjes.

Sitet më të mira falas për filmat Hindi

Atëherë, cilat janë vendet më të mira falas për të transmetuar filmat Bollywood që dëshironi? Ne kërkuam në internet, kështu që ju nuk keni pse! Këtu janë 10 nga më të mirët – të gjitha të lehta për t’u përdorur me një VPN më të vlerësuar.

1. Hotstar

Nëse jeni duke kërkuar për një koleksion i gjerë i filmave falas Bollywood, mos shikoni më larg se Hotstar. ju nuk ka nevojë të regjistrohesh, kështu që nuk do të duhet të dorëzoni asnjë informacion personal.

Për të gjetur titujt falas, shikoni nëpër kategori të lehta për të lundruar për tablotë pa shënjëzën “Premium”. Përzgjedhja e gjerë përfshin dramë, romancë dhe komedi plus botuar kohët e fundit filma dhe shfaqje televizive indiane.

Tifozët e sportit? Ti mundesh transmetojnë sporte të gjalla; rryma është e qetë dhe video duket e shkëlqyeshme.

po, ka reklama, por ju mund të blini një pajtim Hotstar Premium për t’i shmangur ato.

Vizitoni Hotstar

2. Vot

Një nga faqet më të mira për transmetim falas për filmat Bollywood, Vot ka një përzgjedhje të gjerë që shkon nga klasike deri te botimet e reja, Përveç filmave Hindi, ka edhe oferta telugeze, kannad, bengaleze dhe angleze.

Ju bëni duhet të shikoni reklama — dhe të regjistroheni edhe për privilegjin.

Sajti është i lehtë për t’u përdorur, me një kërkim të dobishëm për tituj. Përveç filmave, ju mund të transmetoni shfaqje TV, lajme, filma të shkurtër dhe përzgjedhje nga seksioni i dedikuar Fëmijëve.

Voot mbështet pajisje të shumta dhe ka aplikacione të zhvilluara mirë për Android dhe iOS. Cilësia e videos është e lartë në të gjitha platformat dhe aplikacionet, dhe mund të prisni shpejtësi të besueshme të transmetimit.

Vot është bllokuar jashtë Indisë, kështu që sigurohuni që të lidheni me një server Indian me VPN tuaj përpara se të hyni në shërbim.

Vizitoni Votën

3. Zee5

Zee5 ka një koleksion i madh i filmave Hindi në të gjitha zhanret. Për të gjetur titujt falas, shfletoni katalogun për tablotë pa shënjëzën “Premium”.

Koleksioni përfshin filmat e vjetër dhe të rinj, përfshirë disa në gjuhët rajonale. Shfaqje televizive dhe lajme janë gjithashtu të disponueshme, me shpejtësi të duhur transmetimi dhe cilësi të videos.

Nuk kërkohet regjistrim. Zee5 është në dispozicion globalisht, kështu që geobllokimi nuk duhet të jetë problem.

Vizitoni Zee5

4. SonyLiv

SonyLiv ka një koleksion të madh të përmbajtje falas dhe premium, përfshirë shfaqje nga mbi a duzina kanale televizive indiane përveç filmave Hindi. Ndërfaqja është e thjeshtë dhe e pastër, me përmbajtjen premium të etiketuar qartë.

Ju nuk keni nevojë të regjistroheni për të shijuar përmbajtjen falas, por do të duhet të shikosh disa reklama. planet e pajtimeve janë ndër më të lirë kemi gjetur. Ju gjithashtu mund të blini ngjarje WWE për pagë për shikim.

SonyLiv aktualisht është i disponueshëm vetëm në Indi, kështu që do t’ju duhet një VPN me serverë në atë vend.

Vizitoni SonyLiv

5. YouTube

Ka një numër kanalesh në YouTube ku mund të transmetosh filma Hindu falas. Megjithatë, shumë prej tyre transmetojnë përmbajtje në mënyrë të paligjshme, prandaj sigurohuni që të kontrolloni statusin e të drejtës së autorit të përmbajtjes që ju qaseni. Kanalet legjitime përfshijnë:

 • Rajshiri Kanali zyrtar i kompanisë së mirënjohur të prodhimit Bollywood ka një koleksion të madh të filmave të tij më të vjetër Hindi, shumë prej të cilave ia vlen të shikojnë.
 • Filmat Shemaroo  – Një tjetër kanal legal legal në YouTube që ju lejon të transmetoni falas filmat me të drejtën e autorit, me shumë klasikë dhe tituj më modernë për të zgjedhur.

