AVG Antivirus Free Review

На мою думку, безкоштовний антивірус AVG часто виявляється не що інше, як засіб переконання користувачів перейти на один із платних продуктів безпеки компанії..

Хоча це зрозумілий бізнес-хід, постійне тягнення до оновлення роздратовує як у певних версіях AVG Free, так що компанія змінила такт у 2015 році, мені цікаво?

Мінімальні системні вимоги – чи буде вона працювати на вашому пристрої?

У якості мінімальних системних вимог для запуску програми AVG перераховує:

  • Операційна система: Windows XP, 7, 8, 8.1. Немає згадки про сумісність Windows 10.
  • Процесор: Intel Pentium 1,5 ГГц або вище
  • Пам’ять (оперативна пам’ять): 1 Гб оперативної пам’яті (512 Мб для XP)
  • Доступна безкоштовна спеція на жорсткому диску: 950 Мб

Цікаво, що на сторінці системних вимог AVG Free не згадується, чи підтримує вона 32- та / або 64-бітні операційні системи. 

Я б припустив, що 32-розрядний напевно буде підтримуватися і, під час мого тестування, не може підтвердити жодних проблем із 64-бітною установкою Windows 7 Home, але було б непогано побачити якесь офіційне слово з цього приводу.

Встановлення та налаштування

Оскільки безкоштовна програма AVG Free подарує вам обруч для перескоку, як тільки ви перейдете на завантаження – вам потрібно буде перейти на CNET, щоб отримати його.

Нічого страшного, але це дає можливість заглянути в майбутнє – на сторінку завантаження, що містить більше кількох рекламних оголошень.

Не найкращий старт для AVG-

Після ретельної навігації по різних захоплюючих кнопок, які завантажують все, що завгодно, окрім того, що ви хочете, маленька кнопка призводить до завантаження невеликого виконуваного файлу.

Відкрийте це, і ви перейдете до інсталятора, який швидко попросить вас вибрати вашу мову та прийняти умови компанії.

Потім програма спробує ввести вас в ігнорування вашого вибору безкоштовного антивірусу, дефолтувавши на інший варіант – завантаження альтернативної (оплаченої) програми безпеки Інтернету компанії..

Слід звернути увагу на AVG!

Після цього розпочинається установка 69 Мб, на завантаження та встановлення мого скромного i3 NUC ​​потрібно близько 3 хвилин.

Після завершення встановлення AVG Free відкрилася веб-сторінка, яка запропонувала мені можливість взяти безкоштовний антивірус AVG від продавця для Android. Я сказала “дякую”, оскільки не маю таких пристроїв.

Інтерфейс

Коли інтерфейс з’являється вперше, вам припаде до уваги кілька речей, але естетика його може бути не першим, що спадає на думку.

Перше, що ви, швидше за все, помітите, – це масовий запит на встановлення панелі інструментів ASK.

AVG-ASK

Можливо, вам сподобається такий “захист веб-сторінок”, але я не знаю і не знаю когось, кого я знаю.

Зробіть собі послугу і зніміть прапорець і відхиліть пропозицію.

По-друге, ви, мабуть, помітите, що приблизно чверть інтерфейсу займає банер, який говорить про те, що ваша безкоштовна пробна версія є обмеженою, і вам пропонується можливість придбати повну програму.

Те, що це потрапило мені в очі, перш ніж будь-яка інформація про безпеку моєї системи викликала сумнів.

AVG-інтерфейс-перший

Крім того, інтерфейс дуже привабливий, використовуючи чорну, сіру та зелену кольорову схему, яка використовує червоний колір до відмінного ефекту, попереджаючи вас про будь-які проблеми.

Основні області, які ви хочете подивитися з програмою, викладені на головному екрані, що завжди корисно, але не завжди розробляється деякими постачальниками безпеки..

Особливості безпеки

На перший погляд AVG Antivirus Free 2015, здається, упакований з цікавими функціями, але швидкий розгортки навколо можуть скасувати ваші перші враження.

