www.an yearcreditreport.com | Фактичний акт Безкоштовний кредитний звіт

Факт Закону Безкоштовний річний кредитний звіт


Кредитні бюро надають вам безкоштовний кредитний звіт щороку

Закон про ФАКТ, прийнятий у 2003 році, забезпечив американцям право на доступ до власних безкоштовних кредитних звітів. Три основні кредитні бюро співпрацювали, щоб запустити централізовану безкоштовну послугу для того, щоб людям було простіше запитувати їх інформацію. Ви можете отримати доступ до своїх звітів по телефону, поштовим запитом або в Інтернеті на веб-сайті Щоденний кредит. Ви можете скористатися будь-яким із цих каналів, щоб безкоштовно надіслати запит на всю стенограму вашого кредитного звіту. Кожне кредитне бюро повинно надавати свій звіт щорічно на ваш запит. Це означає, що ви можете отримати доступ до свого кредитного звіту до 3 разів на рік, кожен раз користуючись іншим бюро.

Що таке кредитний звіт?

Кредитний звіт – це сукупність особистої інформації, яка відображає вашу фінансову історію. Кредитний звіт може містити ваше ім’я, адресу та номер соціального страхування, а також попередні заявки на позику, історію погашення, включаючи пропущені чи несвоєчасні платежі, поточний кредит та банкрутство. Вона також міститиме інформацію про подання до суду або про будь-які арешти.

Цю інформацію збирають агенції з кредитної звітності або кредитні бюро. Три основні бюро: Equifax, Experian і TransUnion.

Як мені отримати копію мого кредитного звіту?

Основні агенції з надання кредитних звітів створили веб-сайт annualcreditreport.com. Вона дозволена федеральним законом і є єдиним веб-сайтом, який пропонує повністю безкоштовні кредитні звіти. Інші веб-сайти, які пропонують “безкоштовні” звіти, часто мають приховані щомісячні членські внески або інші витрати, пов’язані з отриманням ваших даних. Будьте обережні до веб-сайтів із схожими назвами або заявляйте, що вони пропонують безкоштовні кредитні звіти. Веб-сайт annualcreditreport.com – єдиний веб-сайт, який може запропонувати цю послугу безкоштовно.

Як уже згадувалося, громадяни США можуть вимагати безкоштовного кредитного звіту від кожного з трьох кредитних бюро раз на 12 місяців. Багато людей вирішують розміщувати запити таким чином, щоб новий звіт надходив кожні 4 місяці, забезпечуючи порівняно недавній підсумок їхнього фінансового стану. Цей рівень частоти також додає невелику міру захисту від пошкодження крадіжок особи, оскільки можливі інциденти будуть зібрані швидше, ніж пізніше.

Доступ до додаткових кредитних звітів можна отримати безкоштовно, якщо ви проти вас вчинили несприятливі дії (наприклад, відмову у кредиті, позиці чи працевлаштуванні). У повідомленні, яке попереджає вас про несприятливі дії, буде вказано, до якого агентства звітності з кредитами звернутися, і ви повинні зв’язатися з ними протягом 60 днів з моменту отримання повідомлення. Якщо ви шукаєте роботу, працюєте за добробут або підозрюєте, що ви є жертвою крадіжки особи, ви також можете запитати додаткові безкоштовні звіти.

Щоб отримати доступ до свого безкоштовного кредитного звіту, вам потрібно буде підтвердити свою особу. Вам потрібно буде вказати своє повне ім’я, адресу та номер соціального страхування. Можливо, вам потрібно буде вказати попередні адреси, якщо ви були у своєму поточному проживанні менше 2 років. Бюро, з якого ви вирішите скласти звіт, також запитає у вас конкретну інформацію, яку ви можете знати лише про свої фінансові записи. Наприклад, вони можуть запитати про суму вашої звичайної іпотечної виплати або про інформацію, що стосується платежів за певний час тому. На ці запитання, як правило, важко відповісти, не маючи відповідних документів для захисту ваших даних від злодіїв та шахраїв.