6. Filmat Hungama

Oferta e transmetim i shpejtë dhe cilësi e mirë e videos, Hungama Movies është një sit i shkëlqyeshëm si për filmat e vjetër, ashtu edhe për filmat e rinj Hindi. Si surprizë e shtuar, ka një koleksion i mbi 3.5 milion këngëve.

Hungama Movies ka një shumëllojshmëri të gjerë të përmbajtjes, shumë prej të cilave janë falas. Për më tepër, mundeni fitoni monedha Hungama për të paguar pajtimin tuaj, për aktivitete të tilla si regjistrimi për një llogari, kalimi i kohës në platformë, dëgjimi i një kënge, etj.

Përdoruesit e aplikacionit mund të përfitojnë nga një 30 ditë provë falas.

Vizitoni Filmat Hungama

7. Bigflix

Ndërsa Bigflix nuk ofron filma krejtësisht falas Hindi, ju mund të transmetoni filma nga koleksioni i tij i gjerë gjatë 30 ditë provë falas. Ju mund të regjistroheni në një nga planet premium pa reklama ose të paguani për filma individualisht.

Ka mijëra filma për të zgjedhur në Hindi dhe tetë gjuhë të tjera indiane, përfshirë Tamile, Maratisht dhe Bengalisht. Shfaqjet TV janë gjithashtu në dispozicion për transmetim dhe përmbajtja mbështetet në platforma të shumta.

Vizitoni Bigflix

8. YuppFlix

ndërfaqe e pastër e bën të lehtë shfletimin e koleksionit të gjerë të filmave në YuppFlix. Mijëra filma janë në dispozicion në gjuhën indiane dhe disa gjuhë të tjera. Ekziston edhe një oferta bujare e shfaqjeve televizive.

YuppFlix ofron një Gjykim falas 14 ditor (3 ditë në Lindjen e Mesme dhe Malajzi). Shërbimi mbështet pajisje të shumta, përfshirë Android, PC, iOS, Roku dhe Android TV.

Vizitoni YuppFlix

9. Eros Tani

Një shërbim i nivelit të lartë transmetues për filmat Hindi, Eros Tani është i lehtë për t’u përdorur dhe ju lejon të kërkoni filma bazuar në aktorët ose prodhuesit tuaj të preferuar Bollywood. Faqja ka një koleksion mbresëlënës i filmave Hindi dhe rajonal, si dhe transmetimi i TV dhe muzikës.

Cilësia e videos është e duhur, dhe mund të prisni shpejtësi të besueshme të transmetimit. Shërbimi është të mbështetur në platforma dhe pajisje të shumta, përfshirë Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Android, iOS dhe PC.

Eros Tani ofron një Llogari themelore që ju lejon të përdorni një përzgjedhje të filmave dhe shfaqjeve televizive falas në Indi, plus një sasi e madhe muzikore. Testimi 14-ditor falas i shërbimit Premium përfshin tërë katalogun Eros Now.

Vizitoni Eros Tani

10. BoxTV

Mund të transmetosh BoxTV koleksion i gjerë i filmave Bollywood, Tollywood, dhe Hollywood falas, pa krijuar një llogari. Katalogu përfshin një gamë të gjerë të filmave Hindi të vjetër dhe të rinj dhe filma gjuhë rajonalë. Edhe pse shumë nga filmat janë me buxhet të ulët, ekzistojnë edhe disa gems të vlerësuara kritikisht.

Faqja kryesore nuk vuan nga mungesa e reklamave, por kjo mbase pritet të pritet në një sit me përmbajtje falas.

Vizitoni BoxTV

VPN-të më të mira për t’u përdorur kur transmetohen filmat Hindi

Kur jeni duke zgjedhur një VPN për t’ju ndihmuar të transmetoni, kërkoni një rrjet i madh i serverëve me shpejtësi të lartë — veçanërisht në Indi—për të siguruar transmetim të qetë pa vonesa dhe buffering. VPN-ja juaj gjithashtu duhet të ketë protokolet dhe veçoritë e fuqishme të sigurisë. Këtu janë rekomandimet tona.