Незважаючи на те, що брандмауер гордо повідомляється на головному екрані, насправді його немає – це додаткова додаткова.

Так само анти-спам.

І це, на мій погляд, не дуже добре.

Звичайно, я розумію, що ти не повинен чекати цих компонентів антивірусної програми, і я розумію, що AVG прагне заробити гроші – це все-таки бізнес – але, на мою думку, це є помилковим..

Незважаючи на те, що програма, звичайно, включає антивірусний сканер, а також можливість сканувати посилання в Інтернеті та соціальних мережах та захист від шкідливих електронних листів.

AVG-комп'ютерна безпека

Інші інструменти

Крім основ, AVG Antivirus Free 2015 пропонує мало.

Єдиними іншими інструментами примітки є сканер для завантаження, захист ідентичності – це функція, яка сканує встановлене програмне забезпечення на підозрілу поведінку, а також можливість планувати сканування та оновлювати перевірки.

Чи означає такий недолік додаткових інструментів, що ви повинні кинути читати цей огляд і оплатити антивірусну програму?

Не обов’язково – платні програми пропонують більше функцій за ціну, але якщо вам доведеться запитати, чи будете ви ними реально користуватися, ви, ймовірно, витрачаєте гроші в першу чергу.

Натомість я б сказав, що безкоштовна антивірусна програма може бути цілком адекватною для деяких людей.

Поки він забезпечує належний захист …

Ефективність як безпечне рішення

Не всі антивірусні програми створюються однаково.

Деякі – безкоштовні, деякі – не дуже.

Але ви платите за своє програмне забезпечення безпеки чи ні, ви повинні мати можливість покластися на принаймні адекватний рівень захисту.

На жаль, AVG Antivirus Free 2015 трохи занепав у цій галузі.

За даними незалежної лабораторії тестування AV-Test, програма лише набрала 100% у двох своїх чотирьох тестах, набравши 96% та 98% для захисту від реальних атак зловмисного програмного забезпечення 0 днів та виявлення поширених зловмисних програм, виявлених в останніх 4 тижнів відповідно.

Щодо захисту, продуктивності та зручності використання, AV-Test оцінив AVG як одного з нижчих виконавців із оцінкою 14,5 з 18.

У моєму власному швидкому тесті – я просто запустив повне сканування після встановлення програми – 7-хвилинний процес (це швидко!) Завершився AVG, який сказав мені, що загроза була видалена.

Враховуючи той факт, що він працював на щойно встановленій та оновленій установці Windows 7, це було досить несподіванкою.

То що ж це знайшло? Цікаво, що нейтралізований файл був драйвером мого монітора Dell.

Дивно, так?

Системний вплив

Зробивши трохи програмного забезпечення, приємно закінчити огляд на куди більш позитивну ноту.

Під час сканування використання пам’яті дійсно дуже низьке. Так само процесор ледь не оподатковується в будь-якій точці процесу, при цьому кожне ядро ​​використовується менше 40% часу.

Сканування швидкі та багатозадачні під час їх запуску – це зовсім не проблема – жодного сповільнення не було помічено.

AVG, безумовно, вражає в цьому плані, хоча з зауваженням, що його здатності до виявлення насправді не найкращі за будь-який час.

Загальне враження

AVG Antivirus Free 2015 справді трохи змішаний мішок.

Основна точка продажу – це те, що вона безкоштовна, і ви не можете надто скаржитися на ціну, яку отримуєте від продукту, який нічого не коштує.

Встановлення цієї антивірусної програми на вашій машині, безумовно, є кроком у правильному напрямку, порівняно із тим, що взагалі не використовується захист програмного забезпечення, але це не найкраще для виявлення чи знешкодження зловмисного програмного забезпечення навіть у порівнянні з іншими безкоштовними програмами.

Додайте спробу помітного продажу, який помітний у будь-який час, і відсутність додаткових інструментів, і вам залишиться щось, на що, на мою думку, це мало надихає..

Не повна витрата місця, але, як часто говорив мій учитель старої школи, могла б зробити краще.

Відвідайте AVG