Ви можете подати запит на свій безкоштовний кредитний звіт, скориставшись одним із трьох наступних варіантів:

 • Відвідайте щорічний кредит
 • Телефонуйте 1-877-322-8228
 • Заповніть форму запиту річного кредитного звіту та надішліть її на адресу Служби запитів річних кредитних звітів, P.O. Коробка 105281, Атланта, GA 30348-5281.

Якщо ви вирішили скористатися веб-сайтом і можете задовольнити запити даних, вам слід мати можливість негайно отримати доступ до свого кредитного звіту. Телефонні та поштові запити будуть надіслані протягом 15 днів з моменту отримання.

Чому я повинен отримати копію свого кредитного звіту?

Це ваше право знати, яка інформація про вашу фінансову історію. Інформація, що міститься у вашому кредитному звіті, може суттєво впливати на ваше життя. Це може визначити, чи вдасться ви забезпечити житловий кредит, відсоткові ставки, за які ви стягуєтесь, і навіть може вплинути на потенційних роботодавців щодо їх прийняття на роботу. У ваших інтересах гарантувати, що інформація у вашому кредитному звіті є точною та не використовується іншими.

Точність має значення

Кожен запис у вашому кредитному звіті впливає на ваш загальний кредитний рейтинг. Якщо будь-яка інформація невірна, ваш результат може бути нижчим, що може призвести до негативних результатів. Коли ви вимагаєте свого кредитного звіту, слід уважно перевірити його на наявність неточностей. Поширені помилки включають повторювані списки позик, неправильні кредитні ліміти та інші застарілі дані. Якщо ви не визнаєте імені кредитора у своєму звіті, пам’ятайте, що іноді борги продаються інкасаційним агенціям. Тепер ваш борг може бути заборгований іншій компанії. Карти магазину можуть також бути вказані за найменуванням фінансової установи, яка здійснює андеррайтинг картки.

Що робити, якщо я помітив помилку в своєму кредитному звіті?

Виконайте два кроки, щоб виправити дані свого кредитного звіту. Ви повинні подати суперечку з кредитним бюро, яке випустило кредитний звіт. Це потрібно зробити в письмовій формі. Додайте копії будь-яких документально підтверджених доказів, будьте дуже конкретними та надайте їм стільки доказів, скільки їм може знадобитися для виправлення помилки. Якщо ця спроба не вважається легковажною, вони повинні вирішити це питання протягом 30 днів. Вам цікаво надіслати суперечку та документацію із запитом про повернення, щоб ви отримали підтвердження спору.

Ви також повинні подати той самий спір та задокументовані докази постачальнику інформації, який надав бюро невірну інформацію. (Постачальник інформації, як правило, є установою, яка створила позику, зробила запит або повідомила помилкову інформацію). У кредитному звіті повинна бути вказана відповідна адреса. Постачальник інформації також зобов’язаний розглянути претензію, і якщо виявлена ​​помилка, вони повинні зв’язатися з кредитними бюро, щоб виправити запис.

Якщо ви усунули помилку, ви можете також попросити бюро кредитних послуг звернутися до будь-якого постачальника, який запитував ваші дані за попередні 6 місяців, щоб виправити інформацію. Якщо звіт був використаний для працевлаштування, повідомлення про виправлення можуть бути надіслані запитувачам, що датуються два роки.

Якщо інформація визнана правильною, але ви все ще вважаєте, що вона помиляється, ви можете додати до свого файлу заяву про суперечки. Виписка буде включена до будь-яких майбутніх звітів, які вимагаються. За певну плату ви можете попросити кредитні бюро надіслати повідомлення про суперечку людям, які запитували ваш файл протягом останніх шести місяців.