1. Nord VPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN është rekomandimi ynë numër një për transmetimin e filmave Hindi për shkak të siguria, shpejtësia dhe performanca. Ajo ka një rrjet mbresëlënës global të servera me shpejtësi të lartë në mbi 60 vende, përfshirë në Indi.

Ky VPN mbron të dhënat tuaja dhe privatësinë me kriptim të shkallës ushtarake, aplikacione të provës për rrjedhje, një politikë pa log dhe dy ndërprerës të vrasjes. Suite e saj CyberSec siguron mbrojtje ekstra malware dhe bllokon pop-up-et, gjë që është veçanërisht e rëndësishme kur po shijoni transmetim falas në faqet me reklama të rënda.

NordVPN vjen shumë e rekomanduar nga përdoruesit, por ju mund ta provoni atë vetë me garancinë 30-ditore për kthimin e parave.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Transmetojnë Filmat Hindu me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

ExpressVPN është VPN më të shpejtë që kemi testuar. Kombinoje atë me të serverat në Indi, dhe ju keni VPN të përsosur për transmetimin e filmave Hindi. Karakteristika MediaStreamer DNS madje ju lejon të zhbllokoni faqet e transmetimit në platformat që nuk mbështesin VPN, si Apple TV, TV të zgjuar, tastierë lojrash ose Amazon Fire TV Stick.

ExpressVPN kushton më shumë se disa shërbime të tjera, por ju merrni një të tillë bilanc i jashtëzakonshëm i shpejtësisë dhe sigurisë. Intimiteti juaj sigurohet falë kriptim i fortë, prerje zero dhe një ndërprerës vrasës.

Përdoruesit vlerësojnë shërbimin e klientëve 24/7… dhe a përmendëm shpejtësitë e jashtëzakonshme? Shihni veten me Garanci 30-ditore, e kthimit të parave.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Transmetojnë Filmat Hindu me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGost është i thjeshtë për t’u përdorur, me konfigurim dhe navigim të lehtë — ideal nëse jeni i ri për VPN. me 19 servera në Indi dhe një rekord i dëshmuar në kapërcimin e geoblocks, ky VPN ka gjithçka që ju nevojitet për të transmetuar filmat Hindi.

Ndërsa nuk është aq i shpejtë sa rekomandimet tona të tjera, CyberGhost ka shpejtësia që kërkon për transmetim të qetë, pa ndonjë zhvendosje apo prapambetje.

Ky VPN jep karakteristika të forta sigurie, përfshirë enkriptim të ngurta, aplikacione të provës për rrjedhje, një politikë pa log dhe një ndërrues vrasës. I përshëndetur si një VPN e shkëlqyeshme nga përdoruesit, CyberGhost ofron një provë falas 24-orëshe deri në 7 pajisje, dhe një garanci të kthimit të parave prej 45 ditësh.

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Stream Filma Hindu me CyberGhost!

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

Rekomanduar faqet e transmetimit ju japin shumë mënyra për të shikuar filmat ju e keni të dashur në Hindi (dhe gjuhë të tjera indiane). Anydo prej këtyre shërbimeve do të ishte një zgjedhje e shkëlqyeshme për rregullimin tuaj në Bollywood. Ne nuk mund të stresojmë sa duhet, megjithatë rëndësia e përdorimit të një VPN për t’ju ndihmuar të transmetoni.

Në shumë raste, nëse nuk jeni jashtë Indisë, është mënyra e vetme që duhet të bëni zhbllokoni përmbajtjen që është në dispozicion vetëm në atë vend. Por, përtej tejkalimit të kufizimeve gjeo-gjermane, nuk duhet të bëni sipër këtyre vendeve pa një VPN për të mbrojtur tuajin intimitetin, historinë e shfletimit, të dhënat dhe pajisjen.

Mësoni më shumë rreth marrjes së një anijeje Adresa IP indiane. Strehim i lumtur!

Shikoni marrëveshjet e NordVPN!