Крадіжка крадіжки особи

Крадіжка ідентичності є зростаючою проблемою в США та інших країнах. Якщо Ваша особиста інформація не захищена, її можна вкрасти та використати для незаконного отримання кредитних карток та позик на Ваше ім’я. Якщо ви не регулярно перевіряєте свої кредитні звіти, ви можете не знати про крадіжку деякий час. Оскільки вкрадений кредит, як правило, не виплачується, нарахована заборгованість та прострочені платежі вплинуть на вашу здатність забезпечити законні позики, зайнятість та страхування. Якщо ви помітили шахрайську кредитну діяльність у своєму кредитному звіті, відвідайте урядовий веб-сайт www.IdentityTheft.gov, щоб повідомити про крадіжку та швидко захистити свою особу.

Хто може отримати доступ до мого кредитного звіту?

FCRA визначає, хто може отримати доступ до вашого кредитного звіту. Сюди входять страховики, кредитори, роботодавці та підприємства, які здійснюють оцінки в цих сферах, включаючи придатність для оренди житла. Ви повинні надати письмову згоду роботодавцю на доступ до вашого кредитного звіту.

Кредитні ремонтні афери та справжні консультанти

Якщо ви зацікавились своїм кредитним звітом, можливо, ви захочете покращити загальний кредитний результат. Це може бути вагомим починанням, оскільки оцінка може вплинути на багато сфер вашого життя. На жаль, шахраї це знають і часто виступають як законний бізнес, який пропонує схеми ремонту кредитів. Бюро захисту споживчих фінансів має чудовий виклад означувальних ознак схем ремонту кредитів. Законні кредитні консультанти зареєстровані у Міністерстві юстиції. Вони повинні бути прозорими і не повинні стягувати плату за обговорення послуг, які вони пропонують.

Чи діляться кредитні звіти негативною інформацією?

Так, кредитний звіт зберігатиме негативну інформацію до семи років або поки не закінчиться термін давності, залежно від того, який термін буде довшим. Негативна інформація може включати заборгованість, несплачену заборгованість або погано керований кредит. Банкрутство залишатиметься у кредитних звітах протягом 10 років. Важливо зауважити, що будь-яка негативна інформація буде оприлюднена незалежно від обмеженого строку, якщо подано заявку щодо кредитного страхування чи страхування життя 150 000 доларів або більше, якщо ви подаєте заявку на роботу, яка платить понад 75 000 доларів на рік, та будь-яку інформацію про судимість. Як правило, єдиний спосіб очистити негативну інформацію зі свого звіту – це почекати, поки минуло сім років з дати негативної події.

Чи отримаю я свою кредитну оцінку, коли отримаю кредитний звіт?

Ні. Закон FACT вимагає лише агентств з надання кредитних звітів пропонувати безкоштовні кредитні звіти. Доступ до вашої кредитної оцінки призведе до додаткової плати від агентств, оскільки це дозволяє Закон про справедливу кредитну звітність (FCRA).

Яка різниця між кредитним рахунком та кредитним звітом?

Закон про ФАКТ не вимагає надання кредитним бюро доступу до вашої кредитної оцінки. Уявіть, що ваш номер кредитного бала схожий на оцінку – свідчить про вашу загальну ефективність та здатність підтримувати хороший кредит. Кредитний звіт – це як замітки, які викладав би вчитель, в яких викладені конкретні заходи, які ви виконували (заявки на позику, можливість погашення тощо) та наскільки добре чи погано цим керували. Оцінка базується на інформації у звіті.

Кредитний бал становить від 300 до 850, при цьому більш високий бал є більш бажаним. Як правило, цифри між 700-749 вважаються хорошими показниками. Будь-яка оцінка між 750-850 відмінна. Ця цифра отримана з 5 типів інформації, зібраної у вашому кредитному звіті та зважена за важливістю. Це історія платежів (35%), заборгованість (30%), тривалість кредитної історії (15%), кредитна суміш (10%) та новий кредит (10%).

Можливо, вам також сподобається захист від викрадення злочинності з загальними особами6 Поширені шахрайські платежі з Paypal та як уникнути захисту від викрадення злочинності. Що таке супер куки та як їх усунути Захист від крадіжок особи, що таке нігерійська афера (419 шахрайства) з прикладами

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map